Cs/GBook2 Cup (9. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 35)

Ročník 9. ročník
Počet účastníků 58
Zlato P1 blue.gif Tukani
Stříbro P2 blue.gif Momáci
Bronz P3 blue.gif Lemuři z Madagaskaru


Devátého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 58 týmů. Vítězem se stal tým Tukani, držitelem stříbra Momáci a majitelem bronzových medailí Lemuři z Madagaskaru.

Systém turnaje[edit]

Devátého ročníku se zúčastnilo 60 týmů. Dvaatřicítka nejlepších z minulého ročníku byla nasazena přímo do základních skupin spolu s pěti nejlepšími tipery z tipovačky 8. ročníku a vítězem 4. ročníku Ant's Cupu. Zbylých 20 týmů se zúčastnilo jednozápasového předkola hraného na neutrální půdě, ze kterého postupovalo 10 vítězů do základních skupin. V základních skupinách bylo 48 týmů rozděleno do osmi skupin po šesti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. První čtyři týmy z každé skupiny postupovaly do šestnáctifinále play off, které se hrálo jednozápasově na hřišti lepšího celku ze skupiny. Stejně tak se hrálo i osmifinále. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Předkolo[edit]

Termín předkola - 02.04.2008.

ID Výsledek zápasu
(171783257) 1.FC BABYLON 6 - 0 Ježci z Bystřice
(kontumace) Petankuv A tym 0 - 1 Černíkovice
(kontumace) The Catchers 0 - 1 FC Ledeč n.S.
(171797119) Tj Comfort Dobratice 3 - 0 1. FC Hlubany
(171754267) HFC Zlín 5 - 2 FC Kachna Matylda
(kontumace) FC David's 0 - 5 GKS Ostrava
(171737137) FC Španělská Vesnice 3 - 0 Chrudimská šlechta
(171719962) FK winner 2 - 1 Godfather boys
(171768618) :::Arsenal::: 0 - 2 Cristiano Ronaldo 7
(171754010) Bohemia Svetla 4 - 0 FC Alfa Slušovice

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Stargins 15 5 5 0 0 17 3 +14
Fotball Club Palhanec a.s. 12 5 4 0 1 19 8 11
Slavka 9 5 3 0 2 11 9 +2
HFC Zlín 4 5 1 1 3 17 18 -1
Cristiano Ronaldo 7 1 5 0 1 4 6 20 -14
FC Necrot!C 0 5 0 0 5 4 26 -22
  • Zápas FC Necrot!C - Cristiano Ronaldo 7 skončil vzájemnou kontumací a ani jeden z týmů nedostal body.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(172071866) Slavka 1 - 3 Fotball Club Palhanec a.s. 09.04.2008
(172027179) HFC Zlín 3 - 3 Cristiano Ronaldo 7 09.04.2008
(172035790) Stargins 5 - 1 FC Necrot!C 09.04.2008

(172257572) Cristiano Ronaldo 7 2 - 3 Slavka 16.04.2008
(172249194) Fotball Club Palhanec a.s. 0 - 1 Stargins 16.04.2008
(172367052) HFC Zlín 6 - 2 FC Necrot!C 16.04.2008

(kontumace) Stargins 5 - 0 Cristiano Ronaldo 7 23.04.2008
(172553644) Slavka 3 - 2 HFC Zlín 23.04.2008
(172683650) FC Necrot!C 1 - 6 Fotball Club Palhanec a.s. 23.04.2008

(172895373) Cristiano Ronaldo 7 1 - 4 Fotball Club Palhanec a.s. 30.04.2008
(172794672) HFC Zlín 2 - 4 Stargins 30.04.2008
(172837010) Slavka 4 - 0 FC Necrot!C 30.04.2008

(173045605) Stargins 2 - 0 Slavka 07.05.2008
(173152842) Fotball Club Palhanec a.s. 6 - 4 HFC Zlín 07.05.2008
(kontumace) FC Necrot!C 0 - 0 Cristiano Ronaldo 7 07.05.2008

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Tj Sokol Boleradice 12 5 4 0 1 24 10 +14
Tukani 10 5 3 1 1 14 10 +4
Bohemia Svetla 9 5 3 0 2 19 10 +9
FC Comets HK 7 5 2 1 2 17 16 +1
Mraveniště 4 5 1 1 3 8 16 -8
Tj Comfort Dobratice 1 5 0 1 4 6 26 -20

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(172066352) FC Comets HK 5 - 3 Tj Sokol Boleradice 09.04.2008
(172013308) Tj Comfort Dobratice 0 - 0 Mraveniště 09.04.2008
(171974576) Tukani 4 - 1 Bohemia Svetla 09.04.2008

(172272433) Mraveniště 5 - 2 FC Comets HK 16.04.2008
(172368750) Tj Sokol Boleradice 5 - 1 Tukani 16.04.2008
(172379829) Tj Comfort Dobratice 1 - 7 Bohemia Svetla 16.04.2008

(172529825) Tukani 5 - 1 Mraveniště 23.04.2008
(172608797) FC Comets HK 7 - 3 Tj Comfort Dobratice 23.04.2008
(172661463) Bohemia Svetla 2 - 3 Tj Sokol Boleradice 23.04.2008

(172878098) Mraveniště 2 - 4 Tj Sokol Boleradice 30.04.2008
(172972081) Tj Comfort Dobratice 2 - 3 Tukani 30.04.2008
(172864657) FC Comets HK 2 - 4 Bohemia Svetla 30.04.2008

(173049248) Tukani 1 - 1 FC Comets HK 07.05.2008
(173217314) Tj Sokol Boleradice 9 - 0 Tj Comfort Dobratice 07.05.2008
(173042111) Bohemia Svetla 5 - 0 Mraveniště 07.05.2008

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Lemuři z Madagaskaru 13 5 4 1 0 23 4 +19
Chelsea Brno Fc 13 5 4 1 0 17 5 +12
Zbrojováci 9 5 3 0 2 18 9 +9
1. FC Chlastava 4 5 1 1 3 8 11 -3
Pohlední pampeliškou 4 5 1 1 3 6 18 -12
Černíkovice 0 5 0 0 5 4 29 -25

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(171981972) Pohlední pampeliškou 1 - 1 1. FC Chlastava 09.04.2008
(172037553) Lemuři z Madagaskaru 4 - 2 Zbrojováci 09.04.2008
(171985736) Chelsea Brno Fc 5 - 1 Černíkovice 09.04.2008

(172280310) Zbrojováci 5 - 1 Pohlední pampeliškou 16.04.2008
(172252799) 1. FC Chlastava 1 - 2 Chelsea Brno Fc 16.04.2008
(172333285) Lemuři z Madagaskaru 7 - 0 Černíkovice 16.04.2008

(172614885) Chelsea Brno Fc 2 - 1 Zbrojováci 23.04.2008
(172571167) Pohlední pampeliškou 0 - 6 Lemuři z Madagaskaru 23.04.2008
(172516082) Černíkovice 1 - 6 1. FC Chlastava 23.04.2008

(172848355) Zbrojováci 3 - 1 1. FC Chlastava 30.04.2008
(172905067) Lemuři z Madagaskaru 2 - 2 Chelsea Brno Fc 30.04.2008
(172835413) Pohlední pampeliškou 4 - 0 Černíkovice 30.04.2008

(173157599) Chelsea Brno Fc 6 - 0 Pohlední pampeliškou 07.05.2008
(173094490) 1. FC Chlastava 0 - 4 Lemuři z Madagaskaru 07.05.2008
(173141025) Černíkovice 2 - 7 Zbrojováci 07.05.2008

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Rychnov n.Kn 15 5 5 0 0 31 4 +27
Recreativo Oparno CF 9 5 3 0 2 18 14 +4
1.FC BABYLON 7 5 2 1 2 20 14 +6
TJ Jiskra Měřín 7 5 2 1 2 20 17 +3
MASAKR 3 5 1 0 4 5 24 -19
GKS Ostrava 3 5 1 0 4 4 25 -21

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(172020778) TJ Jiskra Měřín 1 - 8 Rychnov n.Kn 09.04.2008
(172028307) Recreativo Oparno CF 6 - 0 MASAKR 09.04.2008
(171991709) 1.FC BABYLON 6 - 0 GKS Ostrava 09.04.2008

(172391947) MASAKR 4 - 1 TJ Jiskra Měřín 16.04.2008
(172287472) Rychnov n.Kn 6 - 1 1.FC BABYLON 16.04.2008
(172241733) Recreativo Oparno CF 6 - 0 GKS Ostrava 16.04.2008

(172678725) 1.FC BABYLON 6 - 0 MASAKR 23.04.2008
(172570695) TJ Jiskra Měřín 7 - 1 Recreativo Oparno CF 23.04.2008
(172504110) GKS Ostrava 0 - 6 Rychnov n.Kn 23.04.2008

(172778029) MASAKR 1 - 7 Rychnov n.Kn 30.04.2008
(172778063) Recreativo Oparno CF 4 - 3 1.FC BABYLON 30.04.2008
(172776159) TJ Jiskra Měřín 7 - 0 GKS Ostrava 30.04.2008

(173156550) 1.FC BABYLON 4 - 4 TJ Jiskra Měřín 07.05.2008
(173083457) Rychnov n.Kn 4 - 1 Recreativo Oparno CF 07.05.2008
(173066253) GKS Ostrava 4 - 0 MASAKR 07.05.2008

Základní skupina E[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Lost in Teplice 12 5 4 0 1 22 5 +17
SFC Triangel 10 5 3 1 1 17 8 +9
FK winner 10 5 3 1 1 15 7 +8
meteor praha 9 5 3 0 2 12 6 +6
FC ŠTROSMAJER BRNO 3 5 1 0 4 6 17 -16
FC Zbuzany 0 5 0 0 5 3 32 -29

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(171975622) Lost in Teplice 2 - 1 FK winner 09.04.2008
(172087629) SFC Triangel 9 - 0 FC Zbuzany 09.04.2008
(172066213) meteor praha 2 - 0 FC ŠTROSMAJER BRNO 09.04.2008

(172243849) FC Zbuzany 0 - 8 Lost in Teplice 16.04.2008
(172246528) FK winner 3 - 0 meteor praha 16.04.2008
(kontumace) SFC Triangel 5 - 0 FC ŠTROSMAJER BRNO 16.04.2008

(172509752) meteor praha 5 - 1 FC Zbuzany 23.04.2008
(172529020) Lost in Teplice 6 - 0 SFC Triangel 23.04.2008
(172506537) FC ŠTROSMAJER BRNO 2 - 4 FK winner 23.04.2008

(172776534) FC Zbuzany 2 - 6 FK winner 30.04.2008
(172767952) SFC Triangel 2 - 1 meteor praha 30.04.2008
(172866897) Lost in Teplice 6 - 0 FC ŠTROSMAJER BRNO 30.04.2008

(173026373) meteor praha 4 - 0 Lost in Teplice 07.05.2008
(173111223) FK winner 1 - 1 SFC Triangel 07.05.2008
(173165553) FC ŠTROSMAJER BRNO 4 - 0 FC Zbuzany 07.05.2008

Základní skupina F[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Výplach Řež 9 3 3 0 0 16 0 +16
TJ Manchester City 6 3 2 0 1 9 6 +3
FC DEJVICE * * * * * * * *
Urban team * * * * * * * *
Beerboyzz Čer.Voda 3 3 1 0 2 3 15 -12
FK SPARTAK BLŠANY 0 3 0 0 3 1 8 -7
  • Týmy FC DEJVICE a Urban team zaujaly podle pravidel turnaje díky postupu do 7. kola národního poháru automaticky 3. a 4. pozici a zbylé týmy bojovaly o zbylé pozice! O třetí pozici se mezi těmito dvěma týmy odehrál zápas ((173026663)), který vyhrály DEJVICE 3:2 v prodloužení.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(non) FC DEJVICE non Beerboyzz Čer.Voda 09.04.2008
(non) Urban team non TJ Manchester City 09.04.2008
(171994820) FC Výplach Řež 4 - 0 FK SPARTAK BLŠANY 09.04.2008

(non) TJ Manchester City non FC DEJVICE 16.04.2008
(172279885) Beerboyzz Čer.Voda 0 - 8 FC Výplach Řež 16.04.2008
(non) Urban team non FK SPARTAK BLŠANY 16.04.2008

(172555290) FC Výplach Řež 4 - 0 TJ Manchester City 23.04.2008
(non) FC DEJVICE non Urban team 23.04.2008
(172521404) FK SPARTAK BLŠANY 0 - 2 Beerboyzz Čer.Voda 23.04.2008

(172767556) TJ Manchester City 7 - 1 Beerboyzz Čer.Voda 30.04.2008
(non) Urban team non FC Výplach Řež 30.04.2008
(non) FC DEJVICE non FK SPARTAK BLŠANY 30.04.2008

(non) FC Výplach Řež non FC DEJVICE 07.05.2008
(non) Beerboyzz Čer.Voda non Urban team 07.05.2008
(173123294) FK SPARTAK BLŠANY 1 - 2 TJ Manchester City 07.05.2008

Základní skupina G[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 15 5 5 0 0 24 0 +24
FC Carpe-Diem 10 5 3 1 1 20 6 +14
Sk SLAVIA Praha junior 7 5 2 1 2 12 12 ±0
mirdovi destruktori 7 5 2 1 2 16 17 -1
Sakura II 4 5 1 1 3 10 20 -10
AC Ajaccio 0 5 0 0 5 5 32 -27

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(172111028) FC Carpe-Diem 6 - 1 AC Ajaccio 09.04.2008
(172017499) Sakura II 1 - 2 Sk SLAVIA Praha junior 09.04.2008
(172119216) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 5 - 0 mirdovi destruktori 09.04.2008

(172274321) Sk SLAVIA Praha junior 1 - 1 FC Carpe-Diem 16.04.2008
(172389771) AC Ajaccio 0 - 7 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 16.04.2008
(172268600) Sakura II 3 - 3 mirdovi destruktori 16.04.2008

(172514404) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 4 - 0 Sk SLAVIA Praha junior 23.04.2008
(172622903) FC Carpe-Diem 7 - 1 Sakura II 23.04.2008
(172608456) mirdovi destruktori 6 - 2 AC Ajaccio 23.04.2008

(172883885) Sk SLAVIA Praha junior 8 - 0 AC Ajaccio 30.04.2008
(172895209) Sakura II 0 - 6 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 30.04.2008
(172891068) FC Carpe-Diem 6 - 1 mirdovi destruktori 30.04.2008

(173097694) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 2 - 0 FC Carpe-Diem 07.05.2008
(173090216) AC Ajaccio 2 - 5 Sakura II 07.05.2008
(173153782) mirdovi destruktori 6 - 1 Sk SLAVIA Praha junior 07.05.2008

Základní skupina H[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
SK Červený Kostelec 12 4 4 0 0 15 2 +13
FC Španělská Vesnice 9 4 3 0 1 15 5 +10
Momáci * * * * * * * *
SKP Mladá Boleslav 6 4 2 0 2 7 6 +1
FC Ledeč n.S. 3 4 1 0 3 6 10 -4
FK Vizovice 0 4 0 0 4 0 20 -20
  • Tým Momáci zaujal podle pravidel turnaje díky postupu do 7. kola národního poháru automaticky 3. pozici a zbylé týmy bojovaly o zbylé pozice!

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(kontumace) FK Vizovice 0 - 5 FC Španělská Vesnice 09.04.2008
(171988166) SK Červený Kostelec 1 - 0 SKP Mladá Boleslav 09.04.2008
(non) Momáci non FC Ledeč n.S. 09.04.2008

(kontumace) SKP Mladá Boleslav 5 - 0 FK Vizovice 16.04.2008
(non) FC Španělská Vesnice non Momáci 16.04.2008
(172315046) SK Červený Kostelec 5 - 0 FC Ledeč n.S. 16.04.2008

(non) Momáci non SKP Mladá Boleslav 23.04.2008
(kontumace) FK Vizovice 0 - 5 SK Červený Kostelec 23.04.2008
(172648334) FC Ledeč n.S. 1 - 3 FC Španělská Vesnice 23.04.2008

(kontumace) SKP Mladá Boleslav 0 - 5 FC Španělská Vesnice 30.04.2008
(non) SK Červený Kostelec non Momáci 30.04.2008
(kontumace) FK Vizovice 0 - 5 FC Ledeč n.S. 30.04.2008

(non) Momáci non FK Vizovice 07.05.2008
(173201233) FC Španělská Vesnice 2 - 4 SK Červený Kostelec 07.05.2008
(173183798) FC Ledeč n.S. 0 - 2 SKP Mladá Boleslav 07.05.2008

Hlavní pavouk play off[edit]

Šestnáctifinále   Osmifinále   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
A1  Stargins 2  
B4  FC Comets HK 0     I  Stargins 1  
C2  Chelsea Brno Fc 4   II  Chelsea Brno Fc 4  
D3  1.FC BABYLON 0       I  Chelsea Brno Fc 2  
E1  Lost in Teplice 1       II  Momáci 3  
F4  Urban team 0     III  Lost in Teplice 1
G2  FC Carpe-Diem 0   IV  Momáci 2  
H3  Momáci 7       I  Momáci 4  
B1  Tj Sokol Bol. 7       II  SLAVIA Praha jun. 2  
A4  HFC Zlín 0     V  Tj Sokol Bol. 6  
D2  Recreativo Oparno CF 2   VI  Zbrojováci 0  
C3  Zbrojováci 3       III  Tj Sokol Bol. 1
F1  FC Výplach Řež 2       IV  SLAVIA Praha jun. 4  
E4  meteor praha 3     VII  meteor praha 2
H2  FC Španělská Vesnice 0   VIII  SLAVIA Praha jun. 4  
G3  SLAVIA Praha jun. 5       I  Momáci 3
C1  Lemuři z Mad. 3       II  Tukani 4
D4  TJ Jiskra Měřín 1     IX  Lemuři z Mad. 1  
A2  FC Palhanec a.s. 1   X  Bohemia Svetla 0  
B3  Bohemia Svetla 7       V  Lemuři z Mad. 5  
G1  1.MFK PTK 0       VI  FC DEJVICE 2  
H4  SKP Mladá Bol. 2     XI  SKP Mladá Bol. 0
E2  SFC Triangel 2   XII  FC DEJVICE 5  
F3  FC DEJVICE 3       III  Lemuři z Mad. 0
D1  Rychnov n.Kn 4       IV  Tukani 5  
C4  1. FC Chlastava 0     XIII  Rychnov n.Kn 0  
B2  Tukani 6   XIV  Tukani 5  
A3  Slavka 0       VII  Tukani 4
H1  SK Červený Kostelec 1       VIII  TJ Manchester City 1  
G4  mirdovi destruktori 3     XV  mirdovi destruktori 0
F2  TJ Manchester City 4   XVI  TJ Manchester City 4  
E3  FK winner 1  

Play off[edit]

Šestnáctifinále[edit]

Termín šestnáctifinále - 14.05.2008.

ID Výsledek zápasu
(173350203) Stargins 2 - 0 FC Comets HK
(173302516) Chelsea Brno Fc 4 - 0 1.FC BABYLON
(173378270) Lost in Teplice 1 - 0 Urban team
(173396945) FC Carpe-Diem 0 - 7 Momáci
(173326240) Tj Sokol Boleradice 7 - 0 HFC Zlín
(173398391) Recreativo Oparno CF 2 - 3 pen. Zbrojováci
(173366610) FC Výplach Řež 2 - 3p meteor praha
(173417946) FC Španělská Vesnice 0 - 5 Sk SLAVIA Praha junior
(173352485) Lemuři z Madagaskaru 3 - 1 TJ Jiskra Měřín
(173449548) Fotball Club Palhanec a.s. 1 - 7 Bohemia Svetla
(173372837) 1.MFK Pendolino T.-K. 0 - 2 SKP Mladá Boleslav
(173310956) SFC Triangel 2 - 3p FC DEJVICE
(173329758) Rychnov n.Kn 4 - 0 1. FC Chlastava
(173314512) Tukani 6 - 0 Slavka
(173424958) SK Červený Kostelec 1 - 3 mirdovi destruktori
(173311604) TJ Manchester City 4 - 1 FK winner

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 21.05.2008.

ID Výsledek zápasu
(173577589) Stargins 1 - 4 Chelsea Brno Fc
(173543013) Lost in Teplice 1 - 2p Momáci
(173652370) Tj Sokol Boleradice 6 - 0 Zbrojováci
(173543101) Sk SLAVIA Praha junior 4 - 2 meteor praha
(173678646) Lemuři z Madagaskaru 1 - 0 Bohemia Svetla
(173552906) FC DEJVICE 5 - 0 SKP Mladá Boleslav
(173558750) Rychnov n.Kn 0 - 5 Tukani
(173632717) TJ Manchester City 4 - 0 mirdovi destruktori

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 28.05.2008.

ID Výsledek zápasu
(173848595) Chelsea Brno Fc 2 - 3p Momáci
(173816917) Tj Sokol Boleradice 1 - 4 Sk SLAVIA Praha junior
(173921286) Lemuři z Madagaskaru 5 - 2 FC DEJVICE
(173843521) Tukani 4 - 1 TJ Manchester City

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 04.06.2008.


ID Výsledek zápasu
(174092773) Momáci 4 - 2 Sk SLAVIA Praha junior
(174101370) Lemuři z Madagaskaru 0 - 5 Tukani

O 3. místo[edit]

Termín zápasu o 3. místo - 11.06.2008.

ID Výsledek zápasu
(174561513) Sk SLAVIA Praha junior 2 - 4 Lemuři z Madagaskaru

Finále[edit]

Termín finále - 11.06.2008.

ID Výsledek zápasu
(174398407) Momáci 3 - 4p Tukani

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. Tukani
2. Momáci
3. Lemuři z Madagaskaru
4. Sk SLAVIA Praha junior
5. Tj Sokol Boleradice
6. Chelsea Brno Fc
7. TJ Manchester City
8. FC DEJVICE
9. Rychnov n.Kn
10. Stargins
11. Lost in Teplice
12. Bohemia Svetla
13. Zbrojováci
14. meteor praha
15. mirdovi destruktori
16. SKP Mladá Boleslav
17. 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná
18. SK Červený Kostelec
19. FC Výplach Řež
20. Fotball Club Palhanec a.s.
21. FC Carpe-Diem
22. SFC Triangel
23. FC Španělská Vesnice
24. Recreativo Oparno CF
25. FK winner
26. Slavka
27. 1.FC BABYLON
28. TJ Jiskra Měřín
29. FC Comets HK
30. Urban team
31. HFC Zlín
32. 1. FC Chlastava
33. Mraveniště
34. Sakura II
35. Pohlední pampeliškou
36. FC Ledeč n.S.
37. FC ŠTROSMAJER BRNO
38. Beerboyzz Čer.Voda
39. MASAKR
40. Cristiano Ronaldo 7
41. GKS Ostrava
42. Tj Comfort Dobratice
43. FK SPARTAK BLŠANY
44. FK Vizovice
45. FC Necrot!C
46. Černíkovice
47. AC Ajaccio
48. FC Zbuzany
49. Godfather boys
50. Petankuv A tym
51. The Catchers
52. :::Arsenal:::
53. FC Kachna Matylda
54. Chrudimská šlechta
55. 1. FC Hlubany
56. FC Alfa Slušovice
57. FC David's
58. Ježci z Bystřice

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Morris McNamara Tj Sokol Boleradice 16
2. Jukka Lahdelma Rychnov n.Kn 10
3. Ori Hermesh Tukani 9
4. Jan Månsson Lemuři z Madagaskaru 9
5. Ludwig Candraja Bohemia Svetla 8
6. Oliver Morup-Petersen 1.FC BABYLON 7
7. Fredrik Ångstål Lost in Teplice 7
8. Maarten-Jan Hoveling Rychnov n.Kn 7
9. Max Ullman Sk SLAVIA Praha 7
10. Henryk Rasiński Momáci 7


Karetní hříštníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Meindert Klok TJ Manchaster City Red card Yellow card Yellow card
2. Kende Bíró Fotball Club Palhanec a.s. Red card Yellow card
3. Vilibald Havlín FC Comets HK Red card Yellow card
4. Dobromir Szafarczyk Zbrojováci Red card Yellow card
5. James Downing Tukani Red card Yellow card
6. Dušan Netolický HFC Zlín Yellow card Yellow card Yellow card
7. Věnceslav Holuša Mraveniště Yellow card Yellow card Yellow card
8. Viktor Veres FC Comets HK Red card
9. Francisco Maggiolo SKP Mladá Boleslav Red card
10. Anders Henriksson Stargins Yellow card Yellow card


  • Do statistik se nezapočítávaly zápasy předkola.

Tipovačka[edit]

# Tiper Body
1. Himbus 200
2. johnypohorka 192
3. MOMOOO 186
4. colycek 166
5. Mravenec 160
6. profik 124
7. -JENDA- 87
8. Jay-jay7 80
9. gaijin 52
10. simmar 40
11. vitaminck 30
12. tomulkabambulka 26
13. trickman 22
14. dzorc 20
15. vladimirek 18
16. Robin 16
17. javes 14
18. patas-007 12
19. hansber 10
20. Martin4 8
21. saidtpn3 8
22. diplomat 6
23. sajdlik 4
24. algernon 0
  • Nejlepších 5 tiperů si vybojovalo přímé nasazení do základní skupiny v 10. ročníku.

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 9. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Ohlédnutí za předkolem
Ohlédnutí za 1. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 2. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 3. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 4. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 5. kolem základních skupin
Ohlédnutí za šestnáctifinále play off
Ohlédnutí za osmifinále play off
Ohlédnutí za čtvrtfinále play off
Ohlédnutí za semifinále play off
Ohlédnutí za finále play off a zápasem o bronz

Rozhovory s manažery[edit]

Rozhovor s manažerem Martin4 (vítězem ročníku)

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.