Cs/GBook2 Cup Junior (7. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 42-43)

Ročník 7. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů
Stříbro P2 blue.gif Vršovické veverky junior
Bronz P3 blue.gif Svijany chicks

Vítězem sedmého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů, ze stříbra se radoval celek Vršovické veverky junior a bronz obdrželi Svijany chicks.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy po tomto ročníku sestoupily a první tři týmy 2. ligy postoupily.

Hracím dnem byla neděle 19:20



1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Chelsea Brno Fc "B". Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy Fc POLDI Zbytiny "B", Zbuzany boys a FC Stredohor boys. Tým Junior veverky se přejmenoval na Vršovické veverky junior.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Lemurci z Madagaskaru 53 22 17 2 3 65 30 +35
Vršovické veverky junior 43 22 13 4 5 49 27 +22
Svijany chicks 40 22 13 1 8 52 40 +12
meteor praha U19 36 22 11 3 8 61 51 +10
Iváci Junior 35 22 10 5 7 42 31 +11
Draci Olomouc B 34 22 10 4 8 64 40 +24
Chelsea Brno Fc "B" 34 22 10 4 8 53 47 +6
FC Ledeč n.S. U19 28 22 8 4 10 46 51 -5
Fc POLDI Zbytiny "B" 27 22 8 3 11 47 51 -4
Zbuzany boys 25 22 7 4 11 40 55 -15
_Young guns_ 13 22 4 1 17 22 77 -55
FC Stredohor boys 9 22 2 3 17 26 67 -41


  • Týmy Zbuzany boys a FC Stredohor boys sestoupily do dalšího ročníku 2. ligy.
  • Celek _Young guns_ se z našeho ligového systému odhlásil, a tak se v dalším ročníku 2. ligy neobjevil.

Rozlosování[edit]

Poznámka

Název týmu Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů je v rozlosování zkrácen z šířkových důvodů na Lemurci.

Výsledek Datum a čas

Draci Olomouc B 6 - 2 meteor praha U19 16.5.2010 19:20
Svijany chicks 2 - 1 FC Stredohor boys 16.5.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 4 - 0 _Young guns_ 16.5.2010 19:20
Zbuzany boys 0 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 16.5.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 0 - 2 Iváci Junior 16.5.2010 19:20
Vršovické veverky junior 1 - 2 Lemurci 16.5.2010 19:20

meteor praha U19 3 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 23.5.2010 19:20
FC Stredohor boys 1 - 3 Vršovické veverky junior 23.5.2010 19:20
Iváci Junior 2 - 0 Zbuzany boys 23.5.2010 19:20
Lemurci 3 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 23.5.2010 19:20
Draci Olomouc B 5 - 2 Svijany chicks 23.5.2010 19:20
_Young guns_ 3 - 1 FC Ledeč n.S. U19 23.5.2010 19:20

Svijany chicks 1 - 6 meteor praha U19 30.5.2010 19:20
Vršovické veverky junior 2 - 0 Draci Olomouc B 30.5.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 5 - 2 FC Stredohor boys 30.5.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 4 Lemurci 30.5.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 0 Iváci Junior 30.5.2010 19:20
Zbuzany boys 1 - 4 _Young guns_ 30.5.2010 19:20

meteor praha U19 2 - 2 Iváci Junior 6.6.2010 19:20
_Young guns_ 3 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 6.6.2010 19:20
FC Stredohor boys 1 - 1 FC Ledeč n.S. U19 6.6.2010 19:20
Lemurci 4 - 0 Zbuzany boys 6.6.2010 19:20
Draci Olomouc B 3 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 6.6.2010 19:20
Svijany chicks 4 - 0 Vršovické veverky junior 6.6.2010 19:20

Vršovické veverky junior 2 - 0 meteor praha U19 13.6.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 3 Svijany chicks 13.6.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 1 Draci Olomouc B 13.6.2010 19:20
Zbuzany boys 4 - 1 FC Stredohor boys 13.6.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 2 Lemurci 13.6.2010 19:20
Iváci Junior 0 - 0 _Young guns_ 13.6.2010 19:20

meteor praha U19 3 - 1 _Young guns_ 20.6.2010 19:20
Lemurci 4 - 2 Iváci Junior 20.6.2010 19:20
FC Stredohor boys 3 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 20.6.2010 19:20
Draci Olomouc B 5 - 0 Zbuzany boys 20.6.2010 19:20
Svijany chicks 3 - 0 FC Ledeč n.S. U19 20.6.2010 19:20
Vršovické veverky junior 0 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 20.6.2010 19:20

Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 1 meteor praha U19 27.6.2010 19:20
Zbuzany boys 4 - 2 Svijany chicks 27.6.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 2 Vršovické veverky junior 27.6.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 2 Draci Olomouc B 27.6.2010 19:20
Iváci Junior 3 - 0 FC Stredohor boys 27.6.2010 19:20
_Young guns_ 1 - 4 Lemurci 27.6.2010 19:20

meteor praha U19 1 - 2 Lemurci 4.7.2010 19:20
Draci Olomouc B 2 - 2 Iváci Junior 4.7.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 3 FC Ledeč n.S. U19 4.7.2010 19:20
FC Stredohor boys 2 - 0 _Young guns_ 4.7.2010 19:20
Svijany chicks 5 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 4.7.2010 19:20
Vršovické veverky junior 3 - 2 Zbuzany boys 4.7.2010 19:20

FC Ledeč n.S. U19 4 - 4 meteor praha U19 11.7.2010 19:20
Zbuzany boys 0 - 6 Fc POLDI Zbytiny "B" 11.7.2010 19:20
Iváci Junior 1 - 0 Svijany chicks 11.7.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 3 Vršovické veverky junior 11.7.2010 19:20
_Young guns_ 0 - 6 Draci Olomouc B 11.7.2010 19:20
Lemurci 2 - 0 FC Stredohor boys 11.7.2010 19:20

meteor praha U19 2 - 1 FC Stredohor boys 18.7.2010 19:20
Draci Olomouc B 3 - 4 Lemurci 18.7.2010 19:20
Vršovické veverky junior 2 - 2 Iváci Junior 18.7.2010 19:20
Svijany chicks 5 - 1 _Young guns_ 18.7.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 18.7.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 1 Zbuzany boys 18.7.2010 19:20

Zbuzany boys 3 - 2 meteor praha U19 25.7.2010 19:20
Iváci Junior 5 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 25.7.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 1 FC Ledeč n.S. U19 25.7.2010 19:20
_Young guns_ 1 - 3 Vršovické veverky junior 25.7.2010 19:20
FC Stredohor boys 0 - 6 Draci Olomouc B 25.7.2010 19:20
Lemurci 2 - 3 Svijany chicks 25.7.2010 19:20

meteor praha U19 4 - 3 Zbuzany boys 1.8.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 3 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 1.8.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 1 Iváci Junior 1.8.2010 19:20
Vršovické veverky junior 7 - 0 _Young guns_ 1.8.2010 19:20
Svijany chicks 0 - 1 Lemurci 1.8.2010 19:20
Draci Olomouc B 6 - 0 FC Stredohor boys 1.8.2010 19:20

FC Stredohor boys 3 - 4 meteor praha U19 15.8.2010 19:20
Lemurci 0 - 0 Draci Olomouc B 15.8.2010 19:20
Iváci Junior 3 - 1 Vršovické veverky junior 15.8.2010 19:20
_Young guns_ 0 - 3 Svijany chicks 15.8.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 6 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 15.8.2010 19:20
Zbuzany boys 3 - 3 FC Ledeč n.S. U19 15.8.2010 19:20

meteor praha U19 5 - 0 FC Ledeč n.S. U19 22.8.2010 19:20
Svijany chicks 3 - 0 Iváci Junior 22.8.2010 19:20
Draci Olomouc B 6 - 0 _Young guns_ 22.8.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 2 Zbuzany boys 22.8.2010 19:20
Vršovické veverky junior 4 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 22.8.2010 19:20
FC Stredohor boys 0 - 3 Lemurci 22.8.2010 19:20

Lemurci 5 - 2 meteor praha U19 29.8.2010 19:20
_Young guns_ 3 - 1 FC Stredohor boys 29.8.2010 19:20
Iváci Junior 2 - 2 Draci Olomouc B 29.8.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 1 Svijany chicks 29.8.2010 19:20
Zbuzany boys 1 - 0 Vršovické veverky junior 29.8.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 3 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 29.8.2010 19:20

meteor praha U19 4 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 5.9.2010 19:20
Vršovické veverky junior 3 - 0 FC Ledeč n.S. U19 5.9.2010 19:20
Svijany chicks 3 - 0 Zbuzany boys 5.9.2010 19:20
Draci Olomouc B 4 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 5.9.2010 19:20
FC Stredohor boys 0 - 1 Iváci Junior 5.9.2010 19:20
Lemurci 5 - 1 _Young guns_ 5.9.2010 19:20

_Young guns_ 1 - 4 meteor praha U19 12.9.2010 19:20
Iváci Junior 2 - 3 Lemurci 12.9.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 8 - 0 FC Stredohor boys 12.9.2010 19:20
Zbuzany boys 2 - 2 Draci Olomouc B 12.9.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 7 - 1 Svijany chicks 12.9.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 2 Vršovické veverky junior 12.9.2010 19:20

meteor praha U19 1 - 4 Vršovické veverky junior 19.9.2010 19:20
Svijany chicks 3 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 19.9.2010 19:20
Draci Olomouc B 1 - 2 FC Ledeč n.S. U19 19.9.2010 19:20
FC Stredohor boys 2 - 2 Zbuzany boys 19.9.2010 19:20
Lemurci 5 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 19.9.2010 19:20
_Young guns_ 0 - 2 Iváci Junior 19.9.2010 19:20

Iváci Junior 6 - 2 meteor praha U19 26.9.2010 19:20
Zbuzany boys 2 - 1 Lemurci 26.9.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 1 _Young guns_ 26.9.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 0 FC Stredohor boys 26.9.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 4 - 0 Draci Olomouc B 26.9.2010 19:20
Vršovické veverky junior 1 - 1 Svijany chicks 26.9.2010 19:20

meteor praha U19 5 - 1 Svijany chicks 3.10.2010 19:20
Draci Olomouc B 3 - 2 Vršovické veverky junior 3.10.2010 19:20
FC Stredohor boys 6 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 3.10.2010 19:20
Lemurci 5 - 2 FC Ledeč n.S. U19 3.10.2010 19:20
_Young guns_ 2 - 5 Zbuzany boys 3.10.2010 19:20
Iváci Junior 1 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 3.10.2010 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 3 - 2 meteor praha U19 10.10.2010 19:20
Zbuzany boys 4 - 1 Iváci Junior 10.10.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 3 Lemurci 10.10.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 0 _Young guns_ 10.10.2010 19:20
Vršovické veverky junior 1 - 0 FC Stredohor boys 10.10.2010 19:20
Svijany chicks 3 - 1 Draci Olomouc B 10.10.2010 19:20

meteor praha U19 2 - 0 Draci Olomouc B 17.10.2010 19:20
FC Stredohor boys 2 - 3 Svijany chicks 17.10.2010 19:20
Lemurci 1 - 3 Vršovické veverky junior 17.10.2010 19:20
_Young guns_ 0 - 5 Fc POLDI Zbytiny "B" 17.10.2010 19:20
Iváci Junior 2 - 0 FC Ledeč n.S. U19 17.10.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 1 Zbuzany boys 17.10.2010 19:20

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Drahomír HAVRLANT Lemurci 15
2. Vojtěch VELC meteor praha U19 14
3. Daniel VÉLE Vršovické veverky jun. 14
4. Milan ZEMÁNEK Draci Olomouc B 13
5. Jaroslav MANĎÁK Chelsea Brno Fc "B" 13
6. Ferdinand STUPKA meteor praha U19 12
7. Alexandr MAŘÁK Chelsea Brno Fc "B" 12
8. Václav KEJŘ Vršovické veverky jun. 11
9. Matyáš ZVONEK Draci Olomouc B 10
10. Robert SAILER Draci Olomouc B 9
11. Lubomír KOUREK Svijany chicks 9
12. Martin KOUBÍK Lemurci 9
13. Radim BRUCKNER FC Ledeč n.S. U19 8
14. Ladislav PFEIFER FC Ledeč n.S. U19 8
15. Heidenrich KRIPPER Zbuzany boys 8

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy Momáci Junior a juniors tym Cernikovice. Nově se do našeho ligového systému přihlásily celky Chovanci Merin, Šinken Šobu, FC VelMez B, FC Ukopni to B a hrdinove.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Osová junior 50 22 16 2 4 70 33 +37
juniors tym Cernikovice 48 22 15 3 4 66 31 +35
FC Kemeňákov Junior 47 22 15 2 5 67 29 +38
Chovanci Merin 40 22 12 4 6 57 39 +18
Šinken Šobu 36 22 11 3 8 50 44 +6
FC Ukopni to B 34 22 10 4 8 56 44 +12
RCF Oparno Juventud 30 22 9 3 10 55 53 +2
Momáci Junior 27 22 6 9 7 18 23 -5
SK Červený Kostelec JR. 24 22 7 3 12 40 61 -21
FC VelMez B 20 22 5 5 12 29 48 -19
Srsni U19 19 22 5 4 13 43 57 -14
hrdinové 0 22 0 0 22 13 102 -89


  • Týmy Fc Osová junior, juniors tym Cernikovice a FC Kemeňákov Junior postoupily do dalšího ročníku 1. ligy.
  • Červeně označené týmy se z našeho ligového systému odhlásily.
  • Do dalšího ročníku se nově přihlásily týmy: FC foukni ho tam - dorost, Juniorka Bobr a SFK czela U19.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Momáci Junior 0 - 0 Chovanci Merin 16.5.2010 19:20
FC VelMez B 5 - 0 SK Červený Kostelec JR. 16.5.2010 19:20
FC Osová junior 3 - 0 Šinken Šobu 16.5.2010 19:20
Srsni U19 6 - 0 hrdinové 16.5.2010 19:20
FC Ukopni to B 2 - 2 juniors tym Cernikovice 16.5.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 2 FC Kemeňákov Junior 16.5.2010 19:20

Chovanci Merin 3 - 2 Šinken Šobu 23.5.2010 19:20
hrdinové 0 - 6 FC Osová junior 23.5.2010 19:20
FC Kemeňákov Junior 3 - 0 FC Ukopni to B 23.5.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 1 - 4 RCF Oparno Juventud 23.5.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 1 Srsni U19 23.5.2010 19:20
Momáci Junior 1 - 1 FC VelMez B 23.5.2010 19:20

FC VelMez B 1 - 1 Chovanci Merin 30.5.2010 19:20
FC Ukopni to B 4 - 1 SK Červený Kostelec JR. 30.5.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 0 Momáci Junior 30.5.2010 19:20
FC Osová junior 2 - 0 juniors tym Cernikovice 30.5.2010 19:20
Šinken Šobu 4 - 0 hrdinové 30.5.2010 19:20
Srsni U19 1 - 5 FC Kemeňákov Junior 30.5.2010 19:20

Chovanci Merin 6 - 0 hrdinové 6.6.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 1 Šinken Šobu 6.6.2010 19:20
FC Kemeňákov Junior 4 - 2 FC Osová junior 6.6.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 3 - 2 Srsni U19 6.6.2010 19:20
Momáci Junior 2 - 0 FC Ukopni to B 6.6.2010 19:20
FC VelMez B 3 - 3 RCF Oparno Juventud 6.6.2010 19:20

RCF Oparno Juventud 4 - 2 Chovanci Merin 13.6.2010 19:20
FC Ukopni to B 4 - 3 FC VelMez B 13.6.2010 19:20
Srsni U19 1 - 1 Momáci Junior 13.6.2010 19:20
FC Osová junior 4 - 0 SK Červený Kostelec JR. 13.6.2010 19:20
Šinken Šobu 3 - 2 FC Kemeňákov Junior 13.6.2010 19:20
hrdinové 2 - 4 juniors tym Cernikovice 13.6.2010 19:20

Chovanci Merin 3 - 1 juniors tym Cernikovice 20.6.2010 19:20
FC Kemeňákov Junior 7 - 1 hrdinové 20.6.2010 19:20
Momáci Junior 1 - 0 FC Osová junior 20.6.2010 19:20
FC VelMez B 2 - 0 Srsni U19 20.6.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 3 - 1 Šinken Šobu 20.6.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 2 FC Ukopni to B 20.6.2010 19:20

FC Ukopni to B 3 - 4 Chovanci Merin 27.6.2010 19:20
Srsni U19 3 - 0 RCF Oparno Juventud 27.6.2010 19:20
FC Osová junior 3 - 2 FC VelMez B 27.6.2010 19:20
Šinken Šobu 1 - 0 Momáci Junior 27.6.2010 19:20
hrdinové 0 - 4 SK Červený Kostelec JR. 27.6.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 4 FC Kemeňákov Junior 27.6.2010 19:20

Chovanci Merin 3 - 2 FC Kemeňákov Junior 4.7.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 0 - 4 juniors tym Cernikovice 4.7.2010 19:20
Momáci Junior 1 - 0 hrdinové 4.7.2010 19:20
FC VelMez B 2 - 2 Šinken Šobu 4.7.2010 19:20
FC Ukopni to B 5 - 3 Srsni U19 4.7.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 3 FC Osová junior 4.7.2010 19:20

Srsni U19 1 - 2 Chovanci Merin 11.7.2010 19:20
Šinken Šobu 4 - 1 RCF Oparno Juventud 11.7.2010 19:20
FC Osová junior 3 - 6 FC Ukopni to B 11.7.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 0 - 0 Momáci Junior 11.7.2010 19:20
FC Kemeňákov Junior 3 - 0 SK Červený Kostelec JR. 11.7.2010 19:20
hrdinové 2 - 4 FC VelMez B 11.7.2010 19:20

Chovanci Merin 5 - 1 SK Červený Kostelec JR. 18.7.2010 19:20
Momáci Junior 0 - 1 FC Kemeňákov Junior 18.7.2010 19:20
FC VelMez B 1 - 4 juniors tym Cernikovice 18.7.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 6 - 0 hrdinové 18.7.2010 19:20
FC Ukopni to B 2 - 0 Šinken Šobu 18.7.2010 19:20
Srsni U19 0 - 2 FC Osová junior 18.7.2010 19:20

FC Osová junior 2 - 2 Chovanci Merin 25.7.2010 19:20
Šinken Šobu 2 - 5 Srsni U19 25.7.2010 19:20
hrdinové 0 - 5 FC Ukopni to B 25.7.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 0 RCF Oparno Juventud 25.7.2010 19:20
FC Kemeňákov Junior 2 - 0 FC VelMez B 25.7.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 2 - 2 Momáci Junior 25.7.2010 19:20

Chovanci Merin 4 - 0 FC Osová junior 1.8.2010 19:20
FC Ukopni to B 6 - 0 hrdinové 1.8.2010 19:20
Srsni U19 1 - 4 Šinken Šobu 1.8.2010 19:20
FC VelMez B 0 - 3 FC Kemeňákov Junior 1.8.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 5 - 1 juniors tym Cernikovice 1.8.2010 19:20
Momáci Junior 2 - 2 SK Červený Kostelec JR. 1.8.2010 19:20

SK Červený Kostelec JR. 4 - 1 Chovanci Merin 15.8.2010 19:20
hrdinové 0 - 3 RCF Oparno Juventud 15.8.2010 19:20
FC Kemeňákov Junior 2 - 1 Momáci Junior 15.8.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 0 FC VelMez B 15.8.2010 19:20
Šinken Šobu 2 - 1 FC Ukopni to B 15.8.2010 19:20
FC Osová junior 3 - 1 Srsni U19 15.8.2010 19:20

Chovanci Merin 3 - 0 Srsni U19 22.8.2010 19:20
FC Ukopni to B 1 - 3 FC Osová junior 22.8.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 3 Šinken Šobu 22.8.2010 19:20
FC VelMez B 2 - 0 hrdinové 22.8.2010 19:20
Momáci Junior 0 - 4 juniors tym Cernikovice 22.8.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 0 - 3 FC Kemeňákov Junior 22.8.2010 19:20

FC Kemeňákov Junior 3 - 0 Chovanci Merin 29.8.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 1 SK Červený Kostelec JR. 29.8.2010 19:20
hrdinové 0 - 2 Momáci Junior 29.8.2010 19:20
Šinken Šobu 2 - 0 FC VelMez B 29.8.2010 19:20
FC Osová junior 7 - 2 RCF Oparno Juventud 29.8.2010 19:20
Srsni U19 3 - 3 FC Ukopni to B 29.8.2010 19:20

Chovanci Merin 4 - 0 FC Ukopni to B 5.9.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 2 Srsni U19 5.9.2010 19:20
FC VelMez B 0 - 3 FC Osová junior 5.9.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 3 - 0 hrdinové 5.9.2010 19:20
Momáci Junior 1 - 1 Šinken Šobu 5.9.2010 19:20
FC Kemeňákov Junior 1 - 2 juniors tym Cernikovice 5.9.2010 19:20

juniors tym Cernikovice 3 - 2 Chovanci Merin 12.9.2010 19:20
Šinken Šobu 3 - 1 SK Červený Kostelec JR. 12.9.2010 19:20
hrdinové 0 - 5 FC Kemeňákov Junior 12.9.2010 19:20
Srsni U19 4 - 0 FC VelMez B 12.9.2010 19:20
FC Osová junior 1 - 0 Momáci Junior 12.9.2010 19:20
FC Ukopni to B 3 - 2 RCF Oparno Juventud 12.9.2010 19:20

Chovanci Merin 3 - 2 RCF Oparno Juventud 19.9.2010 19:20
FC VelMez B 1 - 1 FC Ukopni to B 19.9.2010 19:20
Momáci Junior 1 - 1 Srsni U19 19.9.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 2 - 6 FC Osová junior 19.9.2010 19:20
FC Kemeňákov Junior 3 - 4 Šinken Šobu 19.9.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 7 - 0 hrdinové 19.9.2010 19:20

Šinken Šobu 0 - 4 juniors tym Cernikovice 26.9.2010 19:20
hrdinové 2 - 6 Chovanci Merin 26.9.2010 19:20
FC Osová junior 4 - 1 FC Kemeňákov Junior 26.9.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 0 FC VelMez B 26.9.2010 19:20
Srsni U19 4 - 4 SK Červený Kostelec JR. 26.9.2010 19:20
FC Ukopni to B 3 - 0 Momáci Junior 26.9.2010 19:20

Chovanci Merin 0 - 1 FC VelMez B 3.10.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 2 - 3 FC Ukopni to B 3.10.2010 19:20
Momáci Junior 1 - 0 RCF Oparno Juventud 3.10.2010 19:20
FC Kemeňákov Junior 5 - 0 Srsni U19 3.10.2010 19:20
hrdinové 3 - 5 Šinken Šobu 3.10.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 4 FC Osová junior 3.10.2010 19:20

FC Osová junior 7 - 1 hrdinové 10.10.2010 19:20
Srsni U19 1 - 2 juniors tym Cernikovice 10.10.2010 19:20
Šinken Šobu 6 - 2 Chovanci Merin 10.10.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 3 SK Červený Kostelec JR. 10.10.2010 19:20
FC Ukopni to B 1 - 1 FC Kemeňákov Junior 10.10.2010 19:20
FC VelMez B 0 - 1 Momáci Junior 10.10.2010 19:20

Chovanci Merin 1 - 1 Momáci Junior 17.10.2010 19:20
SK Červený Kostelec JR. 3 - 1 FC VelMez B 17.10.2010 19:20
FC Kemeňákov Junior 5 - 2 RCF Oparno Juventud 17.10.2010 19:20
hrdinové 2 - 3 Srsni U19 17.10.2010 19:20
Šinken Šobu 0 - 2 FC Osová junior 17.10.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 1 FC Ukopni to B 17.10.2010 19:20

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Radim BULÍŘ juniors tym Cernikovice 12
2. Miroslav BEDNÁŘ FC Kemeňákov Junior 12
3. Pavel SVOBODA FC Osová junior 11
4. Václav BERNÁŠEK juniors tym Cernikovice 10
5. Oto MARUŠKA FC Ukopni to B 8
6. Bedřich DOLEŽEL SK Červený Kostelec JR. 8
7. Libor STOHR FC VelMez B 7
8. Ladislav KLIMENT FC Osová junior 7
9. Oldřich CIMBUREK RCF Oparno Juventud 7
10. Radim SADÍLEK RCF Oparno Juventud 7


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.