Cs/GBook2 Cup (10. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 36)

Ročník 10. ročník
Počet účastníků 48
Zlato P1 blue.gif Lost in Teplice
Stříbro P2 blue.gif meteor praha
Bronz P3 blue.gif Chelsea Brno Fc


Desátého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 48 týmů. Vítězem se stal tým Lost in Teplice, držitelem stříbra meteor praha a majitelem bronzových medailí Chelsea Brno Fc.

Systém turnaje[edit]

Desátého ročníku se zúčastnilo 48 týmů. Předkolo bylo pro tento ročník zrušeno. V základních skupinách bylo všech 48 týmů rozlosováno do osmi skupin po šesti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. První čtyři týmy z každé skupiny postupovaly do šestnáctifinále play off, které se hrálo jednozápasově na hřišti lepšího celku ze skupiny. Stejně tak se hrálo i osmifinále. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC David's 15 5 5 0 0 26 4 +22
HFC Zlín 10 5 3 1 1 19 17 +2
Tukani 7 5 2 1 2 11 12 -1
Pohlední pampeliškou 6 5 2 0 3 8 18 -10
Überfotbalisti 4 5 1 1 3 12 17 -5
FC ŠTROSMAJER BRNO 1 5 0 1 4 6 14 -8

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(187904194) HFC Zlín 0 - 7 FC David's 30.07.2008
(187774917) Pohlední pampeliškou 2 - 1 Überfotbalisti 30.07.2008
(187804800) Tukani 1 - 1 FC ŠTROSMAJER BRNO 30.07.2008

(188060121) Überfotbalisti 3 - 3 HFC Zlín 06.08.2008
(188070335) FC David's 4 - 0 Tukani 06.08.2008
(188158033) Pohlední pampeliškou 2 - 1 FC ŠTROSMAJER BRNO 06.08.2008

(188268531) Tukani 4 - 0 Überfotbalisti 13.08.2008
(188304831) HFC Zlín 6 - 4 Pohlední pampeliškou 13.08.2008
(188307194) FC ŠTROSMAJER BRNO 1 - 3 FC David's 13.08.2008

(188627359) Überfotbalisti 3 - 7 FC David's 20.08.2008
(188544079) Pohlední pampeliškou 0 - 5 Tukani 20.08.2008
(188534831) HFC Zlín 3 - 2 FC ŠTROSMAJER BRNO 20.08.2008

(188825533) Tukani 1 - 7 HFC Zlín 27.08.2008
(188853909) FC David's 5 - 0 Pohlední pampeliškou 27.08.2008
(188851846) FC ŠTROSMAJER BRNO 1 - 5 Überfotbalisti 27.08.2008

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Fotball Club Palhanec a.s. 10 4 3 1 0 11 3 +8
FK winner 9 4 3 0 1 16 4 +12
1.FC BABYLON * * * * * * * *
1. FC Chlastava 6 4 2 0 2 6 10 -4
FK SPARTAK BLŠANY 4 4 1 1 2 3 8 -5
FC Španělská Vesnice 0 4 0 0 4 2 13 -11
  • Tým 1.FC BABYLON zaujal podle pravidel turnaje díky postupu do 7. kola národního poháru automaticky 3. pozici a zbylé týmy bojovaly o zbylé pozice!

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(187785604) 1. FC Chlastava 0 - 6 FK winner 30.07.2008
(187899074) FC Španělská Vesnice 0 - 3 Fotball Club Palhanec a.s. 30.07.2008
(non) 1.FC BABYLON non FK SPARTAK BLŠANY 30.07.2008

(188175740) Fotball Club Palhanec a.s. 4 - 0 1. FC Chlastava 06.08.2008
(non) FK winner non 1.FC BABYLON 06.08.2008
(188131305) FC Španělská Vesnice 1 - 2 FK SPARTAK BLŠANY 06.08.2008

(non) 1.FC BABYLON non Fotball Club Palhanec a.s. 13.08.2008
(188364206) 1. FC Chlastava 3 - 0 FC Španělská Vesnice 13.08.2008
(188291532) FK SPARTAK BLŠANY 0 - 3 FK winner 13.08.2008

(188610089) Fotball Club Palhanec a.s. 3 - 2 FK winner 20.08.2008
(non) FC Španělská Vesnice non 1.FC BABYLON 20.08.2008
(188634855) 1. FC Chlastava 3 - 0 FK SPARTAK BLŠANY 20.08.2008

(non) 1.FC BABYLON non 1. FC Chlastava 27.08.2008
(188830786) FK winner 5 - 1 FC Španělská Vesnice 27.08.2008
(188862930) FK SPARTAK BLŠANY 1 - 1 Fotball Club Palhanec a.s. 27.08.2008

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Tj Sokol Boleradice 9 4 3 0 1 16 2 +14
FC Výplach Řež 9 4 3 0 1 6 4 +2
Sakura II * * * * * * * *
1.FC Hutisko 6 4 2 0 2 8 9 -1
Rychnov n.Kn 6 4 2 0 2 5 6 -1
vrsovice 1905 0 4 0 0 4 2 16 -14
  • Tým Sakura II zaujal podle pravidel turnaje díky postupu do 7. kola národního poháru automaticky 3. pozici a zbylé týmy bojovaly o zbylé pozice!

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(non) Sakura II non Tj Sokol Boleradice 30.07.2008
(187815677) Rychnov n.Kn 3 - 0 1.FC Hutisko 30.07.2008
(187800140) FC Výplach Řež 2 - 0 vrsovice 1905 30.07.2008

(non) 1.FC Hutisko non Sakura II 06.08.2008
(188211290) Tj Sokol Boleradice 4 - 0 FC Výplach Řež 06.08.2008
(188148651) Rychnov n.Kn 2 - 0 vrsovice 1905 06.08.2008

(188392116) FC Výplach Řež 3 - 0 1.FC Hutisko 13.08.2008
(non) Sakura II non Rychnov n.Kn 13.08.2008
(188348173) vrsovice 1905 0 - 6 Tj Sokol Boleradice 13.08.2008

(188597760) 1.FC Hutisko 2 - 1 Tj Sokol Boleradice 20.08.2008
(188538302) Rychnov n.Kn 0 - 1 FC Výplach Řež 20.08.2008
(non) Sakura II non vrsovice 1905 20.08.2008

(non) FC Výplach Řež non Sakura II 27.08.2008
(188787009) Tj Sokol Boleradice 5 - 0 Rychnov n.Kn 27.08.2008
(188869299) vrsovice 1905 2 - 6 1.FC Hutisko 27.08.2008

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Stargins 13 5 4 1 0 13 4 +9
Lost in Teplice 12 5 4 0 1 21 5 +16
Fc Osová 10 5 3 1 1 9 8 +1
FC Carpe-Diem 6 5 2 0 3 10 16 -6
GKS Ostrava 3 5 1 0 4 9 17 -8
FC Real Brno 0 5 0 0 5 7 19 -12

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(187818197) Lost in Teplice 3 - 0 Fc Osová 30.07.2008
(187785790) FC Carpe-Diem 4 - 3 GKS Ostrava 30.07.2008
(187907633) Stargins 2 - 0 FC Real Brno 30.07.2008

(188044101) GKS Ostrava 1 - 5 Lost in Teplice 06.08.2008
(188034961) Fc Osová 1 - 1 Stargins 06.08.2008
(188235023) FC Carpe-Diem 4 - 3 FC Real Brno 06.08.2008

(188285804) Stargins 4 - 0 GKS Ostrava 13.08.2008
(188354057) Lost in Teplice 5 - 0 FC Carpe-Diem 13.08.2008
(188270499) FC Real Brno 2 - 3 Fc Osová 13.08.2008

(188515889) GKS Ostrava 1 - 3 Fc Osová 20.08.2008
(188566853) FC Carpe-Diem 1 - 3 Stargins 20.08.2008
(188597482) Lost in Teplice 6 - 1 FC Real Brno 20.08.2008

(188850332) Stargins 3 - 2 Lost in Teplice 27.08.2008
(188900943) Fc Osová 2 - 1 FC Carpe-Diem 27.08.2008
(188864350) FC Real Brno 1 - 4 GKS Ostrava 27.08.2008

Základní skupina E[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
SKP Mladá Boleslav 12 5 4 0 1 21 7 +14
SK Červený Kostelec 12 5 4 0 1 16 10 +6
FC DEJVICE 9 5 3 0 2 17 12 +5
Recreativo Oparno CF 9 5 3 0 2 14 11 +3
Boxers Fc 3 5 1 0 4 6 16 -10
NotAndOrXor 0 5 0 0 5 3 21 -18

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(187836644) Recreativo Oparno CF 1 - 3 SKP Mladá Boleslav 30.07.2008
(187916236) SK Červený Kostelec 2 - 0 Boxers Fc 30.07.2008
(187778739) FC DEJVICE 5 - 0 NotAndOrXor 30.07.2008

(188104156) Boxers Fc 1 - 5 Recreativo Oparno CF 06.08.2008
(188061129) SKP Mladá Boleslav 5 - 2 FC DEJVICE 06.08.2008
(188036018) SK Červený Kostelec 4 - 2 NotAndOrXor 06.08.2008

(188329764) FC DEJVICE 2 - 1 Boxers Fc 13.08.2008
(188269449) Recreativo Oparno CF 3 - 2 SK Červený Kostelec 13.08.2008
(kontumace) NotAndOrXor 0 - 5 SKP Mladá Boleslav 13.08.2008

(188610488) Boxers Fc 1 - 6 SKP Mladá Boleslav 20.08.2008
(188523875) SK Červený Kostelec 5 - 3 FC DEJVICE 20.08.2008
(188560606) Recreativo Oparno CF 4 - 0 NotAndOrXor 20.08.2008

(188755411) FC DEJVICE 5 - 1 Recreativo Oparno CF 27.08.2008
(188931135) SKP Mladá Boleslav 2 - 3 SK Červený Kostelec 27.08.2008
(188791417) NotAndOrXor 1 - 3 Boxers Fc 27.08.2008

Základní skupina F[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
WoG 12 4 4 0 0 26 5 +21
SFC Triangel 6 4 2 0 2 17 7 +10
meteor praha * * * * * * * *
Lemuři z Madagaskaru 6 4 2 0 2 14 11 +3
TJ Manchester City 3 4 1 0 3 6 20 -14
Černíkovice 3 4 1 0 3 6 26 -20
  • Tým meteor praha zaujal podle pravidel turnaje díky postupu do 7. kola národního poháru automaticky 3. pozici a zbylé týmy bojovaly o zbylé pozice!

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(187815177) SFC Triangel 3 - 4 Lemuři z Madagaskaru 30.07.2008
(187811750) WoG 7 - 1 TJ Manchester City 30.07.2008
(non) meteor praha non Černíkovice 30.07.2008

(188223950) TJ Manchester City 0 - 4 SFC Triangel 06.08.2008
(non) Lemuři z Madagaskaru non meteor praha 06.08.2008
(188064263) WoG 11 - 0 Černíkovice 06.08.2008

(non) meteor praha non TJ Manchester City 13.08.2008
(188325957) SFC Triangel 1 - 3 WoG 13.08.2008
(188323190) Černíkovice 3 - 1 Lemuři z Madagaskaru 13.08.2008

(188554126) TJ Manchester City 0 - 6 Lemuři z Madagaskaru 20.08.2008
(non) WoG non meteor praha 20.08.2008
(188599405) SFC Triangel 9 - 0 Černíkovice 20.08.2008

(non) meteor praha non SFC Triangel 27.08.2008
(188889311) Lemuři z Madagaskaru 3 - 5 WoG 27.08.2008
(188890232) Černíkovice 3 - 5 TJ Manchester City 27.08.2008

Základní skupina G[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Slavka 10 5 3 1 1 12 4 +8
Mraveniště 9 5 3 0 2 16 6 +10
Momáci 9 5 3 0 2 17 11 +6
FC EURO Praha 9 5 3 0 2 13 11 +2
FC Comets HK 7 5 2 1 2 8 8 ±0
The Dellivery 0 5 0 0 5 2 28 -26

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(187805062) Slavka 3 - 1 FC EURO Praha 30.07.2008
(187798646) FC Comets HK 1 - 0 Mraveniště 30.07.2008
(187796277) Momáci 8 - 1 The Dellivery 30.07.2008

(188133484) Mraveniště 2 - 0 Slavka 06.08.2008
(188026977) FC EURO Praha 5 - 3 Momáci 06.08.2008
(188122853) FC Comets HK 3 - 0 The Dellivery 06.08.2008

(188273985) Momáci 3 - 0 Mraveniště 13.08.2008
(188427171) Slavka 1 - 1 FC Comets HK 13.08.2008
(188323334) The Dellivery 0 - 2 FC EURO Praha 13.08.2008

(188547988) Mraveniště 4 - 1 FC EURO Praha 20.08.2008
(188657728) FC Comets HK 2 - 3 Momáci 20.08.2008
(188635900) Slavka 5 - 0 The Dellivery 20.08.2008

(188748493) Momáci 0 - 3 Slavka 27.08.2008
(188900362) FC EURO Praha 4 - 1 FC Comets HK 27.08.2008
(188760454) The Dellivery 1 - 10 Mraveniště 27.08.2008

Základní skupina H[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Chelsea Brno Fc 12 4 4 0 0 11 2 +9
Urban team 7 4 2 1 1 9 2 +7
TJ Jiskra Měřín * * * * * * * *
Draci Olomouc 5 4 1 2 1 8 3 +5
SC Talapoins 3 4 1 0 3 6 14 -8
mirdovi destruktori 1 4 0 1 3 3 16 -13
  • Tým TJ Jiskra Měřín zaujal podle pravidel turnaje díky postupu do 7. kola národního poháru automaticky 3. pozici a zbylé týmy bojovaly o zbylé pozice!

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(187795945) Chelsea Brno Fc 2 - 1 Draci Olomouc 30.07.2008
(187817583) Urban team 6 - 0 mirdovi destruktori 30.07.2008
(non) TJ Jiskra Měřín non SC Talapoins 30.07.2008

(188169535) mirdovi destruktori 1 - 3 Chelsea Brno Fc 06.08.2008
(non) Draci Olomouc non TJ Jiskra Měřín 06.08.2008
(188028184) Urban team 3 - 0 SC Talapoins 06.08.2008

(non) TJ Jiskra Měřín non mirdovi destruktori 13.08.2008
(188285947) Chelsea Brno Fc 2 - 0 Urban team 13.08.2008
(188293024) SC Talapoins 0 - 6 Draci Olomouc 13.08.2008

(188618478) mirdovi destruktori 1 - 1 Draci Olomouc 20.08.2008
(non) Urban team non TJ Jiskra Měřín 20.08.2008
(188515314) Chelsea Brno Fc 4 - 0 SC Talapoins 20.08.2008

(non) TJ Jiskra Měřín non Chelsea Brno Fc 27.08.2008
(188862680) Draci Olomouc 0 - 0 Urban team 27.08.2008
(188805978) SC Talapoins 6 - 1 mirdovi destruktori 27.08.2008

Hlavní pavouk play off[edit]

Šestnáctifinále   Osmifinále   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
A1  FC David's 9  
B4  1. FC Chlastava 0     I  FC David's 4  
C2  FC Výplach Řež 5   II  FC Výplach Řež 2  
D3  Fc Osová 0       I  FC David's 5  
E1  SKP Mladá Bol. 6       II  SKP Mladá Bol. 4  
F4  Lemuři z Mad. 0     III  SKP Mladá Bol. 4
G2  Mraveniště 0   IV  TJ Jiskra Měřín 3  
H3  TJ Jiskra Měřín 6       I  FC David's 1  
B1  FC Palhanec a.s. 1       II  Lost in Teplice 3  
A4  Pohlední pampel. 2     V  Pohlední pampel. 5  
D2  Lost in Teplice 5   VI  Lost in Teplice 0  
C3  Sakura II 0       III  Lost in Teplice 3
F1  WoG 7       IV  WoG 1  
E4  Recreativo Oparno CF 2     VII  WoG 4
H2  Urban team 3   VIII  Urban team 1  
G3  Momáci 2       I  Lost in Teplice 3
C1  Tj Sokol Bol. 6       II  meteor praha 2
D4  FC Carpe-Diem 0     IX  Tj Sokol Bol. 2  
A2  HFC Zlín 3   X  1.FC BABYLON 6  
B3  1.FC BABYLON 4       V  1.FC BABYLON 2  
G1  Slavka 0       VI  meteor praha 3  
H4  Draci Olomouc 1     XI  Draci Olomouc 1
E2  SK Červený Kostelec 2   XII  meteor praha 5  
F3  meteor praha 3       III  meteor praha 2
D1  Stargins 3       IV  Chelsea Brno Fc 1  
C4  1.FC Hutisko 1     XIII  Stargins 2  
B2  FK winner 2   XIV  Tukani 3  
A3  Tukani 5       VII  Tukani 0
H1  Chelsea Brno Fc 3       VIII  Chelsea Brno Fc 1  
G4  FC EURO Praha 1     XV  Chelsea Brno Fc 2
F2  SFC Triangel 0   XVI  FC DEJVICE 1  
E3  FC DEJVICE 5  

Play off[edit]

Šestnácitifinále[edit]

Termín šestnáctifinále - 03.09.2008.

ID Výsledek zápasu
(189050048) FC David's 9 - 0 1. FC Chlastava
(189019812) FC Výplach Řež 5 - 0 Fc Osová
(189077157) SKP Mladá Boleslav 6 - 0 Lemuři z Madagaskaru
(189026565) Mraveniště 0 - 6 TJ Jiskra Měřín
(189054828) Fotball Club Palhanec a.s. 1 - 2 Pohlední pampeliškou
(189023874) Lost in Teplice 5 - 0 Sakura II
(189002208) WoG 7 - 2 Recreativo Oparno CF
(189031635) Urban team 3 - 2 pen. Momáci
(189097030) Tj Sokol Boleradice 6 - 0 FC Carpe-Diem
(189043214) HFC Zlín 3 - 4 pen. 1.FC BABYLON
(189145725) Slavka 0 - 1 pen. Draci Olomouc
(189095920) SK Červený Kostelec 2 - 3 meteor praha
(189025007) Stargins 3 - 1 1.FC Hutisko
(189070038) FK winner 2 - 5 Tukani
(189045837) Chelsea Brno Fc 3 - 1 FC EURO Praha
(kontumace) SFC Triangel 0 - 5 FC DEJVICE

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 10.09.2008.

ID Výsledek zápasu
(189262226) FC David's 4 - 2 FC Výplach Řež
(189241511) SKP Mladá Boleslav 4 - 3 TJ Jiskra Měřín
(189259866) Lost in Teplice 5 - 0 Pohlední pampeliškou
(189240019) WoG 4 - 1 Urban team
(189323423) Tj Sokol Boleradice 2 - 6 1.FC BABYLON
(189354819) meteor praha 5 - 1 Draci Olomouc
(189340774) Stargins 2 - 3p Tukani
(189326247) Chelsea Brno Fc 2 - 1 FC DEJVICE

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 17.09.2008.

ID Výsledek zápasu
(189518181) FC David's 5 - 4p SKP Mladá Boleslav
(189512394) Lost in Teplice 3 - 1 WoG
(189511033) 1.FC BABYLON 2 - 3 meteor praha
(189527240) Tukani 0 - 1 Chelsea Brno Fc

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 24.09.2008.

ID Výsledek zápasu
(189785010) FC David's 1 - 3 Lost in Teplice
(189762211) meteor praha 2 - 1 Chelsea Brno Fc

O 3. místo[edit]

Termín zápasu o 3. místo - 01.10.2008.

ID Výsledek zápasu
(190130161) FC David's 2 - 3 Chelsea Brno Fc

Finále[edit]

Termín finále - 01.10.2008.

ID Výsledek zápasu
(190059014) Lost in Teplice 3 - 2p meteor praha

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. Lost in Teplice
2. meteor praha
3. Chelsea Brno Fc
4. FC David's
5. WoG
6. SKP Mladá Boleslav
7. Tukani
8. 1.FC BABYLON
9. Stargins
10. Tj Sokol Boleradice
11. FC Výplach Řež
12. Urban team
13. FC DEJVICE
14. TJ Jiskra Měřín
15. Pohlední pampeliškou
16. Draci Olomouc
17. Slavka
18. Fotball Club Palhanec a.s.
19. SK Červený Kostelec
20. HFC Zlín
21. FK winner
22. Mraveniště
23. SFC Triangel
24. Fc Osová
25. Momáci
26. Sakura II
27. Recreativo Oparno CF
28. FC EURO Praha
29. Lemuři z Madagaskaru
30. 1.FC Hutisko
31. 1. FC Chlastava
32. FC Carpe-Diem
33. FC Comets HK
34. Rychnov n.Kn
35. Überfotbalisti
36. FK SPARTAK BLŠANY
37. GKS Ostrava
38. SC Talapoins
39. Boxers Fc
40. TJ Manchester City
41. Černíkovice
42. FC ŠTROSMAJER BRNO
43. mirdovi destruktori
44. FC Španělská Vesnice
45. FC Real Brno
46. vrsovice 1905
47. NotAndOrXor
48. The Dellivery

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Adrián Maiz WoG 11
2. Bjarne Aspenstål Lost in Teplice 10
3. Liutauras Dzindziliauskas FC David's 9
4. Věroslav Barcal Tukani 7
5. Arpád Majer HFC Zlín 7
6. Jan Vávra Stargins 7
7. Francisco Maggiolo SKP Mladá Boleslav 7
8. Tom Houtekamer FC David's 7
9. Oscar Sand WoG 7
10. Morris McNamara Tj Sokol Boleradice 6


Karetní hříštníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Jeremiasz Jaczyński The Dellivery Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
2. Werner Błaszków Chelsea Brno Fc Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
3. Milinko Mirijevski Tukani Red card Yellow card
4. Sadri Algun FC Carpe-Diem Red card Yellow card
5. Dirk Dünnenberger Lost in Teplice Red card Yellow card
6. James Downing Tukani Yellow card Yellow card Yellow card
7. Petr Pavel Sladký Fc Osová Yellow card Yellow card Yellow card
8. Manfred Sobotka Urban team Yellow card Yellow card Yellow card
9. Lesław Siadak SC Talapoins Yellow card Yellow card Yellow card
10. Lubomír Konečný Tj Sokol Boleradice Red card

Tipovačka[edit]

# Tiper Body
1. profik 166
2. ciclop 164
3. mariooocz 160
4. MOMOOO 160
5. podtrzitko 143
6. gaijin 140
7. Martin4 132
8. vitaminck 126
9. Mravenec 112
10. Pebu32 108
11. vladimirek 104
12. Kylee 97
13. colycek 80
14. Himbus 66
15. LubomirStreit 62
16. WT-Kris 61
17. sandokancz 52
18. dzorc 22
19. auty 16
20. Mirek48 12
21. coudy 8
22. jiricekkucerojc 7
23. -DaWe- 6
24. KVikfin 0
  • Nejlepší 3 tipeři si vybojovali přímé nasazení do základní skupiny v 11. ročníku.

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 10. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Ohlédnutí za 1. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 2. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 3. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 4. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 5. kolem základních skupin
Ohlédnutí za šestnáctifinále play off
Ohlédnutí za osmifinále play off
Ohlédnutí za čtvrtfinále play off
Ohlédnutí za semifinále play off
Ohlédnutí za finále play off a zápasem o bronz

Rozhovory s manažery[edit]

Rozhovor s manažerem Jay-jay7 - vítězem ročníku

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.