Cs/GBook2 Cup Junior (27. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 27. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif FK Predátoři Přepeře
Stříbro P2 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19
Bronz P3 blue.gif Drakisflymania team

Vítězem 27. ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým FK Predátoři Přepeře, ze stříbra se jako loni radoval celek MFK Válcovny Plechu U-19 a bronz obhájil tým Drakisflymania team.

Dorostenecká soutěž pokračovala pod vedením hlavního organizátora Handy007 a jeho konajícího asistenta uživatele krystofer.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek SFK czela U19. Liga pokračovala ve stejném složení družstev jako v předcházejícím ročníku.

Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FK Predátoři Přepeře 69 30 21 6 3 94 38 +56
MFK Válcovny Plechu U-19 68 30 22 6 2 96 57 +39
Drakisflymania team 67 30 22 1 7 111 62 +49
SFK czela U19 58 30 18 4 8 98 60 +38
JEMALL junior 50 30 16 2 12 68 51 +17
Eintracht Holterfehn 46 30 15 1 14 76 64 +12
FC Osová junior 46 30 14 4 12 75 65 +10
FC VelMez B 45 30 14 3 13 79 64 +15
FKM Javorka 44 30 14 2 14 71 68 +3
FC Princi Zelenice 42 30 12 6 12 80 73 +7
Asterix a spol_Juniors 35 30 9 8 13 52 61 -9
KECYNA Team Junior 34 30 11 1 18 55 83 -28
FK Junior Comfort Dobratice 28 30 7 7 16 42 50 -8
Arsenal FC ,,B" 28 30 8 4 18 61 87 -26
FK Příbram U19 27 30 8 3 19 51 85 -34
RCF Oparno Juventud 6 30 2 0 28 34 175 -141


Rozlosování 1. ligy

  • týden 1, 30.7.2019 19:15 (4/72)
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
    • KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • FC Princi Zelenice - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
    • FC VelMez B - SFK czela U19 2 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 2 - 3
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 0 - 4
    • JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 5 - 4
  • týden 2, 6.8.2019 19:15 (5/72)
    • RCF Oparno Juventud - SFK czela U19 2 - 7
    • FKM Javorka - FC Princi Zelenice 4 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 0 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 0 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 4 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • FC Osová junior - KECYNA Team Junior 4 - 2
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
  • týden 3, 13.8.2019 19:15 (6/72)
    • FK Predátoři Přepeře - RCF Oparno Juventud 7 - 0
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 2 - 1
    • KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
    • FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 0
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 0
    • SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
    • FC Princi Zelenice - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
  • týden 4, 20.8.2019 19:15 (7/72)
    • FKM Javorka - SFK czela U19 3 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 0 - 0
    • RCF Oparno Juventud - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 6
    • Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 3 - 5
    • FC Osová junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
    • Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 2 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 5 - 0
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
  • týden 5, 27.8.2019 19:15 (8/72)
    • FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud 3 - 5
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • KECYNA Team Junior - JEMALL junior 2 - 1
    • Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 2 - 7
    • FC VelMez B - FC Osová junior 4 - 5
    • FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 1 - 1
    • SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 4 - 1
  • týden 6, 3.9.2019 19:15, (9/72)
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 1 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 2
    • FC Osová junior - SFK czela U19 0 - 5
    • Eintracht Holterfehn - FC Princi Zelenice 5 - 1
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 2 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 2 - 1
    • FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 4 - 1
  • týden 7, 10.9.2019 19:15 (10/72)
    • Asterix a spol_Juniors - RCF Oparno Juventud 5 - 1
    • KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 2 - 0
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
    • FC Princi Zelenice - JEMALL junior 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 5 - 1
    • SFK czela U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 5 - 1
  • týden 8, 17.9.2019 19:15 (11/72)
    • RCF Oparno Juventud - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 6
    • FC Osová junior - FKM Javorka 2 - 4
    • Eintracht Holterfehn - SFK czela U19 0 - 1
    • JEMALL junior - FC VelMez B 2 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
    • FK Příbram U19 - Drakisflymania team 1 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - FC Princi Zelenice 6 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 2 - 2
  • týden 9, 24.9.2019 19:15 (12/72)
    • KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 6 - 1
    • SFK czela U19 - JEMALL junior 3 - 0
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
    • FC Princi Zelenice - FK Příbram U19 2 - 0
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 5 - 2
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 1 - 1
  • týden 10, 1.10.2019 19:15 (13/72)
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 2 - 3
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 3 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 2 - 0
    • FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 2
    • KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 2 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FC Princi Zelenice 2 - 2
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 1
  • týden 11, 8.10.2019 19:15, (14/72)
    • SFK czela U19 - FK Příbram U19 5 - 1
    • Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud 7 - 2
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
    • FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior 5 - 3
    • FKM Javorka - JEMALL junior 2 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 0 - 2
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
  • týden 12, 15.10.2019 19:15, (15/72)
    • RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
    • FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 2 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 2 - 2
    • KECYNA Team Junior - FC VelMez B 1 - 5
    • Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 5 - 3
  • týden 13, 22.10.2019 19:15 (16/72)
    • SFK czela U19 - KECYNA Team Junior 5 - 0
    • FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 8 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 4
    • FC Osová junior - JEMALL junior 4 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 3 - 5
  • týden 14, 29.10.2019 19:15 (1/73)
    • RCF Oparno Juventud - Eintracht Holterfehn 1 - 6
    • Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 3 - 0
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 2 - 0
    • Drakisflymania team - SFK czela U19 5 - 2
    • KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • FC Princi Zelenice - FC VelMez B 3 - 1
  • týden 15, 5.11.2019 19:15 (2/73)
    • FC VelMez B - RCF Oparno Juventud 7 - 2
    • SFK czela U19 - FC Princi Zelenice 3 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • FKM Javorka - KECYNA Team Junior 2 - 6
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 2 - 5
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 2 - 0
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 1 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
  • týden 16, 12.11.2019 19:15 (3/73)
    • RCF Oparno Juventud - FC VelMez B 0 - 6
    • KECYNA Team Junior - FKM Javorka 1 - 0
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
    • FC Princi Zelenice - SFK czela U19 5 - 2
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 0
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 5 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
  • týden 17, 19.11.2019 19:15 (4/73)
    • Eintracht Holterfehn - RCF Oparno Juventud 8 - 0
    • FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 6 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 1 - 0
    • FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 3 - 1
    • FC VelMez B - FC Princi Zelenice 4 - 4
    • SFK czela U19 - Drakisflymania team 3 - 1
  • týden 18, 26.11.2019 19:15 (5/73)
    • RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 0 - 9
    • KECYNA Team Junior - SFK czela U19 2 - 5
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 2 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 5 - 0
    • JEMALL junior - FC Osová junior 2 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
  • týden 19, 3.12.2019 19:15 (6/73)
    • Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 7 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 1 - 2
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 1 - 1
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 5 - 1
    • FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • FC VelMez B - KECYNA Team Junior 5 - 0
    • FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 3 - 4
  • týden 20, 10.12.2019 19:15 (7/73)
    • RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team 0 - 9
    • KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice 1 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 3 - 1
    • FK Příbram U19 - SFK czela U19 3 - 4
    • JEMALL junior - FKM Javorka 3 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 2 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
  • týden 21, 17.12.2019 19:15 (8/73)
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 9 - 0
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 4
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
    • FC VelMez B - FK Příbram U19 6 - 0
    • FC Princi Zelenice - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 4 - 1
  • týden 22, 24.12.2019 19:15 (9/73)
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 4 - 4
    • FK Příbram U19 - FC Princi Zelenice 4 - 2
    • RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 1 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 4 - 0
    • JEMALL junior - SFK czela U19 1 - 3
    • Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 2
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 3 - 4
  • týden 23, 31.12.2019 19:15 (10/73)
    • FK Junior Comfort Dobratice - RCF Oparno Juventud 2 - 1
    • FKM Javorka - FC Osová junior 3 - 4
    • SFK czela U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 3
    • FC VelMez B - JEMALL junior 0 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 2 - 2
    • Drakisflymania team - FK Příbram U19 5 - 0
    • FC Princi Zelenice - FK Predátoři Přepeře 1 - 1
    • KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
  • týden 24, 7.1.2020 19:15 (11/73)
    • RCF Oparno Juventud - Asterix a spol_Juniors 1 - 5
    • FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 2 - 5
    • JEMALL junior - FC Princi Zelenice 3 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 5 - 2
    • FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - SFK czela U19 0 - 5
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 1 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 2 - 1
  • týden 25, 14.1.2020 19:15 (12/73)
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 5 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 2 - 3
    • SFK czela U19 - FC Osová junior 3 - 2
    • FC Princi Zelenice - Eintracht Holterfehn 5 - 0
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 3 - 2
    • KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 4 - 2
  • týden 26, 21.1.2020 19:15 (13/73)
    • RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19 1 - 8
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 5 - 0
    • JEMALL junior - KECYNA Team Junior 5 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 3 - 1
    • FC Osová junior - FC VelMez B 3 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 3 - 3
    • FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
  • týden 27, 28.1.2020 19:15 (14/73)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - RCF Oparno Juventud 4 - 1
    • SFK czela U19 - FKM Javorka 6 - 3
    • FC Princi Zelenice - FC Osová junior 1 - 3
    • Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
    • KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 3 - 1
    • FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 2 - 3
  • týden 28, 4.2.2020 19:15 (15/73)
    • RCF Oparno Juventud - FK Predátoři Přepeře 0 - 7
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 4 - 1
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 2 - 5
    • Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Princi Zelenice 2 - 3
    • FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 5 - 1
  • týden 29, 11.2.2020 19:15 (16/73)
    • SFK czela U19 - RCF Oparno Juventud 7 - 0
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • FC Princi Zelenice - FKM Javorka 0 - 5
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0
    • KECYNA Team Junior - FC Osová junior 0 - 7
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 4 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 1 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 1 - 0
  • týden 30, 18.2.2020 19:15 (1/74)
    • RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 0 - 6
    • Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 2 - 3
    • FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 3 - 0
    • SFK czela U19 - FC VelMez B 1 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Princi Zelenice 4 - 2
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 1 - 5

Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Mikoláš Ježek Drakisflymania team 20 2
2. Pavel Melša FK Predátoři Přepeře 15 1
3. Martin Resler SFK czela U19 14 1
4. Ingmar Schemper Eintracht Holterfehn 14
5. Gustav Škárka MFK Válcovny Plechu U-19 13 1
6. Ján Blažko FC Princi Zelenice 13
7. Milan Stryja MFK Válcovny Plechu U-19 13
8. Olaf Jarmer Eintracht Holterfehn 12 1
9. František Jeřábek FC Osová junior 12
10. L'uboš Roziak FC Princi Zelenice 12
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.