Cs/GBook2 Cup (20. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 46)

Ročník 20. ročník
Počet účastníků 30
Zlato P1 blue.gif TJ Jiskra Měřín
Stříbro P2 blue.gif Dartes
Bronz P3 blue.gif Tukani


Jubilejního dvacátého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 30 týmů. Vítězem se stal tým TJ Jiskra Měřín, držitelem stříbra Dartes a majitelem bronzových medailí Tukani.

Systém turnaje[edit]

Dvacátého ročníku se zúčastnilo 30 týmů, stejně jako 19. ročníku. V základních skupinách bylo všech 30 týmů rozlosováno do šesti skupin po pěti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. Do osmifinále play off postoupili vítězové, druhé týmy a čtyři nejlepší týmy ze třetích míst. Osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Historická statistika účastníků před začátkem ročníku[edit]

Tým Účasti V R P Bodů / sezóna Bodů / zápas B celkem
KORFouni 18 101 7 30 17,2 2,2 310
Momáci 19 85 18 33 14,4 2,0 273
Chelsea Brno Fc 15 69 8 35 14,3 1,9 215
Lost in Teplice 15 61 9 29 12,8 1,9 192
Lemuři z Madagaskaru 16 61 5 33 11,8 1,9 188
FC Výplach Řež 13 60 3 22 14,1 2,2 183
TJ Jiskra Měřín 14 55 9 25 12,4 2,0 174
Tukani 14 44 16 34 10,6 1,6 148
Recreativo Oparno CF 15 42 10 40 9,1 1,5 136
FC DEJVICE 13 41 7 28 10,0 1,7 130
Draci Olomouc 18 33 15 58 6,3 1,1 114
Sakura II 12 27 11 27 7,7 1,4 92
1.FC BABYLON / návrat žijící smrti 11 28 3 33 7,9 1,4 87
GKS Ostrava 11 26 6 31 7,6 1,3 84
Dartes 5 25 7 9 16,4 2,0 82
Iváci 8 25 5 17 10,0 1,7 80
1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 3 17 1 5 17,3 2,3 52
SK Slavia Šumperk 7 9 7 19 4,9 1,0 34
Vymazalka 4 10 1 12 7,8 1,3 31
AC Shooters Horní Slavkov 6 6 3 20 3,5 0,7 21
FC foukni ho tam 4 6 2 12 5,0 1,0 20
Sc Celtic Příbram 6 5 5 19 3,3 0,7 20
F.C. Hanspaulští tygři 1 3 0 2 9,0 1,8 9
Kluci z plakátů 1 0 2 2 2,0 0,5 2

Základní skupiny[edit]

     Postup do osmifinále play off
     O postupu rozhodl žebříček týmů na 3. místech

Základní skupina A[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Dartes 4 3 1 0 11 1 +10 10
Momáci 4 3 1 0 10 1 +9 10
Iváci 4 2 0 2 5 8 -3 6
FC foukni ho tam 4 1 0 3 3 10 -7 3
AC Shooters Horní Slavkov 4 0 0 4 2 11 -9 0
  • Tým FC foukni ho tam si nedomluvil třetí utkání, které tak bylo zkontumováno 3:0 ve prospěch týmu Dartes, a tým AC Shooters Horní Slavkov si nedomluvil čtvrté utkání, které tak bylo zkontumováno 3:0 ve prospěch týmu FC foukni ho tam.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(347231602) Iváci 2 - 0 FC foukni ho tam 31.08.2011
(347195642) AC Shooters Horní Slavkov 1 - 4 Dartes 31.08.2011

(347357469) AC Shooters Horní Slavkov 1 - 2 Iváci 07.09.2011
(347350031) FC foukni ho tam 0 - 5 Momáci 07.09.2011

(347701321) Iváci 0 - 4 Dartes 14.09.2011
(347550721) Momáci 2 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 14.09.2011

(347726169) Momáci 3 - 1 Iváci 21.09.2011
(kontumace) Dartes 3 - 0 FC foukni ho tam 21.09.2011

(kontumace) FC foukni ho tam 3 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 28.09.2011
(348018381) Dartes 0 - 0 Momáci 28.09.2011

Základní skupina B[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 4 3 1 0 24 1 +23 10
Lemuři z Madagaskaru 4 2 0 2 10 6 +4 6
Vymazalka 4 2 0 2 7 13 -6 6
SK Slavia Šumperk 4 2 0 2 8 22 -14 6
Sc Celtic Příbram 4 0 1 3 1 8 -7 1
  • Tým 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná postoupil daleko v národním poháru, a tak se nemohl účastnit prvního kola základní skupiny. Podle pravidel turnaje byla oběma týmům do tabulky započítána remíza 0:0
  • Tým Sc Celtic Příbram si nedomluvil druhé utkání, které tak bylo zkontumováno 3:0 ve prospěch týmu Vymazalka.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(NP kontumace) Sc Celtic Příbram 0 - 0 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 31.08.2011
(347283064) Vymazalka 2 - 0 Lemuři z Madagaskaru 31.08.2011

(kontumace) Vymazalka 3 - 0 Sc Celtic Příbram 07.09.2011
(347361746) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 11 - 0 SK Slavia Šumperk 07.09.2011

(347646051) Sc Celtic Příbram 0 - 1 Lemuři z Madagaskaru 14.09.2011
(347673131) SK Slavia Šumperk 4 - 2 Vymazalka 14.09.2011

(347830128) SK Slavia Šumperk 4 - 1 Sc Celtic Příbram 21.09.2011
(347852741) Lemuři z Madagaskaru 1 - 4 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 21.09.2011

(348010586) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 9 - 0 Vymazalka 28.09.2011
(348002852) Lemuři z Madagaskaru 8 - 0 SK Slavia Šumperk 28.09.2011

Základní skupina C[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Ubikviti 4 4 0 0 16 3 +13 12
TJ Jiskra Měřín 4 2 1 1 13 2 +11 7
Chelsea Brno Fc 4 2 1 1 9 9 ±0 7
návrat žijící smrti 4 1 0 3 7 17 -10 3
Draci Olomouc 4 0 0 4 1 15 -14 0
  • Týmy TJ Jiskra Měřín a Chelsea Brno Fc si nedomluvily vzájemné utkání, které tak bylo zkontumováno výsledkem 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(347155304) návrat žijící smrti 2 - 4 Chelsea Brno Fc 31.08.2011
(347289732) TJ Jiskra Měřín 7 - 0 Draci Olomouc 31.08.2011

(347318685) TJ Jiskra Měřín 6 - 0 návrat žijící smrti 07.09.2011
(347498958) Chelsea Brno Fc 3 - 6 Ubikviti 07.09.2011

(347616444) návrat žijící smrti 5 - 0 Draci Olomouc 14.09.2011
(347566948) Ubikviti 2 - 0 TJ Jiskra Měřín 14.09.2011

(347758707) Ubikviti 7 - 0 návrat žijící smrti 21.09.2011
(347863203) Draci Olomouc 1 - 2 Chelsea Brno Fc 21.09.2011

(kontumace) Chelsea Brno Fc 0 - 0 TJ Jiskra Měřín 28.09.2011
(348027149) Draci Olomouc 0 - 1 Ubikviti 28.09.2011

Základní skupina D[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Slavia Moravský Beroun 4 4 0 0 13 2 +11 12
Asterix a spol... 4 2 1 1 7 3 +4 7
Lost in Teplice 4 1 2 1 4 5 -1 5
KORFouni 4 1 1 2 13 7 +6 4
Kluci z plakátů 4 0 0 4 1 21 -20 0

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(347274084) Asterix a spol... 4 - 0 Kluci z plakátů 31.08.2011
(347171357) Slavia Moravský Beroun 3 - 2 KORFouni 31.08.2011

(347463443) Slavia Moravský Beroun 1 - 0 Asterix a spol... 07.09.2011
(347358386) Kluci z plakátů 1 - 3 Lost in Teplice 07.09.2011

(347635335) Asterix a spol... 3 - 2 KORFouni 14.09.2011
(347673796) Lost in Teplice 0 - 3 Slavia Moravský Beroun 14.09.2011

(347861292) Lost in Teplice 0 - 0 Asterix a spol... 21.09.2011
(347763973) KORFouni 8 - 0 Kluci z plakátů 21.09.2011

(348083238) Kluci z plakátů 0 - 6 Slavia Moravský Beroun 28.09.2011
(347926739) KORFouni 1 - 1 Lost in Teplice 28.09.2011

Základní skupina E[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Supersport United FC 4 2 1 1 8 4 +4 7
F.C. Hanspaulští tygři 4 2 1 1 10 7 +3 7
Koníci Lukyho 4 1 2 1 4 2 +2 5
GKS Ostrava 4 1 2 1 3 5 -2 5
FC DEJVICE 4 1 0 3 1 8 -7 3
  • Tým GKS Ostrava postoupil daleko v národním poháru, a tak se nemohl účastnit prvního kola základní skupiny. Podle pravidel turnaje byla oběma týmům do tabulky započítána remíza 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(NP kontumace) GKS Ostrava 0 - 0 Koníci Lukyho 31.08.2011
(347171040) F.C. Hanspaulští tygři 5 - 0 FC DEJVICE 31.08.2011

(347318864) F.C. Hanspaulští tygři 4 - 0 GKS Ostrava 07.09.2011
(347358126) Koníci Lukyho 3 - 0 Supersport United FC 07.09.2011

(347591052) GKS Ostrava 2 - 0 FC DEJVICE 14.09.2011
(347656912) Supersport United FC 6 - 0 F.C. Hanspaulští tygři 14.09.2011

(347755396) Supersport United FC 1 - 1 GKS Ostrava 21.09.2011
(347766685) FC DEJVICE 1 - 0 Koníci Lukyho 21.09.2011

(348069474) Koníci Lukyho 1 - 1 F.C. Hanspaulští tygři 28.09.2011
(347962851) FC DEJVICE 0 - 1 Supersport United FC 28.09.2011

Základní skupina F[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
FC Výplach Řež 4 2 2 0 13 9 +4 8
Tukani 4 2 1 1 11 5 +6 7
Recreativo Oparno CF 4 1 3 0 13 9 +4 6
Sakura II 4 0 2 2 5 11 -6 2
1.FC Liberty 4 0 2 2 1 9 -8 2
  • Týmy Recreativo Oparno CF a Sakura II postoupily daleko v národním poháru, a tak se nemohly účastnit prvních dvou kol základní skupiny. Podle pravidel turnaje byla ve všech zápasech do tabulky započítána remíza 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(NP kontumace) 1.FC Liberty 0 - 0 Sakura II 31.08.2011
(NP kontumace) Recreativo Oparno CF 0 - 0 Tukani 31.08.2011

(NP kontumace) Recreativo Oparno CF 0 - 0 1.FC Liberty 07.09.2011
(NP kontumace) Sakura II 0 - 0 FC Výplach Řež 07.09.2011

(347554050) 1.FC Liberty 0 - 5 Tukani 14.09.2011
(347560971) FC Výplach Řež 7 - 7 Recreativo Oparno CF 14.09.2011

(347755458) FC Výplach Řež 4 - 1 1.FC Liberty 21.09.2011
(347748600) Tukani 5 - 3 Sakura II 21.09.2011

(347931288) Sakura II 2 - 6 Recreativo Oparno CF 28.09.2011
(347926299) Tukani 1 - 2 FC Výplach Řež 28.09.2011

Žebříček týmů na 3. místech[edit]

Sk. Tým B VG IG +/-
C Chelsea Brno Fc 7 9 9 ±0
F Recreativo Oparno CF 6 13 9 +4
A Iváci 6 5 8 -3
B Vymazalka 6 7 13 -6
E Koníci Lukyho 5 4 2 +2
D Lost in Teplice 5 4 5 -1
  • Nejlepší 4 týmy na 3. místech postoupily do play off, zbylé dva týmy vypadly.

Pavouk play off[edit]

  Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále
                                     
I  Dartes 6  
II  Vymazalka 0  
  I  Dartes 4  
  II  Ubikviti 0  
III  Ubikviti 5
IV  Recreativo Oparno CF 0  
  I  Dartes 2  
  II  Tukani 1  
V  Supersport United FC 3  
VI  Tukani 4  
  III  Tukani 5
  IV  Momáci 1  
VII  Momáci 4
VIII  Asterix a spol... 0  
  I  Dartes 1
  II  TJ Jiskra Měřín 4
IX  TJ Jiskra Měřín 3  
X  Lemuři z Madagaskaru 2  
  V  TJ Jiskra Měřín 4
  VI  FC Výplach Řež 3  
XI  FC Výplach Řež 5
XII  F.C. Hanspaulští tygři 3  
  III  TJ Jiskra Měřín 4
  IV  1.MFK P.T.-K. 3  
XIII  Slavia Mor. Beroun 0  
XIV  Chelsea Brno Fc 3  
  VII  Chelsea Brno Fc 1
  VIII  1.MFK P.T.-K. 8  
XV  1.MFK P.T.-K. 4
XVI  Iváci 3  


Play off[edit]

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 05.10.2011. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(348235664) Dartes 6 - 0 Vymazalka
(348181429) Ubikviti 5 - 0 Recreativo Oparno CF
(348206054) Supersport United FC 3 - 4p Tukani
(348182912) Momáci 4 - 0 Asterix a spol...
(348300416) TJ Jiskra Měřín 3 - 2 Lemuři z Madagaskaru
(348315950) FC Výplach Řež 5 - 3 F.C. Hanspaulští tygři
(348292471) Slavia Moravský Beroun 0 - 3 Chelsea Brno Fc
(348264881) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 4 - 3p Iváci

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 12.10.2011. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(348402802) Dartes 4 - 0 Ubikviti
(348358155) Tukani 5 - 1 Momáci
(348366918) TJ Jiskra Měřín 4 - 3 FC Výplach Řež
(348451280) Chelsea Brno Fc 1 - 8 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 19.10.2011. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(348627379) Dartes 2 - 1p Tukani
(348717061) TJ Jiskra Měřín 4 - 3 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná

O 3. místo[edit]

Termín duelu o 3. místo - 26.10.2011. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(348862124) Tukani 7 - 2 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná

Finále[edit]

Termín finále - 26.10.2011. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(348892672) Dartes 1 - 4 TJ Jiskra Měřín

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. TJ Jiskra Měřín
2. Dartes
3. Tukani
4. 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná
5. Ubikviti
6. FC Výplach Řež
7. Momáci
8. Chelsea Brno Fc
9. Slavia Moravský Beroun
10. Supersport United FC
11. Asterix a spol...
12. F.C. Hanspaulští tygři
13. Lemuři z Madagaskaru
14. Recreativo Oparno CF
15. Iváci
16. Vymazalka
17. Koníci Lukyho
18. Lost in Teplice
19. SK Slavia Šumperk
20. GKS Ostrava
21. KORFouni
22. FC foukni ho tam
23. návrat žijící smrti
24. Sakura II
25. FC DEJVICE
26. 1.FC Liberty
27. Sc Celtic Příbram
28. AC Shooters Horní Slavkov
29. Draci Olomouc
30. Kluci z plakátů

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 20. ročník


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.