Cs/GBook2 Cup Junior (18. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 59-60)

Ročník 18. ročník
Počet účastníků 28
Zlato P1 blue.gif FK Predátoři Přepeře
Stříbro P2 blue.gif FC Slovan Losíci
Bronz P3 blue.gif FK Junior Comfort Dobratice

Vítězem osmnáctého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým FK Predátoři Přepeře, ze stříbra se radoval celek FC Slovan Losíci a bronz obdržel FK Junior Comfort Dobratice.

Týmy byly rozděleny do šestnáctičlenné a dvanáctičlenné ligy. Poslední čtyři týmy 1. ligy po tomto ročníku měly sestoupit a první čtyři týmy 2. ligy měly postoupit. Vzhledem k jinému počtu přihlášených do dalšího ročníku musela být pravidla postupů a sestupů přehodnocena.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Hradec Králové U19. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy FC Junior Ostrava, FK Predátoři Přepeře, Young Boys Čmelákovice a Iváci Junior.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FK Predátoři Přepeře 68 30 22 2 6 103 55 +48
FC Slovan Losíci 67 30 21 4 5 98 53 +45
FK Junior Comfort Dobratice 52 30 15 7 8 73 66 +7
Momáci Junior 50 30 14 8 8 67 50 +17
MFK Frýdek-Místek U-19 49 30 14 7 9 84 73 +11
Asterix a spol_ Juniors 48 30 15 3 12 71 61 +10
FC Perknov City U19 46 30 14 4 12 66 61 +5
Sberaci micu 43 30 12 7 11 68 58 +10
Iváci Junior 40 30 12 4 14 67 69 -2
FC Kemeňákov "B" 38 30 11 5 14 66 67 -1
SFK czela U19 37 30 10 7 13 63 73 -10
Young Boys Čmelákovice 35 30 11 2 17 75 92 -17
minifuturegos 31 30 8 7 15 47 69 -22
Hradec Králové U19 28 30 8 4 18 66 91 -25
Drakisflymania team 27 30 8 3 19 51 86 -35
FC Junior Ostrava 23 30 7 2 21 49 90 -41


  • Týmy FC Slovan Losíci a FC Perknov City U19 se rozhodly do dalšího ročníku nepřihlásit. FC Junior Ostrava zaslal přihlášku do dalšího ročníku příliš pozdě.
  • Týmy Young Boys Čmelákovice, minifuturegos, Hradec Králové U19 a Drakisflymania team sestoupily do 2. ligy. První liga byla od další sezóny zredukována na 12 týmů.

Rozlosování 1. ligy[edit]

  • týden 1, 9.6.2015 19:15
    • Iváci Junior - SFK czela U19 4 - 1
    • FC Junior Ostrava - Young Boys Čmelákovice 2 - 5
    • FC Slovan Losíci - MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 2
    • FC Perknov City U19 - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • Momáci Junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - Hradec Králové U19 3 - 0
    • Drakisflymania team - Sberaci micu 4 - 2
    • minifuturegos - FC Kemeňákov "B" 2 - 2
  • týden 2, 16.6.2015 19:15
    • SFK czela U19 - Sberaci micu 4 - 2
    • FC Kemeňákov "B" - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
    • Hradec Králové U19 - Drakisflymania team 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - minifuturegos 1 - 2
    • Iváci Junior - Momáci Junior 2 - 4
    • Young Boys Čmelákovice - FC Slovan Losíci 1 - 2
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - FC Perknov City U19 2 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FC Junior Ostrava 6 - 3
  • týden 3, 23.6.2015 19:15
    • Momáci Junior - SFK czela U19 4 - 1
    • FC Junior Ostrava - Iváci Junior 1 - 2
    • FC Perknov City U19 - Young Boys Čmelákovice 1 - 3
    • minifuturegos - MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 4
    • FC Slovan Losíci - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0
    • Sberaci micu - Hradec Králové U19 2 - 4
    • Drakisflymania team - FC Kemeňákov "B" 3 - 6
  • týden 4, 30.6.2015 19:15
    • SFK czela U19 - Hradec Králové U19 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 7 - 1
    • FC Kemeňákov "B" - Sberaci micu 1 - 2
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
    • Young Boys Čmelákovice - minifuturegos 4 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC Perknov City U19 4 - 3
    • Momáci Junior - FC Junior Ostrava 3 - 2
    • Iváci Junior - FC Slovan Losíci 2 - 1
  • týden 5, 7.7.2015 19:15
    • FC Junior Ostrava - SFK czela U19 3 - 1
    • FC Perknov City U19 - Iváci Junior 0 - 6
    • FC Slovan Losíci - Momáci Junior 2 - 1
    • minifuturegos - FK Predátoři Přepeře 0 - 5
    • Asterix a spol_Juniors - Young Boys Čmelákovice 5 - 0
    • Drakisflymania team - MFK Frýdek-Místek U-19 0 - 4
    • Sberaci micu - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 4
    • Hradec Králové U19 - FC Kemeňákov "B" 2 - 1
  • týden 6, 14.7.2015 19:15
    • FK Junior Comfort Dobratice - Hradec Králové U19 4 - 2
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Sberaci micu 2 - 2
    • Young Boys Čmelákovice - Drakisflymania team 2 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 6 - 1
    • Iváci Junior - minifuturegos 0 - 2
    • Momáci Junior - FC Perknov City U19 4 - 0
    • FC Junior Ostrava - FC Slovan Losíci 2 - 2
    • SFK czela U19 - FC Kemeňákov "B" 2 - 2
  • týden 7, 21.7.2015 19:15
    • FC Slovan Losíci - SFK czela U19 3 - 2
    • FC Perknov City U19 - FC Junior Ostrava 6 - 2
    • minifuturegos - Momáci Junior 2 - 3
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 1 - 5
    • Asterix a spol_Juniors - Iváci Junior 0 - 2
    • Sberaci micu - Young Boys Čmelákovice 2 - 1
    • FC Kemeňákov "B" - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • Hradec Králové U19 - MFK Frýdek-Místek U-19 7 - 3
  • týden 8, 28.7.2015 19:15
    • SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • Young Boys Čmelákovice - Hradec Králové U19 4 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Sberaci micu 3 - 2
    • Iváci Junior - Drakisflymania team 4 - 2
    • Momáci Junior - Asterix a spol_Juniors 3 - 2
    • FC Slovan Losíci - FC Perknov City U19 4 - 0
    • FC Junior Ostrava - minifuturegos 5 - 0
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - FC Kemeňákov "B" 4 - 2
  • týden 9, 4.8.2015 19:15
    • FC Perknov City U19 - SFK czela U19 3 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FC Junior Ostrava 6 - 0
    • minifuturegos - FC Slovan Losíci 2 - 2
    • Drakisflymania team - Momáci Junior 1 - 2
    • Hradec Králové U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 5
    • Sberaci micu - Iváci Junior 4 - 1
    • FC Kemeňákov "B" - Young Boys Čmelákovice 4 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 0
  • týden 10, 11.8.2015 19:15
    • Young Boys Čmelákovice - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FC Kemeňákov "B" 4 - 2
    • SFK czela U19 - MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 1
    • FC Junior Ostrava - Drakisflymania team 2 - 2
    • Iváci Junior - Hradec Králové U19 5 - 1
    • Momáci Junior - Sberaci micu 0 - 0
    • FC Perknov City U19 - minifuturegos 3 - 0
    • FC Slovan Losíci - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
  • týden 11, 18.8.2015 19:15
    • minifuturegos - SFK czela U19 1 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FC Perknov City U19 3 - 2
    • Drakisflymania team - FC Slovan Losíci 3 - 4
    • Sberaci micu - FC Junior Ostrava 6 - 1
    • Hradec Králové U19 - Momáci Junior 1 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Young Boys Čmelákovice 3 - 3
    • FC Kemeňákov "B" - Iváci Junior 1 - 2
  • týden 12, 25.8.2015 19:15
    • SFK czela U19 - Young Boys Čmelákovice 3 - 1
    • Momáci Junior - FC Kemeňákov "B" 2 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 3
    • FC Junior Ostrava - Hradec Králové U19 3 - 1
    • Iváci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • FC Slovan Losíci - Sberaci micu 4 - 1
    • FC Perknov City U19 - Drakisflymania team 4 - 0
    • minifuturegos - Asterix a spol_Juniors 3 - 3
  • týden 13, 1.9.2015 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 4 - 2
    • Drakisflymania team - minifuturegos 2 - 2
    • Sberaci micu - FC Perknov City U19 5 - 0
    • Hradec Králové U19 - FC Slovan Losíci 2 - 2
    • FC Kemeňákov "B" - FC Junior Ostrava 2 - 1
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Iváci Junior 6 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior 2 - 2
    • Young Boys Čmelákovice - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
  • týden 14, 8.9.2015 19:15
    • Iváci Junior - Young Boys Čmelákovice 3 - 0
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 0 - 3
    • Momáci Junior - MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 2
    • FC Slovan Losíci - FC Kemeňákov "B" 5 - 0
    • FC Perknov City U19 - Hradec Králové U19 4 - 1
    • minifuturegos - Sberaci micu 2 - 0
    • FC Junior Ostrava - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 3 - 1
  • týden 15, 15.9.2015 19:15
    • Drakisflymania team - SFK czela U19 0 - 0
    • Sberaci micu - Asterix a spol_Juniors 2 - 2
    • FC Kemeňákov "B" - FC Perknov City U19 1 - 2
    • Hradec Králové U19 - minifuturegos 2 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Slovan Losíci 3 - 2
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - FC Junior Ostrava 8 - 2
    • Young Boys Čmelákovice - Momáci Junior 5 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - Iváci Junior 4 - 2
  • týden 16, 22.9.2015 19:15
    • SFK czela U19 - Drakisflymania team 2 - 3
    • FC Perknov City U19 - FC Kemeňákov "B" 4 - 1
    • minifuturegos - Hradec Králové U19 4 - 1
    • FC Junior Ostrava - MFK Frýdek-Místek U-19 0 - 2
    • Momáci Junior - Young Boys Čmelákovice 5 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Sberaci micu 1 - 1
    • Iváci Junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
    • FC Slovan Losíci - FK Junior Comfort Dobratice 8 - 1
  • týden 17, 29.9.2015 19:15
    • Young Boys Čmelákovice - Iváci Junior 2 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 3 - 0
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Momáci Junior 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Junior Ostrava 4 - 2
    • Sberaci micu - minifuturegos 0 - 1
    • Hradec Králové U19 - FC Perknov City U19 1 - 4
    • FC Kemeňákov "B" - FC Slovan Losíci 2 - 3
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 5 - 0
  • týden 18, 6.10.2015 19:15
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 4 - 2
    • minifuturegos - Drakisflymania team 1 - 2
    • FC Perknov City U19 - Sberaci micu 2 - 2
    • FC Slovan Losíci - Hradec Králové U19 6 - 2
    • FC Junior Ostrava - FC Kemeňákov "B" 1 - 4
    • Momáci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • Iváci Junior - MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Young Boys Čmelákovice 5 - 1
  • týden 19, 13.10.2015 19:15
    • Young Boys Čmelákovice - SFK czela U19 0 - 2
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - FK Predátoři Přepeře 5 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - Iváci Junior 2 - 1
    • FC Kemeňákov "B" - Momáci Junior 0 - 2
    • Hradec Králové U19 - FC Junior Ostrava 4 - 0
    • Sberaci micu - FC Slovan Losíci 3 - 4
    • Drakisflymania team - FC Perknov City U19 1 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - minifuturegos *2 - 1
  • týden 20, 20.10.2015 19:15
    • FC Perknov City U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • SFK czela U19 - minifuturegos 2 - 2
    • FC Slovan Losíci - Drakisflymania team 4 - 1
    • FC Junior Ostrava - Sberaci micu 0 - 2
    • Momáci Junior - Hradec Králové U19 3 - 2
    • Iváci Junior - FC Kemeňákov "B" 3 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2
    • Young Boys Čmelákovice - MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 2
  • týden 21, 27.10.2015 19:15
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - SFK czela U19 2 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Young Boys Čmelákovice 3 - 2
    • FC Kemeňákov "B" - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
    • Sberaci micu - Momáci Junior 2 - 1
    • Hradec Králové U19 - Iváci Junior 3 - 2
    • Drakisflymania team - FC Junior Ostrava 0 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FC Slovan Losíci 2 - 3
    • minifuturegos - FC Perknov City U19 1 - 0
  • týden 22, 3.11.2015 19:15
    • SFK czela U19 - FC Perknov City U19 0 - 4
    • FC Slovan Losíci - minifuturegos 5 - 2
    • FC Junior Ostrava - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • Momáci Junior - Drakisflymania team 3 - 2
    • Iváci Junior - Sberaci micu 1 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Hradec Králové U19 3 - 0
    • Young Boys Čmelákovice - FC Kemeňákov "B" 2 - 4
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
  • týden 23, 10.11.2015 19:15
    • FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 2 - 3
    • FC Kemeňákov "B" - MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 1
    • Hradec Králové U19 - Young Boys Čmelákovice 6 - 4
    • Sberaci micu - FK Predátoři Přepeře 3 - 1
    • Drakisflymania team - Iváci Junior 2 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Momáci Junior 1 - 0
    • minifuturegos - FC Junior Ostrava 0 - 2
    • FC Perknov City U19 - FC Slovan Losíci 1 - 1
  • týden 24, 17.11.2015 19:15
    • FC Junior Ostrava - FC Perknov City U19 1 - 4
    • SFK czela U19 - FC Slovan Losíci 2 - 3
    • Momáci Junior - minifuturegos 2 - 0
    • Iváci Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 5
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 5 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Kemeňákov "B" 2 - 2
    • Young Boys Čmelákovice - Sberaci micu 1 - 2
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Hradec Králové U19 3 - 3
  • týden 25, 24.11.2015 19:15
    • Hradec Králové U19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 4
    • FC Kemeňákov "B" - SFK czela U19 4 - 1
    • Sberaci micu - MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 4
    • Drakisflymania team - Young Boys Čmelákovice 3 - 6
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 4 - 0
    • FC Slovan Losíci - FC Junior Ostrava 3 - 0
    • FC Perknov City U19 - Momáci Junior 1 - 1
    • minifuturegos - Iváci Junior 2 - 2
  • týden 26, 1.12.2015 19:15
    • Momáci Junior - FC Slovan Losíci 2 - 3
    • SFK czela U19 - FC Junior Ostrava 5 - 3
    • Iváci Junior - FC Perknov City U19 2 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - minifuturegos 3 - 1
    • Young Boys Čmelákovice - Asterix a spol_Juniors 4 - 2
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Drakisflymania team 2 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Sberaci micu 2 - 2
    • FC Kemeňákov "B" - Hradec Králové U19 2 - 1
  • týden 27, 8.12.2015 19:15
    • Sberaci micu - FC Kemeňákov "B" 3 - 1
    • Hradec Králové U19 - SFK czela U19 5 - 3
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 0
    • minifuturegos - Young Boys Čmelákovice 4 - 2
    • FC Perknov City U19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • FC Slovan Losíci - Iváci Junior 4 - 2
    • FC Junior Ostrava - Momáci Junior 0 - 2
  • týden 28, 15.12.2015 19:15
    • SFK czela U19 - Momáci Junior 2 - 2
    • Iváci Junior - FC Junior Ostrava 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FC Slovan Losíci 5 - 4
    • Young Boys Čmelákovice - FC Perknov City U19 6 - 3
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - minifuturegos 6 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 4 - 2
    • FC Kemeňákov "B" - Drakisflymania team 2 - 1
    • Hradec Králové U19 - Sberaci micu 2 - 3
  • týden 29, 22.12.2015 19:15
    • Sberaci micu - SFK czela U19 4 - 4
    • Drakisflymania team - Hradec Králové U19 3 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FC Kemeňákov "B" 3 - 1
    • minifuturegos - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
    • FC Perknov City U19 - MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 1
    • FC Slovan Losíci - Young Boys Čmelákovice 5 - 2
    • Momáci Junior - Iváci Junior 2 - 2
    • FC Junior Ostrava - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
  • týden 30, 29.12.2015 19:15
    • SFK czela U19 - Iváci Junior 5 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior 3 - 1
    • Young Boys Čmelákovice - FC Junior Ostrava 3 - 2
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - FC Slovan Losíci 2 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Perknov City U19 1 - 1
    • FC Kemeňákov "B" - minifuturegos 2 - 1
    • Hradec Králové U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 3
    • Sberaci micu - Drakisflymania team 3 - 0

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Vladimír Pavlík Asterix a spol_Juniors 16
2. Luboš Adamec FK Junior Comfort Dobratice 15
3. Evžen Jarka FC Slovan Losíci 15
4. Gabriel Kudláček FC Slovan Losíci 14 2
5. Jiří Jurák FK Predátoři Přepeře 13 1
6. Antonín Venera SFK czela U19 13
7. Evžen Mík FC Perknov City U19 12 1
8. Milan Horčík MFK Frýdek-Místek U-19 12
9. František Chrudimský FK Predátoři Přepeře 11
10. Petr Nechanický FK Predátoři Přepeře 11

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Druhá liga byla před začátkem ročníku zúžena z 16 týmů na 12. Z posledního ročníku první ligy sem vzhledem k odhlášení několika týmů sestoupil pouze tým Messiho děti. Nově se přihlásil tým FC Princi Zelenice.

Hrací systém 2. ligy

Vzhledem k tomu, že měla 2. liga 12 účastníků a 1. liga 16 účastníků, byl zvolen pro druhou ligu netradiční hrací model. Týmy se v základní části utkaly každý s každým doma a venku (22 kol). Prvních 6 týmů následně postoupilo do nadstavby A. Tam se utkal opět každý s každým doma a venku (10 kol), přičemž body ze základní části se nezapočítávaly. Týmy na 7. až 12. místě po základní části hrály nadstavbu B se stejným hracím systémem. Vzhledem ke snížení počtu účastníků první ligy, první tři týmy nadstavby A kromě Momáků Junior B postoupily do 1. ligy.

Konečná tabulka[edit]

Základní část[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Chrod U18 50 22 16 2 4 70 40 +30
Momáci Junior B 47 22 15 2 5 69 32 +37
FC VelMez B 44 22 14 2 6 74 44 +30
Young Les Lions de la Teranga 35 22 11 2 9 48 70 -22
JEMALL junior 34 22 11 1 10 61 47 +14
Bring Us Money 33 22 10 3 9 64 52 +12
Messiho děti 28 22 8 4 10 38 47 -9
bybalon 27 22 8 3 11 43 42 +1
FC Osová junior 26 22 8 2 12 45 56 -11
FKM Javorka 26 22 8 2 12 30 41 -11
FC Princi Zelenice 16 22 4 4 14 34 65 -31
RCF Oparno Juventud 16 22 5 1 16 45 85 -40


Nadstavba A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC VelMez B 19 10 6 1 3 28 15 +13
Momáci Junior B 18 10 5 3 2 28 19 +9
JEMALL junior 17 10 5 2 3 24 15 +9
Bring Us Money 15 10 5 0 5 32 28 +4
FC Chrod U18 13 10 4 1 5 18 27 -9
Young Les Lions de la Teranga 4 10 1 1 8 9 35 -26


  • Týmy FC VelMez B, JEMALL junior a Bring Us Money postoupily do 1. ligy.
  • Tým Momáci Junior B se z pořadatelských důvodů vzdal práva na postup.
  • Tým Young Les Lions de la Teranga poslal přihlášku do dalšího ročníku pozdě.

Nadstavba B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
RCF Oparno Juventud 20 10 6 2 2 29 23 +6
bybalon 19 10 6 1 3 41 25 +16
FC Osová junior 15 10 5 0 5 24 21 +3
Messiho děti 14 10 4 2 4 21 20 +1
FC Princi Zelenice 14 10 4 2 4 20 21 -1
FKM Javorka 4 10 1 1 8 15 40 -25


Rozlosování 2. ligy[edit]

Základní část[edit]

  • týden 1, 2.6.2015 19:15
    • FC Princi Zelenice - Messiho děti 5 - 2
    • bybalon - FC Chrod U18 4 - 0
    • FKM Javorka - Bring Us Money 3 - 1
    • JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 7 - 1
    • Young Les Lions de la Teranga - FC Osová junior 5 - 0
    • Momáci Junior B - FC VelMez B 2 - 0
  • týden 2, 9.6.2015 19:15
    • Messiho děti - FC Osová junior 0 - 2
    • RCF Oparno Juventud - Young Les Lions de la Teranga 5 - 8
    • FC Chrod U18 - FKM Javorka 2 - 1
    • FC Princi Zelenice - Momáci Junior B 1 - 3
    • FC VelMez B - bybalon 4 - 0
    • Bring Us Money - JEMALL junior 1 - 4
  • týden 3, 16.6.2015 19:15
    • Momáci Junior B - Messiho děti 3 - 0
    • bybalon - FC Princi Zelenice 1 - 1
    • JEMALL junior - FC Chrod U18 4 - 2
    • Young Les Lions de la Teranga - Bring Us Money 3 - 2
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 5 - 1
    • FKM Javorka - FC VelMez B 3 - 1
  • týden 4, 23.6.2015 19:15
    • Messiho děti - RCF Oparno Juventud 2 - 3
    • Bring Us Money - FC Osová junior 4 - 2
    • FC Chrod U18 - Young Les Lions de la Teranga 1 - 1
    • FC Princi Zelenice - FKM Javorka 2 - 1
    • FC VelMez B - JEMALL junior 1 - 2
    • Momáci Junior B - bybalon 4 - 1
  • týden 5, 30.6.2015 19:15
    • JEMALL junior - FC Princi Zelenice 6 - 0
    • bybalon - Messiho děti 1 - 3
    • FKM Javorka - Momáci Junior B 0 - 1
    • FC Osová junior - FC Chrod U18 0 - 2
    • RCF Oparno Juventud - Bring Us Money 2 - 3
    • Young Les Lions de la Teranga - FC VelMez B 2 - 3
  • týden 6, 7.7.2015 19:15
    • Messiho děti - Bring Us Money 3 - 3
    • FC Chrod U18 - RCF Oparno Juventud 3 - 1
    • FC VelMez B - FC Osová junior 7 - 1
    • FC Princi Zelenice - Young Les Lions de la Teranga 2 - 2
    • Momáci Junior B - JEMALL junior 2 - 1
    • bybalon - FKM Javorka 1 - 0
  • týden 7, 14.7.2015 19:15
    • FKM Javorka - Messiho děti 3 - 1
    • JEMALL junior - bybalon 2 - 3
    • Young Les Lions de la Teranga - Momáci Junior B 3 - 2
    • FC Osová junior - FC Princi Zelenice 6 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FC VelMez B 2 - 7
    • Bring Us Money - FC Chrod U18 1 - 5
  • týden 8, 21.7.2015 19:15
    • FC VelMez B - Bring Us Money 5 - 4
    • Messiho děti - FC Chrod U18 0 - 4
    • bybalon - Young Les Lions de la Teranga 2 - 3
    • FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 2 - 2
    • Momáci Junior B - FC Osová junior 3 - 1
    • FKM Javorka - JEMALL junior 1 - 0
  • týden 9, 28.7.2015 19:15
    • JEMALL junior - Messiho děti 4 - 1
    • Young Les Lions de la Teranga - FKM Javorka 2 - 0
    • FC Osová junior - bybalon 3 - 0
    • RCF Oparno Juventud - Momáci Junior B 2 - 4
    • FC Chrod U18 - FC VelMez B 2 - 1
    • Bring Us Money - FC Princi Zelenice 4 - 1
  • týden 10, 4.8.2015 19:15
    • Messiho děti - FC VelMez B 0 - 1
    • FC Princi Zelenice - FC Chrod U18 1 - 2
    • bybalon - RCF Oparno Juventud 7 - 0
    • Momáci Junior B - Bring Us Money 4 - 0
    • FKM Javorka - FC Osová junior 0 - 0
    • JEMALL junior - Young Les Lions de la Teranga 3 - 4
  • týden 11, 11.8.2015 19:15
    • Young Les Lions de la Teranga - Messiho děti 4 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 1 - 2
    • FC Osová junior - JEMALL junior 4 - 3
    • Bring Us Money - bybalon 3 - 1
    • FC Chrod U18 - Momáci Junior B 3 - 2
    • FC VelMez B - FC Princi Zelenice 4 - 2
  • týden 12, 18.8.2015 19:15
    • JEMALL junior - FC Osová junior 1 - 4
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 3 - 0
    • Momáci Junior B - FC Chrod U18 5 - 3
    • Messiho děti - Young Les Lions de la Teranga 3 - 0
    • bybalon - Bring Us Money 2 - 3
    • FC Princi Zelenice - FC VelMez B 3 - 3
  • týden 13, 25.8.2015 19:15
    • FC VelMez B - Messiho děti 2 - 4
    • FC Chrod U18 - FC Princi Zelenice 5 - 0
    • Bring Us Money - Momáci Junior B 3 - 3
    • RCF Oparno Juventud - bybalon 0 - 7
    • Young Les Lions de la Teranga - JEMALL junior 3 - 1
    • FC Osová junior - FKM Javorka 0 - 0
  • týden 14, 1.9.2015 19:15
    • FKM Javorka - Young Les Lions de la Teranga 2 - 3
    • Messiho děti - JEMALL junior 2 - 0
    • bybalon - FC Osová junior 3 - 1
    • Momáci Junior B - RCF Oparno Juventud 7 - 4
    • FC Princi Zelenice - Bring Us Money 0 - 3
    • FC VelMez B - FC Chrod U18 6 - 2
  • týden 15, 8.9.2015 19:15
    • Bring Us Money - FC VelMez B 7 - 0
    • FC Chrod U18 - Messiho děti 4 - 4
    • RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 2 - 1
    • Young Les Lions de la Teranga - bybalon 3 - 1
    • FC Osová junior - Momáci Junior B 1 - 5
    • JEMALL junior - FKM Javorka 4 - 3
  • týden 16, 15.9.2015 19:15
    • Messiho děti - FKM Javorka 2 - 1
    • bybalon - JEMALL junior 2 - 0
    • Momáci Junior B - Young Les Lions de la Teranga 6 - 0
    • FC Princi Zelenice - FC Osová junior 3 - 2
    • FC VelMez B - RCF Oparno Juventud 3 - 2
    • FC Chrod U18 - Bring Us Money 3 - 1
  • týden 17, 22.9.2015 19:15
    • Bring Us Money - Messiho děti 2 - 2
    • RCF Oparno Juventud - FC Chrod U18 3 - 4
    • FC Osová junior - FC VelMez B 1 - 4
    • Young Les Lions de la Teranga - FC Princi Zelenice 1 - 3
    • JEMALL junior - Momáci Junior B 5 - 3
    • FKM Javorka - bybalon 2 - 1
  • týden 18, 29.9.2015 19:15
    • Messiho děti - bybalon 0 - 0
    • Momáci Junior B - FKM Javorka 4 - 0
    • FC Chrod U18 - FC Osová junior 6 - 1
    • FC Princi Zelenice - JEMALL junior 1 - 2
    • FC VelMez B - Young Les Lions de la Teranga 6 - 0
    • Bring Us Money - RCF Oparno Juventud 5 - 1
  • týden 19, 6.10.2015 19:15
    • RCF Oparno Juventud - Messiho děti 2 - 1
    • FC Osová junior - Bring Us Money 2 - 0
    • Young Les Lions de la Teranga - FC Chrod U18 1 - 8
    • JEMALL junior - FC VelMez B 3 - 3
    • FKM Javorka - FC Princi Zelenice 3 - 2
    • bybalon - Momáci Junior B 1 - 1
  • týden 20, 13.10.2015 19:15
    • Messiho děti - Momáci Junior B 1 - 0
    • FC Princi Zelenice - bybalon 1 - 3
    • FC VelMez B - FKM Javorka 6 - 1
    • FC Chrod U18 - JEMALL junior 3 - 1
    • Bring Us Money - Young Les Lions de la Teranga 8 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 4 - 2
  • týden 21, 20.10.2015 19:15
    • Young Les Lions de la Teranga - RCF Oparno Juventud 0 - 6
    • FC Osová junior - Messiho děti 1 - 4
    • JEMALL junior - Bring Us Money 6 - 2
    • FKM Javorka - FC Chrod U18 1 - 3
    • bybalon - FC VelMez B 1 - 5
    • Momáci Junior B - FC Princi Zelenice 5 - 0
  • týden 22, 27.10.2015 19:15
    • Messiho děti - FC Princi Zelenice 3 - 2
    • FC VelMez B - Momáci Junior B 2 - 0
    • FC Chrod U18 - bybalon 3 - 1
    • Bring Us Money - FKM Javorka 4 - 0
    • RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 1 - 2
    • FC Osová junior - Young Les Lions de la Teranga 6 - 0

Nadstavba A[edit]

  • týden 1, 3.11.2015 19:15
    • Bring Us Money - FC Chrod U18 3 - 2
    • JEMALL junior - Momáci Junior B 2 - 2
    • FC VelMez B - Young Les Lions de la Teranga 7 - 0
  • týden 2, 10.11.2015 19:15
    • FC Chrod U18 - Young Les Lions de la Teranga 3 - 0
    • Momáci Junior B - FC VelMez B 2 - 2
    • Bring Us Money - JEMALL junior 1 - 0
  • týden 3, 17.11.2015 19:15
    • JEMALL junior - FC Chrod U18 2 - 2
    • Young Les Lions de la Teranga - Momáci Junior B 2 - 2
    • FC VelMez B - Bring Us Money 4 - 2
  • týden 4, 24.11.2015 19:15
    • Bring Us Money - Young Les Lions de la Teranga 3 - 4
    • JEMALL junior - FC VelMez B 2 - 0
    • FC Chrod U18 - Momáci Junior B 0 - 5
  • týden 5, 1.12.2015 19:15
    • FC VelMez B - FC Chrod U18 3 - 0
    • Young Les Lions de la Teranga - JEMALL junior 1 - 3
    • Momáci Junior B - Bring Us Money 3 - 2
  • týden 6, 8.12.2015 19:15
    • JEMALL junior - Young Les Lions de la Teranga 3 - 0
    • FC Chrod U18 - FC VelMez B 0 - 5
    • Bring Us Money - Momáci Junior B 6 - 2
  • týden 7, 15.12.2015 19:15
    • Young Les Lions de la Teranga - Bring Us Money 0 - 4
    • Momáci Junior B - FC Chrod U18 3 - 2
    • FC VelMez B - JEMALL junior 0 - 3
  • týden 8, 22.12.2015 19:15
    • FC Chrod U18 - JEMALL junior 2 - 1
    • Bring Us Money - FC VelMez B 4 - 1
    • Momáci Junior B - Young Les Lions de la Teranga 4 - 0
  • týden 9, 29.12.2015 19:15
    • Young Les Lions de la Teranga - FC Chrod U18 1 - 2
    • FC VelMez B - Momáci Junior B 2 - 1
    • JEMALL junior - Bring Us Money 7 - 3
  • týden 10, 5.1.2016 19:15
    • FC Chrod U18 - Bring Us Money 5 - 4
    • Young Les Lions de la Teranga - FC VelMez B 1 - 4
    • Momáci Junior B - JEMALL junior 4 - 1

Nadstavba B[edit]

  • týden 1, 3.11.2015 19:15
    • FC Osová junior - FKM Javorka 6 - 0
    • FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 3 - 3
    • Messiho děti - bybalon 1 - 1
  • týden 2, 10.11.2015 19:15
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 4 - 0
    • FC Princi Zelenice - Messiho děti 1 - 0
    • bybalon - FC Osová junior 5 - 0
  • týden 3, 17.11.2015 19:15
    • Messiho děti - RCF Oparno Juventud 0 - 2
    • FC Osová junior - FC Princi Zelenice 3 - 2
    • FKM Javorka - bybalon 2 - 7
  • týden 4, 24.11.2015 19:15
    • RCF Oparno Juventud - bybalon 6 - 5
    • FC Princi Zelenice - FKM Javorka 3 - 0
    • Messiho děti - FC Osová junior 1 - 0
  • týden 5, 1.12.2015 19:15
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 4 - 0
    • FKM Javorka - Messiho děti 5 - 3
    • bybalon - FC Princi Zelenice 6 - 0
  • týden 6, 8.12.2015 19:15
    • Messiho děti - FKM Javorka 5 - 1
    • FC Princi Zelenice - bybalon 4 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 4 - 2
  • týden 7, 15.12.2015 19:15
    • FKM Javorka - FC Princi Zelenice 2 - 2
    • bybalon - RCF Oparno Juventud 4 - 3
    • FC Osová junior - Messiho děti 5 - 1
  • týden 8, 22.12.2015 19:15
    • RCF Oparno Juventud - Messiho děti 1 - 1
    • FC Princi Zelenice - FC Osová junior 3 - 0
    • bybalon - FKM Javorka 4 - 2
  • týden 9, 29.12.2015 19:15
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 2 - 3
    • FC Osová junior - bybalon 1 - 4
    • Messiho děti - FC Princi Zelenice 3 - 0
  • týden 10, 5.1.2016 19:15
    • RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 3 - 2
    • bybalon - Messiho děti 4 - 6
    • FKM Javorka - FC Osová junior 1 - 3

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

Základní část[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Jindřich Juríček FC Chrod U18 20
2. Vlastimil Vyšohlíd FC VelMez B 14
3. Richard Maier Bring Us Money 12
4. Milan Vrzal FC VelMez B 12
5. Marek Nikodým bybalon 11 1
6. Michal Nevídal JEMALL junior 9 1
7. Bakhaw Djinde Young Les Lions de la Teranga 9
8. Petr Papáček FC Osová junior 9
9. Zbyněk Machalík FC VelMez B 9
10. Václav Wimmer Messiho děti 9

Nadstavba A[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Dan Klaška Bring Us Money 8
2. Leopold Švihla Bring Us Money 5
3. Adam Rozumek Bring Us Money 5
4. Heřman Barcuch FC Chrod U18 5
5. Vlastimil Vyšohlíd FC VelMez B 5
6. Jan Dajč FC VelMez B 5
7. Miroslav Baum FC VelMez B 4
8. Hubert Omelka Bring Us Money 4
9. Josef Daňhel JEMALL junior 4
10. David Koňařík Bring Us Money 3

Nadstavba B[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Radovan Kuric bybalon 9 1
2. Zalán Takács FC Princi Zelenice 7
3. Mário Surý bybalon 7
4. Vojtěch Cibula bybalon 7
5. Petr Papáček FC Osová junior 5
6. Ivo Kardoš Messiho děti 5
7. David Kubát FKM Javorka 4
8. Milan Balarin FC Osová junior 4
9. Dušan Merkl RCF Oparno Juventud 4
10. Jaroslav Kalapoš FC Princi Zelenice 4


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.