Cs/GBook2 Cup Junior (17. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 57-58)

Ročník 17. ročník
Počet účastníků 32
Zlato P1 blue.gif Hradec Králové U19
Stříbro P2 blue.gif Asterix a spol_ Juniors
Bronz P3 blue.gif FC Kemeňákov "B"

Vítězem sedmnáctého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal Hradec Králové U19, ze stříbra se radoval Asterix a spol_ Juniors a bronz obdržel FC Kemeňákov "B".

Týmy byly rozděleny do dvou šestnáctičlenných lig. Poslední čtyři týmy 1. ligy po tomto ročníku měly sestoupit a první čtyři týmy 2. ligy měly postoupit.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední čtyři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První čtyři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

Nejprve proběhly postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, byl nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:

  • 13. tým z 1. ligy
  • 5. tým ze 2. ligy
  • 14. tým z 1. ligy
  • 6. tým ze 2. ligy
  • 15. tým z 1. ligy
  • 7. tým ze 2. ligy
  • 16. tým z 1. ligy
  • 8. tým ze 2. ligy
  • 9. tým ze 2. ligy
  • atd.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

První liga byla od tohoto ročníku rozšířena z 12 týmů na 16. Obhájcem titulu byl celek MFK Frýdek-Místek U-19. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy FC Kemeňákov "B", FK Junior Comfort Dobratice, Chelsea Brno Fc U19, KORFouni U19, minifuturegos, Asterix a spol_Juniors a FC Ledeč n.S. U19.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Hradec Králové U19 66 30 21 3 6 73 40 +33
Asterix a spol_ Juniors 64 30 20 4 6 71 41 +30
FC Kemeňákov "B" 57 30 18 3 9 82 53 +29
KORFouni U19 54 30 16 6 8 78 52 +26
FC Perknov City U19 52 30 17 1 12 78 56 +22
FK Junior Comfort Dobratice 50 30 15 5 10 73 60 +13
Momáci Junior 47 30 14 5 11 59 62 -3
SFK czela U19 45 30 14 3 13 77 65 +12
MFK Frýdek-Místek U-19 44 30 13 5 12 74 56 +18
FC Slovan Losíci 43 30 13 4 13 65 67 -2
Sberaci micu 36 30 11 3 16 68 73 -5
minifuturegos 33 30 9 6 15 56 64 -8
Drakisflymania team 28 30 7 7 16 51 83 -32
Chelsea Brno Fc U19 27 30 8 3 19 72 100 -28
Messiho děti 27 30 8 3 19 47 103 -56
FC Ledeč n.S. U19 15 30 4 3 23 43 92 -49


  • Týmy KORFouni U19, Chelsea Brno Fc U19 a FC Ledeč n.S. U19 se z našeho ligového systému odhlásily.
  • Tým Messiho děti sestoupil do 2. ligy.
  • Tým Drakisflymania team se díky žebříčku pro náhrady dodatečně zachránil.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 3 SFK czela U19 4.11.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2 Chelsea Brno Fc U19 4.11.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 5 - 1 Drakisflymania team 4.11.2014 19:15
KORFouni U19 2 - 0 FC Slovan Losíci 4.11.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 2 - 1 Messiho děti 4.11.2014 19:15
minifuturegos 4 - 2 Sberaci micu 4.11.2014 19:15
Momáci Junior 4 - 3 FC Ledeč n.S. U19 4.11.2014 19:15
Hradec Králové U19 3 - 2 FC Perknov City U19 4.11.2014 19:15

FC Ledeč n.S. U19 1 - 4 Hradec Králové U19 11.11.2014 19:15
Sberaci micu 6 - 1 Momáci Junior 11.11.2014 19:15
Drakisflymania team 2 - 4 Asterix a spol_Juniors 11.11.2014 19:15
FC Slovan Losíci 2 - 1 FC Perknov City U19 11.11.2014 19:15
SFK czela U19 1 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 11.11.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 3 - 3 FC Kemeňákov "B" 11.11.2014 19:15
KORFouni U19 2 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 11.11.2014 19:15
Messiho děti 1 - 1 minifuturegos 11.11.2014 19:15

MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 1 FC Slovan Losíci 18.11.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 2 - 1 SFK czela U19 18.11.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 2 - 1 Chelsea Brno Fc U19 18.11.2014 19:15
minifuturegos 3 - 1 Drakisflymania team 18.11.2014 19:15
Momáci Junior 4 - 0 Messiho děti 18.11.2014 19:15
Hradec Králové U19 2 - 1 Sberaci micu 18.11.2014 19:15
FC Perknov City U19 3 - 2 FC Ledeč n.S. U19 18.11.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 2 KORFouni U19 18.11.2014 19:15

FC Slovan Losíci 0 - 3 FC Ledeč n.S. U19 25.11.2014 19:15
Sberaci micu 5 - 1 FC Perknov City U19 25.11.2014 19:15
Drakisflymania team 3 - 1 Momáci Junior 25.11.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 6 - 0 minifuturegos 25.11.2014 19:15
SFK czela U19 1 - 3 Asterix a spol_Juniors 25.11.2014 19:15
KORFouni U19 1 - 3 FC Kemeňákov "B" 25.11.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 25.11.2014 19:15
Messiho děti 0 - 2 Hradec Králové U19 25.11.2014 19:15

FC Kemeňákov "B" 3 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 2.12.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2 FC Slovan Losíci 2.12.2014 19:15
minifuturegos 4 - 1 SFK czela U19 2.12.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 3 KORFouni U19 2.12.2014 19:15
FC Perknov City U19 2 - 3 Messiho děti 2.12.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 5 - 1 Sberaci micu 2.12.2014 19:15
Momáci Junior 4 - 2 Chelsea Brno Fc U19 2.12.2014 19:15
Hradec Králové U19 4 - 1 Drakisflymania team 2.12.2014 19:15

Messiho děti 1 - 1 FC Ledeč n.S. U19 9.12.2014 19:15
FC Slovan Losíci 2 - 5 Sberaci micu 9.12.2014 19:15
Drakisflymania team 1 - 5 FC Perknov City U19 9.12.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 4 - 3 Hradec Králové U19 9.12.2014 19:15
SFK czela U19 5 - 0 Momáci Junior 9.12.2014 19:15
KORFouni U19 2 - 0 minifuturegos 9.12.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 2 Asterix a spol_Juniors 9.12.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 0 - 3 FC Kemeňákov "B" 9.12.2014 19:15

FC Kemeňákov "B" 5 - 2 FC Slovan Losíci 16.12.2014 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 16.12.2014 19:15
minifuturegos 2 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 16.12.2014 19:15
Hradec Králové U19 1 - 3 SFK czela U19 16.12.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 2 - 2 Drakisflymania team 16.12.2014 19:15
FC Perknov City U19 3 - 0 Chelsea Brno Fc U19 16.12.2014 19:15
Sberaci micu 0 - 1 Messiho děti 16.12.2014 19:15
Momáci Junior 1 - 2 KORFouni U19 16.12.2014 19:15

FC Slovan Losíci 3 - 1 Messiho děti 23.12.2014 19:15
Drakisflymania team 3 - 3 Sberaci micu 23.12.2014 19:15
Chelsea Brno Fc U19 5 - 2 FC Ledeč n.S. U19 23.12.2014 19:15
SFK czela U19 3 - 1 FC Perknov City U19 23.12.2014 19:15
KORFouni U19 3 - 1 Hradec Králové U19 23.12.2014 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0 minifuturegos 23.12.2014 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 0 Momáci Junior 23.12.2014 19:15
FC Kemeňákov "B" 3 - 1 Asterix a spol_Juniors 23.12.2014 19:15

Asterix a spol_Juniors 1 - 0 FC Slovan Losíci 30.12.2014 19:15
Momáci Junior 0 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 30.12.2014 19:15
minifuturegos 3 - 0 FC Kemeňákov "B" 30.12.2014 19:15
Hradec Králové U19 4 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 30.12.2014 19:15
FC Perknov City U19 4 - 1 KORFouni U19 30.12.2014 19:15
FC Ledeč n.S. U19 1 - 6 SFK czela U19 30.12.2014 19:15
Messiho děti 5 - 1 Drakisflymania team 30.12.2014 19:15
Sberaci micu 4 - 1 Chelsea Brno Fc U19 30.12.2014 19:15

FC Slovan Losíci 3 - 1 Drakisflymania team 6.1.2015 19:15
KORFouni U19 8 - 2 FC Ledeč n.S. U19 6.1.2015 19:15
Chelsea Brno Fc U19 6 - 3 Messiho děti 6.1.2015 19:15
SFK czela U19 2 - 1 Sberaci micu 6.1.2015 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 0 FC Perknov City U19 6.1.2015 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2 Hradec Králové U19 6.1.2015 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 2 minifuturegos 6.1.2015 19:15
FC Kemeňákov "B" 1 - 2 Momáci Junior 6.1.2015 19:15

minifuturegos 3 - 1 FC Slovan Losíci 13.1.2015 19:15
Momáci Junior 1 - 1 Asterix a spol_Juniors 13.1.2015 19:15
Hradec Králové U19 4 - 0 FC Kemeňákov "B" 13.1.2015 19:15
FC Perknov City U19 3 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 13.1.2015 19:15
Sberaci micu 2 - 3 KORFouni U19 13.1.2015 19:15
Messiho děti 0 - 8 SFK czela U19 13.1.2015 19:15
Drakisflymania team 4 - 3 Chelsea Brno Fc U19 13.1.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 3 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 13.1.2015 19:15

FC Slovan Losíci 4 - 0 Chelsea Brno Fc U19 20.1.2015 19:15
KORFouni U19 7 - 1 Messiho děti 20.1.2015 19:15
SFK czela U19 4 - 0 Drakisflymania team 20.1.2015 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 6 - 1 Sberaci micu 20.1.2015 19:15
Asterix a spol_Juniors 4 - 0 Hradec Králové U19 20.1.2015 19:15
FC Kemeňákov "B" 2 - 3 FC Perknov City U19 20.1.2015 19:15
minifuturegos 4 - 4 Momáci Junior 20.1.2015 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2 FC Ledeč n.S. U19 20.1.2015 19:15

Hradec Králové U19 2 - 1 minifuturegos 27.1.2015 19:15
Momáci Junior 0 - 3 FC Slovan Losíci 27.1.2015 19:15
FC Perknov City U19 1 - 3 Asterix a spol_Juniors 27.1.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 0 - 4 FC Kemeňákov "B" 27.1.2015 19:15
Messiho děti 3 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 27.1.2015 19:15
Sberaci micu 2 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 27.1.2015 19:15
Drakisflymania team 2 - 2 KORFouni U19 27.1.2015 19:15
Chelsea Brno Fc U19 2 - 4 SFK czela U19 27.1.2015 19:15

FC Slovan Losíci 6 - 3 SFK czela U19 3.2.2015 19:15
KORFouni U19 6 - 1 Chelsea Brno Fc U19 3.2.2015 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 1 Drakisflymania team 3.2.2015 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 4 Messiho děti 3.2.2015 19:15
FC Kemeňákov "B" 3 - 1 Sberaci micu 3.2.2015 19:15
minifuturegos 1 - 3 FC Perknov City U19 3.2.2015 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 1 FC Ledeč n.S. U19 3.2.2015 19:15
Momáci Junior 1 - 3 Hradec Králové U19 3.2.2015 19:15

Hradec Králové U19 4 - 2 FC Slovan Losíci 10.2.2015 19:15
FC Perknov City U19 6 - 0 Momáci Junior 10.2.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 0 - 0 minifuturegos 10.2.2015 19:15
Messiho děti 4 - 1 FC Kemeňákov "B" 10.2.2015 19:15
Sberaci micu 3 - 1 Asterix a spol_Juniors 10.2.2015 19:15
Chelsea Brno Fc U19 4 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 10.2.2015 19:15
SFK czela U19 1 - 2 KORFouni U19 10.2.2015 19:15
Drakisflymania team 3 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 10.2.2015 19:15

Momáci Junior 2 - 1 FC Perknov City U19 17.2.2015 19:15
FC Slovan Losíci 1 - 1 Hradec Králové U19 17.2.2015 19:15
minifuturegos 1 - 3 FC Ledeč n.S. U19 17.2.2015 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 2 Sberaci micu 17.2.2015 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1 Drakisflymania team 17.2.2015 19:15
FC Kemeňákov "B" 9 - 1 Messiho děti 17.2.2015 19:15
KORFouni U19 5 - 1 SFK czela U19 17.2.2015 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 0 Chelsea Brno Fc U19 17.2.2015 19:15

Chelsea Brno Fc U19 0 - 5 KORFouni U19 24.2.2015 19:15
SFK czela U19 2 - 2 FC Slovan Losíci 24.2.2015 19:15
Messiho děti 3 - 7 FK Junior Comfort Dobratice 24.2.2015 19:15
Drakisflymania team 0 - 5 MFK Frýdek-Místek U-19 24.2.2015 19:15
Sberaci micu 1 - 3 FC Kemeňákov "B" 24.2.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 0 - 2 Asterix a spol_Juniors 24.2.2015 19:15
FC Perknov City U19 3 - 1 minifuturegos 24.2.2015 19:15
Hradec Králové U19 2 - 2 Momáci Junior 24.2.2015 19:15

FC Slovan Losíci 2 - 4 Momáci Junior 3.3.2015 19:15
minifuturegos 1 - 1 Hradec Králové U19 3.3.2015 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 2 FC Perknov City U19 3.3.2015 19:15
FC Kemeňákov "B" 3 - 1 FC Ledeč n.S. U19 3.3.2015 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0 Sberaci micu 3.3.2015 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 0 Messiho děti 3.3.2015 19:15
KORFouni U19 1 - 1 Drakisflymania team 3.3.2015 19:15
SFK czela U19 4 - 3 Chelsea Brno Fc U19 3.3.2015 19:15

Chelsea Brno Fc U19 1 - 3 FC Slovan Losíci 10.3.2015 19:15
Drakisflymania team 1 - 1 SFK czela U19 10.3.2015 19:15
FC Perknov City U19 3 - 0 FC Kemeňákov "B" 10.3.2015 19:15
Messiho děti 1 - 3 KORFouni U19 10.3.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 2 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 10.3.2015 19:15
Sberaci micu 4 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 10.3.2015 19:15
Hradec Králové U19 3 - 1 Asterix a spol_Juniors 10.3.2015 19:15
Momáci Junior 2 - 1 minifuturegos 10.3.2015 19:15

FC Slovan Losíci 2 - 6 minifuturegos 17.3.2015 19:15
FC Kemeňákov "B" 1 - 0 Hradec Králové U19 17.3.2015 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 3 FC Perknov City U19 17.3.2015 19:15
KORFouni U19 1 - 3 Sberaci micu 17.3.2015 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 0 FC Ledeč n.S. U19 17.3.2015 19:15
Chelsea Brno Fc U19 4 - 1 Drakisflymania team 17.3.2015 19:15
SFK czela U19 5 - 1 Messiho děti 17.3.2015 19:15
Asterix a spol_Juniors 2 - 0 Momáci Junior 17.3.2015 19:15

Drakisflymania team 2 - 0 FC Slovan Losíci 24.3.2015 19:15
Messiho děti 2 - 1 Chelsea Brno Fc U19 24.3.2015 19:15
Sberaci micu 2 - 5 SFK czela U19 24.3.2015 19:15
FC Perknov City U19 4 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 24.3.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 0 - 3 KORFouni U19 24.3.2015 19:15
Hradec Králové U19 1 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 24.3.2015 19:15
Momáci Junior 3 - 1 FC Kemeňákov "B" 24.3.2015 19:15
minifuturegos 0 - 4 Asterix a spol_Juniors 24.3.2015 19:15

FC Kemeňákov "B" 4 - 0 minifuturegos 31.3.2015 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1 Momáci Junior 31.3.2015 19:15
Chelsea Brno Fc U19 5 - 5 Sberaci micu 31.3.2015 19:15
Drakisflymania team 6 - 1 Messiho děti 31.3.2015 19:15
KORFouni U19 3 - 6 FC Perknov City U19 31.3.2015 19:15
FC Slovan Losíci 3 - 0 Asterix a spol_Juniors 31.3.2015 19:15
SFK czela U19 5 - 2 FC Ledeč n.S. U19 31.3.2015 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 2 Hradec Králové U19 31.3.2015 19:15

Messiho děti 1 - 2 FC Slovan Losíci 7.4.2015 19:15
Sberaci micu 2 - 2 Drakisflymania team 7.4.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 1 - 4 Chelsea Brno Fc U19 7.4.2015 19:15
FC Perknov City U19 2 - 1 SFK czela U19 7.4.2015 19:15
Hradec Králové U19 3 - 1 KORFouni U19 7.4.2015 19:15
Momáci Junior 0 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 7.4.2015 19:15
minifuturegos 1 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 7.4.2015 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 1 FC Kemeňákov "B" 7.4.2015 19:15

FK Junior Comfort Dobratice 0 - 2 Asterix a spol_Juniors 14.4.2015 19:15
FC Slovan Losíci 5 - 0 FC Kemeňákov "B" 14.4.2015 19:15
KORFouni U19 1 - 0 Momáci Junior 14.4.2015 19:15
SFK czela U19 2 - 4 Hradec Králové U19 14.4.2015 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 0 minifuturegos 14.4.2015 19:15
Chelsea Brno Fc U19 7 - 2 FC Perknov City U19 14.4.2015 19:15
Drakisflymania team 3 - 2 FC Ledeč n.S. U19 14.4.2015 19:15
Messiho děti 2 - 1 Sberaci micu 14.4.2015 19:15

Momáci Junior 3 - 0 SFK czela U19 21.4.2015 19:15
FC Perknov City U19 1 - 0 Drakisflymania team 21.4.2015 19:15
Asterix a spol_Juniors 3 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 21.4.2015 19:15
Sberaci micu 3 - 1 FC Slovan Losíci 21.4.2015 19:15
FC Kemeňákov "B" 5 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 21.4.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 1 - 2 Messiho děti 21.4.2015 19:15
Hradec Králové U19 4 - 0 Chelsea Brno Fc U19 21.4.2015 19:15
minifuturegos 1 - 1 KORFouni U19 21.4.2015 19:15

FC Slovan Losíci 4 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 28.4.2015 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 2 FC Kemeňákov "B" 28.4.2015 19:15
KORFouni U19 3 - 1 Asterix a spol_Juniors 28.4.2015 19:15
SFK czela U19 1 - 2 minifuturegos 28.4.2015 19:15
Chelsea Brno Fc U19 2 - 5 Momáci Junior 28.4.2015 19:15
Drakisflymania team 1 - 3 Hradec Králové U19 28.4.2015 19:15
Sberaci micu 3 - 0 FC Ledeč n.S. U19 28.4.2015 19:15
Messiho děti 0 - 3 FC Perknov City U19 28.4.2015 19:15

FC Perknov City U19 0 - 2 Sberaci micu 5.5.2015 19:15
Momáci Junior 3 - 0 Drakisflymania team 5.5.2015 19:15
Hradec Králové U19 2 - 1 Messiho děti 5.5.2015 19:15
minifuturegos 3 - 3 Chelsea Brno Fc U19 5.5.2015 19:15
Asterix a spol_Juniors 1 - 1 SFK czela U19 5.5.2015 19:15
FC Kemeňákov "B" 2 - 2 KORFouni U19 5.5.2015 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 5.5.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 0 - 2 FC Slovan Losíci 5.5.2015 19:15

FC Slovan Losíci 3 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 12.5.2015 19:15
KORFouni U19 2 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 12.5.2015 19:15
Messiho děti 2 - 4 Momáci Junior 12.5.2015 19:15
Drakisflymania team 3 - 2 minifuturegos 12.5.2015 19:15
SFK czela U19 1 - 5 FC Kemeňákov "B" 12.5.2015 19:15
Chelsea Brno Fc U19 2 - 3 Asterix a spol_Juniors 12.5.2015 19:15
Sberaci micu 0 - 1 Hradec Králové U19 12.5.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 1 - 4 FC Perknov City U19 12.5.2015 19:15

Hradec Králové U19 5 - 1 FC Ledeč n.S. U19 19.5.2015 19:15
FC Perknov City U19 5 - 1 FC Slovan Losíci 19.5.2015 19:15
Momáci Junior 4 - 2 Sberaci micu 19.5.2015 19:15
minifuturegos 5 - 1 Messiho děti 19.5.2015 19:15
Asterix a spol_Juniors 1 - 2 Drakisflymania team 19.5.2015 19:15
FC Kemeňákov "B" 5 - 0 Chelsea Brno Fc U19 19.5.2015 19:15
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0 SFK czela U19 19.5.2015 19:15
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 1 KORFouni U19 19.5.2015 19:15

FC Slovan Losíci 3 - 0 KORFouni U19 26.5.2015 19:15
Chelsea Brno Fc U19 0 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 26.5.2015 19:15
SFK czela U19 2 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 26.5.2015 19:15
Drakisflymania team 2 - 3 FC Kemeňákov "B" 26.5.2015 19:15
Messiho děti 1 - 6 Asterix a spol_Juniors 26.5.2015 19:15
Sberaci micu 1 - 4 minifuturegos 26.5.2015 19:15
FC Ledeč n.S. U19 1 - 3 Momáci Junior 26.5.2015 19:15
FC Perknov City U19 1 - 2 Hradec Králové U19 26.5.2015 19:15

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Ivan Pexa FC Kemeňákov "B" 20
2. Vítek Krula Chelsea Brno Fc U19 17 1
3. Vlastimil Stropek SFK czela U19 16 1
4. Boleslav Ouředník KORFouni U19 15
5. Bohuslav Holas KORFouni U19 14
6. Petr Červenec MFK Frýdek-Místek U-19 13
7. Daniel Nový Momáci Junior 13 2
8. Antonín Venera SFK czela U19 12
9. Vítek Jadrníček FK Junior Comfort Dobratice 11
10. Jindřich Busta MFK Frýdek-Místek U-19 11 1

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Druhá liga byla před začátkem ročníku rozšířena z 12 týmů na 16. Z posledního ročníku první ligy sem vzhledem k odhlášení několika týmů nikdo nesestoupil. Ze třetí ligy (která zanikla) postoupily týmy FK Predátoři Přepeře, bybalon, FC VelMez B, RCF Oparno Juventud, JEMALL junior, Momáci Junior B, Bring Us Money, Plácek a Cerny svine U19. Nově se přihlásily týmy FC Junior Ostrava, Young Boys Čmelákovice a Young Les Lions de la Teranga.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Junior Ostrava 79 30 25 4 1 106 30 +76
FK Predátoři Přepeře 69 30 22 3 5 125 52 +73
Momáci Junior B 56 30 17 5 8 80 59 +21
Young Boys Čmelákovice 55 30 17 4 9 79 48 +31
Iváci Junior 51 30 15 6 9 63 44 +19
Cerny svine U19 47 30 14 5 11 74 55 +19
JEMALL junior 46 30 13 7 10 83 68 +15
FC VelMez B 41 30 12 5 13 68 76 -8
FC Chrod U18 38 30 12 2 16 53 50 +3
Bring Us Money 38 30 12 2 16 82 105 -23
FC Osová junior 35 30 11 2 17 61 65 -4
Young Les Lions de la Teranga 33 30 10 3 17 80 112 -32
RCF Oparno Juventud 33 30 10 3 17 73 110 -37
bybalon 27 30 8 3 19 48 82 -34
FKM Javorka 23 30 7 2 21 54 105 -51
Plácek 19 30 5 4 21 36 104 -68


  • Týmy FC Junior Ostrava, FK Predátoři Přepeře a Young Boys Čmelákovice postoupily do 1. ligy.
  • Tým Momáci Junior B se z pořadatelských důvodů vzdal práva na postup, místo něj postoupili Iváci Junior.
  • Týmy Cerny svine U19 a Plácek se z našeho ligového systému odhlásily. Druhá liga se od dalšího ročníku zúžila na 12 týmů. Nově se přihlásil tým FC Princi Zelenice.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

FC Chrod U18 7 - 1 Young Les Lions de la Teranga 4.11.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 7 - 1 bybalon 4.11.2014 19:15
FKM Javorka 2 - 3 Plácek 4.11.2014 19:15
Bring Us Money 6 - 2 FC VelMez B 4.11.2014 19:15
JEMALL junior 4 - 3 FK Predátoři Přepeře 4.11.2014 19:15
FC Junior Ostrava 2 - 0 Cerny svine U19 4.11.2014 19:15
Iváci Junior 4 - 0 Momáci Junior B 4.11.2014 19:15
Young Boys Čmelákovice 4 - 1 FC Osová junior 4.11.2014 19:15

Young Les Lions de la Teranga 0 - 8 Cerny svine U19 11.11.2014 19:15
Momáci Junior B 1 - 3 FC Junior Ostrava 11.11.2014 19:15
FC Osová junior 0 - 3 Iváci Junior 11.11.2014 19:15
FC Chrod U18 2 - 3 JEMALL junior 11.11.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 6 - 3 RCF Oparno Juventud 11.11.2014 19:15
Plácek 5 - 0 Bring Us Money 11.11.2014 19:15
bybalon 3 - 1 FKM Javorka 11.11.2014 19:15
FC VelMez B 4 - 4 Young Boys Čmelákovice 11.11.2014 19:15

JEMALL junior 9 - 0 Young Les Lions de la Teranga 18.11.2014 19:15
FKM Javorka 3 - 4 FK Predátoři Přepeře 18.11.2014 19:15
Bring Us Money 4 - 1 bybalon 18.11.2014 19:15
Young Boys Čmelákovice 3 - 0 Plácek 18.11.2014 19:15
Iváci Junior 2 - 3 FC VelMez B 18.11.2014 19:15
Cerny svine U19 4 - 1 Momáci Junior B 18.11.2014 19:15
FC Junior Ostrava 1 - 0 FC Osová junior 18.11.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 3 - 2 FC Chrod U18 18.11.2014 19:15

Young Les Lions de la Teranga 0 - 6 Momáci Junior B 25.11.2014 19:15
FC VelMez B 1 - 4 FC Junior Ostrava 25.11.2014 19:15
FC Osová junior 1 - 2 Cerny svine U19 25.11.2014 19:15
Plácek 3 - 3 Iváci Junior 25.11.2014 19:15
FC Chrod U18 3 - 4 FKM Javorka 25.11.2014 19:15
JEMALL junior 6 - 4 RCF Oparno Juventud 25.11.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 7 - 1 Bring Us Money 25.11.2014 19:15
bybalon 3 - 2 Young Boys Čmelákovice 25.11.2014 19:15

RCF Oparno Juventud 8 - 1 Young Les Lions de la Teranga 2.12.2014 19:15
FKM Javorka 3 - 2 JEMALL junior 2.12.2014 19:15
Young Boys Čmelákovice 3 - 1 FK Predátoři Přepeře 2.12.2014 19:15
FC Junior Ostrava 4 - 0 Plácek 2.12.2014 19:15
Cerny svine U19 1 - 1 FC VelMez B 2.12.2014 19:15
Iváci Junior 1 - 0 bybalon 2.12.2014 19:15
Momáci Junior B 5 - 1 FC Osová junior 2.12.2014 19:15
Bring Us Money 2 - 4 FC Chrod U18 2.12.2014 19:15

FC VelMez B 4 - 1 Momáci Junior B 9.12.2014 19:15
Young Les Lions de la Teranga 1 - 7 FC Osová junior 9.12.2014 19:15
Plácek 3 - 0 Cerny svine U19 9.12.2014 19:15
bybalon 1 - 4 FC Junior Ostrava 9.12.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 2 - 2 Iváci Junior 9.12.2014 19:15
JEMALL junior 4 - 2 Bring Us Money 9.12.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 6 - 2 FKM Javorka 9.12.2014 19:15
FC Chrod U18 0 - 2 Young Boys Čmelákovice 9.12.2014 19:15

FKM Javorka 5 - 3 Young Les Lions de la Teranga 16.12.2014 19:15
Bring Us Money 4 - 2 RCF Oparno Juventud 16.12.2014 19:15
Young Boys Čmelákovice 4 - 0 JEMALL junior 16.12.2014 19:15
Iváci Junior 1 - 0 FC Chrod U18 16.12.2014 19:15
Cerny svine U19 3 - 1 bybalon 16.12.2014 19:15
Momáci Junior B 4 - 1 Plácek 16.12.2014 19:15
FC Junior Ostrava 6 - 3 FK Predátoři Přepeře 16.12.2014 19:15
FC Osová junior 1 - 2 FC VelMez B 16.12.2014 19:15

Young Les Lions de la Teranga 0 - 4 FC VelMez B 23.12.2014 19:15
Plácek 3 - 2 FC Osová junior 23.12.2014 19:15
bybalon 2 - 4 Momáci Junior B 23.12.2014 19:15
FK Predátoři Přepeře 4 - 2 Cerny svine U19 23.12.2014 19:15
FC Chrod U18 0 - 1 FC Junior Ostrava 23.12.2014 19:15
JEMALL junior 2 - 2 Iváci Junior 23.12.2014 19:15
FKM Javorka 2 - 6 Bring Us Money 23.12.2014 19:15
RCF Oparno Juventud 1 - 6 Young Boys Čmelákovice 23.12.2014 19:15

Bring Us Money 7 - 3 Young Les Lions de la Teranga 30.12.2014 19:15
Iváci Junior 5 - 2 RCF Oparno Juventud 30.12.2014 19:15
Young Boys Čmelákovice 6 - 0 FKM Javorka 30.12.2014 19:15
FC Junior Ostrava 5 - 0 JEMALL junior 30.12.2014 19:15
Momáci Junior B 2 - 2 FK Predátoři Přepeře 30.12.2014 19:15
FC Osová junior 5 - 1 bybalon 30.12.2014 19:15
FC VelMez B 5 - 0 Plácek 30.12.2014 19:15
Cerny svine U19 2 - 0 FC Chrod U18 30.12.2014 19:15

Young Les Lions de la Teranga 1 - 1 Plácek 6.1.2015 19:15
bybalon 1 - 2 FC VelMez B 6.1.2015 19:15
FC Chrod U18 3 - 0 Momáci Junior B 6.1.2015 19:15
FK Predátoři Přepeře 2 - 3 FC Osová junior 6.1.2015 19:15
JEMALL junior 3 - 1 Cerny svine U19 6.1.2015 19:15
RCF Oparno Juventud 1 - 4 FC Junior Ostrava 6.1.2015 19:15
Bring Us Money 3 - 2 Young Boys Čmelákovice 6.1.2015 19:15
FKM Javorka 1 - 1 Iváci Junior 6.1.2015 19:15

Young Boys Čmelákovice 3 - 0 Young Les Lions de la Teranga 13.1.2015 19:15
Iváci Junior 5 - 0 Bring Us Money 13.1.2015 19:15
FC Junior Ostrava 7 - 1 FKM Javorka 13.1.2015 19:15
Cerny svine U19 6 - 0 RCF Oparno Juventud 13.1.2015 19:15
Momáci Junior B 3 - 3 JEMALL junior 13.1.2015 19:15
FC Osová junior 1 - 0 FC Chrod U18 13.1.2015 19:15
FC VelMez B 0 - 3 FK Predátoři Přepeře 13.1.2015 19:15
Plácek 2 - 2 bybalon 13.1.2015 19:15

Young Les Lions de la Teranga 3 - 2 bybalon 20.1.2015 19:15
FK Predátoři Přepeře 5 - 0 Plácek 20.1.2015 19:15
FC Chrod U18 0 - 2 FC VelMez B 20.1.2015 19:15
RCF Oparno Juventud 3 - 4 Momáci Junior B 20.1.2015 19:15
FKM Javorka 0 - 2 Cerny svine U19 20.1.2015 19:15
Bring Us Money 4 - 4 FC Junior Ostrava 20.1.2015 19:15
JEMALL junior 2 - 1 FC Osová junior 20.1.2015 19:15
Young Boys Čmelákovice 1 - 0 Iváci Junior 20.1.2015 19:15

Iváci Junior 2 - 0 Young Les Lions de la Teranga 27.1.2015 19:15
FC Junior Ostrava 4 - 0 Young Boys Čmelákovice 27.1.2015 19:15
Cerny svine U19 6 - 2 Bring Us Money 27.1.2015 19:15
Momáci Junior B 4 - 1 FKM Javorka 27.1.2015 19:15
FC Osová junior 2 - 3 RCF Oparno Juventud 27.1.2015 19:15
FC VelMez B 2 - 5 JEMALL junior 27.1.2015 19:15
Plácek 1 - 0 FC Chrod U18 27.1.2015 19:15
bybalon 1 - 7 FK Predátoři Přepeře 27.1.2015 19:15

Young Les Lions de la Teranga 3 - 4 FK Predátoři Přepeře 3.2.2015 19:15
FC Chrod U18 2 - 0 bybalon 3.2.2015 19:15
RCF Oparno Juventud 4 - 2 FC VelMez B 3.2.2015 19:15
JEMALL junior 4 - 1 Plácek 3.2.2015 19:15
Iváci Junior 2 - 2 FC Junior Ostrava 3.2.2015 19:15
Bring Us Money 4 - 5 Momáci Junior B 3.2.2015 19:15
Young Boys Čmelákovice 2 - 2 Cerny svine U19 3.2.2015 19:15
FKM Javorka 0 - 2 FC Osová junior 3.2.2015 19:15

FC Junior Ostrava 6 - 1 Young Les Lions de la Teranga 10.2.2015 19:15
Cerny svine U19 2 - 0 Iváci Junior 10.2.2015 19:15
Momáci Junior B 3 - 2 Young Boys Čmelákovice 10.2.2015 19:15
Plácek 3 - 3 RCF Oparno Juventud 10.2.2015 19:15
FK Predátoři Přepeře 4 - 1 FC Chrod U18 10.2.2015 19:15
FC Osová junior 2 - 3 Bring Us Money 10.2.2015 19:15
bybalon 1 - 1 JEMALL junior 10.2.2015 19:15
FC VelMez B 5 - 1 FKM Javorka 10.2.2015 19:15

Iváci Junior 2 - 3 Cerny svine U19 17.2.2015 19:15
Young Les Lions de la Teranga 0 - 5 FC Junior Ostrava 17.2.2015 19:15
Young Boys Čmelákovice 2 - 4 Momáci Junior B 17.2.2015 19:15
Bring Us Money 5 - 1 FC Osová junior 17.2.2015 19:15
FKM Javorka 0 - 6 FC VelMez B 17.2.2015 19:15
RCF Oparno Juventud 5 - 2 Plácek 17.2.2015 19:15
FC Chrod U18 1 - 4 FK Predátoři Přepeře 17.2.2015 19:15
JEMALL junior 5 - 1 bybalon 17.2.2015 19:15

FK Predátoři Přepeře 7 - 3 Young Les Lions de la Teranga 24.2.2015 19:15
bybalon 0 - 4 FC Chrod U18 24.2.2015 19:15
Plácek 2 - 3 JEMALL junior 24.2.2015 19:15
FC VelMez B 3 - 4 RCF Oparno Juventud 24.2.2015 19:15
FC Osová junior 2 - 0 FKM Javorka 24.2.2015 19:15
Momáci Junior B 4 - 3 Bring Us Money 24.2.2015 19:15
Cerny svine U19 2 - 1 Young Boys Čmelákovice 24.2.2015 19:15
FC Junior Ostrava 4 - 1 Iváci Junior 24.2.2015 19:15

Young Les Lions de la Teranga 2 - 3 Iváci Junior 3.3.2015 19:15
Young Boys Čmelákovice 2 - 2 FC Junior Ostrava 3.3.2015 19:15
Bring Us Money 4 - 1 Cerny svine U19 3.3.2015 19:15
FKM Javorka 1 - 3 Momáci Junior B 3.3.2015 19:15
JEMALL junior 3 - 3 FC VelMez B 3.3.2015 19:15
RCF Oparno Juventud 1 - 2 FC Osová junior 3.3.2015 19:15
FC Chrod U18 2 - 0 Plácek 3.3.2015 19:15
FK Predátoři Přepeře 5 - 0 bybalon 3.3.2015 19:15

bybalon 0 - 5 Young Les Lions de la Teranga 10.3.2015 19:15
Plácek 0 - 7 FK Predátoři Přepeře 10.3.2015 19:15
FC VelMez B 1 - 1 FC Chrod U18 10.3.2015 19:15
FC Osová junior 3 - 3 JEMALL junior 10.3.2015 19:15
Cerny svine U19 5 - 2 FKM Javorka 10.3.2015 19:15
FC Junior Ostrava 3 - 0 Bring Us Money 10.3.2015 19:15
Iváci Junior 1 - 1 Young Boys Čmelákovice 10.3.2015 19:15
Momáci Junior B 1 - 1 RCF Oparno Juventud 10.3.2015 19:15

Young Les Lions de la Teranga 4 - 0 Young Boys Čmelákovice 17.3.2015 19:15
Bring Us Money 1 - 2 Iváci Junior 17.3.2015 19:15
FKM Javorka 3 - 3 FC Junior Ostrava 17.3.2015 19:15
RCF Oparno Juventud 1 - 1 Cerny svine U19 17.3.2015 19:15
JEMALL junior 0 - 2 Momáci Junior B 17.3.2015 19:15
FC Chrod U18 0 - 2 FC Osová junior 17.3.2015 19:15
FK Predátoři Přepeře 6 - 0 FC VelMez B 17.3.2015 19:15
bybalon 4 - 1 Plácek 17.3.2015 19:15

Plácek 1 - 4 Young Les Lions de la Teranga 24.3.2015 19:15
FC VelMez B 0 - 3 bybalon 24.3.2015 19:15
FC Osová junior 0 - 2 FK Predátoři Přepeře 24.3.2015 19:15
Momáci Junior B 1 - 2 FC Chrod U18 24.3.2015 19:15
FC Junior Ostrava 5 - 0 RCF Oparno Juventud 24.3.2015 19:15
Cerny svine U19 1 - 0 JEMALL junior 24.3.2015 19:15
Iváci Junior 2 - 0 FKM Javorka 24.3.2015 19:15
Young Boys Čmelákovice 3 - 1 Bring Us Money 24.3.2015 19:15

Young Les Lions de la Teranga 9 - 3 Bring Us Money 31.3.2015 19:15
RCF Oparno Juventud 0 - 3 Iváci Junior 31.3.2015 19:15
JEMALL junior 1 - 2 FC Junior Ostrava 31.3.2015 19:15
FC Chrod U18 2 - 1 Cerny svine U19 31.3.2015 19:15
FKM Javorka 3 - 1 Young Boys Čmelákovice 31.3.2015 19:15
bybalon 3 - 1 FC Osová junior 31.3.2015 19:15
Plácek 0 - 4 FC VelMez B 31.3.2015 19:15
FK Predátoři Přepeře 3 - 1 Momáci Junior B 31.3.2015 19:15

FC VelMez B 1 - 8 Young Les Lions de la Teranga 7.4.2015 19:15
FC Osová junior 7 - 1 Plácek 7.4.2015 19:15
Momáci Junior B 2 - 1 bybalon 7.4.2015 19:15
Cerny svine U19 4 - 5 FK Predátoři Přepeře 7.4.2015 19:15
Iváci Junior 1 - 4 JEMALL junior 7.4.2015 19:15
FC Junior Ostrava 3 - 0 FC Chrod U18 7.4.2015 19:15
Young Boys Čmelákovice 7 - 1 RCF Oparno Juventud 7.4.2015 19:15
Bring Us Money 5 - 3 FKM Javorka 7.4.2015 19:15

Young Les Lions de la Teranga 3 - 0 FKM Javorka 14.4.2015 19:15
RCF Oparno Juventud 4 - 3 Bring Us Money 14.4.2015 19:15
JEMALL junior 2 - 3 Young Boys Čmelákovice 14.4.2015 19:15
FK Predátoři Přepeře 1 - 2 FC Junior Ostrava 14.4.2015 19:15
FC Chrod U18 0 - 3 Iváci Junior 14.4.2015 19:15
bybalon 1 - 1 Cerny svine U19 14.4.2015 19:15
Plácek 1 - 4 Momáci Junior B 14.4.2015 19:15
FC VelMez B 3 - 2 FC Osová junior 14.4.2015 19:15

FC Osová junior 5 - 3 Young Les Lions de la Teranga 21.4.2015 19:15
Momáci Junior B 1 - 2 FC VelMez B 21.4.2015 19:15
Cerny svine U19 6 - 0 Plácek 21.4.2015 19:15
FC Junior Ostrava 3 - 0 bybalon 21.4.2015 19:15
Iváci Junior 1 - 3 FK Predátoři Přepeře 21.4.2015 19:15
Bring Us Money 2 - 2 JEMALL junior 21.4.2015 19:15
Young Boys Čmelákovice 4 - 0 FC Chrod U18 21.4.2015 19:15
FKM Javorka 5 - 2 RCF Oparno Juventud 21.4.2015 19:15

Young Les Lions de la Teranga 8 - 0 RCF Oparno Juventud 28.4.2015 19:15
JEMALL junior 5 - 0 FKM Javorka 28.4.2015 19:15
FC Chrod U18 5 - 0 Bring Us Money 28.4.2015 19:15
FK Predátoři Přepeře 4 - 1 Young Boys Čmelákovice 28.4.2015 19:15
bybalon 4 - 1 Iváci Junior 28.4.2015 19:15
FC VelMez B 3 - 3 Cerny svine U19 28.4.2015 19:15
Plácek 0 - 5 FC Junior Ostrava 28.4.2015 19:15
FC Osová junior 1 - 1 Momáci Junior B 28.4.2015 19:15

Cerny svine U19 2 - 3 FC Osová junior 5.5.2015 19:15
Momáci Junior B 3 - 3 Young Les Lions de la Teranga 5.5.2015 19:15
FC Junior Ostrava 2 - 1 FC VelMez B 5.5.2015 19:15
Iváci Junior 4 - 0 Plácek 5.5.2015 19:15
Young Boys Čmelákovice 3 - 1 bybalon 5.5.2015 19:15
Bring Us Money 0 - 6 FK Predátoři Přepeře 5.5.2015 19:15
FKM Javorka 0 - 3 FC Chrod U18 5.5.2015 19:15
RCF Oparno Juventud 3 - 2 JEMALL junior 5.5.2015 19:15

FC Chrod U18 3 - 0 RCF Oparno Juventud 12.5.2015 19:15
FK Predátoři Přepeře 6 - 2 FKM Javorka 12.5.2015 19:15
bybalon 5 - 0 Bring Us Money 12.5.2015 19:15
Plácek 0 - 3 Young Boys Čmelákovice 12.5.2015 19:15
FC VelMez B 0 - 3 Iváci Junior 12.5.2015 19:15
FC Osová junior 1 - 4 FC Junior Ostrava 12.5.2015 19:15
Momáci Junior B 3 - 0 Cerny svine U19 12.5.2015 19:15
Young Les Lions de la Teranga 5 - 1 JEMALL junior 12.5.2015 19:15

Cerny svine U19 2 - 4 Young Les Lions de la Teranga 19.5.2015 19:15
FC Junior Ostrava 2 - 4 Momáci Junior B 19.5.2015 19:15
Iváci Junior 3 - 1 FC Osová junior 19.5.2015 19:15
Young Boys Čmelákovice 2 - 0 FC VelMez B 19.5.2015 19:15
Bring Us Money 2 - 1 Plácek 19.5.2015 19:15
FKM Javorka 3 - 1 bybalon 19.5.2015 19:15
RCF Oparno Juventud 1 - 7 FK Predátoři Přepeře 19.5.2015 19:15
JEMALL junior 2 - 4 FC Chrod U18 19.5.2015 19:15

Young Les Lions de la Teranga 2 - 2 FC Chrod U18 26.5.2015 19:15
FK Predátoři Přepeře 2 - 2 JEMALL junior 26.5.2015 19:15
bybalon 4 - 0 RCF Oparno Juventud 26.5.2015 19:15
Plácek 1 - 6 FKM Javorka 26.5.2015 19:15
FC Osová junior 1 - 2 Young Boys Čmelákovice 26.5.2015 19:15
FC VelMez B 2 - 5 Bring Us Money 26.5.2015 19:15
Momáci Junior B 3 - 0 Iváci Junior 26.5.2015 19:15
Cerny svine U19 1 - 4 FC Junior Ostrava 26.5.2015 19:15

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Bohumír Loos Iváci Junior 17 2
2. Rastislav Podlipný FC Junior Ostrava 16 1
3. Sacoura Niass Young Les Lions de la Teranga 14
4. Omar Abbas Qaesy Momáci Junior B 14
5. Milan Kolesár FC VelMez B 14
6. Charaf Saheh Young Les Lions de la Teranga 14
7. Jaber Hasan Jum'a Momáci Junior B 13 1
8. Emil Gajdošík FK Predátoři Přepeře 13
9. Eduard Skopalík FK Predátoři Přepeře 13 1
10. Petr Nechanický FK Predátoři Přepeře 13 2


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.