Cs/GBook2 Cup (14. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 40)

Ročník 14. ročník
Počet účastníků 36
Zlato P1 blue.gif futuregos
Stříbro P2 blue.gif Godfather boys
Bronz P3 blue.gif Momáci


Čtrnáctého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 36 týmů. Vítězem se stal tým futuregos, držitelem stříbra Godfather boys a majitelem bronzových medailí Momáci.

Systém turnaje[edit]

Čtrnáctého ročníku se zúčastnilo 36 týmů. V základních skupinách bylo všech 36 týmů rozlosováno do šesti skupin po šesti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. Vítězové jednotlivých skupin a dva nejlepší týmy na druhých místech postoupily přímo do osmifinále. Zbylé týmy na druhých místech a týmy na třetích a čtvrtých místech postoupily do šestnáctifinále. Osmifinále a šestnáctifinále se hrálo jednozápasově na hřišti lepšího celku ze základní skupiny. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
TJ Jiskra Měřín 13 5 4 1 0 20 7 +13
FC DEJVICE 8 5 2 2 1 13 5 +8
Voláči Nivnice 8 5 2 2 1 15 8 +7
Lost in Teplice 8 5 2 2 1 9 8 +1
Draci Olomouc 3 5 1 0 4 2 16 -14
FC Španělská Vesnice 1 5 0 1 4 1 16 -15

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(251663626) FC DEJVICE 5 - 0 FC Španělská Vesnice 21.10.2009
(251715779) Lost in Teplice 1 - 0 Draci Olomouc 21.10.2009
(251692294) TJ Jiskra Měřín 5 - 3 Voláči Nivnice 21.10.2009

(251968171) Draci Olomouc 0 - 4 FC DEJVICE 28.10.2009
(252002545) FC Španělská Vesnice 1 - 1 TJ Jiskra Měřín 28.10.2009
(251932839) Lost in Teplice 2 - 2 Voláči Nivnice 28.10.2009

(252349670) TJ Jiskra Měřín 6 - 0 Draci Olomouc 04.11.2009
(252139430) FC DEJVICE 1 - 1 Lost in Teplice 04.11.2009
(252231463) Voláči Nivnice 4 - 0 FC Španělská Vesnice 04.11.2009

(252494876) Draci Olomouc 2 - 0 FC Španělská Vesnice 11.11.2009
(252573494) Lost in Teplice 1 - 5 TJ Jiskra Měřín 11.11.2009
(252476251) FC DEJVICE 1 - 1 Voláči Nivnice 11.11.2009

(252636987) TJ Jiskra Měřín 3 - 2 FC DEJVICE 18.11.2009
(252721485) FC Španělská Vesnice 0 - 4 Lost in Teplice 18.11.2009
(252743920) Voláči Nivnice 5 - 0 Draci Olomouc 18.11.2009

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Godfather boys 12 5 4 0 1 18 9 +9
Dartes 10 5 3 1 1 15 6 +9
Iváci 9 5 3 0 2 12 8 +4
Momáci 8 5 2 2 1 12 5 +7
sk slavie praha kutas 4 5 1 1 3 2 14 -12
Sc Celtic Příbram 1 5 0 1 4 0 16 -16
  • Tým Momáci postoupil daleko v národním poháru, a tak se nemohl účastnit prvního kola základních skupin. Jeho soupeři byla podle pravidel turnaje do tabulky započítána výhra 0:1, zatímco jemu byly za stejný zápas započítána remíza 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(251687093) Godfather boys 5 - 0 Sc Celtic Příbram 21.10.2009
(251720870) Dartes 4 - 0 Iváci 21.10.2009
(NP kontumace) Momáci 0 - 1 sk slavie praha kutas 21.10.2009

(251875819) Iváci 1 - 4 Godfather boys 28.10.2009
(251876554) Sc Celtic Příbram 0 - 4 Momáci 28.10.2009
(252071130) Dartes 5 - 0 sk slavie praha kutas 28.10.2009

(252125865) Momáci 0 - 3 Iváci 04.11.2009
(252237025) Godfather boys 4 - 1 Dartes 04.11.2009
(252151213) sk slavie praha kutas 0 - 0 Sc Celtic Příbram 04.11.2009

(252451187) Iváci 4 - 0 Sc Celtic Příbram 11.11.2009
(252488052) Dartes 2 - 2 Momáci 11.11.2009
(252389464) Godfather boys 5 - 1 sk slavie praha kutas 11.11.2009

(252627866) Momáci 6 - 0 Godfather boys 18.11.2009
(252790814) Sc Celtic Příbram 0 - 3 Dartes 18.11.2009
(252667900) sk slavie praha kutas 0 - 4 Iváci 18.11.2009

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Chelsea Brno Fc 13 5 4 1 0 22 5 +17
AVCH 11 5 3 2 0 18 4 +14
Tukani 7 5 2 1 2 11 8 +3
SFC Triangel 7 5 2 1 2 8 15 -7
Sakura II 4 5 1 1 3 9 11 -2
FC Ferdíci 0 5 0 0 5 0 25 -25

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(251812873) Sakura II 1 - 1 SFC Triangel 21.10.2009
(251690032) AVCH 2 - 2 Chelsea Brno Fc 21.10.2009
(kontumace) Tukani 5 - 0 FC Ferdíci 21.10.2009

(251972782) Chelsea Brno Fc 4 - 3 Sakura II 28.10.2009
(252068270) SFC Triangel 2 - 1 Tukani 28.10.2009
(kontumace) AVCH 5 - 0 FC Ferdíci 28.10.2009

(252218969) Tukani 0 - 4 Chelsea Brno Fc 04.11.2009
(252332431) Sakura II 0 - 3 AVCH 04.11.2009
(kontumace) FC Ferdíci 0 - 5 SFC Triangel 04.11.2009

(252503639) Chelsea Brno Fc 7 - 0 SFC Triangel 11.11.2009
(252444425) AVCH 2 - 2 Tukani 11.11.2009
(kontumace) Sakura II 5 - 0 FC Ferdíci 11.11.2009

(252690655) Tukani 3 - 0 Sakura II 18.11.2009
(252825001) SFC Triangel 0 - 6 AVCH 18.11.2009
(kontumace) FC Ferdíci 0 - 5 Chelsea Brno Fc 18.11.2009

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Mraveniště 15 5 5 0 0 17 2 +15
futuregos 9 5 2 3 0 12 0 +12
Lemuři z Madagaskaru 9 5 3 0 2 16 13 +3
Džorč team 7 5 2 1 2 3 7 -4
SK Slavia Šumperk 5 5 1 2 2 6 12 -6
1903 SK Kladno 3 5 1 0 4 2 18 -16
  • Týmy SK Slavia Šumperk a futuregos postoupily daleko v národním poháru, a tak se nemohly účastnit několika kol základních skupin. Jejich soupeřům byly podle pravidel turnaje do tabulky započítány výhry 0:1, zatímco jim byly za stejné zápasy započítány remízy 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(NP kontumace) SK Slavia Šumperk 0 - 1 Mraveniště 21.10.2009
(251666352) Lemuři z Madagaskaru 3 - 0 Džorč team 21.10.2009
(NP kontumace) futuregos 0 - 1 1903 SK Kladno 21.10.2009

(251873913) Džorč team 0 - 0 SK Slavia Šumperk 28.10.2009
(NP kontumace) Mraveniště 1 - 0 futuregos 28.10.2009
(252076953) Lemuři z Madagaskaru 8 - 0 1903 SK Kladno 28.10.2009

(NP kontumace) futuregos 0 - 1 Džorč team 04.11.2009
(252275272) SK Slavia Šumperk 1 - 5 Lemuři z Madagaskaru 04.11.2009
(252274913) 1903 SK Kladno 1 - 4 Mraveniště 04.11.2009

(252493850) Džorč team 1 - 4 Mraveniště 11.11.2009
(kontumace) Lemuři z Madagaskaru 0 - 5 futuregos 11.11.2009
(252480049) SK Slavia Šumperk 5 - 0 1903 SK Kladno 11.11.2009

(252789141) futuregos 7 - 0 SK Slavia Šumperk 18.11.2009
(252722136) Mraveniště 7 - 0 Lemuři z Madagaskaru 18.11.2009
(252724177) 1903 SK Kladno 0 - 1 Džorč team 18.11.2009

Základní skupina E[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
meteor praha 15 5 5 0 0 21 3 +18
Urban team 12 5 4 0 1 12 1 +11
FC Výplach Řež 7 5 2 1 2 11 7 +4
The Gunners (CZE) 7 5 2 1 2 12 15 -3
1. FC Chlastava 3 5 1 0 4 8 13 -5
AC Shooters Horní Slavkov 0 5 0 0 5 2 27 -25

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(251740117) FC Výplach Řež 0 - 1 Urban team 21.10.2009
(251737545) 1. FC Chlastava 0 - 4 The Gunners (CZE) 21.10.2009
(251669229) meteor praha 5 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 21.10.2009

(252046323) The Gunners (CZE) 2 - 2 FC Výplach Řež 28.10.2009
(251880663) Urban team 0 - 1 meteor praha 28.10.2009
(251893715) 1. FC Chlastava 7 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 28.10.2009

(252127143) meteor praha 8 - 1 The Gunners (CZE) 04.11.2009
(252167928) FC Výplach Řež 3 - 0 1. FC Chlastava 04.11.2009
(252250359) AC Shooters Horní Slavkov 0 - 5 Urban team 04.11.2009

(252513358) The Gunners (CZE) 0 - 3 Urban team 11.11.2009
(252430355) 1. FC Chlastava 1 - 3 meteor praha 11.11.2009
(252386396) FC Výplach Řež 5 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 11.11.2009

(252643122) meteor praha 4 - 1 FC Výplach Řež 18.11.2009
(252752589) Urban team 3 - 0 1. FC Chlastava 18.11.2009
(252699307) AC Shooters Horní Slavkov 2 - 5 The Gunners (CZE) 18.11.2009

Základní skupina F[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
1.FC BABYLON 12 5 4 0 1 20 8 +12
1.FC PuPP 11 5 3 2 0 14 7 +7
TJ Jiskra Tanvald 7 5 2 1 2 19 8 +11
GKS Ostrava 6 5 2 0 3 17 23 -6
SK Červený Kostelec 4 5 1 1 3 10 16 -6
Recreativo Oparno CF 3 5 1 0 4 5 23 -18

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(251660660) TJ Jiskra Tanvald 9 - 0 GKS Ostrava 21.10.2009
(251652397) Recreativo Oparno CF 1 - 3 1.FC PuPP 21.10.2009
(251708238) 1.FC BABYLON 4 - 3 SK Červený Kostelec 21.10.2009

(251965978) 1.FC PuPP 1 - 1 TJ Jiskra Tanvald 28.10.2009
(251885350) GKS Ostrava 0 - 6 1.FC BABYLON 28.10.2009
(252000953) Recreativo Oparno CF 2 - 1 SK Červený Kostelec 28.10.2009

(252231214) 1.FC BABYLON 1 - 2 1.FC PuPP 04.11.2009
(252131882) TJ Jiskra Tanvald 6 - 1 Recreativo Oparno CF 04.11.2009
(252213223) SK Červený Kostelec 2 - 7 GKS Ostrava 04.11.2009

(252502217) 1.FC PuPP 6 - 2 GKS Ostrava 11.11.2009
(252445515) Recreativo Oparno CF 1 - 5 1.FC BABYLON 11.11.2009
(252389795) TJ Jiskra Tanvald 1 - 2 SK Červený Kostelec 11.11.2009

(252627952) 1.FC BABYLON 4 - 2 TJ Jiskra Tanvald 18.11.2009
(252689768) GKS Ostrava 8 - 0 Recreativo Oparno CF 18.11.2009
(252703140) SK Červený Kostelec 2 - 2 1.FC PuPP 18.11.2009

Pořadí týmů na druhých místech[edit]

Gr. Team Pts GF GA GD
E Urban team 12 12 1 +11
C AVCH 11 18 4 +14
F 1.FC PuPP 11 14 7 +7
B Dartes 10 15 6 +9
D futuregos 9 12 0 +12
A FC DEJVICE 8 13 5 +8
  • První dva týmy na druhých místech postoupily přímo do osmifinále play off, zbylé týmy na druhých místech hrály šestnáctifinále.

Hlavní pavouk play off[edit]

Šestnáctifinále   Osmifinále   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
A1  TJ Jiskra Měřín  
 volný los     I  TJ Jiskra Měřín 2  
E3  FC Výplach Řež 2   II  FC Výplach Řež 1  
F4  GKS Ostrava 1       I  TJ Jiskra Měřín 1  
B1  Godfather boys       II  Godfather boys 4  
 volný los     III  Godfather boys 5
D3  Lemuři z Mad. 0   IV  SFC Triangel 0  
C4  SFC Triangel 6       I  Godfather boys 2  
C1  Chelsea Brno Fc       II  Momáci 1  
 volný los     V  Chelsea Brno Fc 2  
x2  FC DEJVICE 1   VI  Momáci 3  
B4  Momáci 4       III  Momáci 5
x2  AVCH       IV  AVCH 0  
 volný los     VII  AVCH 5
x2  Dartes 3   VIII  Dartes 1  
F3  TJ Jiskra Tanvald 0       I  Godfather boys 2
D1  Mraveniště       II  futuregos 5
 volný los     IX  Mraveniště 3  
x2  1.FC PuPP 3   X  The Gunners (CZE) 1  
4E  The Gunners (CZE) 4       V  Mraveniště 0  
x2  Urban team       VI  futuregos 5  
 volný los     XI  Urban team 1
x2  futuregos 7   XII  futuregos 6  
A3  Voláči Nivnice 0       III  futuregos 3
E1  meteor praha       IV  meteor praha 1  
 volný los     XIII  meteor praha 2  
C3  Tukani 6   XIV  Tukani 1  
D4  Džorč team 1       VII  meteor praha 7
F1  1.FC BABYLON       VIII  1.FC BABYLON 0  
 volný los     XV  1.FC BABYLON 2
B3  Iváci 1   XVI  Iváci 1  
A4  Lost in Teplice 0  

Play off[edit]

Šestnáctifinále[edit]

Termín šestnáctifinále - 25.11.2009.

ID Výsledek zápasu
(252911501) FC Výplach Řež 2 - 1 GKS Ostrava
(253050494) Lemuři z Madagaskaru 0 - 6 SFC Triangel
(252900899) FC DEJVICE 1 - 4 Momáci
(253128259) Dartes 3 - 0 TJ Jiskra Tanvald
(252908734) 1.FC PuPP 3 - 4 The Gunners (CZE)
(252957103) futuregos 7 - 0 Voláči Nivnice
(252922934) Tukani 6 - 1 Džorč team
(252965302) Iváci 1 - 0 Lost in Teplice

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 02.12.2009.

ID Výsledek zápasu
(253340344) TJ Jiskra Měřín 2 - 1 FC Výplach Řež
(253149776) Godfather boys 5 - 0 SFC Triangel
(253157234) Chelsea Brno Fc 2 - 3 Momáci
(253262853) AVCH 5 - 1 Dartes
(253210270) Mraveniště 3 - 1 The Gunners (CZE)
(253376911) Urban team 1 - 6 futuregos
(253175745) meteor praha 2 - 1 Tukani
(253186013) 1.FC BABYLON 2 - 1 Iváci

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 09.12.2009.

ID Výsledek zápasu
(253438133) TJ Jiskra Měřín 1 - 4 Godfather boys
(253428191) Momáci 5 - 0 AVCH
(253474987) Mraveniště 0 - 5 futuregos
(253447019) meteor praha 7 - 0 1.FC BABYLON

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 16.12.2009.

ID Výsledek zápasu
(253683786) Godfather boys 2 - 1 Momáci
(253733551) futuregos 3 - 1 meteor praha

O 3. místo[edit]

Termín duelu o 3. místo - 23.12.2009.

ID Výsledek zápasu
(254005000) Momáci 3 - 0 meteor praha

Finále[edit]

Termín finále - 23.12.2009.

ID Výsledek zápasu
(254017534) Godfather boys 2 - 5 futuregos

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. futuregos
2. Godfather boys
3. Momáci
4. meteor praha
5. Mraveniště
6. TJ Jiskra Měřín
7. 1.FC BABYLON
8. AVCH
9. Chelsea Brno Fc
10. Urban team
11. Dartes
12. Iváci
13. FC Výplach Řež
14. Tukani
15. The Gunners (CZE)
16. SFC Triangel
17. 1.FC PuPP
18. FC DEJVICE
19. Lemuři z Madagaskaru
20. Voláči Nivnice
21. TJ Jiskra Tanvald
22. Lost in Teplice
23. Džorč team
24. GKS Ostrava
25. SK Slavia Šumperk
26. Sakura II
27. SK Červený Kostelec
28. sk slavie praha kutas
29. 1. FC Chlastava
30. Draci Olomouc
31. 1903 SK Kladno
32. Recreativo Oparno CF
33. FC Španělská Vesnice
34. Sc Celtic Příbram
35. AC Shooters Horní Slavkov
36. FC Ferdíci

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Henryk Rasiński Momáci 9
2. Thor Jacobsen 1.FC BABYLON 9
3. Casimiro Rizzo Godfather boys 8
4. Quinten Behrens futuregos 8
5. Adelin Albert meteor praha 7
6. Selmo Veleiro 1.FC BABYLON 6
7. Pravoslav Petrásek futuregos 6
8. Jonas Alexandersson Mraveniště 6
9. Eitan Eizenman GKS Ostrava 5
10. Vladimír Rott TJ Jiskra Měřín 5

Karetní hříštníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Jan Mečíř Iváci Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
2. Henryk Rasiński Momáci Red card Yellow card
3. Julien Coste Iváci Red card Yellow card
4. Artmir Martini Urban team Red card Yellow card
5. Miloslav Elis Momáci Yellow card Yellow card Yellow card
6. Matteo Cuccurullo SFC Triangel Yellow card Yellow card Yellow card
7. Andreu Alonso de Santocildes 1.FC PuPP Yellow card Yellow card Yellow card
8. Ronen Meller Dartes Red card
9. Jan Černý meteor praha Red card
10. Lahav Malul SK Červený Kostelec Red card

Tipovačka[edit]

# Tiper Body
1. MOMOOO 112
2. kutas 104
3. Jay-jay7 92
4. Ids4you 88
5. Martin4 86
6. profik 64
7. Mravenec 62
8. Ivaaak 52
9. vitaminck 10

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 14. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Ohlédnutí za 1. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 2. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 3. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 4. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 5. kolem základních skupin
Ohlédnutí za šestnáctifinále play off
Ohlédnutí za osmifinále play off
Ohlédnutí za čtvrtfinále play off
Ohlédnutí za semifinále play off
Ohlédnutí za finále play off a utkáním o bronz

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.