Cs/GBook2 Cup (25. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 51)

Ročník 25. ročník
Počet účastníků 32
Zlato P1 blue.gif návrat žijící smrti
Stříbro P2 blue.gif Lost in Teplice
Bronz P3 blue.gif Hoši od Bobří řeky


25. ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 32 týmů. Vítězem se stal tým návrat žijící smrti, držitelem stříbra Lost in Teplice a majitelem bronzových medailí Hoši od Bobří řeky.

Systém turnaje[edit]

V pořadí již 25. ročníku se zúčastnilo 32 týmů. Ty byly rozlosovány do osmi skupin po čtyřech týmech. Ve skupinách se utkal každý s každým dvoukolově. První dva týmy z každé skupiny postoupily do play off. Osmifinále se hrálo jednozápasově na hřišti vítězů skupin. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě ve Švédsku.

Základní skupiny[edit]

     Postup do osmifinále play off

Základní skupina A[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
návrat žijící smrti 6 5 0 1 23 4 +19 15
Koníci Lukyho 6 4 0 2 15 14 +1 12
Liverpool FC 1892 YNWA 6 3 0 3 11 14 -3 9
TJ Jiskra Tanvald B 6 0 0 6 6 23 -17 0
  • Tým Liverpool FC 1892 YNWA postoupil daleko v národním poháru, a tak nestihl první kolo základních skupin. Jeho zápas 4. kola se dle pravidel turnaje hrál na neutrální půdě a výsledek se započítal do tabulky dvakrát (tj. místo 1. kola).

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(424266880) Liverpool FC 1892 YNWA 1 - 4 Koníci Lukyho 06.03.2013
(423792341) návrat žijící smrti 6 - 0 TJ Jiskra Tanvald B 06.03.2013

(423930552) TJ Jiskra Tanvald B 0 - 1 Liverpool FC 1892 YNWA 13.03.2013
(423932721) Koníci Lukyho 0 - 4 návrat žijící smrti 13.03.2013

(424054188) návrat žijící smrti 3 - 0 Liverpool FC 1892 YNWA 20.03.2013
(424130201) TJ Jiskra Tanvald B 2 - 3 Koníci Lukyho 20.03.2013

(424266880) Koníci Lukyho 4 - 1 Liverpool FC 1892 YNWA 27.03.2013
(424303029) TJ Jiskra Tanvald B 0 - 5 návrat žijící smrti 27.03.2013

(424391431) Liverpool FC 1892 YNWA 4 - 3 TJ Jiskra Tanvald B 03.04.2013
(424476563) návrat žijící smrti 5 - 0 Koníci Lukyho 03.04.2013

(424560413) Liverpool FC 1892 YNWA 4 - 0 návrat žijící smrti 10.04.2013
(424693755) Koníci Lukyho 4 - 1 TJ Jiskra Tanvald B 10.04.2013

Základní skupina B[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Iváci 4 4 0 0 15 2 +13 12
Sc Celtic Příbram 4 2 0 2 8 12 -4 6
SK Kamenice Bombeři 4 0 0 4 4 13 -9 0
  • Tým KORFouni postoupil daleko v národním poháru (nestihl vypadnout do 4. kola základní skupiny), a tak se nestihl zúčastnit základní skupiny, která se tak dohrávala jako tříčlenná.
  • Tým Sc Celtic Příbram postoupil daleko v národním poháru, a tak nestihl první až třetí kolo základních skupin. Jeho zápasy 1. až 3. kola se dle pravidel turnaje hrál na neutrální půdě a výsledek se započítal do tabulky dvakrát (tj. místo 1. až 3. kola).

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(kontumace) Sc Celtic Příbram 0 - 5 Iváci 06.03.2013

(424525269) SK Kamenice Bombeři 1 - 4 Sc Celtic Příbram 13.03.2013

(424110865) Iváci 2 - 0 SK Kamenice Bombeři 20.03.2013

(kontumace) Iváci 5 - 0 Sc Celtic Příbram 27.03.2013

(424525269) Sc Celtic Příbram 4 - 1 SK Kamenice Bombeři 03.04.2013

(424650320) SK Kamenice Bombeři 2 - 3 Iváci 10.04.2013

Základní skupina C[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Momáci 6 5 1 0 42 7 +35 16
FC DEJVICE 6 3 2 1 20 19 +1 11
US Drnovice 6 1 1 4 7 26 -19 4
FC foukni ho tam 6 1 0 5 7 24 -17 3
  • Tým Momáci postoupil daleko v národním poháru, a tak nestihl první kolo základních skupin. Jeho zápas 4. kola se dle pravidel turnaje hrál na neutrální půdě a výsledek se započítal do tabulky dvakrát (tj. místo 1. kola).
  • Tým FC DEJVICE postoupil daleko v národním poháru, a tak nestihl první kolo základních skupin. Jeho zápas 4. kola se dle pravidel turnaje hrál na neutrální půdě a výsledek se započítal do tabulky dvakrát (tj. místo 1. kola).

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(424274112) Momáci 8 - 1 US Drnovice 06.03.2013
(424271253) FC DEJVICE 5 - 1 FC foukni ho tam 06.03.2013

(423953147) FC foukni ho tam 2 - 4 Momáci 13.03.2013
(423971487) US Drnovice 2 - 2 FC DEJVICE 13.03.2013

(424057931) FC DEJVICE 3 - 3 Momáci 20.03.2013
(424137205) FC foukni ho tam 2 - 0 US Drnovice 20.03.2013

(424274112) US Drnovice 1 - 8 Momáci 27.03.2013
(424271253) FC foukni ho tam 1 - 5 FC DEJVICE 27.03.2013

(424439622) Momáci 7 - 0 FC foukni ho tam 03.04.2013
(424478103) FC DEJVICE 5 - 0 US Drnovice 03.04.2013

(424562721) Momáci 12 - 0 FC DEJVICE 10.04.2013
(424709069) US Drnovice 3 - 1 FC foukni ho tam 10.04.2013

Základní skupina D[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
FC Krtkov 6 5 0 1 20 11 +9 15
Dartes 6 3 0 3 18 8 +10 9
Revmatičtí Žapíci 6 2 0 4 13 22 -9 6
Chelsea Brno Fc 6 2 0 4 11 21 -10 6

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(423786648) Dartes 6 - 1 Revmatičtí Žapíci 06.03.2013
(423796037) Chelsea Brno Fc 2 - 4 FC Krtkov 06.03.2013

(423968231) FC Krtkov 2 - 1 Dartes 13.03.2013
(423928820) Revmatičtí Žapíci 5 - 0 Chelsea Brno Fc 13.03.2013

(424175987) Chelsea Brno Fc 0 - 5 Dartes 20.03.2013
(424143208) FC Krtkov 5 - 0 Revmatičtí Žapíci 20.03.2013

(424308206) Revmatičtí Žapíci 1 - 6 Dartes 27.03.2013
(424269027) FC Krtkov 6 - 3 Chelsea Brno Fc 27.03.2013

(424477047) Dartes 0 - 3 FC Krtkov 03.04.2013
(424494663) Chelsea Brno Fc 5 - 1 Revmatičtí Žapíci 03.04.2013

(424635505) Dartes 0 - 1 Chelsea Brno Fc 10.04.2013
(kontumace) Revmatičtí Žapíci 5 - 0 FC Krtkov 10.04.2013

Základní skupina E[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Hoši od Bobří řeky 6 4 0 2 16 13 +3 12
AC HULION 6 3 0 3 18 17 +1 9
FC Výplach Řež 6 2 1 3 18 17 +1 7
Tukani 6 2 1 3 17 22 -5 7
  • Tým Tukani postoupil daleko v národním poháru, a tak nestihl první kolo základních skupin. Jeho zápas 4. kola se dle pravidel turnaje hrál na neutrální půdě a výsledek se započítal do tabulky dvakrát (tj. místo 1. kola).

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(424288630) Tukani 0 - 5 Hoši od Bobří řeky 06.03.2013
(423751903) FC Výplach Řež 3 - 1 AC HULION 06.03.2013

(423923898) AC HULION 6 - 2 Tukani 13.03.2013
(423915622) Hoši od Bobří řeky 3 - 2 FC Výplach Řež 13.03.2013

(424100486) FC Výplach Řež 3 - 3 Tukani 20.03.2013
(424092421) AC HULION 2 - 3 Hoši od Bobří řeky 20.03.2013

(424288630) Hoši od Bobří řeky 5 - 0 Tukani 27.03.2013
(424259567) AC HULION 5 - 2 FC Výplach Řež 27.03.2013

(424434290) Tukani 7 - 1 AC HULION 03.04.2013
(424426845) FC Výplach Řež 6 - 0 Hoši od Bobří řeky 03.04.2013

(424598534) Tukani 5 - 2 FC Výplach Řež 10.04.2013
(424610082) Hoši od Bobří řeky 0 - 3 AC HULION 10.04.2013

Základní skupina F[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
AC Panda Team 6 3 2 1 9 9 0 11
futuregos 6 3 1 2 17 10 +7 10
Recreativo Oparno CF 6 2 1 3 8 17 -9 7
Asterix a spol... 6 1 2 3 10 8 +2 5

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(423757204) Recreativo Oparno CF 0 - 0 AC Panda Team 06.03.2013
(423794936) futuregos 3 - 2 Asterix a spol... 06.03.2013

(423909398) Asterix a spol... 1 - 2 Recreativo Oparno CF 13.03.2013
(423948981) AC Panda Team 3 - 1 futuregos 13.03.2013

(424175883) futuregos 6 - 0 Recreativo Oparno CF 20.03.2013
(424080751) Asterix a spol... 0 - 0 AC Panda Team 20.03.2013

(424282417) AC Panda Team 4 - 2 Recreativo Oparno CF 27.03.2013
(424270113) Asterix a spol... 1 - 1 futuregos 27.03.2013

(424440633) Recreativo Oparno CF 1 - 6 Asterix a spol... 03.04.2013
(424476920) futuregos 6 - 1 AC Panda Team 03.04.2013

(424638701) Recreativo Oparno CF 3 - 0 futuregos 10.04.2013
(424627607) AC Panda Team 1 - 0 Asterix a spol... 10.04.2013

Základní skupina G[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Mighty Whites 4 2 1 1 7 4 +3 7
F.C. Hanspaulští tygři 4 1 2 1 6 5 +1 5
Random Boyz F.C. 4 1 1 2 6 10 -4 4
  • Tým SK Slavia Šumperk postoupil daleko v národním poháru (nestihl vypadnout do 4. kola základní skupiny), a tak se nestihl zúčastnit základní skupiny, která se tak dohrávala jako tříčlenná.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(423778868) Random Boyz F.C. 2 - 1 Mighty Whites 06.03.2013

(423992144) F.C. Hanspaulští tygři 2 - 2 Random Boyz F.C. 13.03.2013

(424125775) F.C. Hanspaulští tygři 0 - 1 Mighty Whites 20.03.2013

(424284986) Mighty Whites 4 - 1 Random Boyz F.C. 27.03.2013

(424429722) Random Boyz F.C. 1 - 3 F.C. Hanspaulští tygři 03.04.2013

(424655978) Mighty Whites 1 - 1 F.C. Hanspaulští tygři 10.04.2013

Základní skupina H[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Lost in Teplice 6 6 0 0 26 2 +24 18
AC Shooters Horní Slavkov 6 3 1 2 9 13 -4 10
Lemuři z Madagaskaru 6 1 1 4 5 19 -14 4
GKS Ostrava 6 1 0 5 7 13 -6 3

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(423717612) Lemuři z Madagaskaru 0 - 3 AC Shooters Horní Slavkov 06.03.2013
(423786097) Lost in Teplice 3 - 1 GKS Ostrava 06.03.2013

(423999966) GKS Ostrava 0 - 1 Lemuři z Madagaskaru 13.03.2013
(423957879) AC Shooters Horní Slavkov 0 - 5 Lost in Teplice 13.03.2013

(424115678) Lost in Teplice 6 - 0 Lemuři z Madagaskaru 20.03.2013
(424100607) GKS Ostrava 0 - 1 AC Shooters Horní Slavkov 20.03.2013

(424253935) AC Shooters Horní Slavkov 3 - 3 Lemuři z Madagaskaru 27.03.2013
(424307344) GKS Ostrava 0 - 6 Lost in Teplice 27.03.2013

(424476929) Lemuři z Madagaskaru 0 - 5 GKS Ostrava 03.04.2013
(424415897) Lost in Teplice 4 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 03.04.2013

(424644740) Lemuři z Madagaskaru 1 - 2 Lost in Teplice 10.04.2013
(424561991) AC Shooters Horní Slavkov 2 - 1 GKS Ostrava 10.04.2013

Pavouk play off[edit]

  Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále
                                     
1A  návrat žijící smrti 3  
2B  Sc Celtic Příbram 2  
  I  návrat žijící smrti 5  
  II  Momáci 3  
1C  Momáci 5
2D  Dartes 4  
  I  návrat žijící smrti 2  
  II  FC Krtkov 0  
1B  Iváci 0  
2A  Koníci Lukyho 1  
  III  Koníci Lukyho 1
  IV  FC Krtkov 3  
1D  FC Krtkov 2
2C  FC DEJVICE 1  
  I  návrat žijící smrti 3
  II  Lost in Teplice 2
1E  Hoši od Bobří řeky 4  
2F  futuregos 1  
  V  Hoši od Bobří řeky 2
  VI  Mighty Whites 1  
1G  Mighty Whites 1
2H  AC Shooters H. S. 0  
  III  Hoši od Bobří řeky 1
  IV  Lost in Teplice 3  
1F  AC Panda Team 6  
2E  AC HULION 2  
  VII  AC Panda Team 0
  VIII  Lost in Teplice 4  
1H  Lost in Teplice 7
2G  F.C. Hanspaulští tygři 0  


Play off[edit]

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 17.04.2013. Hráno na hřištích vítězů skupin.

ID Výsledek zápasu
(424804476) návrat žijící smrti 3 - 2 pen. Sc Celtic Příbram
(424812818) Momáci 5 - 4 Dartes
(424799703) Iváci 0 - 1 Koníci Lukyho
(424806215) FC Krtkov 2 - 1 FC DEJVICE
(424764302) Hoši od Bobří řeky 4 - 1 futuregos
(424730019) Mighty Whites 1 - 0 AC Shooters Horní Slavkov
(424764282) AC Panda Team 6 - 2 AC HULION
(424772933) Lost in Teplice 7 - 0 F.C. Hanspaulští tygři

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 24.04.2013. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(424958307) návrat žijící smrti 5 - 3 Momáci
(424982004) Koníci Lukyho 1 - 3 FC Krtkov
(424929627) Hoši od Bobří řeky 2 - 1p Mighty Whites
(424922194) AC Panda Team 0 - 4 Lost in Teplice

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 01.05.2013. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(425147124) návrat žijící smrti 2 - 0 FC Krtkov
(425231473) Hoši od Bobří řeky 1 - 3 Lost in Teplice

O 3. místo[edit]

Termín duelu o 3. místo - 08.05.2013. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(kontumace) FC Krtkov 0 - 5 Hoši od Bobří řeky

Finále[edit]

Termín finále - 08.05.2013. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(425406490) návrat žijící smrti 3 - 2 Lost in Teplice

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. návrat žijící smrti
2. Lost in Teplice
3. Hoši od Bobří řeky
4. FC Krtkov
5. Momáci
6. AC Panda Team
7. Mighty Whites
8. Koníci Lukyho
9. Iváci
10. FC DEJVICE
11. futuregos
12. AC Shooters Horní Slavkov
13. Dartes
14. AC HULION
15. Sc Celtic Příbram
16. F.C. Hanspaulští tygři
17. Liverpool FC 1892 YNWA
18. FC Výplach Řež
19. Recreativo Oparno CF
20. Revmatičtí Žapíci
21. Random Boyz F.C.
22. Lemuři z Madagaskaru
23. US Drnovice
24. SK Kamenice Bombeři
25. Tukani
26. Chelsea Brno Fc
27. Asterix a spol...
28. GKS Ostrava
29. FC foukni ho tam
30. TJ Jiskra Tanvald B
31. KORFouni
32. SK Slavia Šumperk

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - stránka aktuálního ročníku


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.