Cs/GBook2 Cup Junior (24. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 24. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif Asterix a spol_ Juniors
Stříbro P2 blue.gif SFK czela U19
Bronz P3 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19

Vítězem 24. ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým Asterix a spol_ Juniors, ze stříbra se radoval celek SFK czela U19 a bronz obdržel MFK Válcovny Plechu U-19.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým z 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým z 2. ligy
  • 7. tým z 2. ligy
  • 8. tým z 2. ligy
  • atd.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek MFK Válcovny Plechu U-19. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy SFK czela U19 a Tin Boys.

Konečná tabulka 1. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Asterix a spol_ Juniors 47 22 14 5 3 57 28 +29
SFK czela U19 39 22 11 6 5 46 30 +16
MFK Válcovny Plechu U-19 35 22 11 2 9 45 28 +17
Sberaci micu 33 22 9 6 7 54 38 +16
FC VelMez B 32 22 8 8 6 26 26 0
Momáci Junior B 31 22 8 7 7 37 35 +2
Tin Boys 28 22 6 10 6 46 44 +2
FK Predátoři Přepeře 28 22 8 4 10 45 56 -11
Drakisflymania team 24 22 7 3 12 42 62 -20
minifuturegos 23 22 5 8 9 36 45 -9
FK Junior Comfort Dobratice 23 22 6 5 11 24 39 -15
FC Kemeňákov junior 18 22 4 6 12 26 53 -27
  • Tým minifuturegos se zachránil díky žebříčku pro náhrady.
  • Tým FK Junior Comfort Dobratice sestoupil do dalšího ročníku 2. ligy.
  • Tým FC Kemeňákov junior se z našeho ligového systému odhlásil.

Rozlosování 1. ligy[edit]

  • týden 1 20.2.2018 19:15 (10/67)
    • Momáci Junior B - minifuturegos 2 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • SFK czela U19 - Tin Boys 2 - 2
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 5 - 2
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 2 - 0
    • FC Kemeňákov junior - Sberaci micu 2 - 5
  • týden 2 27.2.2018 19:15 (11/67)
    • Tin Boys - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0
    • Sberaci micu - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 2
    • minifuturegos - FC VelMez B 0 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - FC Kemeňákov junior 6 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior B 4 - 0
    • SFK czela U19 - Drakisflymania team 4 - 0
  • týden 3 6.3.2018 19:15 (12/67)
    • Drakisflymania team - Tin Boys 4 - 2
    • Momáci Junior B - SFK czela U19 4 - 2
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • FC Kemeňákov junior - minifuturegos 1 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Sberaci micu 0 - 3
  • týden 4 13.3.2018 19:15 (13/67)
    • Tin Boys - Sberaci micu 0 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0
    • minifuturegos - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FC Kemeňákov junior 3 - 2
    • SFK czela U19 - FC VelMez B 3 - 1
    • Drakisflymania team - Momáci Junior B 3 - 2
  • týden 5 20.3.2018 19:15 (14/67)
    • Momáci Junior B - Tin Boys 4 - 3
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 1 - 2
    • FC Kemeňákov junior - SFK czela U19 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - minifuturegos 2 - 2
    • Sberaci micu - Asterix a spol_Juniors 2 - 3
  • týden 6 27.3.2018 19:15 (15/67)
    • Tin Boys - Asterix a spol_Juniors 1 - 0
    • Drakisflymania team - FC Kemeňákov junior 4 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • minifuturegos - Sberaci micu 0 - 5
    • Momáci Junior B - FC VelMez B 2 - 0
    • SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 0
  • týden 7 3.4.2018 19:15 (16/67)
    • FC VelMez B - Tin Boys 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 3 - 0
    • FC Kemeňákov junior - Momáci Junior B 2 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 1 - 0
    • Sberaci micu - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - minifuturegos 2 - 2
  • týden 8 10.4.2018 19:15 (1/68)
    • Tin Boys - minifuturegos 3 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 2 - 4
    • SFK czela U19 - Sberaci micu 2 - 2
    • Momáci Junior B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 0
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • FC VelMez B - FC Kemeňákov junior 2 - 2
  • týden 9 17.4.2018 19:15 (2/68)
    • Sberaci micu - Drakisflymania team 2 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 0 - 0
    • FC Kemeňákov junior - Tin Boys 1 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 4 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior B 1 - 1
    • minifuturegos - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
  • týden 10 24.4.2018 19:15 (3/68)
    • Tin Boys - FK Predátoři Přepeře 2 - 3
    • SFK czela U19 - minifuturegos 3 - 3
    • Momáci Junior B - Sberaci micu 3 - 3
    • FC Kemeňákov junior - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 0
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 2
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 3 - 4
  • týden 11 1.5.2018 19:15 (4/68)
    • Sberaci micu - FC VelMez B 1 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - Momáci Junior B 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Tin Boys 1 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Kemeňákov junior 3 - 0
    • minifuturegos - Drakisflymania team 2 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 0 - 5
  • týden 12 8.5.2018 19:15 (5/68)
    • Tin Boys - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • FC VelMez B - Sberaci micu 1 - 0
    • FC Kemeňákov junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
    • Momáci Junior B - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • Drakisflymania team - minifuturegos 1 - 3
  • týden 13 15.5.2018 19:15 (6/68)
    • FK Predátoři Přepeře - Tin Boys 1 - 4
    • minifuturegos - SFK czela U19 0 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 5 - 1
    • Sberaci micu - Momáci Junior B 1 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Kemeňákov junior 2 - 1
  • týden 14 22.5.2018 19:15 (7/68)
    • Tin Boys - FC Kemeňákov junior 5 - 1
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • Momáci Junior B - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - minifuturegos 3 - 2
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 0
    • Drakisflymania team - Sberaci micu 3 - 3
  • týden 15 29.5.2018 19:15 (8/68)
    • minifuturegos - Tin Boys 1 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 5 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 3 - 1
    • Sberaci micu - SFK czela U19 1 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Momáci Junior B 4 - 0
    • FC Kemeňákov junior - FC VelMez B 1 - 1
  • týden 16 5.6.2018 19:15 (9/68)
    • Tin Boys - FC VelMez B 1 - 1
    • Momáci Junior B - FC Kemeňákov junior 4 - 0
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 7
    • SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Sberaci micu 2 - 0
    • minifuturegos - Asterix a spol_Juniors 2 - 3
  • týden 17 12.6.2018 19:15 (10/68)
    • Sberaci micu - minifuturegos 2 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Tin Boys 2 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 4 - 0
    • FC Kemeňákov junior - Drakisflymania team 3 - 1
    • FC VelMez B - Momáci Junior B 1 - 0
  • týden 18 19.6.2018 19:15 (11/68)
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 1 - 3
    • SFK czela U19 - FC Kemeňákov junior 6 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 4
    • Tin Boys - Momáci Junior B 1 - 1
    • minifuturegos - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Sberaci micu 2 - 1
  • týden 19 26.6.2018 19:15 (12/68)
    • Sberaci micu - Tin Boys 4 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 0 - 1
    • FC VelMez B - SFK czela U19 1 - 0
    • FC Kemeňákov junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
    • Momáci Junior B - Drakisflymania team 4 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - minifuturegos 3 - 1
  • týden 20 3.7.2018 19:15 (13/68)
    • Tin Boys - Drakisflymania team 3 - 2
    • SFK czela U19 - Momáci Junior B 3 - 1
    • minifuturegos - FC Kemeňákov junior 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 0 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 0
    • Sberaci micu - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
  • týden 21 10.7.2018 19:15 (14/68)
    • FC Kemeňákov junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Sberaci micu 0 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Tin Boys 3 - 3
    • FC VelMez B - minifuturegos 0 - 3
    • Momáci Junior B - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
    • Drakisflymania team - SFK czela U19 2 - 2
  • týden 22 17.7.2018 19:15 (15/68)
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 3 - 0
    • minifuturegos - Momáci Junior B 1 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 3 - 0
    • Tin Boys - SFK czela U19 1 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • Sberaci micu - FC Kemeňákov junior 3 - 0

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Matouš Jansa Asterix a spol_Juniors 13 1
2. František Chromý Asterix a spol_Juniors 12 1
3. Michal Fafejta Sberaci micu 10
4. Lukáš Rožnovský SFK czela U19 9
5. Petr Čunát minifuturegos 9
6. Christopher Mwakyusa Tin Boys 8
7. Binilith Chuma Tin Boys 8
8. Bohumil Holota FK Predátoři Přepeře 8
9. Karel Vavřina Sberaci micu 7 1
10. Ivan Žáček FC VelMez B 7 1
11. Radislav Košák MFK Válcovny Plechu 7 1
12. Mousa Rahman Abu Hmaid Momáci Junior B 7 1
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy Hradec Králové U19 a Mombasa Juniors.

Konečná tabulka 2. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci Junior 47 22 14 5 3 66 16 +50
Iváci Junior 46 22 14 4 4 46 19 +27
FC Princi Zelenice 40 22 12 4 6 54 31 +23
Hradec Králové U19 39 22 12 3 7 72 46 +26
FKM Javorka 38 22 12 2 8 46 43 +3
FK Příbram U19 37 22 12 1 9 67 52 +15
FC Osová junior 31 22 8 7 7 44 40 +4
Arsenal FC ,,B" 29 22 9 2 11 48 61 -13
KECYNA Team Junior 26 22 7 5 10 29 42 -13
JEMALL junior 25 22 7 4 11 39 52 -13
Mombasa Juniors 10 22 3 1 18 26 75 -49
RCF Oparno Juventud 7 22 1 4 17 24 84 -60
  • Tým Momáci Junior se z pořadatelských důvodů vzdal postupu.
  • Týmy Iváci Junior a FC Princi Zelenice postoupily do dalšího ročníku 1. ligy.
  • Nově se do dalšího ročníku přihlásil tým Eintracht Holterfehn.

Rozlosování 2. ligy[edit]

  • týden 1 20.2.2018 19:15 (10/67)
    • Mombasa Juniors - FKM Javorka 2 - 2
    • FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 5 - 0
    • Momáci Junior - KECYNA Team Junior 2 - 0
    • Hradec Králové U19 - JEMALL junior 5 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 1 - 1
    • FK Příbram U19 - Iváci Junior 1 - 2
  • týden 2 27.2.2018 19:15 (11/67)
    • FKM Javorka - FC Osová junior 4 - 3
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 4
    • KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 5 - 1
    • RCF Oparno Juventud - Momáci Junior 1 - 5
    • Mombasa Juniors - FC Princi Zelenice 1 - 2
    • Iváci Junior - Hradec Králové U19 1 - 3
  • týden 3 6.3.2018 19:15 (12/67)
    • FC Princi Zelenice - FKM Javorka 7 - 1
    • FK Příbram U19 - RCF Oparno Juventud 4 - 2
    • Momáci Junior - Mombasa Juniors 5 - 1
    • Hradec Králové U19 - KECYNA Team Junior 1 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - Iváci Junior 1 - 2
    • FC Osová junior - JEMALL junior 4 - 1
  • týden 4 13.3.2018 19:15 (13/67)
    • FKM Javorka - JEMALL junior 1 - 4
    • Iváci Junior - FC Osová junior 4 - 1
    • KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
    • Mombasa Juniors - FK Příbram U19 5 - 3
    • FC Princi Zelenice - Momáci Junior 1 - 0
    • RCF Oparno Juventud - Hradec Králové U19 1 - 3
  • týden 5 20.3.2018 19:15 (14/67)
    • Momáci Junior - FKM Javorka 6 - 0
    • Hradec Králové U19 - Mombasa Juniors 5 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - RCF Oparno Juventud 2 - 2
    • FC Osová junior - KECYNA Team Junior 2 - 2
    • JEMALL junior - Iváci Junior 1 - 1
    • FK Příbram U19 - FC Princi Zelenice 5 - 3
  • týden 6 27.3.2018 19:15 (15/67)
    • KECYNA Team Junior - JEMALL junior 0 - 0
    • FKM Javorka - Iváci Junior 1 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 1 - 4
    • Mombasa Juniors - Arsenal FC ,,B" 0 - 4
    • Momáci Junior - FK Příbram U19 3 - 0
    • FC Princi Zelenice - Hradec Králové U19 4 - 0
  • týden 7 3.4.2018 19:15 (16/67)
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 6 - 0
    • Hradec Králové U19 - Momáci Junior 2 - 2
    • FC Osová junior - Mombasa Juniors 3 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - FC Princi Zelenice 0 - 2
    • JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 6 - 1
    • Iváci Junior - KECYNA Team Junior 3 - 0
  • týden 8 10.4.2018 19:15 (1/68)
    • FKM Javorka - KECYNA Team Junior 2 - 0
    • Mombasa Juniors - JEMALL junior 0 - 4
    • RCF Oparno Juventud - Iváci Junior 2 - 3
    • Momáci Junior - Arsenal FC ,,B" 7 - 0
    • FC Princi Zelenice - FC Osová junior 2 - 2
    • FK Příbram U19 - Hradec Králové U19 7 - 2
  • týden 9 17.4.2018 19:15 (2/68)
    • Hradec Králové U19 - FKM Javorka 6 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 2 - 6
    • FC Osová junior - Momáci Junior 3 - 1
    • JEMALL junior - FC Princi Zelenice 2 - 2
    • Iváci Junior - Mombasa Juniors 7 - 0
    • KECYNA Team Junior - RCF Oparno Juventud 1 - 1
  • týden 10 24.4.2018 19:15 (3/68)
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 1 - 0
    • Mombasa Juniors - KECYNA Team Junior 0 - 1
    • Momáci Junior - JEMALL junior 4 - 0
    • FC Princi Zelenice - Iváci Junior 1 - 0
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 3 - 2
    • Hradec Králové U19 - Arsenal FC ,,B" 8 - 2
  • týden 11 1.5.2018 19:15 (4/68)
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 1 - 0
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 0 - 3
    • Iváci Junior - Momáci Junior 1 - 1
    • KECYNA Team Junior - FC Princi Zelenice 3 - 1
    • RCF Oparno Juventud - Mombasa Juniors 6 - 2
    • FC Osová junior - Hradec Králové U19 1 - 1
  • týden 12 8.5.2018 19:15 (5/68)
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
    • Momáci Junior - Iváci Junior 1 - 1
    • Hradec Králové U19 - FC Osová junior 2 - 3
    • FC Princi Zelenice - KECYNA Team Junior 1 - 3
    • Mombasa Juniors - RCF Oparno Juventud 4 - 1
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 5 - 0
  • týden 13 15.5.2018 19:15 (6/68)
    • Iváci Junior - FC Princi Zelenice 3 - 1
    • JEMALL junior - Momáci Junior 0 - 2
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 1 - 5
    • KECYNA Team Junior - Mombasa Juniors 5 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Hradec Králové U19 0 - 7
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 2 - 4
  • týden 14 22.5.2018 19:15 (7/68)
    • FKM Javorka - Hradec Králové U19 4 - 1
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 3 - 4
    • Momáci Junior - FC Osová junior 0 - 0
    • FC Princi Zelenice - JEMALL junior 3 - 1
    • Mombasa Juniors - Iváci Junior 0 - 1
    • RCF Oparno Juventud - KECYNA Team Junior 0 - 0
  • týden 15 29.5.2018 19:15 (8/68)
    • Iváci Junior - RCF Oparno Juventud 5 - 0
    • FC Osová junior - FC Princi Zelenice 0 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - Momáci Junior 2 - 4
    • KECYNA Team Junior - FKM Javorka 0 - 4
    • JEMALL junior - Mombasa Juniors 2 - 1
    • Hradec Králové U19 - FK Příbram U19 5 - 2
  • týden 16 5.6.2018 19:15 (9/68)
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 3 - 1
    • Momáci Junior - Hradec Králové U19 2 - 0
    • FC Princi Zelenice - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
    • Mombasa Juniors - FC Osová junior 2 - 0
    • RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 2 - 2
    • KECYNA Team Junior - Iváci Junior 0 - 2
  • týden 17 12.6.2018 19:15 (10/68)
    • Iváci Junior - FKM Javorka 2 - 0
    • JEMALL junior - KECYNA Team Junior 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Mombasa Juniors 5 - 0
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 5 - 0
    • FK Příbram U19 - Momáci Junior 3 - 3
    • Hradec Králové U19 - FC Princi Zelenice 2 - 0
  • týden 18 19.6.2018 19:15 (11/68)
    • FKM Javorka - Momáci Junior 1 - 0
    • FC Princi Zelenice - FK Příbram U19 4 - 0
    • RCF Oparno Juventud - Arsenal FC ,,B" 0 - 8
    • Mombasa Juniors - Hradec Králové U19 2 - 4
    • KECYNA Team Junior - FC Osová junior 1 - 1
    • Iváci Junior - JEMALL junior 1 - 0
  • týden 19 26.6.2018 19:15 (12/68)
    • Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 3 - 0
    • JEMALL junior - FKM Javorka 0 - 3
    • Hradec Králové U19 - RCF Oparno Juventud 5 - 0
    • FK Příbram U19 - Mombasa Juniors 2 - 0
    • FC Osová junior - Iváci Junior 3 - 2
    • Momáci Junior - FC Princi Zelenice 5 - 0
  • týden 20 3.7.2018 19:15 (13/68)
    • FKM Javorka - FC Princi Zelenice 1 - 1
    • Mombasa Juniors - Momáci Junior 0 - 4
    • RCF Oparno Juventud - FK Příbram U19 2 - 4
    • Iváci Junior - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
    • KECYNA Team Junior - Hradec Králové U19 0 - 5
    • JEMALL junior - FC Osová junior 5 - 1
  • týden 21 10.7.2018 19:15 (14/68)
    • FC Osová junior - FKM Javorka 2 - 0
    • Hradec Králové U19 - Iváci Junior 2 - 2
    • FC Princi Zelenice - Mombasa Juniors 5 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 5 - 1
    • FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 4 - 2
    • Momáci Junior - RCF Oparno Juventud 5 - 0
  • týden 22 17.7.2018 19:15 (15/68)
    • KECYNA Team Junior - Momáci Junior 0 - 4
    • FKM Javorka - Mombasa Juniors 4 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 1 - 5
    • Iváci Junior - FK Příbram U19 1 - 0
    • JEMALL junior - Hradec Králové U19 4 - 3
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 2

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Julius Šustala Iváci Junior 15 1
2. Oto Rygl Hradec Králové U19 14 1
3. Bohuslav Roušal Hradec Králové U19 12 1
4. Miloš Kozel FK Příbram U19 11
5. Miroslav Stanovský FK Příbram U19 10 1
6. Antonín Kosinka Momáci Junior 9 1
7. Evžen Buřič Momáci Junior 9 1
8. Luděk Škrdla Momáci Junior 9
9. Eduard Vrbanec FC Princi Zelenice 8
10. Vlastimil Hasík Hradec Králové U19 8 1
  • Za spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.