Cs/GBook2 Cup Junior (19. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 60-61)

Ročník 19. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif MFK Frýdek-Místek U-19
Stříbro P2 blue.gif FC Kemeňákov "B"
Bronz P3 blue.gif Momáci Junior

Vítězem devatenáctého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým MFK Frýdek-Místek U-19, ze stříbra se radoval celek FC Kemeňákov "B" a bronz obdrželi Momáci Junior.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým z 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým z 2. ligy
  • 7. tým z 2. ligy
  • 8. tým z 2. ligy
  • atd.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

První liga byla před začátkem ročníku zúžena z 16 týmů na 12. Obhájcem titulu byl celek FK Predátoři Přepeře. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy FC VelMez B, JEMALL junior a Bring Us Money.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
MFK Frýdek-Místek U-19 49 22 16 1 5 75 26 +49
FC Kemeňákov "B" 49 22 16 1 5 71 41 +30
Momáci Junior 39 22 12 3 7 41 36 +5
Sberaci micu 38 22 11 5 6 77 55 +22
Asterix a spol_ Juniors 36 22 12 0 10 50 48 +2
FK Predátoři Přepeře 33 22 10 3 9 67 49 +18
SFK czela U19 33 22 10 3 9 53 60 -7
FC VelMez B 32 22 10 2 10 54 60 -6
Iváci Junior 22 22 7 1 14 39 56 -17
FK Junior Comfort Dobratice 21 22 7 0 15 52 71 -19
JEMALL junior 16 22 4 4 14 40 64 -24
Bring Us Money 15 22 4 3 15 32 85 -53


  • Tým Bring Us Money se rozhodl do dalšího ročníku nepřihlásit.
  • Tým JEMALL junior sestoupil do 2. ligy.
  • Tým FK Junior Comfort Dobratice se v 1. lize zachránil díky žebříčku pro náhrady.

Rozlosování 1. ligy[edit]

  • týden 1, 12.1.2016 19:15 (12/60)
    • Sberaci micu - JEMALL junior 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 2 - 3
    • FC VelMez B - Bring Us Money 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Iváci Junior 4 - 0
    • Momáci Junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
    • FC Kemeňákov "B" - MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 2
  • týden 2, 19.1.2016 19:15 (13/60)
    • Bring Us Money - Momáci Junior 0 - 0
    • Iváci Junior - FC Kemeňákov "B" 6 - 1
    • SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 5 - 4
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • Sberaci micu - Asterix a spol_Juniors 6 - 0
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - FC VelMez B 1 - 3
  • týden 3, 26.1.2016 19:15 (14/60)
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 4 - 0
    • FC Kemeňákov "B" - SFK czela U19 6 - 1
    • FC VelMez B - Iváci Junior 3 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Bring Us Money 5 - 3
    • Momáci Junior - MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Sberaci micu 4 - 3
  • týden 4, 2.2.2016 19:15 (15/60)
    • JEMALL junior - Bring Us Money 2 - 4
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
    • Iváci Junior - Momáci Junior 2 - 1
    • Sberaci micu - FC Kemeňákov "B" 3 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • SFK czela U19 - FC VelMez B 4 - 4
  • týden 5, 9.2.2016 19:15 (16/60)
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 6 - 4
    • FC Kemeňákov "B" - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
    • Momáci Junior - SFK czela U19 1 - 2
    • FC VelMez B - Sberaci micu 4 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Iváci Junior 1 - 1
    • Bring Us Money - MFK Frýdek-Místek U-19 0 - 3
  • týden 6, 16.2.2016 19:15 (1/61)
    • JEMALL junior - MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 3
    • Iváci Junior - Bring Us Money 4 - 0
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
    • Sberaci micu - Momáci Junior 7 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Kemeňákov "B" 2 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 3 - 1
  • týden 7, 23.2.2016 19:15 (2/61)
    • Momáci Junior - Asterix a spol_Juniors 0 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Sberaci micu 1 - 2
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 6 - 2
    • FC Kemeňákov "B" - JEMALL junior 3 - 1
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Iváci Junior 2 - 1
    • Bring Us Money - SFK czela U19 3 - 1
  • týden 8, 1.3.2016 19:15 (3/61)
    • SFK czela U19 - MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 2
    • JEMALL junior - Iváci Junior 3 - 4
    • Sberaci micu - Bring Us Money 3 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior 0 - 1
    • FC Kemeňákov "B" - FC VelMez B 6 - 0
  • týden 9, 8.3.2016 19:15 (4/61)
    • Momáci Junior - FC Kemeňákov "B" 1 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 6 - 2
    • FC VelMez B - JEMALL junior 1 - 1
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Sberaci micu 4 - 0
    • Iváci Junior - SFK czela U19 5 - 3
    • Bring Us Money - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
  • týden 10, 15.3.2016 19:15 (5/61)
    • Sberaci micu - Iváci Junior 5 - 3
    • JEMALL junior - SFK czela U19 1 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 0
    • FC Kemeňákov "B" - FK Predátoři Přepeře 6 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Bring Us Money 3 - 2
    • FC VelMez B - Momáci Junior 1 - 4
  • týden 11, 22.3.2016 19:15 (6/61)
    • Momáci Junior - JEMALL junior 2 - 1
    • Bring Us Money - FC Kemeňákov "B" 2 - 5
    • SFK czela U19 - Sberaci micu 5 - 1
    • Iváci Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 3
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 2 - 4
  • týden 12, 29.3.2016 19:15 (7/61)
    • JEMALL junior - Momáci Junior 1 - 1
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 4 - 2
    • FC Kemeňákov "B" - Bring Us Money 7 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Frýdek-Místek U-19 0 - 4
    • Sberaci micu - SFK czela U19 4 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Iváci Junior 3 - 0
  • týden 13, 5.4.2016 19:15 (8/61)
    • SFK czela U19 - JEMALL junior 3 - 0
    • Iváci Junior - Sberaci micu 1 - 4
    • Bring Us Money - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Asterix a spol_Juniors 5 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FC Kemeňákov "B" 1 - 2
    • Momáci Junior - FC VelMez B 3 - 1
  • týden 14, 12.4.2016 19:15 (9/61)
    • JEMALL junior - FC VelMez B 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Bring Us Money 4 - 0
    • FC Kemeňákov "B" - Momáci Junior 0 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 1 - 5
    • SFK czela U19 - Iváci Junior 3 - 0
    • Sberaci micu - MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 2
  • týden 15, 19.4.2016 19:15 (10/61)
    • Iváci Junior - JEMALL junior 2 - 0
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - SFK czela U19 7 - 1
    • Bring Us Money - Sberaci micu 4 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
    • Momáci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • FC VelMez B - FC Kemeňákov "B" 0 - 3
  • týden 16, 26.4.2016 19:15 (11/61)
    • JEMALL junior - FC Kemeňákov "B" 3 - 2
    • Sberaci micu - FK Predátoři Přepeře 4 - 7
    • Asterix a spol_Juniors - Momáci Junior 1 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 3 - 1
    • Iváci Junior - MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 3
    • SFK czela U19 - Bring Us Money 4 - 1
  • týden 17, 3.5.2016 19:15 (12/61)
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - JEMALL junior 5 - 0
    • Bring Us Money - Iváci Junior 2 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 5 - 0
    • Momáci Junior - Sberaci micu 1 - 1
    • FC Kemeňákov "B" - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 5 - 2
  • týden 18, 10.5.2016 19:15 (13/61)
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FC Kemeňákov "B" 1 - 3
    • SFK czela U19 - Momáci Junior 1 - 2
    • Sberaci micu - FC VelMez B 6 - 2
    • Iváci Junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Bring Us Money 4 - 0
  • týden 19, 17.5.2016 19:15 (14/61)
    • Bring Us Money - JEMALL junior 1 - 7
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 3
    • FC VelMez B - SFK czela U19 1 - 5
    • Momáci Junior - Iváci Junior 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 3 - 4
    • FC Kemeňákov "B" - Sberaci micu 4 - 1
  • týden 20, 24.5.2016 19:15 (15/61)
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 0 - 4
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - Momáci Junior 4 - 2
    • Sberaci micu - FK Junior Comfort Dobratice 6 - 2
    • SFK czela U19 - FC Kemeňákov "B" 1 - 0
    • Iváci Junior - FC VelMez B 1 - 2
    • Bring Us Money - FK Predátoři Přepeře 0 - 8
  • týden 21, 31.5.2016 19:15 (16/61)
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 4 - 1
    • FC VelMez B - MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 6
    • FC Kemeňákov "B" - Iváci Junior 5 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 4 - 1
    • Momáci Junior - Bring Us Money 6 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Sberaci micu 1 - 4
  • týden 22, 7.6.2016 19:15 (1/62)
    • JEMALL junior - Sberaci micu 2 - 5
    • Iváci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 3
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 4
    • Bring Us Money - FC VelMez B 0 - 6
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior 3 - 1
    • MFK Frýdek-Místek U-19 - FC Kemeňákov "B" 7 - 0

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Šimon Jankovský FK Junior Comfort Dobratice 18 2
2. Zdeněk Veselský FC Kemeňákov "B" 16 1
3. Pavel Ohrablo MFK Frýdek-Místek U-19 14
4. Ondřej Imlauf Sberaci micu 14
5. Miloš Koptík Asterix a spol_ Juniors 13 1
6. Vladimír Bartončík FC Kemeňákov "B" 12 1
7. Vlastislav Bobák FK Predátoři Přepeře 12 1
8. Rostislav Halamka Sberaci micu 10
9. Pavel Hulínský SFK czela U19 10
10. Kryštof Hluchý FC Kemeňákov "B" 9
11. Jaroslav Čedík Momáci Junior 9
12. Jan Danč FC VelMez B 9
13. Jan Dajč FC VelMez B 9
  • Za ruční spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy Young Boys Čmelákovice, minifuturegos, Hradec Králové U19 a Drakisflymania team.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
minifuturegos 53 22 16 5 1 76 22 +54
Momáci Junior B 50 22 15 5 2 75 26 +49
Hradec Králové U19 43 22 13 4 5 60 32 +28
Young Boys Čmelákovice 38 22 11 5 6 66 37 +29
Drakisflymania team 38 22 12 2 8 71 48 +23
FC Princi Zelenice 33 22 10 3 9 58 61 -3
FC Osová junior 29 22 8 5 9 39 49 -10
bybalon 25 22 8 1 13 40 51 -11
FKM Javorka 24 22 6 6 10 39 56 -17
Messiho děti 15 22 4 3 15 35 84 -49
RCF Oparno Juventud 14 22 4 2 16 24 61 -37
FC Chrod U18 13 22 4 1 17 22 78 -56


  • Týmy minifuturegos a Hradec Králové U19 postoupily do 1. ligy.
  • Tým Momáci Junior B se z pořadatelských důvodů vzdal postupu.
  • Tým FC Chrod U18 se z našeho ligového systému odhlásil.
  • Nově se do dalšího ročníku přihlásily týmy FK Příbram U-19 a Mombasa Juniors.

Rozlosování 2. ligy[edit]

  • týden 1, 12.1.2016 19:15 (12/60)
    • FC Osová junior - Hradec Králové U19 1 - 4
    • Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 6 - 2
    • RCF Oparno Juventud - Momáci Junior B 1 - 5
    • Messiho děti - Young Boys Čmelákovice 0 - 4
    • bybalon - minifuturegos 2 - 4
    • FKM Javorka - FC Chrod U18 1 - 3
  • týden 2, 19.1.2016 19:15 (13/60)
    • Young Boys Čmelákovice - Momáci Junior B 2 - 3
    • minifuturegos - RCF Oparno Juventud 2 - 1
    • FC Princi Zelenice - bybalon 0 - 2
    • FC Chrod U18 - Drakisflymania team 2 - 1
    • Hradec Králové U19 - FKM Javorka 1 - 2
    • Messiho děti - FC Osová junior 3 - 2
  • týden 3, 26.1.2016 19:15 (14/60)
    • FC Osová junior - Young Boys Čmelákovice 1 - 3
    • Drakisflymania team - Hradec Králové U19 3 - 1
    • bybalon - FC Chrod U18 5 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 3 - 2
    • Momáci Junior B - minifuturegos 1 - 1
    • FKM Javorka - Messiho děti 4 - 1
  • týden 4, 2.2.2016 19:15 (15/60)
    • Young Boys Čmelákovice - minifuturegos 1 - 1
    • FC Chrod U18 - RCF Oparno Juventud 6 - 2
    • FC Princi Zelenice - Momáci Junior B 2 - 2
    • Hradec Králové U19 - bybalon 3 - 1
    • Messiho děti - Drakisflymania team 3 - 3
    • FC Osová junior - FKM Javorka 2 - 2
  • týden 5, 9.2.2016 19:15 (16/60)
    • FKM Javorka - Young Boys Čmelákovice 2 - 3
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 0
    • bybalon - Messiho děti 4 - 0
    • Momáci Junior B - FC Chrod U18 5 - 0
    • RCF Oparno Juventud - Hradec Králové U19 0 - 3
    • minifuturegos - FC Princi Zelenice 5 - 0
  • týden 6, 16.2.2016 19:15 (1/61)
    • Young Boys Čmelákovice - FC Princi Zelenice 4 - 5
    • FC Chrod U18 - minifuturegos 0 - 3
    • Hradec Králové U19 - Momáci Junior B 4 - 1
    • FC Osová junior - bybalon 2 - 1
    • Messiho děti - RCF Oparno Juventud 4 - 0
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 2 - 3
  • týden 7, 23.2.2016 19:15 (2/61)
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 1 - 1
    • Drakisflymania team - Young Boys Čmelákovice 2 - 2
    • bybalon - FKM Javorka 2 - 5
    • minifuturegos - Hradec Králové U19 3 - 0
    • Momáci Junior B - Messiho děti 5 - 0
    • FC Princi Zelenice - FC Chrod U18 3 - 1
  • týden 8, 1.3.2016 19:15 (3/61)
    • Young Boys Čmelákovice - FC Chrod U18 5 - 0
    • Hradec Králové U19 - FC Princi Zelenice 3 - 2
    • Messiho děti - minifuturegos 1 - 6
    • FC Osová junior - Momáci Junior B 2 - 5
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 2 - 0
    • Drakisflymania team - bybalon 4 - 2
  • týden 9, 8.3.2016 19:15 (4/61)
    • minifuturegos - FC Osová junior 4 - 1
    • bybalon - Young Boys Čmelákovice 2 - 4
    • Momáci Junior B - FKM Javorka 5 - 0
    • RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team 1 - 5
    • FC Princi Zelenice - Messiho děti 3 - 0
    • FC Chrod U18 - Hradec Králové U19 0 - 4
  • týden 10, 15.3.2016 19:15 (5/61)
    • Young Boys Čmelákovice - Hradec Králové U19 4 - 0
    • Drakisflymania team - Momáci Junior B 4 - 2
    • Messiho děti - FC Chrod U18 4 - 2
    • FC Osová junior - FC Princi Zelenice 4 - 1
    • FKM Javorka - minifuturegos 0 - 6
    • bybalon - RCF Oparno Juventud 2 - 0
  • týden 11, 22.3.2016 19:15 (6/61)
    • RCF Oparno Juventud - Young Boys Čmelákovice 0 - 6
    • minifuturegos - Drakisflymania team 3 - 2
    • Momáci Junior B - bybalon 3 - 0
    • Hradec Králové U19 - Messiho děti 5 - 0
    • FC Princi Zelenice - FKM Javorka 4 - 3
    • FC Chrod U18 - FC Osová junior 0 - 0
  • týden 12, 29.3.2016 19:15 (7/61)
    • Young Boys Čmelákovice - RCF Oparno Juventud 0 - 2
    • bybalon - Momáci Junior B 1 - 3
    • Drakisflymania team - minifuturegos 2 - 2
    • FKM Javorka - FC Princi Zelenice 0 - 5
    • FC Osová junior - FC Chrod U18 5 - 0
    • Messiho děti - Hradec Králové U19 3 - 3
  • týden 13, 5.4.2016 19:15 (8/61)
    • FC Chrod U18 - Messiho děti 3 - 2
    • Hradec Králové U19 - Young Boys Čmelákovice 3 - 1
    • FC Princi Zelenice - FC Osová junior 1 - 2
    • minifuturegos - FKM Javorka 4 - 0
    • Momáci Junior B - Drakisflymania team 6 - 1
    • RCF Oparno Juventud - bybalon 2 - 1
  • týden 14, 12.4.2016 19:15 (9/61)
    • Young Boys Čmelákovice - bybalon 4 - 1
    • Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud 5 - 2
    • FC Osová junior - minifuturegos 3 - 3
    • FKM Javorka - Momáci Junior B 2 - 2
    • Messiho děti - FC Princi Zelenice 3 - 6
    • Hradec Králové U19 - FC Chrod U18 3 - 0
  • týden 15, 19.4.2016 19:15 (10/61)
    • FC Chrod U18 - Young Boys Čmelákovice 0 - 8
    • FC Princi Zelenice - Hradec Králové U19 2 - 2
    • bybalon - Drakisflymania team 3 - 2
    • minifuturegos - Messiho děti 8 - 0
    • Momáci Junior B - FC Osová junior 2 - 0
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 1 - 1
  • týden 16, 26.4.2016 19:15 (11/61)
    • Young Boys Čmelákovice - Drakisflymania team 4 - 2
    • FKM Javorka - bybalon 0 - 0
    • Hradec Králové U19 - minifuturegos 4 - 1
    • FC Chrod U18 - FC Princi Zelenice 2 - 5
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 2 - 1
    • Messiho děti - Momáci Junior B 2 - 2
  • týden 17, 3.5.2016 19:15 (12/61)
    • minifuturegos - FC Chrod U18 4 - 0
    • FC Princi Zelenice - Young Boys Čmelákovice 4 - 3
    • Momáci Junior B - Hradec Králové U19 2 - 1
    • bybalon - FC Osová junior 1 - 0
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 6 - 2
    • RCF Oparno Juventud - Messiho děti 2 - 3
  • týden 18, 10.5.2016 19:15 (13/61)
    • Young Boys Čmelákovice - FKM Javorka 2 - 1
    • FC Chrod U18 - Momáci Junior B 0 - 5
    • FC Princi Zelenice - minifuturegos 2 - 3
    • Hradec Králové U19 - RCF Oparno Juventud 1 - 0
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 3 - 2
    • Messiho děti - bybalon 1 - 4
  • týden 19, 17.5.2016 19:15 (14/61)
    • minifuturegos - Young Boys Čmelákovice 3 - 0
    • Momáci Junior B - FC Princi Zelenice 7 - 0
    • bybalon - Hradec Králové U19 1 - 3
    • RCF Oparno Juventud - FC Chrod U18 3 - 0
    • Drakisflymania team - Messiho děti 3 - 1
    • FKM Javorka - FC Osová junior 2 - 2
  • týden 20, 24.5.2016 19:15 (15/61)
    • Hradec Králové U19 - Drakisflymania team 2 - 2
    • Messiho děti - FKM Javorka 1 - 4
    • FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 3 - 1
    • Young Boys Čmelákovice - FC Osová junior 0 - 1
    • minifuturegos - Momáci Junior B 2 - 2
    • FC Chrod U18 - bybalon 2 - 3
  • týden 21, 31.5.2016 19:15 (16/61)
    • Momáci Junior B - Young Boys Čmelákovice 3 - 0
    • RCF Oparno Juventud - minifuturegos 0 - 3
    • bybalon - FC Princi Zelenice 2 - 3
    • FKM Javorka - Hradec Králové U19 3 - 3
    • FC Osová junior - Messiho děti 5 - 2
    • Drakisflymania team - FC Chrod U18 6 - 0
  • týden 22, 7.6.2016 19:15 (1/62)
    • FC Chrod U18 - FKM Javorka 0 - 1
    • Hradec Králové U19 - FC Osová junior 7 - 0
    • Young Boys Čmelákovice - Messiho děti 6 - 1
    • FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 3 - 3
    • minifuturegos - bybalon 5 - 0
    • Momáci Junior B - RCF Oparno Juventud 4 - 1

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Ondřej Jančář Young Boys Čmelákovice 15
2. Kazimír Dudáš minifuturegos 14 1
3. Hanna Haddad Kamel Momáci Junior B 14 1
4. Vratislav Mach Drakisflymania team 13 1
5. Tomáš Schmid minifuturegos 12
6. Zdeněk Hejn bybalon 11 1
7. Yazid Eedy Momáci Junior B 11
8. Mahmad Nsour Momáci Junior B 10
9. Zalán Takács FC Princi Zelenice 10
10. Vrastislav Pařenica Young Boys Čmelákovice 10
  • Za ruční spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.