Cs/GBook2 Cup Junior (2. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 34-35)

Ročník 2. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif Chelsea Brno Fc "B"
Stříbro P2 blue.gif Slavka B
Bronz P3 blue.gif Junior veverky

Vítězem druhého ročníku GBook2 Cupu Junior se stala Chelsea Brno Fc "B", ze stříbra se radovala Slavka B a bronz obdržel celek Junior veverky. Tento ročník se hrál přes dvě sezony, a to 19. a 20., tj. 34. a 35. světovou sezonu. Při přihlašování měly přednost týmy, které se pravidelně účastnily seniorského GBook2 Cupu.

Hracím dnem byla neděle 19:20




Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Chelsea Brno Fc "B" 70 30 23 1 6 97 39 +58
Slavka B 69 30 22 3 5 89 32 +57
Junior veverky 59 30 19 2 9 90 43 +47
Slavoj SEF Kynšperk U18 57 30 18 3 9 97 48 +49
FC Palhanec Junior 49 30 15 4 11 87 46 +41
Momáci Junior 49 30 14 7 9 40 28 +12
Draci Olomouc B 46 30 14 4 12 63 38 +25
FKJ Vizovice 46 30 14 4 12 83 60 +23
FC SLOVAN LIBEREC 46 30 13 7 10 63 58 +5
juniors tym Cernikovice 45 30 14 3 13 77 70 +7
SKP Mlada Boleslav B 45 30 14 3 13 87 96 -9
Lost in Teplice "B" 40 30 12 4 14 64 67 -3
1. FC Stodulky "C" 33 30 11 0 19 62 107 -45
Tj Sokol Boleradice "B" 18 30 6 0 24 32 106 -74
MKabi team jun. 16 30 5 1 24 42 115 -73
FK Palhanec2005 Junior 7 30 1 4 25 7 127 -120


  • Červeně označené týmy se rozhodly neúčastnit se dalšího ročníku. Liga následně prošla reformou a rozdělila se na 1. a 2. ligu. První ligy se účastnilo 12 zbylých celků z tohoto ročníku a druhé ligy nově přihlášených 12 týmů.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Draci Olomouc B 0 - 1 Junior veverky 11.11.2007 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 8 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 11.11.2007 19:20
FKJ Vizovice 0 - 0 Momáci Junior 11.11.2007 19:20
1. FC Stodulky "C" 7 - 0 Lost in Teplice "B" 11.11.2007 19:20
FK Palhanec2005 Junior 1 - 1 FC Palhanec Junior 11.11.2007 19:20
Slavka B 2 - 1 juniors tym Cernikovice 11.11.2007 19:20
MKabi team jun. 0 - 6 Chelsea Brno Fc "B" 11.11.2007 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 1 - 7 SKP Mlada Boleslav B 11.11.2007 19:20

FC Palhanec Junior 0 - 1 Slavka B 18.11.2007 19:20
Junior veverky 3 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 18.11.2007 19:20
Momáci Junior 0 - 2 1. FC Stodulky "C" 18.11.2007 19:20
Lost in Teplice "B" 2 - 1 FK Palhanec2005 Junior 18.11.2007 19:20
SKP Mlada Boleslav B 7 - 0 MKabi team jun. 18.11.2007 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 1 Tj Sokol Boleradice "B" 18.11.2007 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 6 FKJ Vizovice 18.11.2007 19:20
Draci Olomouc B 0 - 2 Slavoj SEF Kynšperk U18 18.11.2007 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 1 - 3 Junior veverky 25.11.2007 19:20
FK Palhanec2005 Junior 1 - 1 Momáci Junior 25.11.2007 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 6 FC Palhanec Junior 25.11.2007 19:20
1. FC Stodulky "C" 8 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 25.11.2007 19:20
Slavka B 2 - 0 Lost in Teplice "B" 25.11.2007 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 2 SKP Mlada Boleslav B 25.11.2007 19:20
MKabi team jun. 1 - 2 juniors tym Cernikovice 25.11.2007 19:20
FKJ Vizovice 0 - 1 Draci Olomouc B 25.11.2007 19:20

Junior veverky 1 - 1 SKP Mlada Boleslav B 2.12.2007 19:20
juniors tym Cernikovice 0 - 5 Chelsea Brno Fc "B" 2.12.2007 19:20
FC Palhanec Junior 8 - 0 MKabi team jun. 2.12.2007 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 2 - 2 FK Palhanec2005 Junior 2.12.2007 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 7 - 0 FKJ Vizovice 2.12.2007 19:20
Lost in Teplice "B" 7 - 1 Tj Sokol Boleradice "B" 2.12.2007 19:20
Momáci Junior 0 - 2 Slavka B 2.12.2007 19:20
Draci Olomouc B 0 - 1 1. FC Stodulky "C" 2.12.2007 19:20

1. FC Stodulky "C" 0 - 4 Slavoj SEF Kynšperk U18 9.12.2007 19:20
FK Palhanec2005 Junior 2 - 1 Draci Olomouc B 9.12.2007 19:20
Slavka B 0 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 9.12.2007 19:20
FKJ Vizovice 0 - 5 Junior veverky 9.12.2007 19:20
MKabi team jun. 3 - 4 Lost in Teplice "B" 9.12.2007 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 3 FC Palhanec Junior 9.12.2007 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 3 Momáci Junior 9.12.2007 19:20
SKP Mlada Boleslav B 2 - 2 juniors tym Cernikovice 9.12.2007 19:20

FC Palhanec Junior 7 - 1 SKP Mlada Boleslav B 16.12.2007 19:20
Lost in Teplice "B" 0 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 16.12.2007 19:20
Junior veverky 5 - 1 juniors tym Cernikovice 16.12.2007 19:20
Momáci Junior 3 - 0 MKabi team jun. 16.12.2007 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 5 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 16.12.2007 19:20
Draci Olomouc B 0 - 1 Slavka B 16.12.2007 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 16.12.2007 19:20
FKJ Vizovice 2 - 4 1. FC Stodulky "C" 16.12.2007 19:20

1. FC Stodulky "C" 0 - 7 Junior veverky 23.12.2007 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 FKJ Vizovice 23.12.2007 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 5 Draci Olomouc B 23.12.2007 19:20
Slavka B 4 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 23.12.2007 19:20
SKP Mlada Boleslav B 4 - 3 Lost in Teplice "B" 23.12.2007 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 Momáci Junior 23.12.2007 19:20
MKabi team jun. 0 - 4 FC SLOVAN LIBEREC 23.12.2007 19:20
juniors tym Cernikovice 0 - 4 FC Palhanec Junior 23.12.2007 19:20

Junior veverky 3 - 1 FC Palhanec Junior 30.12.2007 19:20
Lost in Teplice "B" 2 - 1 juniors tym Cernikovice 30.12.2007 19:20
Momáci Junior 3 - 4 SKP Mlada Boleslav B 30.12.2007 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 1 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 30.12.2007 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 5 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 30.12.2007 19:20
Draci Olomouc B 4 - 0 MKabi team jun. 30.12.2007 19:20
1. FC Stodulky "C" 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 30.12.2007 19:20
FKJ Vizovice 2 - 3 Slavka B 30.12.2007 19:20

Slavka B 4 - 0 1. FC Stodulky "C" 6.1.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 5 FKJ Vizovice 6.1.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 Junior veverky 6.1.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 2 Draci Olomouc B 6.1.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 7 - 2 FC SLOVAN LIBEREC 6.1.2008 19:20
MKabi team jun. 3 - 4 Slavoj SEF Kynšperk U18 6.1.2008 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 1 Lost in Teplice "B" 6.1.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 1 Momáci Junior 6.1.2008 19:20

Momáci Junior 0 - 2 FC Palhanec Junior 13.1.2008 19:20
Junior veverky 5 - 1 Lost in Teplice "B" 13.1.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 4 - 1 juniors tym Cernikovice 13.1.2008 19:20
Draci Olomouc B 3 - 4 SKP Mlada Boleslav B 13.1.2008 19:20
FKJ Vizovice 3 - 1 MKabi team jun. 13.1.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 Slavka B 13.1.2008 19:20
1. FC Stodulky "C" 5 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 13.1.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 2 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 13.1.2008 19:20

Tj Sokol Boleradice "B" 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 20.1.2008 19:20
MKabi team jun. 2 - 6 1. FC Stodulky "C" 20.1.2008 19:20
Slavka B 2 - 0 Junior veverky 20.1.2008 19:20
FC Palhanec Junior 3 - 2 FC SLOVAN LIBEREC 20.1.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 1 - 6 Slavoj SEF Kynšperk U18 20.1.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 0 - 1 Momáci Junior 20.1.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 0 Draci Olomouc B 20.1.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 2 FKJ Vizovice 20.1.2008 19:20

FC SLOVAN LIBEREC 1 - 0 Lost in Teplice "B" 27.1.2008 19:20
Draci Olomouc B 0 - 1 FC Palhanec Junior 27.1.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 3 - 1 juniors tym Cernikovice 27.1.2008 19:20
Junior veverky 0 - 1 Momáci Junior 27.1.2008 19:20
FKJ Vizovice 5 - 0 SKP Mlada Boleslav B 27.1.2008 19:20
1. FC Stodulky "C" 3 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 27.1.2008 19:20
Slavka B 4 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 27.1.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 MKabi team jun. 27.1.2008 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 3.2.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 5 Junior veverky 3.2.2008 19:20
MKabi team jun. 3 - 3 Slavka B 3.2.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 4 - 1 1. FC Stodulky "C" 3.2.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 1 Draci Olomouc B 3.2.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 0 - 5 FKJ Vizovice 3.2.2008 19:20
Momáci Junior 1 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 3.2.2008 19:20
FC Palhanec Junior 3 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 3.2.2008 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 6 - 4 Lost in Teplice "B" 10.2.2008 19:20
Junior veverky 0 - 5 FC SLOVAN LIBEREC 10.2.2008 19:20
FKJ Vizovice 4 - 3 FC Palhanec Junior 10.2.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 SKP Mlada Boleslav B 10.2.2008 19:20
Draci Olomouc B 1 - 0 Momáci Junior 10.2.2008 19:20
Slavka B 1 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 10.2.2008 19:20
1. FC Stodulky "C" 6 - 4 juniors tym Cernikovice 10.2.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 6 MKabi team jun. 10.2.2008 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 17.2.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 17.2.2008 19:20
MKabi team jun. 4 - 2 Junior veverky 17.2.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 1 - 7 Slavka B 17.2.2008 19:20
Momáci Junior 2 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 17.2.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 3 FKJ Vizovice 17.2.2008 19:20
FC Palhanec Junior 5 - 2 1. FC Stodulky "C" 17.2.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 1 - 1 Draci Olomouc B 17.2.2008 19:20

Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 5 Chelsea Brno Fc "B" 2.3.2008 19:20
Junior veverky 1 - 0 MKabi team jun. 2.3.2008 19:20
1. FC Stodulky "C" 3 - 1 FC Palhanec Junior 2.3.2008 19:20
Slavka B 6 - 0 SKP Mlada Boleslav B 2.3.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 juniors tym Cernikovice 2.3.2008 19:20
FKJ Vizovice 5 - 0 Lost in Teplice "B" 2.3.2008 19:20
Draci Olomouc B 4 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 2.3.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 2 - 0 Momáci Junior 2.3.2008 19:20

FC SLOVAN LIBEREC 3 - 1 Junior veverky 9.3.2008 19:20
Momáci Junior 1 - 0 Draci Olomouc B 9.3.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 0 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 9.3.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 2 1. FC Stodulky "C" 9.3.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 0 - 0 FK Palhanec2005 Junior 9.3.2008 19:20
FC Palhanec Junior 2 - 2 FKJ Vizovice 9.3.2008 19:20
MKabi team jun. 1 - 2 Tj Sokol Boleradice "B" 9.3.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 4 Slavka B 9.3.2008 19:20

Junior veverky 3 - 1 Tj Sokol Boleradice "B" 16.3.2008 19:20
Slavka B 5 - 0 MKabi team jun. 16.3.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 Chelsea Brno Fc "B" 16.3.2008 19:20
1. FC Stodulky "C" 0 - 4 SKP Mlada Boleslav B 16.3.2008 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 Lost in Teplice "B" 16.3.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 0 Momáci Junior 16.3.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 1 - 1 FC Palhanec Junior 16.3.2008 19:20
FKJ Vizovice 0 - 5 juniors tym Cernikovice 16.3.2008 19:20

Lost in Teplice "B" 2 - 2 FC SLOVAN LIBEREC 23.3.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 5 - 1 1. FC Stodulky "C" 23.3.2008 19:20
FC Palhanec Junior 2 - 4 Draci Olomouc B 23.3.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 23.3.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 4 - 3 FKJ Vizovice 23.3.2008 19:20
Momáci Junior 0 - 4 Junior veverky 23.3.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 2 Slavka B 23.3.2008 19:20
MKabi team jun. 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 23.3.2008 19:20

Junior veverky 1 - 2 Slavka B 30.3.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 Tj Sokol Boleradice "B" 30.3.2008 19:20
1. FC Stodulky "C" 0 - 6 MKabi team jun. 30.3.2008 19:20
FKJ Vizovice 1 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 30.3.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 6 SKP Mlada Boleslav B 30.3.2008 19:20
Draci Olomouc B 2 - 2 juniors tym Cernikovice 30.3.2008 19:20
Momáci Junior 0 - 0 Lost in Teplice "B" 30.3.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 2 - 0 FC Palhanec Junior 30.3.2008 19:20

Lost in Teplice "B" 3 - 2 Junior veverky 6.4.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 2 FC SLOVAN LIBEREC 6.4.2008 19:20
FC Palhanec Junior 0 - 1 Momáci Junior 6.4.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 0 - 5 Draci Olomouc B 6.4.2008 19:20
MKabi team jun. 0 - 8 FKJ Vizovice 6.4.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 5 - 0 1. FC Stodulky "C" 6.4.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 6.4.2008 19:20
Slavka B 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 6.4.2008 19:20

Junior veverky 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 13.4.2008 19:20
FKJ Vizovice 3 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 13.4.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 6 - 1 SKP Mlada Boleslav B 13.4.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 0 MKabi team jun. 13.4.2008 19:20
Draci Olomouc B 2 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 13.4.2008 19:20
1. FC Stodulky "C" 1 - 7 Slavka B 13.4.2008 19:20
Momáci Junior 2 - 1 juniors tym Cernikovice 13.4.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 2 - 1 FC Palhanec Junior 13.4.2008 19:20

juniors tym Cernikovice 5 - 3 Lost in Teplice "B" 20.4.2008 19:20
MKabi team jun. 1 - 3 Draci Olomouc B 20.4.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 20.4.2008 19:20
FC Palhanec Junior 4 - 2 Junior veverky 20.4.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 2 - 0 Momáci Junior 20.4.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 1 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 20.4.2008 19:20
Slavka B 5 - 0 FKJ Vizovice 20.4.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 1. FC Stodulky "C" 20.4.2008 19:20

Junior veverky 8 - 0 1. FC Stodulky "C" 27.4.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 4 - 0 MKabi team jun. 27.4.2008 19:20
FKJ Vizovice 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 27.4.2008 19:20
Draci Olomouc B 1 - 3 Tj Sokol Boleradice "B" 27.4.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 0 - 4 Slavka B 27.4.2008 19:20
Momáci Junior 1 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 27.4.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 4 - 2 SKP Mlada Boleslav B 27.4.2008 19:20
FC Palhanec Junior 3 - 1 juniors tym Cernikovice 27.4.2008 19:20

juniors tym Cernikovice 2 - 4 Junior veverky 4.5.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 0 - 6 FC Palhanec Junior 4.5.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 5 - 2 Lost in Teplice "B" 4.5.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 2 FC SLOVAN LIBEREC 4.5.2008 19:20
MKabi team jun. 0 - 4 Momáci Junior 4.5.2008 19:20
Slavka B 1 - 5 Draci Olomouc B 4.5.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 Slavoj SEF Kynšperk U18 4.5.2008 19:20
1. FC Stodulky "C" 0 - 5 FKJ Vizovice 4.5.2008 19:20

Junior veverky 3 - 4 FKJ Vizovice 11.5.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 5 - 0 1. FC Stodulky "C" 11.5.2008 19:20
Draci Olomouc B 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 11.5.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 4 - 0 MKabi team jun. 11.5.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 2 - 1 Slavka B 11.5.2008 19:20
Momáci Junior 1 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 11.5.2008 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 11.5.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 2 SKP Mlada Boleslav B 11.5.2008 19:20

SKP Mlada Boleslav B 2 - 5 Junior veverky 18.5.2008 19:20
Slavka B 1 - 1 Momáci Junior 18.5.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 4 juniors tym Cernikovice 18.5.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 1 - 4 Lost in Teplice "B" 18.5.2008 19:20
MKabi team jun. 0 - 7 FC Palhanec Junior 18.5.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 FC SLOVAN LIBEREC 18.5.2008 19:20
1. FC Stodulky "C" 0 - 5 Draci Olomouc B 18.5.2008 19:20
FKJ Vizovice 3 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 18.5.2008 19:20

Junior veverky 1 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 25.5.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 5 - 0 1. FC Stodulky "C" 25.5.2008 19:20
Momáci Junior 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 25.5.2008 19:20
Draci Olomouc B 1 - 0 FKJ Vizovice 25.5.2008 19:20
FC Palhanec Junior 4 - 2 Tj Sokol Boleradice "B" 25.5.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 0 MKabi team jun. 25.5.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 4 - 1 Slavka B 25.5.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 0 - 6 Chelsea Brno Fc "B" 25.5.2008 19:20

MKabi team jun. 1 - 7 SKP Mlada Boleslav B 1.6.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 2 Junior veverky 1.6.2008 19:20
Slavka B 3 - 2 FC Palhanec Junior 1.6.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 3 - 2 juniors tym Cernikovice 1.6.2008 19:20
FKJ Vizovice 1 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 1.6.2008 19:20
FK Palhanec2005 Junior 0 - 5 Lost in Teplice "B" 1.6.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 5 - 2 Draci Olomouc B 1.6.2008 19:20
1. FC Stodulky "C" 0 - 5 Momáci Junior 1.6.2008 19:20

Junior veverky 3 - 2 Draci Olomouc B 8.6.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 8.6.2008 19:20
FC Palhanec Junior 5 - 0 FK Palhanec2005 Junior 8.6.2008 19:20
SKP Mlada Boleslav B 7 - 1 Tj Sokol Boleradice "B" 8.6.2008 19:20
Momáci Junior 3 - 1 FKJ Vizovice 8.6.2008 19:20
Lost in Teplice "B" 5 - 0 1. FC Stodulky "C" 8.6.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 1 Slavka B 8.6.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 5 - 0 MKabi team jun. 8.6.2008 19:20


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.