Cs/GBook2 Cup Junior (12. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 49-50)

Ročník 12. ročník
Počet účastníků 36
Zlato P1 blue.gif Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů
Stříbro P2 blue.gif FC foukni ho tam - dorost
Bronz P3 blue.gif Momáci Junior

Vítězem dvanáctého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů, ze stříbra se radoval FC foukni ho tam - dorost a bronz obdržel tým Momáci Junior.

Týmy byly rozděleny do tří dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy po tomto ročníku sestoupily a první tři týmy 2. ligy postoupily. Úplně na stejném principu probíhaly i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

Hracím dnem byla neděle 19:20

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým ze 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým ze 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým ze 2. ligy
  • 7. tým ze 2. ligy
  • 8. tým ze 2. ligy
  • atd.

Na stejném principu fungují i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek FC foukni ho tam - dorost. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy MFK Frýdek-Místek U-19, Drakisflymania team a Hradec Králové U19.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Lemurci z Madagaskaru 51 22 16 3 3 67 40 +27
FC foukni ho tam - dorost 38 22 12 2 8 59 48 +11
Momáci Junior 34 22 10 4 8 47 43 +4
SFK czela U19 33 22 10 3 9 53 50 +3
MFK Frýdek-Místek U-19 33 22 10 3 9 49 48 +1
Drakisflymania team 33 22 10 3 9 48 53 -5
Draci Olomouc B 32 22 10 2 10 37 34 +3
Iváci Junior 31 22 9 4 9 33 31 +2
Chelsea Brno Fc "B" 31 22 9 4 9 21 26 -5
FK Junior Comfort Dobratice 29 22 9 2 11 42 46 -4
Hradec Králové U19 21 22 5 6 11 39 48 -9
Dorost Dobra 12 22 4 0 18 30 58 -28


  • Týmy FK Junior Comfort Dobratice, Hradec Králové U19 a Dorost Dobra sestoupily do dalšího ročníku 2. ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

MFK Frýdek-Místek U-19 6 - 4 Dorost Dobra 12.8.2012 19:20
Iváci Junior 3 - 0 Drakisflymania team 12.8.2012 19:20
Hradec Králové U19 1 - 0 Draci Olomouc B 12.8.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1 Momáci Junior 12.8.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 0 SFK czela U19 12.8.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 5 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 12.8.2012 19:20

Drakisflymania team 3 - 2 Dorost Dobra 19.8.2012 19:20
SFK czela U19 5 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 19.8.2012 19:20
Draci Olomouc B 5 - 1 FC foukni ho tam - dorost 19.8.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 19.8.2012 19:20
Momáci Junior 2 - 1 Hradec Králové U19 19.8.2012 19:20
Iváci Junior 2 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 19.8.2012 19:20

FK Junior Comfort Dobratice 6 - 1 Drakisflymania team 26.8.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 5 - 1 Momáci Junior 26.8.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 Draci Olomouc B 26.8.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 26.8.2012 19:20
Hradec Králové U19 1 - 1 Iváci Junior 26.8.2012 19:20
Dorost Dobra 2 - 1 SFK czela U19 26.8.2012 19:20

Drakisflymania team 5 - 4 SFK czela U19 2.9.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5 - 3 Dorost Dobra 2.9.2012 19:20
Draci Olomouc B 1 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 2.9.2012 19:20
Momáci Junior 3 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 2.9.2012 19:20
Iváci Junior 6 - 1 FC foukni ho tam - dorost 2.9.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1 Hradec Králové U19 2.9.2012 19:20

Hradec Králové U19 2 - 2 Drakisflymania team 9.9.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 0 Iváci Junior 9.9.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 3 Momáci Junior 9.9.2012 19:20
Dorost Dobra 4 - 1 Draci Olomouc B 9.9.2012 19:20
SFK czela U19 3 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 9.9.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 9.9.2012 19:20

Drakisflymania team 2 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 16.9.2012 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 SFK czela U19 16.9.2012 19:20
Momáci Junior 5 - 3 Dorost Dobra 16.9.2012 19:20
Iváci Junior 1 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 16.9.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 0 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 16.9.2012 19:20
Hradec Králové U19 2 - 2 FC foukni ho tam - dorost 16.9.2012 19:20

FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 Drakisflymania team 23.9.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 Hradec Králové U19 23.9.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 23.9.2012 19:20
Dorost Dobra 0 - 4 Iváci Junior 23.9.2012 19:20
SFK czela U19 2 - 3 Momáci Junior 23.9.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 1 Draci Olomouc B 23.9.2012 19:20

Drakisflymania team 4 - 2 Draci Olomouc B 7.10.2012 19:20
Momáci Junior 2 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 7.10.2012 19:20
Iváci Junior 0 - 1 SFK czela U19 7.10.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2 Dorost Dobra 7.10.2012 19:20
Hradec Králové U19 2 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 7.10.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 0 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 7.10.2012 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 1 - 0 Drakisflymania team 14.10.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 3 FC foukni ho tam - dorost 14.10.2012 19:20
Dorost Dobra 2 - 1 Hradec Králové U19 14.10.2012 19:20
SFK czela U19 6 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 14.10.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 1 Iváci Junior 14.10.2012 19:20
Draci Olomouc B 2 - 0 Momáci Junior 14.10.2012 19:20

Drakisflymania team 4 - 3 Momáci Junior 21.10.2012 19:20
Iváci Junior 2 - 1 Draci Olomouc B 21.10.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 21.10.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 0 Dorost Dobra 21.10.2012 19:20
Hradec Králové U19 2 - 3 SFK czela U19 21.10.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 21.10.2012 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 1 Drakisflymania team 28.10.2012 19:20
Dorost Dobra 0 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 28.10.2012 19:20
SFK czela U19 4 - 2 FC foukni ho tam - dorost 28.10.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5 - 2 Hradec Králové U19 28.10.2012 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 28.10.2012 19:20
Momáci Junior 2 - 1 Iváci Junior 28.10.2012 19:20

Drakisflymania team 4 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 4.11.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 1 Dorost Dobra 4.11.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 6 - 0 SFK czela U19 4.11.2012 19:20
Hradec Králové U19 2 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4.11.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0 Draci Olomouc B 4.11.2012 19:20
Iváci Junior 2 - 2 Momáci Junior 4.11.2012 19:20

Momáci Junior 2 - 2 Drakisflymania team 11.11.2012 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 Iváci Junior 11.11.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 11.11.2012 19:20
SFK czela U19 5 - 1 Hradec Králové U19 11.11.2012 19:20
Dorost Dobra 3 - 4 FC foukni ho tam - dorost 11.11.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 0 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 11.11.2012 19:20

Drakisflymania team 3 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 18.11.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 18.11.2012 19:20
Hradec Králové U19 3 - 1 Dorost Dobra 18.11.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0 SFK czela U19 18.11.2012 19:20
Iváci Junior 0 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 18.11.2012 19:20
Momáci Junior 4 - 3 Draci Olomouc B 18.11.2012 19:20

Draci Olomouc B 4 - 1 Drakisflymania team 25.11.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 1 Momáci Junior 25.11.2012 19:20
SFK czela U19 3 - 1 Iváci Junior 25.11.2012 19:20
Dorost Dobra 1 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 25.11.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 2 Hradec Králové U19 25.11.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 4 FC foukni ho tam - dorost 25.11.2012 19:20

Drakisflymania team 0 - 2 FC foukni ho tam - dorost 2.12.2012 19:20
Hradec Králové U19 3 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 2.12.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 2.12.2012 19:20
Iváci Junior 3 - 1 Dorost Dobra 2.12.2012 19:20
Momáci Junior 2 - 4 SFK czela U19 2.12.2012 19:20
Draci Olomouc B 0 - 0 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 2.12.2012 19:20

Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 2 - 1 Drakisflymania team 9.12.2012 19:20
SFK czela U19 1 - 2 Draci Olomouc B 9.12.2012 19:20
Dorost Dobra 1 - 0 Momáci Junior 9.12.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 0 Iváci Junior 9.12.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 5 Hradec Králové U19 9.12.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 9.12.2012 19:20

Drakisflymania team 4 - 3 Hradec Králové U19 16.12.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2 FC foukni ho tam - dorost 16.12.2012 19:20
Iváci Junior 1 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 16.12.2012 19:20
Momáci Junior 3 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 16.12.2012 19:20
Draci Olomouc B 2 - 0 Dorost Dobra 16.12.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 0 SFK czela U19 16.12.2012 19:20

SFK czela U19 3 - 3 Drakisflymania team 23.12.2012 19:20
Dorost Dobra 0 - 1 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 23.12.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 0 Draci Olomouc B 23.12.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 0 Momáci Junior 23.12.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 Iváci Junior 23.12.2012 19:20
Hradec Králové U19 2 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 23.12.2012 19:20

Drakisflymania team 4 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 30.12.2012 19:20
Iváci Junior 1 - 1 Hradec Králové U19 30.12.2012 19:20
Draci Olomouc B 0 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 30.12.2012 19:20
Momáci Junior 4 - 0 FC foukni ho tam - dorost 30.12.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 6 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 30.12.2012 19:20
SFK czela U19 5 - 0 Dorost Dobra 30.12.2012 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 3 SFK czela U19 6.1.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 6.1.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 0 - 1 Draci Olomouc B 6.1.2013 19:20
Hradec Králové U19 2 - 2 Momáci Junior 6.1.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2 Iváci Junior 6.1.2013 19:20
Dorost Dobra 0 - 1 Drakisflymania team 6.1.2013 19:20

Drakisflymania team 2 - 1 Iváci Junior 13.1.2013 19:20
Momáci Junior 2 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 13.1.2013 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 Hradec Králové U19 13.1.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 1 - 7 FC foukni ho tam - dorost 13.1.2013 19:20
SFK czela U19 0 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 13.1.2013 19:20
Dorost Dobra 0 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 13.1.2013 19:20

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. František Dolanský Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 13 2
2. Vlastimil Adam Draci Olomouc B 12
3. Vojtěch Štěpanovský Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 9
4. Ondřej Bárta MFK Frýdek-Místek U-19 9
5. Petr Bergman SFK czela U19 9 1
6. Jakub Bergman FC foukni ho tam - dorost 9
7. Roman Poul Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 8
8. Arnold Razima SFK czela U19 7
9. Josef Malý MFK Frýdek-Místek U-19 7
10. Václav Cakl Momáci Junior 7

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy Fc POLDI Zbytiny "B", FC Kemeňákov "B" a Zbuzany boys. Ze třetí ligy postoupily týmy FKM Javorka, FC VelMez B a SMRTKY.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Kemeňákov "B" 42 22 13 3 6 63 40 +23
Zbuzany boys 39 22 12 3 7 54 53 +1
FC Osová junior 38 22 12 2 8 73 44 +29
juniors tym Litohrady 38 22 12 2 8 63 48 +15
FC VelMez B 36 22 10 6 6 56 45 +11
KORFouni U19 34 22 11 1 10 51 38 +13
SMRTKY 33 22 10 3 9 55 54 +1
FC Ledeč n.S. U19 30 22 9 3 10 52 54 -2
Fc POLDI Zbytiny "B" 30 22 9 3 10 28 40 -12
RCF Oparno Juventud 22 22 7 1 14 42 70 -28
FKM Javorka 21 22 6 3 13 49 71 -22
FC Stredohor boys 16 22 4 4 14 35 64 -29


  • Týmy FC Kemeňákov "B", Zbuzany boys a FC Osová junior postoupily do dalšího ročníku 1. ligy.
  • Týmy Fc POLDI Zbytiny "B" a FC Stredohor boys se z našeho ligového systému odhlásily.
  • Tým RCF Oparno Juventud se díky žebříčku pro náhrady zachránil.
  • Tým FKM Javorka sestoupil do dalšího ročníku 3. ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

RCF Oparno Juventud 5 - 2 SMRTKY 12.8.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 3 juniors tym Litohrady 12.8.2012 19:20
FKM Javorka 0 - 1 KORFouni U19 12.8.2012 19:20
Zbuzany boys 3 - 1 FC Stredohor boys 12.8.2012 19:20
FC VelMez B 4 - 0 FC Osová junior 12.8.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 5 - 1 FC Ledeč n.S. U19 12.8.2012 19:20

KORFouni U19 0 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 19.8.2012 19:20
FC Stredohor boys 0 - 2 FC Ledeč n.S. U19 19.8.2012 19:20
juniors tym Litohrady 1 - 2 FC Kemeňákov "B" 19.8.2012 19:20
FC Osová junior 3 - 3 FKM Javorka 19.8.2012 19:20
Zbuzany boys 2 - 0 RCF Oparno Juventud 19.8.2012 19:20
SMRTKY 3 - 2 FC VelMez B 19.8.2012 19:20

RCF Oparno Juventud 0 - 3 FC Stredohor boys 26.8.2012 19:20
FC VelMez B 5 - 0 Zbuzany boys 26.8.2012 19:20
FKM Javorka 3 - 4 SMRTKY 26.8.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 0 FC Osová junior 26.8.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 2 - 0 KORFouni U19 26.8.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 2 juniors tym Litohrady 26.8.2012 19:20

FC Stredohor boys 2 - 2 juniors tym Litohrady 2.9.2012 19:20
KORFouni U19 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 2.9.2012 19:20
FC Osová junior 8 - 2 FC Kemeňákov "B" 2.9.2012 19:20
SMRTKY 1 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 2.9.2012 19:20
Zbuzany boys 6 - 2 FKM Javorka 2.9.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 1 FC VelMez B 2.9.2012 19:20

FC VelMez B 3 - 3 FC Stredohor boys 9.9.2012 19:20
FKM Javorka 1 - 6 RCF Oparno Juventud 9.9.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 1 Zbuzany boys 9.9.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 3 - 0 SMRTKY 9.9.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 3 - 2 FC Osová junior 9.9.2012 19:20
juniors tym Litohrady 3 - 1 KORFouni U19 9.9.2012 19:20

FC Stredohor boys 0 - 0 KORFouni U19 16.9.2012 19:20
FC Osová junior 5 - 1 juniors tym Litohrady 16.9.2012 19:20
SMRTKY 4 - 1 FC Ledeč n.S. U19 16.9.2012 19:20
Zbuzany boys 4 - 2 FC Kemeňákov "B" 16.9.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 16.9.2012 19:20
FC VelMez B 2 - 2 FKM Javorka 16.9.2012 19:20

Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 2 FC VelMez B 23.9.2012 19:20
FKM Javorka 6 - 3 FC Stredohor boys 23.9.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 1 - 5 RCF Oparno Juventud 23.9.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 3 - 3 Zbuzany boys 23.9.2012 19:20
juniors tym Litohrady 5 - 1 SMRTKY 23.9.2012 19:20
KORFouni U19 0 - 2 FC Osová junior 23.9.2012 19:20

SMRTKY 3 - 0 KORFouni U19 7.10.2012 19:20
FC Stredohor boys 2 - 3 FC Osová junior 7.10.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 5 FC Ledeč n.S. U19 7.10.2012 19:20
FC VelMez B 2 - 0 FC Kemeňákov "B" 7.10.2012 19:20
Zbuzany boys 0 - 6 juniors tym Litohrady 7.10.2012 19:20
FKM Javorka 1 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 7.10.2012 19:20

Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 0 FC Stredohor boys 14.10.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 4 FC VelMez B 14.10.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 4 - 0 FKM Javorka 14.10.2012 19:20
juniors tym Litohrady 4 - 0 RCF Oparno Juventud 14.10.2012 19:20
KORFouni U19 0 - 1 Zbuzany boys 14.10.2012 19:20
FC Osová junior 3 - 3 SMRTKY 14.10.2012 19:20

FC Stredohor boys 3 - 3 SMRTKY 21.10.2012 19:20
Zbuzany boys 0 - 3 FC Osová junior 21.10.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 5 KORFouni U19 21.10.2012 19:20
FC VelMez B 3 - 2 juniors tym Litohrady 21.10.2012 19:20
FKM Javorka 3 - 2 FC Ledeč n.S. U19 21.10.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 0 FC Kemeňákov "B" 21.10.2012 19:20

FC Kemeňákov "B" 3 - 1 FC Stredohor boys 28.10.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 28.10.2012 19:20
juniors tym Litohrady 6 - 2 FKM Javorka 28.10.2012 19:20
KORFouni U19 3 - 0 FC VelMez B 28.10.2012 19:20
FC Osová junior 5 - 0 RCF Oparno Juventud 28.10.2012 19:20
SMRTKY 5 - 3 Zbuzany boys 28.10.2012 19:20

FC Stredohor boys 1 - 2 FC Kemeňákov "B" 4.11.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 0 FC Ledeč n.S. U19 4.11.2012 19:20
FKM Javorka 1 - 2 juniors tym Litohrady 4.11.2012 19:20
FC VelMez B 3 - 1 KORFouni U19 4.11.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 2 FC Osová junior 4.11.2012 19:20
Zbuzany boys 6 - 1 SMRTKY 4.11.2012 19:20

SMRTKY 6 - 0 FC Stredohor boys 11.11.2012 19:20
FC Osová junior 2 - 3 Zbuzany boys 11.11.2012 19:20
KORFouni U19 6 - 0 RCF Oparno Juventud 11.11.2012 19:20
juniors tym Litohrady 3 - 0 FC VelMez B 11.11.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 3 - 1 FKM Javorka 11.11.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 2 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 11.11.2012 19:20

FC Stredohor boys 2 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 18.11.2012 19:20
FC VelMez B 2 - 2 FC Ledeč n.S. U19 18.11.2012 19:20
FKM Javorka 3 - 3 FC Kemeňákov "B" 18.11.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 6 - 3 juniors tym Litohrady 18.11.2012 19:20
Zbuzany boys 2 - 1 KORFouni U19 18.11.2012 19:20
SMRTKY 2 - 5 FC Osová junior 18.11.2012 19:20

FC Osová junior 6 - 1 FC Stredohor boys 25.11.2012 19:20
KORFouni U19 2 - 0 SMRTKY 25.11.2012 19:20
juniors tym Litohrady 1 - 2 Zbuzany boys 25.11.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 5 - 0 RCF Oparno Juventud 25.11.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 2 - 2 FC VelMez B 25.11.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 5 FKM Javorka 25.11.2012 19:20

FC Stredohor boys 5 - 3 FKM Javorka 2.12.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 4 FC Kemeňákov "B" 2.12.2012 19:20
FC VelMez B 4 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 2.12.2012 19:20
Zbuzany boys 5 - 2 FC Ledeč n.S. U19 2.12.2012 19:20
SMRTKY 3 - 2 juniors tym Litohrady 2.12.2012 19:20
FC Osová junior 4 - 2 KORFouni U19 2.12.2012 19:20

KORFouni U19 5 - 1 FC Stredohor boys 9.12.2012 19:20
juniors tym Litohrady 2 - 1 FC Osová junior 9.12.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 4 SMRTKY 9.12.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 4 - 1 Zbuzany boys 9.12.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 0 RCF Oparno Juventud 9.12.2012 19:20
FKM Javorka 4 - 3 FC VelMez B 9.12.2012 19:20

RCF Oparno Juventud 0 - 2 FKM Javorka 16.12.2012 19:20
Zbuzany boys 3 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 16.12.2012 19:20
FC Stredohor boys 1 - 3 FC VelMez B 16.12.2012 19:20
SMRTKY 0 - 3 FC Kemeňákov "B" 16.12.2012 19:20
FC Osová junior 2 - 3 FC Ledeč n.S. U19 16.12.2012 19:20
KORFouni U19 5 - 1 juniors tym Litohrady 16.12.2012 19:20

FC Ledeč n.S. U19 4 - 3 KORFouni U19 23.12.2012 19:20
juniors tym Litohrady 5 - 1 FC Stredohor boys 23.12.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 4 - 1 FC Osová junior 23.12.2012 19:20
FKM Javorka 4 - 0 Zbuzany boys 23.12.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 0 SMRTKY 23.12.2012 19:20
FC VelMez B 5 - 0 RCF Oparno Juventud 23.12.2012 19:20

FC Stredohor boys 4 - 0 RCF Oparno Juventud 30.12.2012 19:20
SMRTKY 5 - 1 FKM Javorka 30.12.2012 19:20
FC Osová junior 5 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 30.12.2012 19:20
Zbuzany boys 4 - 4 FC VelMez B 30.12.2012 19:20
juniors tym Litohrady 4 - 3 FC Ledeč n.S. U19 30.12.2012 19:20
KORFouni U19 4 - 3 FC Kemeňákov "B" 30.12.2012 19:20

FC Ledeč n.S. U19 5 - 0 FC Stredohor boys 6.1.2013 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 5 KORFouni U19 6.1.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 7 - 1 juniors tym Litohrady 6.1.2013 19:20
FKM Javorka 0 - 4 FC Osová junior 6.1.2013 19:20
FC VelMez B 1 - 0 SMRTKY 6.1.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 3 Zbuzany boys 6.1.2013 19:20

FC Stredohor boys 1 - 2 Zbuzany boys 13.1.2013 19:20
SMRTKY 5 - 1 RCF Oparno Juventud 13.1.2013 19:20
FC Osová junior 7 - 1 FC VelMez B 13.1.2013 19:20
KORFouni U19 5 - 2 FKM Javorka 13.1.2013 19:20
juniors tym Litohrady 4 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 13.1.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 5 FC Kemeňákov "B" 13.1.2013 19:20

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Viktor Šejda FC Osová junior 21 2
2. Erhard Majorczyk juniors tym Litohrady 15
3. Pavel Ulrych SMRTKY 14 1
4. Szymon Witaszczyk FC Kemeňákov "B" 12 2
5. Libor Stoklásek Zbuzany boys 11
6. Vincenc Didi KORFouni U19 10
7. Lubomír Škorňa Zbuzany boys 10
8. Petr Ploc FKM Javorka 9
9. Václav Trlida FC Osová junior 9
10. Adolf Gabrhelík FC Osová junior 8

3. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku druhé ligy sem sestoupily týmy smrtaci, Average Boyz B a Chovanci Merin.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
minifuturegos 56 22 18 2 2 69 24 +45
JEMALL junior 50 22 16 2 4 70 32 +38
smrtaci 40 22 12 4 6 62 37 +25
Záloha pana Jana 38 22 12 2 8 52 35 +17
Sberaci micu 33 22 10 3 9 56 36 +20
Plácek 30 22 10 0 12 46 61 -15
Kaufland Trnava junior 29 22 9 2 11 57 58 -1
Lucky Jasan 27 22 8 3 11 34 43 -9
Chovanci Merin 26 22 8 2 12 37 54 -17
hrdinové 24 22 7 3 12 30 59 -29
Average Boyz B 18 22 4 6 12 27 47 -20
bybalon 10 22 3 1 18 21 75 -54


  • Týmy minifuturegos, JEMALL junior a smrtaci postoupily do dalšího ročníku 2. ligy.
  • Týmy Kaufland Trnava junior a Average Boyz B se z našeho ligového systému odhlásily.
  • Nově se do dalšího ročníku přihlásily týmy: FC Baník Brod U19, FC Chrod U18, FC Slovan Losíci a Orlíci s Dolan.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Chovanci Merin 4 - 3 smrtaci 12.8.2012 19:20
hrdinové 2 - 1 Lucky Jasan 12.8.2012 19:20
JEMALL junior 4 - 4 Kaufland Trnava junior 12.8.2012 19:20
Plácek 0 - 2 minifuturegos 12.8.2012 19:20
Záloha pana Jana 3 - 2 Average Boyz B 12.8.2012 19:20
bybalon 3 - 6 Sberaci micu 12.8.2012 19:20

minifuturegos 4 - 1 Lucky Jasan 19.8.2012 19:20
Average Boyz B 2 - 2 Chovanci Merin 19.8.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 2 - 0 hrdinové 19.8.2012 19:20
Plácek 3 - 5 Záloha pana Jana 19.8.2012 19:20
smrtaci 9 - 0 bybalon 19.8.2012 19:20
Sberaci micu 1 - 1 JEMALL junior 19.8.2012 19:20

Záloha pana Jana 3 - 1 minifuturegos 26.8.2012 19:20
bybalon 0 - 2 Average Boyz B 26.8.2012 19:20
JEMALL junior 4 - 1 smrtaci 26.8.2012 19:20
hrdinové 0 - 5 Sberaci micu 26.8.2012 19:20
Lucky Jasan 0 - 3 Kaufland Trnava junior 26.8.2012 19:20
Chovanci Merin 0 - 3 Plácek 26.8.2012 19:20

minifuturegos 5 - 1 Kaufland Trnava junior 2.9.2012 19:20
Sberaci micu 4 - 0 Lucky Jasan 2.9.2012 19:20
smrtaci 3 - 3 hrdinové 2.9.2012 19:20
Plácek 4 - 1 bybalon 2.9.2012 19:20
Average Boyz B 0 - 2 JEMALL junior 2.9.2012 19:20
Záloha pana Jana 6 - 1 Chovanci Merin 2.9.2012 19:20

Chovanci Merin 1 - 2 minifuturegos 9.9.2012 19:20
bybalon 1 - 7 Záloha pana Jana 9.9.2012 19:20
hrdinové 1 - 1 Average Boyz B 9.9.2012 19:20
Lucky Jasan 3 - 1 smrtaci 9.9.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 2 - 5 Sberaci micu 9.9.2012 19:20
JEMALL junior 4 - 2 Plácek 9.9.2012 19:20

minifuturegos 5 - 3 Sberaci micu 16.9.2012 19:20
smrtaci 6 - 0 Kaufland Trnava junior 16.9.2012 19:20
Average Boyz B 2 - 2 Lucky Jasan 16.9.2012 19:20
Plácek 4 - 2 hrdinové 16.9.2012 19:20
Chovanci Merin 4 - 1 bybalon 16.9.2012 19:20
Záloha pana Jana 0 - 3 JEMALL junior 16.9.2012 19:20

bybalon 1 - 5 minifuturegos 23.9.2012 19:20
JEMALL junior 4 - 0 Chovanci Merin 23.9.2012 19:20
hrdinové 0 - 5 Záloha pana Jana 23.9.2012 19:20
Sberaci micu 3 - 1 smrtaci 23.9.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 0 - 2 Average Boyz B 23.9.2012 19:20
Lucky Jasan 1 - 4 Plácek 23.9.2012 19:20

minifuturegos 3 - 3 smrtaci 7.10.2012 19:20
Average Boyz B 0 - 0 Sberaci micu 7.10.2012 19:20
Plácek 3 - 2 Kaufland Trnava junior 7.10.2012 19:20
Chovanci Merin 3 - 2 hrdinové 7.10.2012 19:20
Záloha pana Jana 2 - 2 Lucky Jasan 7.10.2012 19:20
bybalon 1 - 6 JEMALL junior 7.10.2012 19:20

JEMALL junior 0 - 3 minifuturegos 14.10.2012 19:20
Lucky Jasan 4 - 0 Chovanci Merin 14.10.2012 19:20
hrdinové 5 - 1 bybalon 14.10.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 6 - 3 Záloha pana Jana 14.10.2012 19:20
Sberaci micu 5 - 0 Plácek 14.10.2012 19:20
smrtaci 1 - 0 Average Boyz B 14.10.2012 19:20

minifuturegos 5 - 1 Average Boyz B 21.10.2012 19:20
Plácek 0 - 6 smrtaci 21.10.2012 19:20
Chovanci Merin 4 - 2 Kaufland Trnava junior 21.10.2012 19:20
Záloha pana Jana 1 - 0 Sberaci micu 21.10.2012 19:20
bybalon 2 - 4 Lucky Jasan 21.10.2012 19:20
JEMALL junior 6 - 0 hrdinové 21.10.2012 19:20

hrdinové 0 - 3 minifuturegos 28.10.2012 19:20
Sberaci micu 3 - 1 Chovanci Merin 28.10.2012 19:20
smrtaci 2 - 1 Záloha pana Jana 28.10.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 6 - 0 bybalon 28.10.2012 19:20
Lucky Jasan 0 - 2 JEMALL junior 28.10.2012 19:20
Average Boyz B 2 - 4 Plácek 28.10.2012 19:20

minifuturegos 4 - 0 hrdinové 4.11.2012 19:20
JEMALL junior 4 - 0 Lucky Jasan 4.11.2012 19:20
bybalon 1 - 1 Kaufland Trnava junior 4.11.2012 19:20
Chovanci Merin 1 - 1 Sberaci micu 4.11.2012 19:20
Plácek 1 - 0 Average Boyz B 4.11.2012 19:20
Záloha pana Jana 0 - 1 smrtaci 4.11.2012 19:20

Average Boyz B 1 - 4 minifuturegos 11.11.2012 19:20
smrtaci 4 - 3 Plácek 11.11.2012 19:20
Sberaci micu 1 - 2 Záloha pana Jana 11.11.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 4 - 1 Chovanci Merin 11.11.2012 19:20
Lucky Jasan 2 - 0 bybalon 11.11.2012 19:20
hrdinové 3 - 1 JEMALL junior 11.11.2012 19:20

bybalon 0 - 1 hrdinové 18.11.2012 19:20
minifuturegos 3 - 0 JEMALL junior 18.11.2012 19:20
Chovanci Merin 1 - 0 Lucky Jasan 18.11.2012 19:20
Plácek 3 - 0 Sberaci micu 18.11.2012 19:20
Average Boyz B 2 - 2 smrtaci 18.11.2012 19:20
Záloha pana Jana 2 - 3 Kaufland Trnava junior 18.11.2012 19:20

Sberaci micu 2 - 0 Average Boyz B 25.11.2012 19:20
smrtaci 1 - 1 minifuturegos 25.11.2012 19:20
Lucky Jasan 0 - 2 Záloha pana Jana 25.11.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 7 - 2 Plácek 25.11.2012 19:20
hrdinové 0 - 4 Chovanci Merin 25.11.2012 19:20
JEMALL junior 3 - 1 bybalon 25.11.2012 19:20

minifuturegos 2 - 0 bybalon 2.12.2012 19:20
Chovanci Merin 2 - 4 JEMALL junior 2.12.2012 19:20
Záloha pana Jana 0 - 0 hrdinové 2.12.2012 19:20
Plácek 3 - 2 Lucky Jasan 2.12.2012 19:20
Average Boyz B 2 - 1 Kaufland Trnava junior 2.12.2012 19:20
smrtaci 2 - 0 Sberaci micu 2.12.2012 19:20

Sberaci micu 1 - 2 minifuturegos 9.12.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 5 - 3 smrtaci 9.12.2012 19:20
Lucky Jasan 2 - 2 Average Boyz B 9.12.2012 19:20
hrdinové 4 - 2 Plácek 9.12.2012 19:20
bybalon 0 - 1 Chovanci Merin 9.12.2012 19:20
JEMALL junior 4 - 0 Záloha pana Jana 9.12.2012 19:20

minifuturegos 4 - 1 Chovanci Merin 16.12.2012 19:20
Záloha pana Jana 2 - 0 bybalon 16.12.2012 19:20
Average Boyz B 0 - 3 hrdinové 16.12.2012 19:20
Plácek 1 - 3 JEMALL junior 16.12.2012 19:20
smrtaci 1 - 2 Lucky Jasan 16.12.2012 19:20
Sberaci micu 4 - 0 Kaufland Trnava junior 16.12.2012 19:20

Kaufland Trnava junior 4 - 1 minifuturegos 23.12.2012 19:20
hrdinové 0 - 2 smrtaci 23.12.2012 19:20
Lucky Jasan 2 - 1 Sberaci micu 23.12.2012 19:20
JEMALL junior 4 - 1 Average Boyz B 23.12.2012 19:20
bybalon 1 - 0 Plácek 23.12.2012 19:20
Chovanci Merin 2 - 1 Záloha pana Jana 23.12.2012 19:20

Plácek 2 - 1 Chovanci Merin 30.12.2012 19:20
minifuturegos 1 - 0 Záloha pana Jana 30.12.2012 19:20
Average Boyz B 0 - 3 bybalon 30.12.2012 19:20
smrtaci 4 - 1 JEMALL junior 30.12.2012 19:20
Sberaci micu 6 - 0 hrdinové 30.12.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 0 - 2 Lucky Jasan 30.12.2012 19:20

hrdinové 4 - 2 Kaufland Trnava junior 6.1.2013 19:20
JEMALL junior 6 - 3 Sberaci micu 6.1.2013 19:20
Lucky Jasan 0 - 3 minifuturegos 6.1.2013 19:20
bybalon 0 - 3 smrtaci 6.1.2013 19:20
Chovanci Merin 1 - 3 Average Boyz B 6.1.2013 19:20
Záloha pana Jana 3 - 0 Plácek 6.1.2013 19:20

Average Boyz B 2 - 4 Záloha pana Jana 13.1.2013 19:20
minifuturegos 6 - 2 Plácek 13.1.2013 19:20
smrtaci 3 - 2 Chovanci Merin 13.1.2013 19:20
Kaufland Trnava junior 2 - 4 JEMALL junior 13.1.2013 19:20
Sberaci micu 2 - 4 bybalon 13.1.2013 19:20
Lucky Jasan 4 - 0 hrdinové 13.1.2013 19:20

Nejlepší střelci 3. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Josef Koc smrtaci 11
2. Radomil Žitný minifuturegos 10 1
3. Lubomír Kňourek smrtaci 9
4. Ondrej Tulušák Kaufland Trnava junior 9
5. René Maléř Záloha pana Jana 9 1
6. František Vyškovský smrtaci 9 1
7. Michal Mintál Kaufland Trnava junior 9
8. Michal Doskočil hrdinové 8
9. Ladislav Pinďák Záloha pana Jana 8
10. Čestmír Vymlátil minifuturegos 7 1


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.