Cs/GBook2 Cup Junior (8. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 43-44)

Ročník 8. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif FC Kemeňákov Junior
Stříbro P2 blue.gif FC Osová junior
Bronz P3 blue.gif Draci Olomouc B

Vítězem osmého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal FC Kemeňákov Junior, ze stříbra se radovala FC Osová junior a bronz obdrželi Draci Olomouc B.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy po tomto ročníku sestoupily a první tři týmy 2. ligy postoupily.

Hracím dnem byla neděle 19:20



1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy Fc Osová junior, juniors tym Cernikovice a FC Kemeňákov Junior.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Kemeňákov Junior 51 22 17 0 5 71 29 +45
FC Osová junior 47 22 15 2 5 62 41 +21
Draci Olomouc B 42 22 13 3 6 50 37 +13
juniors tym Cernikovice 36 22 11 3 8 65 54 +11
Fc POLDI Zbytiny "B" 36 22 11 3 8 52 50 +2
meteor praha U19 33 22 10 3 9 65 53 +12
Svijany chicks 31 22 10 1 11 50 54 -4
Lemurci z Madagaskaru 28 22 8 4 10 44 57 -13
Vršovické veverky junior 23 22 7 2 13 39 57 -18
Iváci Junior 21 22 6 3 13 26 35 -9
Chelsea Brno Fc "B" 20 22 5 5 12 32 58 -26
FC Ledeč n.S. U19 11 22 2 5 15 25 56 -31


  • Týmy Iváci Junior, Chelsea Brno Fc "B" a FC Ledeč n.S. U19 sestoupily do dalšího ročníku 2. ligy.

Rozlosování[edit]

Poznámka

Název týmu Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů je v rozlosování zkrácen z šířkových důvodů na Lemurci z Madagaskaru.

Výsledek Datum a čas

meteor praha U19 6 - 0 FC Kemeňákov Junior 24.10.2010 19:20
Draci Olomouc B 3 - 2 Lemurci z Madagaskaru 24.10.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 2 Iváci Junior 24.10.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 4 FC Osová junior 24.10.2010 19:20
Vršovické veverky junior 3 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 24.10.2010 19:20
Svijany chicks 4 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 24.10.2010 19:20

FC Kemeňákov Junior 6 - 1 FC Osová junior 31.10.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 5 - 3 juniors tym Cernikovice 31.10.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 6 Svijany chicks 31.10.2010 19:20
Iváci Junior 1 - 2 Vršovické veverky junior 31.10.2010 19:20
meteor praha U19 6 - 0 Draci Olomouc B 31.10.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru 3 - 1 FC Ledeč n.S. U19 31.10.2010 19:20

Draci Olomouc B 2 - 1 FC Kemeňákov Junior 7.11.2010 19:20
Vršovické veverky junior 3 - 1 Lemurci z Madagaskaru 7.11.2010 19:20
Svijany chicks 2 - 1 Iváci Junior 7.11.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 7.11.2010 19:20
FC Osová junior 5 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 7.11.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 2 meteor praha U19 7.11.2010 19:20

FC Kemeňákov Junior 2 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 14.11.2010 19:20
Iváci Junior 2 - 3 juniors tym Cernikovice 14.11.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 3 FC Osová junior 14.11.2010 19:20
meteor praha U19 5 - 3 Vršovické veverky junior 14.11.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru 1 - 4 Svijany chicks 14.11.2010 19:20
Draci Olomouc B 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 14.11.2010 19:20

FC Ledeč n.S. U19 1 - 3 FC Kemeňákov Junior 21.11.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 4 Lemurci z Madagaskaru 21.11.2010 19:20
FC Osová junior 2 - 1 Iváci Junior 21.11.2010 19:20
Vršovické veverky junior 2 - 1 Draci Olomouc B 21.11.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 21.11.2010 19:20
Svijany chicks 5 - 2 meteor praha U19 21.11.2010 19:20

FC Kemeňákov Junior 5 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 5.12.2010 19:20
Iváci Junior 2 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 5.12.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru 1 - 2 FC Osová junior 5.12.2010 19:20
Draci Olomouc B 0 - 4 Svijany chicks 5.12.2010 19:20
meteor praha U19 5 - 3 juniors tym Cernikovice 5.12.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 0 - 1 Vršovické veverky junior 5.12.2010 19:20

Vršovické veverky junior 1 - 3 FC Kemeňákov Junior 12.12.2010 19:20
Svijany chicks 3 - 1 FC Ledeč n.S. U19 12.12.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 3 Draci Olomouc B 12.12.2010 19:20
FC Osová junior 3 - 3 meteor praha U19 12.12.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 4 Lemurci z Madagaskaru 12.12.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 2 Iváci Junior 12.12.2010 19:20

FC Kemeňákov Junior 2 - 0 Iváci Junior 19.12.2010 19:20
Lemurci z Madagaskaru 5 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 19.12.2010 19:20
meteor praha U19 4 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 19.12.2010 19:20
Draci Olomouc B 3 - 1 FC Osová junior 19.12.2010 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 2 juniors tym Cernikovice 19.12.2010 19:20
Vršovické veverky junior 4 - 3 Svijany chicks 19.12.2010 19:20

Svijany chicks 1 - 3 FC Kemeňákov Junior 26.12.2010 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 2 Vršovické veverky junior 26.12.2010 19:20
FC Osová junior 4 - 0 FC Ledeč n.S. U19 26.12.2010 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 2 Draci Olomouc B 26.12.2010 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 2 meteor praha U19 26.12.2010 19:20
Iváci Junior 1 - 2 Lemurci z Madagaskaru 26.12.2010 19:20

FC Kemeňákov Junior 6 - 0 Lemurci z Madagaskaru 2.1.2011 19:20
meteor praha U19 4 - 0 Iváci Junior 2.1.2011 19:20
Draci Olomouc B 5 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 2.1.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 2.1.2011 19:20
Vršovické veverky junior 2 - 4 FC Osová junior 2.1.2011 19:20
Svijany chicks 2 - 4 juniors tym Cernikovice 2.1.2011 19:20

juniors tym Cernikovice 3 - 0 FC Kemeňákov Junior 9.1.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 4 - 0 Vršovické veverky junior 9.1.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 2 FC Ledeč n.S. U19 9.1.2011 19:20
FC Osová junior 1 - 1 Svijany chicks 9.1.2011 19:20
Iváci Junior 0 - 0 Draci Olomouc B 9.1.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 2 - 4 meteor praha U19 9.1.2011 19:20

FC Kemeňákov Junior 4 - 2 juniors tym Cernikovice 16.1.2011 19:20
Vršovické veverky junior 0 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 16.1.2011 19:20
Svijany chicks 1 - 3 FC Osová junior 16.1.2011 19:20
Draci Olomouc B 1 - 0 Iváci Junior 16.1.2011 19:20
meteor praha U19 4 - 5 Lemurci z Madagaskaru 16.1.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 16.1.2011 19:20

Lemurci z Madagaskaru 0 - 5 FC Kemeňákov Junior 23.1.2011 19:20
Iváci Junior 0 - 2 meteor praha U19 23.1.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 2 Draci Olomouc B 23.1.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 1 FC Ledeč n.S. U19 23.1.2011 19:20
FC Osová junior 6 - 1 Vršovické veverky junior 23.1.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 6 - 1 Svijany chicks 23.1.2011 19:20

Vršovické veverky junior 3 - 3 juniors tym Cernikovice 30.1.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 1 FC Osová junior 30.1.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 5 - 2 Svijany chicks 30.1.2011 19:20
Draci Olomouc B 3 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 30.1.2011 19:20
meteor praha U19 1 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 30.1.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 1 - 1 Iváci Junior 30.1.2011 19:20

Iváci Junior 0 - 1 FC Kemeňákov Junior 6.2.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 1 Lemurci z Madagaskaru 6.2.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 0 meteor praha U19 6.2.2011 19:20
FC Osová junior 2 - 3 Draci Olomouc B 6.2.2011 19:20
Svijany chicks 2 - 1 Vršovické veverky junior 6.2.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 0 FC Ledeč n.S. U19 6.2.2011 19:20

FC Kemeňákov Junior 5 - 2 Vršovické veverky junior 13.2.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 3 Svijany chicks 13.2.2011 19:20
Draci Olomouc B 1 - 2 juniors tym Cernikovice 13.2.2011 19:20
meteor praha U19 2 - 3 FC Osová junior 13.2.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 2 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 13.2.2011 19:20
Iváci Junior 2 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 13.2.2011 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 2 - 1 FC Kemeňákov Junior 20.2.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 5 - 1 Iváci Junior 20.2.2011 19:20
FC Osová junior 4 - 0 Lemurci z Madagaskaru 20.2.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 6 - 3 meteor praha U19 20.2.2011 19:20
Svijany chicks 1 - 3 Draci Olomouc B 20.2.2011 19:20
Vršovické veverky junior 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 20.2.2011 19:20

Draci Olomouc B 2 - 1 Vršovické veverky junior 27.2.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 4 - 0 FC Ledeč n.S. U19 27.2.2011 19:20
meteor praha U19 3 - 1 Svijany chicks 27.2.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 27.2.2011 19:20
Iváci Junior 0 - 1 FC Osová junior 27.2.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 2 - 1 juniors tym Cernikovice 27.2.2011 19:20

Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 9 FC Kemeňákov Junior 6.3.2011 19:20
FC Osová junior 0 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 6.3.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 1 Iváci Junior 6.3.2011 19:20
Svijany chicks 0 - 4 Lemurci z Madagaskaru 6.3.2011 19:20
Vršovické veverky junior 2 - 2 meteor praha U19 6.3.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 0 - 4 Draci Olomouc B 6.3.2011 19:20

meteor praha U19 5 - 0 FC Ledeč n.S. U19 13.3.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 3 - 1 Draci Olomouc B 13.3.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 2 - 1 Vršovické veverky junior 13.3.2011 19:20
Iváci Junior 4 - 0 Svijany chicks 13.3.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 6 juniors tym Cernikovice 13.3.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 3 FC Osová junior 13.3.2011 19:20

juniors tym Cernikovice 1 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 27.3.2011 19:20
FC Osová junior 3 - 0 FC Kemeňákov Junior 27.3.2011 19:20
Svijany chicks 2 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 27.3.2011 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 1 Lemurci z Madagaskaru 27.3.2011 19:20
Vršovické veverky junior 1 - 2 Iváci Junior 27.3.2011 19:20
Draci Olomouc B 5 - 0 meteor praha U19 27.3.2011 19:20

FC Kemeňákov Junior 3 - 0 meteor praha U19 3.4.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 1 - 4 Draci Olomouc B 3.4.2011 19:20
Iváci Junior 3 - 1 FC Ledeč n.S. U19 3.4.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 2 Vršovické veverky junior 3.4.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 2 Svijany chicks 3.4.2011 19:20
FC Osová junior 6 - 3 juniors tym Cernikovice 3.4.2011 19:20

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Antonín Krčil meteor praha U19 21
2. Martin Daňhel juniors tym Cernikovice 13
3. Emil Nešpor FC Osová junior 12
4. Jakub Hrabánek Fc POLDI Zbytiny "B" 11
5. Josef Kima FC Kemeňákov Junior 10
6. Václav Bernášek juniors tym Cernikovice 10
7. Alois Pixa FC Kemeňákov Junior 10
8. Roman Pazderník Iváci Junior 10
9. Drahomír Havrlant Lemurci z Madagaskaru 9
10. Ivan Lazar FC Kemeňákov Junior 9

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy Zbuzany boys a FC Stredohor boys. Nově se do našeho ligového systému přihlásily celky SFK czela U19, FC foukni ho tam - dorost a Juniorka Bobr.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci Junior 46 22 14 4 4 70 35 +35
FC Ukopni to B 46 22 15 1 6 62 37 +25
SFK czela U19 38 22 12 2 8 51 50 +1
Juniorka Bobr 37 22 12 1 9 70 47 +23
Zbuzany boys 37 22 12 1 9 55 40 +15
Srsni U19 36 22 11 3 8 54 49 +5
FC VelMez B 32 22 9 5 8 53 52 +1
FC Stredohor boys 30 22 9 3 10 55 54 +1
FC foukni ho tam - dorost 26 22 8 2 12 48 51 -3
Chovanci Merin 26 22 8 2 12 55 75 -20
RCF Oparno Juventud 25 22 7 4 11 57 69 -12
hrdinové 3 22 1 0 21 24 95 -71


  • Týmy Momáci Junior, FC Ukopni to B a SFK czela U19 postoupily do dalšího ročníku 1. ligy.
  • Od dalšího ročníku bude založena 3. liga, které se zúčastní 12 nově přihlášených týmů.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Juniorka Bobr 7 - 1 Chovanci Merin 24.10.2010 19:20
Zbuzany boys 0 - 1 FC Ukopni to B 24.10.2010 19:20
Momáci Junior 1 - 1 FC VelMez B 24.10.2010 19:20
FC Stredohor boys 6 - 3 hrdinové 24.10.2010 19:20
Srsni U19 3 - 1 FC foukni ho tam - dorost 24.10.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 5 - 0 SFK czela U19 24.10.2010 19:20

Chovanci Merin 4 - 3 SFK czela U19 31.10.2010 19:20
hrdinové 2 - 4 Srsni U19 31.10.2010 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 2 RCF Oparno Juventud 31.10.2010 19:20
FC VelMez B 2 - 2 Zbuzany boys 31.10.2010 19:20
Juniorka Bobr 6 - 2 Momáci Junior 31.10.2010 19:20
FC Ukopni to B 4 - 1 FC Stredohor boys 31.10.2010 19:20

Momáci Junior 4 - 2 Chovanci Merin 7.11.2010 19:20
Zbuzany boys 0 - 3 Juniorka Bobr 7.11.2010 19:20
FC Stredohor boys 3 - 3 FC VelMez B 7.11.2010 19:20
Srsni U19 2 - 1 FC Ukopni to B 7.11.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 7 - 0 hrdinové 7.11.2010 19:20
SFK czela U19 3 - 0 FC foukni ho tam - dorost 7.11.2010 19:20

Chovanci Merin 4 - 7 FC foukni ho tam - dorost 14.11.2010 19:20
hrdinové 2 - 4 SFK czela U19 14.11.2010 19:20
FC Ukopni to B 6 - 1 RCF Oparno Juventud 14.11.2010 19:20
FC VelMez B 0 - 4 Srsni U19 14.11.2010 19:20
Juniorka Bobr 4 - 2 FC Stredohor boys 14.11.2010 19:20
Momáci Junior 3 - 1 Zbuzany boys 14.11.2010 19:20

Zbuzany boys 4 - 1 Chovanci Merin 21.11.2010 19:20
FC Stredohor boys 3 - 0 Momáci Junior 21.11.2010 19:20
Srsni U19 3 - 2 Juniorka Bobr 21.11.2010 19:20
SFK czela U19 0 - 4 FC Ukopni to B 21.11.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 3 FC VelMez B 21.11.2010 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 hrdinové 21.11.2010 19:20

FC Ukopni to B 3 - 0 FC foukni ho tam - dorost 5.12.2010 19:20
Chovanci Merin 2 - 1 hrdinové 5.12.2010 19:20
FC VelMez B 1 - 1 SFK czela U19 5.12.2010 19:20
Juniorka Bobr 3 - 2 RCF Oparno Juventud 5.12.2010 19:20
Zbuzany boys 5 - 2 FC Stredohor boys 5.12.2010 19:20
Momáci Junior 5 - 1 Srsni U19 5.12.2010 19:20

FC Stredohor boys 6 - 3 Chovanci Merin 12.12.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 4 Momáci Junior 12.12.2010 19:20
Srsni U19 1 - 2 Zbuzany boys 12.12.2010 19:20
SFK czela U19 0 - 7 Juniorka Bobr 12.12.2010 19:20
FC foukni ho tam - dorost 0 - 3 FC VelMez B 12.12.2010 19:20
hrdinové 1 - 4 FC Ukopni to B 12.12.2010 19:20

Chovanci Merin 0 - 4 FC Ukopni to B 19.12.2010 19:20
FC VelMez B 2 - 3 hrdinové 19.12.2010 19:20
Juniorka Bobr 4 - 0 FC foukni ho tam - dorost 19.12.2010 19:20
Zbuzany boys 4 - 2 RCF Oparno Juventud 19.12.2010 19:20
Momáci Junior 4 - 2 SFK czela U19 19.12.2010 19:20
FC Stredohor boys 3 - 0 Srsni U19 19.12.2010 19:20

Srsni U19 4 - 3 Chovanci Merin 26.12.2010 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 1 FC Stredohor boys 26.12.2010 19:20
SFK czela U19 3 - 1 Zbuzany boys 26.12.2010 19:20
FC foukni ho tam - dorost 1 - 4 Momáci Junior 26.12.2010 19:20
hrdinové 3 - 4 Juniorka Bobr 26.12.2010 19:20
FC Ukopni to B 5 - 0 FC VelMez B 26.12.2010 19:20

Chovanci Merin 2 - 5 FC VelMez B 2.1.2011 19:20
Momáci Junior 5 - 0 hrdinové 2.1.2011 19:20
Juniorka Bobr 1 - 3 FC Ukopni to B 2.1.2011 19:20
Zbuzany boys 5 - 2 FC foukni ho tam - dorost 2.1.2011 19:20
FC Stredohor boys 4 - 2 SFK czela U19 2.1.2011 19:20
Srsni U19 5 - 2 RCF Oparno Juventud 2.1.2011 19:20

RCF Oparno Juventud 0 - 1 Chovanci Merin 9.1.2011 19:20
SFK czela U19 4 - 3 Srsni U19 9.1.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 1 - 2 FC Stredohor boys 9.1.2011 19:20
hrdinové 2 - 4 Zbuzany boys 9.1.2011 19:20
FC Ukopni to B 1 - 3 Momáci Junior 9.1.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 1 Juniorka Bobr 9.1.2011 19:20

Chovanci Merin 3 - 3 RCF Oparno Juventud 16.1.2011 19:20
Srsni U19 1 - 3 SFK czela U19 16.1.2011 19:20
FC Stredohor boys 2 - 0 FC foukni ho tam - dorost 16.1.2011 19:20
Zbuzany boys 7 - 0 hrdinové 16.1.2011 19:20
Momáci Junior 5 - 3 FC Ukopni to B 16.1.2011 19:20
Juniorka Bobr 4 - 2 FC VelMez B 16.1.2011 19:20

FC Ukopni to B 6 - 3 Juniorka Bobr 23.1.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 0 Chovanci Merin 23.1.2011 19:20
hrdinové 0 - 6 Momáci Junior 23.1.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 0 Zbuzany boys 23.1.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 2 Srsni U19 23.1.2011 19:20
SFK czela U19 3 - 1 FC Stredohor boys 23.1.2011 19:20

FC Stredohor boys 5 - 3 RCF Oparno Juventud 30.1.2011 19:20
Chovanci Merin 4 - 4 Srsni U19 30.1.2011 19:20
Zbuzany boys 3 - 1 SFK czela U19 30.1.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 1 FC Ukopni to B 30.1.2011 19:20
Juniorka Bobr 5 - 0 hrdinové 30.1.2011 19:20
Momáci Junior 1 - 1 FC foukni ho tam - dorost 30.1.2011 19:20

FC Ukopni to B 2 - 1 Chovanci Merin 6.2.2011 19:20
hrdinové 0 - 3 FC VelMez B 6.2.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 1 Juniorka Bobr 6.2.2011 19:20
SFK czela U19 2 - 0 Momáci Junior 6.2.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 2 Zbuzany boys 6.2.2011 19:20
Srsni U19 3 - 1 FC Stredohor boys 6.2.2011 19:20

Zbuzany boys 1 - 2 Srsni U19 13.2.2011 19:20
Chovanci Merin 5 - 1 FC Stredohor boys 13.2.2011 19:20
Momáci Junior 4 - 0 RCF Oparno Juventud 13.2.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 0 FC foukni ho tam - dorost 13.2.2011 19:20
FC Ukopni to B 3 - 0 hrdinové 13.2.2011 19:20
Juniorka Bobr 2 - 2 SFK czela U19 13.2.2011 19:20

FC foukni ho tam - dorost 7 - 0 FC Ukopni to B 20.2.2011 19:20
hrdinové 3 - 4 Chovanci Merin 20.2.2011 19:20
SFK czela U19 1 - 2 FC VelMez B 20.2.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 1 Juniorka Bobr 20.2.2011 19:20
Srsni U19 2 - 2 Momáci Junior 20.2.2011 19:20
FC Stredohor boys 1 - 2 Zbuzany boys 20.2.2011 19:20

Chovanci Merin 3 - 0 Zbuzany boys 27.2.2011 19:20
Juniorka Bobr 6 - 0 Srsni U19 27.2.2011 19:20
Momáci Junior 0 - 0 FC Stredohor boys 27.2.2011 19:20
FC VelMez B 3 - 3 RCF Oparno Juventud 27.2.2011 19:20
hrdinové 1 - 2 FC foukni ho tam - dorost 27.2.2011 19:20
FC Ukopni to B 2 - 5 SFK czela U19 27.2.2011 19:20

FC foukni ho tam - dorost 2 - 4 Chovanci Merin 6.3.2011 19:20
SFK czela U19 2 - 0 hrdinové 6.3.2011 19:20
Srsni U19 3 - 2 FC VelMez B 6.3.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 3 FC Ukopni to B 6.3.2011 19:20
FC Stredohor boys 2 - 3 Juniorka Bobr 6.3.2011 19:20
Zbuzany boys 3 - 1 Momáci Junior 6.3.2011 19:20

Chovanci Merin 2 - 7 Momáci Junior 13.3.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 2 FC Stredohor boys 13.3.2011 19:20
FC Ukopni to B 1 - 0 Srsni U19 13.3.2011 19:20
Juniorka Bobr 1 - 2 Zbuzany boys 13.3.2011 19:20
hrdinové 2 - 7 RCF Oparno Juventud 13.3.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 3 SFK czela U19 13.3.2011 19:20

RCF Oparno Juventud 0 - 11 FC foukni ho tam - dorost 27.3.2011 19:20
SFK czela U19 3 - 2 Chovanci Merin 27.3.2011 19:20
FC Stredohor boys 2 - 2 FC Ukopni to B 27.3.2011 19:20
Zbuzany boys 7 - 1 FC VelMez B 27.3.2011 19:20
Momáci Junior 4 - 1 Juniorka Bobr 27.3.2011 19:20
Srsni U19 6 - 0 hrdinové 27.3.2011 19:20

Chovanci Merin 4 - 1 Juniorka Bobr 3.4.2011 19:20
FC VelMez B 0 - 5 Momáci Junior 3.4.2011 19:20
hrdinové 0 - 5 FC Stredohor boys 3.4.2011 19:20
FC Ukopni to B 3 - 0 Zbuzany boys 3.4.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 1 Srsni U19 3.4.2011 19:20
SFK czela U19 4 - 0 RCF Oparno Juventud 3.4.2011 19:20

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Josef Görner Momáci Junior 18
2. Alexandr Ullman FC Stredohor boys 18
3. Václav Werner Momáci Junior 10
4. Lukáš Theuer FC Ukopni to B 10
5. Metoděj Stříbrský FC Ukopni to B 10
6. Ivo Dorňák FC foukni ho tam - dorost 10
7. Jindřich Sedlák FC Ukopni to B 9
8. Josef Herzán SFK czela U19 9
9. Leopold Fořt FC foukni ho tam - dorost 9
10. František Hrkal RCF Oparno Juventud 8


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.