Cs/GBook2 Cup Junior (5. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 39-40)

Ročník 5. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů
Stříbro P2 blue.gif Chelsea Brno Fc "B"
Bronz P3 blue.gif Draci Olomouc B

Vítězem pátého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal celek Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů, ze stříbra se radovala Chelsea Brno Fc "B" a bronz obdrželi Draci Olomouc B.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig. Poslední dva týmy 1. ligy po tomto ročníku měly sestoupit a první dva týmy 2. ligy měly postoupit.

Hracím dnem byla neděle 19:20



1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl meteor praha U18 (ten se před začátkem ročníku přejmenoval na meteor praha U19). Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy Budoucnost Slávie a Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Lemurci z Madagaskaru 58 22 19 1 2 101 32 +69
Chelsea Brno Fc "B" 44 22 13 5 4 56 31 +25
Draci Olomouc B 37 22 10 7 5 42 29 +13
Slavoj SEF Kynšperk U18 33 22 10 3 9 46 51 -5
Momáci Junior 32 22 8 8 6 16 15 +1
meteor praha U19 32 22 10 2 10 43 53 -10
Junior veverky 31 22 9 4 9 28 31 -3
FC Palhanec Junior 25 22 6 7 9 31 38 -7
FC Ledec B 24 22 7 3 12 42 51 -9
juniors tym Cernikovice 24 22 6 6 10 47 58 -11
Lost in Teplice "B" 19 22 5 4 13 37 71 -34
Budoucnost Slávie 10 22 2 4 16 14 43 -29


  • Do druhé ligy sestoupily týmy Lost in Teplice "B" a Budoucnost Slávie.
  • Celek Slavoj SEF Kynšperk U18 se z našeho ligového systému odhlásil, a tak se dalšího ročníku nezúčastnil.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Junior veverky 2 - 1 juniors tym Cernikovice 7.6.2009 19:20
FC Ledec B 4 - 1 Budoucnost Slávie 7.6.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 3 - 4 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 7.6.2009 19:20
Draci Olomouc B 0 - 1 Momáci Junior 7.6.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 3 - 6 Chelsea Brno Fc "B" 7.6.2009 19:20
FC Palhanec Junior 3 - 1 meteor praha U19 7.6.2009 19:20

juniors tym Cernikovice 4 - 1 meteor praha U19 14.6.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 0 FC Palhanec Junior 14.6.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 0 - 1 Draci Olomouc B 14.6.2009 19:20
Budoucnost Slávie 0 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 14.6.2009 19:20
Momáci Junior 1 - 0 Lost in Teplice "B" 14.6.2009 19:20
Junior veverky 2 - 0 FC Ledec B 14.6.2009 19:20

FC Ledec B 5 - 1 juniors tym Cernikovice 21.6.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 6 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 21.6.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 2 - 1 Junior veverky 21.6.2009 19:20
FC Palhanec Junior 0 - 0 Momáci Junior 21.6.2009 19:20
Draci Olomouc B 2 - 1 Budoucnost Slávie 21.6.2009 19:20
meteor praha U19 2 - 6 Chelsea Brno Fc "B" 21.6.2009 19:20

juniors tym Cernikovice 2 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 28.6.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 5 - 1 FC Palhanec Junior 28.6.2009 19:20
Momáci Junior 1 - 0 meteor praha U19 28.6.2009 19:20
Budoucnost Slávie 0 - 3 Lost in Teplice "B" 28.6.2009 19:20
Junior veverky 0 - 0 Draci Olomouc B 28.6.2009 19:20
FC Ledec B 3 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 28.6.2009 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 5 - 0 juniors tym Cernikovice 5.7.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 2 - 3 Junior veverky 5.7.2009 19:20
Draci Olomouc B 3 - 1 FC Ledec B 5.7.2009 19:20
meteor praha U19 1 - 8 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 5.7.2009 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 1 Budoucnost Slávie 5.7.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 0 Momáci Junior 5.7.2009 19:20

Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 5 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 12.7.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 0 Momáci Junior 12.7.2009 19:20
Budoucnost Slávie 0 - 1 meteor praha U19 12.7.2009 19:20
Junior veverky 3 - 0 FC Palhanec Junior 12.7.2009 19:20
FC Ledec B 3 - 4 Lost in Teplice "B" 12.7.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 1 - 3 Draci Olomouc B 12.7.2009 19:20

Draci Olomouc B 1 - 1 juniors tym Cernikovice 19.7.2009 19:20
meteor praha U19 0 - 2 Junior veverky 19.7.2009 19:20
FC Palhanec Junior 3 - 2 FC Ledec B 19.7.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 4 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 19.7.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 Budoucnost Slávie 19.7.2009 19:20
Momáci Junior 0 - 2 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 19.7.2009 19:20

juniors tym Cernikovice 1 - 7 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 26.7.2009 19:20
Budoucnost Slávie 0 - 1 Momáci Junior 26.7.2009 19:20
Junior veverky 1 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 26.7.2009 19:20
FC Ledec B 0 - 2 meteor praha U19 26.7.2009 19:20
Draci Olomouc B 5 - 1 Lost in Teplice "B" 26.7.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 3 - 0 FC Palhanec Junior 26.7.2009 19:20

Lost in Teplice "B" 3 - 3 juniors tym Cernikovice 2.8.2009 19:20
meteor praha U19 7 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 2.8.2009 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 3 Draci Olomouc B 2.8.2009 19:20
Momáci Junior 0 - 0 Junior veverky 2.8.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 1 FC Ledec B 2.8.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 2 - 1 Budoucnost Slávie 2.8.2009 19:20

FC Ledec B 0 - 2 Momáci Junior 9.8.2009 19:20
Junior veverky 1 - 5 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 9.8.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 2 - 2 FC Palhanec Junior 9.8.2009 19:20
Draci Olomouc B 1 - 3 meteor praha U19 9.8.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 9.8.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 3 Budoucnost Slávie 9.8.2009 19:20

FC Palhanec Junior 3 - 1 juniors tym Cernikovice 16.8.2009 19:20
Momáci Junior 0 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 16.8.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 8 - 0 FC Ledec B 16.8.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 1 Draci Olomouc B 16.8.2009 19:20
Budoucnost Slávie 1 - 0 Junior veverky 16.8.2009 19:20
meteor praha U19 4 - 2 Lost in Teplice "B" 16.8.2009 19:20

juniors tym Cernikovice 1 - 1 FC Palhanec Junior 23.8.2009 19:20
FC Ledec B 2 - 5 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 23.8.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 3 meteor praha U19 23.8.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 1 - 0 Momáci Junior 23.8.2009 19:20
Junior veverky 1 - 0 Budoucnost Slávie 23.8.2009 19:20
Draci Olomouc B 4 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 23.8.2009 19:20

Budoucnost Slávie 2 - 2 juniors tym Cernikovice 30.8.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 2 - 5 Junior veverky 30.8.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 30.8.2009 19:20
Momáci Junior 1 - 1 FC Ledec B 30.8.2009 19:20
meteor praha U19 3 - 1 Draci Olomouc B 30.8.2009 19:20
FC Palhanec Junior 7 - 0 Lost in Teplice "B" 30.8.2009 19:20

juniors tym Cernikovice 2 - 2 Lost in Teplice "B" 13.9.2009 19:20
Draci Olomouc B 0 - 0 FC Palhanec Junior 13.9.2009 19:20
Junior veverky 0 - 0 Momáci Junior 13.9.2009 19:20
FC Ledec B 3 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 13.9.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 1 meteor praha U19 13.9.2009 19:20
Budoucnost Slávie 2 - 4 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 13.9.2009 19:20

Momáci Junior 1 - 0 Budoucnost Slávie 20.9.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 6 - 2 juniors tym Cernikovice 20.9.2009 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 2 Slavoj SEF Kynšperk U18 20.9.2009 19:20
meteor praha U19 2 - 1 FC Ledec B 20.9.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 1 Junior veverky 20.9.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 4 Draci Olomouc B 20.9.2009 19:20

juniors tym Cernikovice 3 - 3 Draci Olomouc B 27.9.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 3 - 0 Lost in Teplice "B" 27.9.2009 19:20
FC Ledec B 1 - 0 FC Palhanec Junior 27.9.2009 19:20
Junior veverky 3 - 2 meteor praha U19 27.9.2009 19:20
Budoucnost Slávie 0 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 27.9.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 3 - 0 Momáci Junior 27.9.2009 19:20

Momáci Junior 3 - 1 juniors tym Cernikovice 4.10.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 4 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 4.10.2009 19:20
meteor praha U19 1 - 0 Budoucnost Slávie 4.10.2009 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 0 Junior veverky 4.10.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 1 - 5 FC Ledec B 4.10.2009 19:20
Draci Olomouc B 6 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 4.10.2009 19:20

juniors tym Cernikovice 5 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 11.10.2009 19:20
FC Ledec B 1 - 1 Draci Olomouc B 11.10.2009 19:20
Junior veverky 1 - 1 Lost in Teplice "B" 11.10.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 4 - 4 meteor praha U19 11.10.2009 19:20
Budoucnost Slávie 0 - 2 FC Palhanec Junior 11.10.2009 19:20
Momáci Junior 0 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 11.10.2009 19:20

Lost in Teplice "B" 2 - 1 Budoucnost Slávie 18.10.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 0 juniors tym Cernikovice 18.10.2009 19:20
FC Palhanec Junior 2 - 4 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 18.10.2009 19:20
meteor praha U19 1 - 1 Momáci Junior 18.10.2009 19:20
Draci Olomouc B 2 - 1 Junior veverky 18.10.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 3 - 1 FC Ledec B 18.10.2009 19:20

Budoucnost Slávie 0 - 0 Draci Olomouc B 25.10.2009 19:20
Junior veverky 1 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 25.10.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 2 FC Ledec B 25.10.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 4 - 1 Lost in Teplice "B" 25.10.2009 19:20
Momáci Junior 1 - 1 FC Palhanec Junior 25.10.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 5 - 1 meteor praha U19 25.10.2009 19:20

Lost in Teplice "B" 3 - 0 Momáci Junior 1.11.2009 19:20
meteor praha U19 0 - 5 juniors tym Cernikovice 1.11.2009 19:20
FC Ledec B 3 - 0 Junior veverky 1.11.2009 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 1.11.2009 19:20
Draci Olomouc B 1 - 5 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 1.11.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 6 - 1 Budoucnost Slávie 1.11.2009 19:20

juniors tym Cernikovice 5 - 0 Junior veverky 8.11.2009 19:20
Budoucnost Slávie 0 - 3 FC Ledec B 8.11.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 8 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 8.11.2009 19:20
Momáci Junior 3 - 0 Draci Olomouc B 8.11.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 5 - 0 Lost in Teplice "B" 8.11.2009 19:20
meteor praha U19 3 - 1 FC Palhanec Junior 8.11.2009 19:20

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Vzhledem k tomu, že se oba sestupující týmy z minulého ročníku 1. ligy rozhodly dalšího ročníku neúčastnit, tak se tu nikdo z exprvoligistů neobjevil. Nováčky se staly týmy FC Frýdek-Místek U20, Srsni U19 a RCF Oparno Juventud.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Frýdek-Místek U20 56 22 18 2 2 77 29 +48
Iváci Junior 46 22 14 4 4 71 30 +41
Svijany chicks 40 22 12 4 6 57 42 +15
Fc POLDI Zbytiny "B" 38 22 11 5 6 41 24 +17
Lolci B 35 22 10 5 7 35 23 +12
FC Stredohor boys 34 22 11 1 10 54 47 +7
Zbuzany boys 29 22 8 5 9 37 45 -8
FC Osová junior 26 22 6 8 8 62 63 -1
Srsni U19 24 22 7 3 12 45 45 ±0
MASAKR BOYS 22 22 7 1 14 33 52 -19
FK winner junior 15 22 4 3 15 23 78 -55
RCF Oparno Juventud 8 22 1 5 16 27 84 -57


  • Týmy FC Frýdek-Místek U20, Iváci Junior a Svijany chicks přímo postoupily do dalšího ročníku 1. ligy. Posledně jmenovaný celek postoupil jenom díky odhlášení Kynšperka z první ligy.
  • Celek FK winner junior nesplnil kritéria pro přijetí do dalšího ročníku. Nově se do příštího ročníku přihlásily týmy Kemenacci a SK Červený Kostelec JR.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

MASAKR BOYS 2 - 3 Iváci Junior 7.6.2009 19:20
FK winner junior 4 - 3 FC Frýdek-Místek U20 7.6.2009 19:20
Zbuzany boys 4 - 0 RCF Oparno Juventud 7.6.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 2 Lolci B 7.6.2009 19:20
FC Osová junior 2 - 6 FC Stredohor boys 7.6.2009 19:20
Svijany chicks 3 - 2 Srsni U19 7.6.2009 19:20

Iváci Junior 2 - 3 Srsni U19 14.6.2009 19:20
FC Stredohor boys 2 - 3 Svijany chicks 14.6.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 7 - 1 FC Osová junior 14.6.2009 19:20
Lolci B 1 - 3 FK winner junior 14.6.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 14.6.2009 19:20
MASAKR BOYS 2 - 1 Zbuzany boys 14.6.2009 19:20

Zbuzany boys 0 - 3 Iváci Junior 21.6.2009 19:20
FK winner junior 1 - 0 RCF Oparno Juventud 21.6.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 2 MASAKR BOYS 21.6.2009 19:20
FC Osová junior 2 - 2 Lolci B 21.6.2009 19:20
Svijany chicks 3 - 4 FC Frýdek-Místek U20 21.6.2009 19:20
Srsni U19 4 - 0 FC Stredohor boys 21.6.2009 19:20

FC Frýdek-Místek U20 2 - 0 Srsni U19 28.6.2009 19:20
Lolci B 2 - 1 Svijany chicks 28.6.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 9 FC Osová junior 28.6.2009 19:20
Zbuzany boys 2 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 28.6.2009 19:20
MASAKR BOYS 2 - 2 FK winner junior 28.6.2009 19:20
Iváci Junior 3 - 0 FC Stredohor boys 28.6.2009 19:20

Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 1 Iváci Junior 5.7.2009 19:20
FK winner junior 0 - 1 Zbuzany boys 5.7.2009 19:20
FC Osová junior 3 - 4 MASAKR BOYS 5.7.2009 19:20
Svijany chicks 5 - 1 RCF Oparno Juventud 5.7.2009 19:20
FC Stredohor boys 0 - 4 FC Frýdek-Místek U20 5.7.2009 19:20
Srsni U19 0 - 1 Lolci B 5.7.2009 19:20

Iváci Junior 1 - 2 FC Frýdek-Místek U20 12.7.2009 19:20
Lolci B 2 - 0 FC Stredohor boys 12.7.2009 19:20
MASAKR BOYS 2 - 3 Svijany chicks 12.7.2009 19:20
Zbuzany boys 4 - 4 FC Osová junior 12.7.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 4 Srsni U19 12.7.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 0 FK winner junior 12.7.2009 19:20

FK winner junior 0 - 2 Iváci Junior 19.7.2009 19:20
Svijany chicks 2 - 0 Zbuzany boys 19.7.2009 19:20
FC Osová junior 4 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 19.7.2009 19:20
Srsni U19 4 - 1 MASAKR BOYS 19.7.2009 19:20
FC Stredohor boys 7 - 0 RCF Oparno Juventud 19.7.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 1 - 0 Lolci B 19.7.2009 19:20

MASAKR BOYS 2 - 1 FC Stredohor boys 26.7.2009 19:20
Iváci Junior 2 - 2 Lolci B 26.7.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 3 FC Frýdek-Místek U20 26.7.2009 19:20
Zbuzany boys 2 - 1 Srsni U19 26.7.2009 19:20
FK winner junior 1 - 1 FC Osová junior 26.7.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 1 Svijany chicks 26.7.2009 19:20

FC Stredohor boys 2 - 2 Zbuzany boys 2.8.2009 19:20
FC Osová junior 2 - 6 Iváci Junior 2.8.2009 19:20
Srsni U19 2 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 2.8.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 5 - 0 MASAKR BOYS 2.8.2009 19:20
Svijany chicks 2 - 3 FK winner junior 2.8.2009 19:20
Lolci B 3 - 0 RCF Oparno Juventud 2.8.2009 19:20

MASAKR BOYS 0 - 2 Lolci B 9.8.2009 19:20
Iváci Junior 6 - 0 RCF Oparno Juventud 9.8.2009 19:20
Zbuzany boys 2 - 5 FC Frýdek-Místek U20 9.8.2009 19:20
FK winner junior 1 - 1 Srsni U19 9.8.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 0 FC Stredohor boys 9.8.2009 19:20
FC Osová junior 2 - 2 Svijany chicks 9.8.2009 19:20

Srsni U19 2 - 2 FC Osová junior 16.8.2009 19:20
Svijany chicks 3 - 1 Iváci Junior 16.8.2009 19:20
FC Stredohor boys 4 - 0 FK winner junior 16.8.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 3 MASAKR BOYS 16.8.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 0 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 16.8.2009 19:20
Lolci B 0 - 0 Zbuzany boys 16.8.2009 19:20

FC Osová junior 4 - 2 Srsni U19 23.8.2009 19:20
Iváci Junior 1 - 4 Svijany chicks 23.8.2009 19:20
Zbuzany boys 2 - 1 Lolci B 23.8.2009 19:20
FK winner junior 3 - 6 FC Stredohor boys 23.8.2009 19:20
MASAKR BOYS 2 - 1 RCF Oparno Juventud 23.8.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 2 FC Frýdek-Místek U20 23.8.2009 19:20

RCF Oparno Juventud 1 - 6 Iváci Junior 30.8.2009 19:20
Lolci B 3 - 0 MASAKR BOYS 30.8.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 4 - 1 Zbuzany boys 30.8.2009 19:20
FC Stredohor boys 0 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 30.8.2009 19:20
Srsni U19 8 - 0 FK winner junior 30.8.2009 19:20
Svijany chicks 4 - 4 FC Osová junior 30.8.2009 19:20

FK winner junior 2 - 4 Svijany chicks 13.9.2009 19:20
Iváci Junior 4 - 0 FC Osová junior 13.9.2009 19:20
MASAKR BOYS 0 - 4 FC Frýdek-Místek U20 13.9.2009 19:20
Zbuzany boys 2 - 3 FC Stredohor boys 13.9.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 1 Lolci B 13.9.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 5 - 0 Srsni U19 13.9.2009 19:20

Lolci B 2 - 3 Iváci Junior 20.9.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 5 - 5 RCF Oparno Juventud 20.9.2009 19:20
FC Stredohor boys 4 - 2 MASAKR BOYS 20.9.2009 19:20
Svijany chicks 3 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 20.9.2009 19:20
FC Osová junior 7 - 1 FK winner junior 20.9.2009 19:20
Srsni U19 3 - 0 Zbuzany boys 20.9.2009 19:20

Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 1 FC Osová junior 27.9.2009 19:20
Iváci Junior 9 - 0 FK winner junior 27.9.2009 19:20
Zbuzany boys 3 - 1 Svijany chicks 27.9.2009 19:20
MASAKR BOYS 3 - 0 Srsni U19 27.9.2009 19:20
Lolci B 0 - 1 FC Frýdek-Místek U20 27.9.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 6 FC Stredohor boys 27.9.2009 19:20

FC Frýdek-Místek U20 3 - 3 Iváci Junior 4.10.2009 19:20
Srsni U19 6 - 2 RCF Oparno Juventud 4.10.2009 19:20
FC Stredohor boys 2 - 0 Lolci B 4.10.2009 19:20
Svijany chicks 4 - 2 MASAKR BOYS 4.10.2009 19:20
FC Osová junior 6 - 1 Zbuzany boys 4.10.2009 19:20
FK winner junior 0 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 4.10.2009 19:20

Iváci Junior 0 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 11.10.2009 19:20
Zbuzany boys 4 - 0 FK winner junior 11.10.2009 19:20
Lolci B 2 - 1 Srsni U19 11.10.2009 19:20
MASAKR BOYS 0 - 3 FC Osová junior 11.10.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 2 Svijany chicks 11.10.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 3 - 2 FC Stredohor boys 11.10.2009 19:20

FC Stredohor boys 1 - 4 Iváci Junior 18.10.2009 19:20
Srsni U19 0 - 4 FC Frýdek-Místek U20 18.10.2009 19:20
Svijany chicks 2 - 2 Lolci B 18.10.2009 19:20
FC Osová junior 3 - 3 RCF Oparno Juventud 18.10.2009 19:20
FK winner junior 0 - 3 MASAKR BOYS 18.10.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 1 Zbuzany boys 18.10.2009 19:20

Iváci Junior 5 - 2 Zbuzany boys 25.10.2009 19:20
MASAKR BOYS 0 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 25.10.2009 19:20
Lolci B 3 - 0 FC Osová junior 25.10.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 1 FK winner junior 25.10.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 3 - 2 Svijany chicks 25.10.2009 19:20
FC Stredohor boys 2 - 0 Srsni U19 25.10.2009 19:20

Svijany chicks 2 - 3 FC Stredohor boys 1.11.2009 19:20
FC Osová junior 0 - 5 FC Frýdek-Místek U20 1.11.2009 19:20
FK winner junior 0 - 4 Lolci B 1.11.2009 19:20
Srsni U19 1 - 3 Iváci Junior 1.11.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 2 RCF Oparno Juventud 1.11.2009 19:20
Zbuzany boys 2 - 0 MASAKR BOYS 1.11.2009 19:20

Iváci Junior 3 - 1 MASAKR BOYS 8.11.2009 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 1 Zbuzany boys 8.11.2009 19:20
Lolci B 0 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 8.11.2009 19:20
FC Frýdek-Místek U20 7 - 1 FK winner junior 8.11.2009 19:20
FC Stredohor boys 3 - 2 FC Osová junior 8.11.2009 19:20
Srsni U19 1 - 1 Svijany chicks 8.11.2009 19:20


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.