Cs/GBook2 Cup Junior (9. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 45-46)

Ročník 9. ročník
Počet účastníků 36
Zlato P1 blue.gif Fc POLDI Zbytiny "B"
Stříbro P2 blue.gif juniors tym Cernikovice
Bronz P3 blue.gif SFK czela U19

Vítězem devátého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal Fc POLDI Zbytiny "B", ze stříbra se radoval juniors tym Cernikovice a bronz obdrželi SFK czela U19.

Týmy byly rozděleny do tří dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy po tomto ročníku sestoupily a první tři týmy 2. ligy postoupily. Úplně na stejném principu probíhaly i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

Hracím dnem byla neděle 19:20

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým ze 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým ze 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým ze 2. ligy
  • 7. tým ze 2. ligy
  • 8. tým ze 2. ligy
  • atd.

Na stejném principu fungují i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek FC Kemeňákov Junior. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy Momáci Junior, FC Ukopni to B a SFK czela U19.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Fc POLDI Zbytiny "B" 46 22 13 7 2 44 19 +25
juniors tym Cernikovice 44 22 14 2 6 58 42 +16
SFK czela U19 43 22 14 1 7 51 39 +12
FC Kemeňákov Junior 41 22 13 2 7 61 39 +22
Momáci Junior 38 22 11 5 6 47 31 +16
Lemurci z Madagaskaru 36 22 11 3 8 64 51 +13
Draci Olomouc B 31 22 10 1 11 52 42 +10
FC Osová junior 30 22 9 3 10 47 57 -10
FC Ukopni to B 27 22 7 6 9 44 43 +1
Vršovické veverky junior 19 22 5 4 13 25 47 -22
KORFouni U19 15 22 4 3 15 25 60 -35
Svijany chicks 7 22 2 1 19 24 72 -48
  • Tým KORFouni U19 sestoupil do 2. ligy.
  • Týmy Vršovické veverky junior a Svijany chicks by sestoupily také, ale z ligového systému se odhlásily, a tak se v dalším ročníku 2. ligy vůbec neobjevily.

Rozlosování[edit]

Poznámka

Název týmu Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů je v rozlosování zkrácen z šířkových důvodů na Lemurci z Madagaskaru.

Výsledek Datum a čas

FC Kemeňákov Junior 4 - 1 Lemurci z Madagaskaru 10.4.2011 19:20
Vršovické veverky junior 1 - 1 SFK czela U19 10.4.2011 19:20
KORFouni U19 1 - 1 FC Ukopni to B 10.4.2011 19:20
Momáci Junior 0 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 10.4.2011 19:20
FC Osová junior 2 - 1 Draci Olomouc B 10.4.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 4 – 1 Svijany chicks 10.4.2011 19:20

Svijany chicks 2 - 4 Draci Olomouc B 17.4.2011 19:20
SFK czela U19 3 - 2 Momáci Junior 17.4.2011 19:20
FC Ukopni to B 5 - 0 Vršovické veverky junior 17.4.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 3 - 0 KORFouni U19 17.4.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 0 FC Osová junior 17.4.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 4 FC Kemeňákov Junior 17.4.2011 19:20

FC Kemeňákov Junior 3 - 2 Svijany chicks 24.4.2011 19:20
Vršovické veverky junior 3 - 2 Lemurci z Madagaskaru 24.4.2011 19:20
Momáci Junior 1 - 1 FC Ukopni to B 24.4.2011 19:20
Draci Olomouc B 0 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 24.4.2011 19:20
KORFouni U19 2 - 2 juniors tym Cernikovice 24.4.2011 19:20
FC Osová junior 3 - 0 SFK czela U19 24.4.2011 19:20

Svijany chicks 0 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 1.5.2011 19:20
SFK czela U19 1 - 3 Draci Olomouc B 1.5.2011 19:20
FC Ukopni to B 2 - 2 FC Osová junior 1.5.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 3 - 3 Momáci Junior 1.5.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 1 Vršovické veverky junior 1.5.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 3 - 2 KORFouni U19 1.5.2011 19:20

KORFouni U19 1 - 0 Svijany chicks 8.5.2011 19:20
Momáci Junior 3 - 1 juniors tym Cernikovice 8.5.2011 19:20
FC Osová junior 6 - 1 Lemurci z Madagaskaru 8.5.2011 19:20
Vršovické veverky junior 1 - 2 FC Kemeňákov Junior 8.5.2011 19:20
Draci Olomouc B 6 - 1 FC Ukopni to B 8.5.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 0 SFK czela U19 8.5.2011 19:20

Svijany chicks 1 - 2 SFK czela U19 15.5.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 5 - 3 Draci Olomouc B 15.5.2011 19:20
FC Ukopni to B 0 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 15.5.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 4 - 0 Momáci Junior 15.5.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 0 FC Osová junior 15.5.2011 19:20
KORFouni U19 3 - 2 Vršovické veverky junior 15.5.2011 19:20

Vršovické veverky junior 2 - 2 Svijany chicks 22.5.2011 19:20
Momáci Junior 5 - 0 KORFouni U19 22.5.2011 19:20
Draci Olomouc B 2 - 3 juniors tym Cernikovice 22.5.2011 19:20
FC Osová junior 2 - 6 FC Kemeňákov Junior 22.5.2011 19:20
SFK czela U19 2 - 1 FC Ukopni to B 22.5.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 3 Lemurci z Madagaskaru 22.5.2011 19:20

Svijany chicks 2 - 4 FC Ukopni to B 29.5.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 1 - 4 SFK czela U19 29.5.2011 19:20
KORFouni U19 1 - 3 FC Osová junior 29.5.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 29.5.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 1 - 1 Draci Olomouc B 29.5.2011 19:20
Vršovické veverky junior 3 - 2 Momáci Junior 29.5.2011 19:20

Momáci Junior 4 - 0 Svijany chicks 5.6.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 0 FC Kemeňákov Junior 5.6.2011 19:20
FC Osová junior 0 - 0 Vršovické veverky junior 5.6.2011 19:20
FC Ukopni to B 3 - 1 Lemurci z Madagaskaru 5.6.2011 19:20
SFK czela U19 2 - 0 juniors tym Cernikovice 5.6.2011 19:20
Draci Olomouc B 4 - 2 KORFouni U19 5.6.2011 19:20

Svijany chicks 1 - 3 Lemurci z Madagaskaru 12.6.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 2 FC Ukopni to B 12.6.2011 19:20
Momáci Junior 4 - 1 FC Osová junior 12.6.2011 19:20
Vršovické veverky junior 1 - 2 Draci Olomouc B 12.6.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 3 - 0 SFK czela U19 12.6.2011 19:20
KORFouni U19 0 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 12.6.2011 19:20

FC Osová junior 6 - 0 Svijany chicks 19.6.2011 19:20
Draci Olomouc B 2 - 1 Momáci Junior 19.6.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 0 Vršovické veverky junior 19.6.2011 19:20
FC Ukopni to B 2 - 3 FC Kemeňákov Junior 19.6.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 7 - 0 juniors tym Cernikovice 19.6.2011 19:20
SFK czela U19 3 - 0 KORFouni U19 19.6.2011 19:20

Svijany chicks 3 - 5 FC Osová junior 26.6.2011 19:20
Vršovické veverky junior 0 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 26.6.2011 19:20
Momáci Junior 4 - 1 Draci Olomouc B 26.6.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 1 - 1 FC Ukopni to B 26.6.2011 19:20
KORFouni U19 2 - 3 SFK czela U19 26.6.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 6 - 3 Lemurci z Madagaskaru 26.6.2011 19:20

Lemurci z Madagaskaru 3 - 0 Svijany chicks 3.7.2011 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 Vršovické veverky junior 3.7.2011 19:20
FC Ukopni to B 1 - 3 juniors tym Cernikovice 3.7.2011 19:20
SFK czela U19 2 - 0 FC Kemeňákov Junior 3.7.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 0 KORFouni U19 3.7.2011 19:20
FC Osová junior 1 - 1 Momáci Junior 3.7.2011 19:20

Svijany chicks 1 - 3 Momáci Junior 17.7.2011 19:20
KORFouni U19 3 - 2 Draci Olomouc B 17.7.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 1 - 2 FC Ukopni to B 17.7.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 1 SFK czela U19 17.7.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 0 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 17.7.2011 19:20
Vršovické veverky junior 1 - 3 FC Osová junior 17.7.2011 19:20

SFK czela U19 4 - 1 Lemurci z Madagaskaru 24.7.2011 19:20
FC Ukopni to B 1 - 0 Svijany chicks 24.7.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 0 juniors tym Cernikovice 24.7.2011 19:20
Draci Olomouc B 1 - 2 FC Kemeňákov Junior 24.7.2011 19:20
Momáci Junior 1 - 0 Vršovické veverky junior 24.7.2011 19:20
FC Osová junior 5 - 2 KORFouni U19 24.7.2011 19:20

Svijany chicks 0 - 1 Vršovické veverky junior 31.7.2011 19:20
KORFouni U19 0 - 2 Momáci Junior 31.7.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 6 - 1 FC Osová junior 31.7.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 3 - 2 Draci Olomouc B 31.7.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 4 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 31.7.2011 19:20
FC Ukopni to B 3 - 4 SFK czela U19 31.7.2011 19:20

Draci Olomouc B 2 - 4 Lemurci z Madagaskaru 7.8.2011 19:20
FC Osová junior 0 - 2 juniors tym Cernikovice 7.8.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 1 FC Ukopni to B 7.8.2011 19:20
SFK czela U19 3 - 1 Svijany chicks 7.8.2011 19:20
Momáci Junior 3 - 1 FC Kemeňákov Junior 7.8.2011 19:20
Vršovické veverky junior 1 - 0 KORFouni U19 7.8.2011 19:20

FC Kemeňákov Junior 4 - 1 Vršovické veverky junior 14.8.2011 19:20
Svijany chicks 3 - 0 KORFouni U19 14.8.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 1 Momáci Junior 14.8.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 5 - 0 FC Osová junior 14.8.2011 19:20
FC Ukopni to B 2 - 1 Draci Olomouc B 14.8.2011 19:20
SFK czela U19 7 - 4 Fc POLDI Zbytiny "B" 14.8.2011 19:20

Fc POLDI Zbytiny "B" 5 - 0 Svijany chicks 21.8.2011 19:20
Draci Olomouc B 4 - 0 SFK czela U19 21.8.2011 19:20
FC Osová junior 3 - 2 FC Ukopni to B 21.8.2011 19:20
Momáci Junior 1 - 1 Lemurci z Madagaskaru 21.8.2011 19:20
Vršovické veverky junior 0 - 4 juniors tym Cernikovice 21.8.2011 19:20
KORFouni U19 4 - 3 FC Kemeňákov Junior 21.8.2011 19:20

Svijany chicks 5 - 4 FC Kemeňákov Junior 28.8.2011 19:20
FC Ukopni to B 2 - 3 Momáci Junior 28.8.2011 19:20
SFK czela U19 6 - 1 FC Osová junior 28.8.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 5 - 1 Vršovické veverky junior 28.8.2011 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 2 KORFouni U19 28.8.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 0 Draci Olomouc B 28.8.2011 19:20

Draci Olomouc B 5 - 0 Svijany chicks 4.9.2011 19:20
FC Osová junior 1 - 5 Fc POLDI Zbytiny "B" 4.9.2011 19:20
Momáci Junior 2 - 0 SFK czela U19 4.9.2011 19:20
Vršovické veverky junior 5 - 1 FC Ukopni to B 4.9.2011 19:20
KORFouni U19 0 - 2 Lemurci z Madagaskaru 4.9.2011 19:20
FC Kemeňákov Junior 5 - 1 juniors tym Cernikovice 4.9.2011 19:20

Svijany chicks 0 - 5 juniors tym Cernikovice 11.9.2011 19:20
FC Ukopni to B 6 - 0 KORFouni U19 11.9.2011 19:20
Lemurci z Madagaskaru 5 - 2 FC Kemeňákov Junior 11.9.2011 19:20
SFK czela U19 3 - 1 Vršovické veverky junior 11.9.2011 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 4 - 1 Momáci Junior 11.9.2011 19:20
Draci Olomouc B 3 - 2 FC Osová junior 11.9.2011 19:20

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Josef SKOČOVSKÝ Lemurci 10
2. Metoděj STŘÍBRSKÝ FC Ukopni to B 10
3. Jan REIF Draci Olomouc B 10
4. Rostislav KOUNOVSKÝ FC Kemeňákov Junior 9
5. Michal BOHUŠ SFK czela U19 9
6. Bedřich POHOŘELÝ juniors tym Cernikovice 8
7. David DYK Draci Olomouc B 8
8. Roman SOUKUP FC Osová junior 8
9. Lukáš PAŤAVA Fc POLDI Zbytiny "B" 7
10. Matyáš BREBURDA Momáci Junior 7

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy Iváci Junior, Chelsea Brno Fc "B" a FC Ledeč n.S. U19.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Iváci Junior 54 22 17 3 2 65 25 +40
Srsni U19 47 22 15 2 5 65 28 +37
Zbuzany boys 44 22 14 2 6 74 44 +30
FC foukni ho tam - dorost 40 22 13 1 8 58 46 +12
Juniorka Bobr 33 22 11 0 11 59 57 +2
FC Ledeč n.S. U19 32 22 10 2 10 65 60 +5
Chelsea Brno Fc "B" 31 22 10 1 11 48 44 +4
FC VelMez B 27 22 8 3 11 50 58 -8
RCF Oparno Juventud 24 22 8 0 14 41 62 -21
FC Stredohor boys 21 22 7 0 15 40 70 -30
Chovanci Merin 18 22 5 3 14 38 73 -35
hrdinové 16 22 5 1 16 31 67 -36
  • Týmy Iváci Junior a Zbuzany boys postoupily do dalšího ročníku 1. ligy.
  • Tým Srsni U19 by býval postoupil také, ale vzhledem k tomu, že zkrachoval, tak musel být nahrazen. V žebříčku pro náhrady byl další v pořadí 10. tým 1. ligy - Vršovické veverky, ale tento tým se z našeho ligového systému odhlásil, a tak dodatečně postoupil tým FC foukni ho tam - dorost.
  • Týmy FC Stredohor boys a Chovanci Merin měly původně sestoupit, ale vzhledem k odhlášení dvou týmů z první ligy a zkrachování Sršňů se oba týmy dle žebříčku pro náhrady dodatečně zachránily.
  • Tým hrdinové sestoupil do dalšího ročníku 3. ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

FC foukni ho tam - dorost 5 - 1 hrdinové 10.4.2011 19:20
FC Stredohor boys 5 - 2 Srsni U19 10.4.2011 19:20
Iváci Junior 3 - 0 Chovanci Merin 10.4.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 3 Zbuzany boys 10.4.2011 19:20
Juniorka Bobr 0 - 1 RCF Oparno Juventud 10.4.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 3 FC Ledeč n.S. U19 10.4.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 4 - 2 Chovanci Merin 17.4.2011 19:20
Srsni U19 7 - 2 Juniorka Bobr 17.4.2011 19:20
hrdinové 0 - 1 FC Stredohor boys 17.4.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 17.4.2011 19:20
FC VelMez B 2 - 5 FC foukni ho tam - dorost 17.4.2011 19:20
Zbuzany boys 1 - 3 Iváci Junior 17.4.2011 19:20

FC foukni ho tam - dorost 4 - 1 FC Ledeč n.S. U19 24.4.2011 19:20
Juniorka Bobr 2 - 0 hrdinové 24.4.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 1 Srsni U19 24.4.2011 19:20
Iváci Junior 3 - 0 RCF Oparno Juventud 24.4.2011 19:20
Chovanci Merin 4 - 1 Zbuzany boys 24.4.2011 19:20
FC Stredohor boys 2 - 1 FC VelMez B 24.4.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 1 - 5 Zbuzany boys 1.5.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 3 Chovanci Merin 1.5.2011 19:20
hrdinové 1 - 6 Chelsea Brno Fc "B" 1.5.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 1 Juniorka Bobr 1.5.2011 19:20
Srsni U19 1 - 2 Iváci Junior 1.5.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 4 - 1 FC Stredohor boys 1.5.2011 19:20

FC Stredohor boys 1 - 3 FC Ledeč n.S. U19 8.5.2011 19:20
Juniorka Bobr 3 - 4 FC foukni ho tam - dorost 8.5.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 1 FC VelMez B 8.5.2011 19:20
Iváci Junior 5 - 1 hrdinové 8.5.2011 19:20
Chovanci Merin 1 - 1 Srsni U19 8.5.2011 19:20
Zbuzany boys 6 - 0 RCF Oparno Juventud 8.5.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 8 - 2 RCF Oparno Juventud 15.5.2011 19:20
FC Stredohor boys 7 - 4 Juniorka Bobr 15.5.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 5 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 15.5.2011 19:20
Srsni U19 4 - 0 Zbuzany boys 15.5.2011 19:20
hrdinové 5 - 1 Chovanci Merin 15.5.2011 19:20
FC VelMez B 0 - 3 Iváci Junior 15.5.2011 19:20

Juniorka Bobr 1 - 3 FC Ledeč n.S. U19 22.5.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 1 FC Stredohor boys 22.5.2011 19:20
Iváci Junior 3 - 0 FC foukni ho tam - dorost 22.5.2011 19:20
Chovanci Merin 1 - 1 FC VelMez B 22.5.2011 19:20
Zbuzany boys 5 - 1 hrdinové 22.5.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 3 Srsni U19 22.5.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 0 - 2 Srsni U19 29.5.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 4 - 1 Chovanci Merin 29.5.2011 19:20
Juniorka Bobr 5 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 29.5.2011 19:20
FC VelMez B 0 - 4 Zbuzany boys 29.5.2011 19:20
FC Stredohor boys 0 - 6 Iváci Junior 29.5.2011 19:20
hrdinové 3 - 2 RCF Oparno Juventud 29.5.2011 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 4 - 1 FC Ledeč n.S. U19 5.6.2011 19:20
Iváci Junior 4 - 0 Juniorka Bobr 5.6.2011 19:20
Chovanci Merin 5 - 2 FC Stredohor boys 5.6.2011 19:20
Zbuzany boys 2 - 2 FC foukni ho tam - dorost 5.6.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 5 FC VelMez B 5.6.2011 19:20
Srsni U19 2 - 0 hrdinové 5.6.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 7 - 2 hrdinové 12.6.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 4 Srsni U19 12.6.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 4 - 3 RCF Oparno Juventud 12.6.2011 19:20
FC Stredohor boys 3 - 4 Zbuzany boys 12.6.2011 19:20
Juniorka Bobr 6 - 2 Chovanci Merin 12.6.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 3 Iváci Junior 12.6.2011 19:20

Iváci Junior 3 - 3 FC Ledeč n.S. U19 19.6.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 2 FC Stredohor boys 19.6.2011 19:20
Zbuzany boys 5 - 0 Juniorka Bobr 19.6.2011 19:20
hrdinové 2 - 1 FC VelMez B 19.6.2011 19:20
Chovanci Merin 1 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 19.6.2011 19:20
Srsni U19 5 - 0 FC foukni ho tam - dorost 19.6.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 2 - 2 Iváci Junior 26.6.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 0 Chovanci Merin 26.6.2011 19:20
Juniorka Bobr 3 - 1 Zbuzany boys 26.6.2011 19:20
FC Stredohor boys 2 - 4 RCF Oparno Juventud 26.6.2011 19:20
FC VelMez B 3 - 3 hrdinové 26.6.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 0 - 2 Srsni U19 26.6.2011 19:20

hrdinové 1 - 4 FC Ledeč n.S. U19 3.7.2011 19:20
Srsni U19 4 - 0 FC VelMez B 3.7.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 0 FC foukni ho tam - dorost 3.7.2011 19:20
Zbuzany boys 7 - 0 FC Stredohor boys 3.7.2011 19:20
Chovanci Merin 0 - 5 Juniorka Bobr 3.7.2011 19:20
Iváci Junior 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 3.7.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 2 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 17.7.2011 19:20
Juniorka Bobr 3 - 1 Iváci Junior 17.7.2011 19:20
FC Stredohor boys 4 - 0 Chovanci Merin 17.7.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 4 - 2 Zbuzany boys 17.7.2011 19:20
FC VelMez B 4 - 1 RCF Oparno Juventud 17.7.2011 19:20
hrdinové 0 - 2 Srsni U19 17.7.2011 19:20

Srsni U19 5 - 1 FC Ledeč n.S. U19 24.7.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 2 hrdinové 24.7.2011 19:20
Zbuzany boys 4 - 2 FC VelMez B 24.7.2011 19:20
Chovanci Merin 0 - 4 FC foukni ho tam - dorost 24.7.2011 19:20
Iváci Junior 3 - 1 FC Stredohor boys 24.7.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 3 Juniorka Bobr 24.7.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 2 - 6 Juniorka Bobr 31.7.2011 19:20
FC Stredohor boys 1 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 31.7.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 4 Iváci Junior 31.7.2011 19:20
FC VelMez B 1 - 5 Chovanci Merin 31.7.2011 19:20
hrdinové 1 - 2 Zbuzany boys 31.7.2011 19:20
Srsni U19 3 - 1 RCF Oparno Juventud 31.7.2011 19:20

RCF Oparno Juventud 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 7.8.2011 19:20
Zbuzany boys 6 - 2 Srsni U19 7.8.2011 19:20
Chovanci Merin 4 - 1 hrdinové 7.8.2011 19:20
Iváci Junior 2 - 1 FC VelMez B 7.8.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 2 FC foukni ho tam - dorost 7.8.2011 19:20
Juniorka Bobr 5 - 1 FC Stredohor boys 7.8.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 6 - 2 FC Stredohor boys 14.8.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 1 - 2 Juniorka Bobr 14.8.2011 19:20
FC VelMez B 2 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 14.8.2011 19:20
hrdinové 3 - 4 Iváci Junior 14.8.2011 19:20
Srsni U19 6 - 2 Chovanci Merin 14.8.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 2 - 5 Zbuzany boys 14.8.2011 19:20

Iváci Junior 2 - 0 Srsni U19 21.8.2011 19:20
Chovanci Merin 0 - 6 RCF Oparno Juventud 21.8.2011 19:20
Zbuzany boys 4 - 3 FC Ledeč n.S. U19 21.8.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 0 hrdinové 21.8.2011 19:20
Juniorka Bobr 6 - 2 FC VelMez B 21.8.2011 19:20
FC Stredohor boys 0 - 3 FC foukni ho tam - dorost 21.8.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 3 - 1 FC foukni ho tam - dorost 28.8.2011 19:20
FC VelMez B 5 - 1 FC Stredohor boys 28.8.2011 19:20
Srsni U19 4 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 28.8.2011 19:20
hrdinové 1 - 0 Juniorka Bobr 28.8.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 2 Iváci Junior 28.8.2011 19:20
Zbuzany boys 4 - 4 Chovanci Merin 28.8.2011 19:20

Chovanci Merin 2 - 4 FC Ledeč n.S. U19 4.9.2011 19:20
Iváci Junior 2 - 0 Zbuzany boys 4.9.2011 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 2 RCF Oparno Juventud 4.9.2011 19:20
Juniorka Bobr 0 - 2 Srsni U19 4.9.2011 19:20
FC Stredohor boys 3 - 0 hrdinové 4.9.2011 19:20
FC foukni ho tam - dorost 0 - 3 FC VelMez B 4.9.2011 19:20

FC Ledeč n.S. U19 3 - 4 FC VelMez B 11.9.2011 19:20
hrdinové 3 - 4 FC foukni ho tam - dorost 11.9.2011 19:20
Srsni U19 3 - 0 FC Stredohor boys 11.9.2011 19:20
Zbuzany boys 3 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 11.9.2011 19:20
RCF Oparno Juventud 5 - 2 Juniorka Bobr 11.9.2011 19:20
Chovanci Merin 0 - 3 Iváci Junior 11.9.2011 19:20

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Miroslav MATUŠKA Juniorka Bobr 16
2. Štefan SLÍŽEK Srsni U19 14
3. Roman PAZDERNÍK Iváci Junior 13
4. Karel ZAVŘEL FC Ledeč n.S. U19 12
5. Blahoslav HAVLÍK FC VelMez B 11
6. Ondřej POHOŘELÝ FC Ledeč n.S. U19 10
7. Cieszymir SZCZESNIAK Srsni U19 10
8. Štěpán JUREČEK Juniorka Bobr 9
9. Radim DOKOUPIL Zbuzany boys 9
10. Patrik STARÝ RCF Oparno Juventud 9

3. liga[edit]

Třetí ligy se zúčastnilo 12 nově přihlášených týmů.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Dorost Dobra 54 22 18 0 4 88 25 +63
FK Junior Comfort Dobratice 50 22 15 5 2 80 30 +50
Sberaci micu 45 22 14 3 5 70 35 +35
FC Frýdek-Místek U19 37 22 11 4 7 54 45 +9
futuregos young squad 30 22 9 3 10 40 43 -3
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 29 22 9 2 11 62 62 0
Hradec Králové U19 29 22 8 5 9 46 46 0
Záloha pana Jana 29 22 9 2 11 52 56 -4
smrtaci 29 22 9 2 11 52 58 -6
Lucky Jasan 27 22 9 0 13 54 79 -25
Plácek 22 22 7 1 14 49 76 -27
Marrakova mladez 1 22 0 1 21 23 115 -92
  • Týmy Dorost Dobra, FK Junior Comfort Dobratice a Sberaci micu postoupily do 2. ligy.
  • Tým FC Frýdek-Místek U19 postoupil dodatečně díky odhlášení několika týmů z vyšších lig (dle žebříčku pro nahrazování).
  • Celek Marrakova mládež se z našeho ligového systému odhlásil.
  • Tým futuregos young squad se reinkarnoval v tým minifuturegos.
  • Do dalšího ročníku se nově přihlásily celky: bybalon, Kaufland Trnava junior, Drakisflymania team a Smrtky

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

FK Junior Comfort Dobratice 6 - 0 Plácek 10.4.2011 19:20
Záloha pana Jana 2 - 2 Hradec Králové U19 10.4.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 1 - 4 FC Frýdek-Místek U-19 10.4.2011 19:20
smrtaci 6 - 0 Lucky Jasan 10.4.2011 19:20
Sberaci micu 0 - 3 Dorost Dobra 10.4.2011 19:20
futuregos squad of young conf. drunkards 0 - 0 Marrakova mladez 10.4.2011 19:20

Lucky Jasan 1 - 6 FC Frýdek-Místek U-19 17.4.2011 19:20
Hradec Králové U19 5 - 3 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 17.4.2011 19:20
Plácek 1 - 3 futuregos squad of young conf. drunkards 17.4.2011 19:20
Marrakova mladez 3 - 4 Záloha pana Jana 17.4.2011 19:20
Dorost Dobra 0 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 17.4.2011 19:20
smrtaci 2 - 0 Sberaci micu 17.4.2011 19:20

Sberaci micu 6 - 0 Lucky Jasan 24.4.2011 19:20
futuregos squad of young conf. drunkards 0 - 1 Dorost Dobra 24.4.2011 19:20
Záloha pana Jana 7 - 1 Plácek 24.4.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 5 - 2 Marrakova mladez 24.4.2011 19:20
FC Frýdek-Místek U-19 4 - 2 Hradec Králové U19 24.4.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0 smrtaci 24.4.2011 19:20

Marrakova mladez 1 - 6 FC Frýdek-Místek U-19 1.5.2011 19:20
Plácek 2 - 1 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 1.5.2011 19:20
Lucky Jasan 6 - 1 Hradec Králové U19 1.5.2011 19:20
Dorost Dobra 6 - 0 Záloha pana Jana 1.5.2011 19:20
smrtaci 0 - 2 futuregos squad of young conf. drunkards 1.5.2011 19:20
Sberaci micu 2 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 1.5.2011 19:20

futuregos squad of young conf. drunkards 2 - 3 Sberaci micu 8.5.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 6 - 2 Lucky Jasan 8.5.2011 19:20
Záloha pana Jana 0 - 1 smrtaci 8.5.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 0 - 4 Dorost Dobra 8.5.2011 19:20
FC Frýdek-Místek U-19 2 - 2 Plácek 8.5.2011 19:20
Hradec Králové U19 5 - 0 Marrakova mladez 8.5.2011 19:20

Lucky Jasan 6 - 2 Marrakova mladez 15.5.2011 19:20
Plácek 1 - 2 Hradec Králové U19 15.5.2011 19:20
Dorost Dobra 4 - 1 FC Frýdek-Místek U-19 15.5.2011 19:20
Sberaci micu 4 - 0 Záloha pana Jana 15.5.2011 19:20
smrtaci 3 - 1 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 15.5.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 1 futuregos squad of young conf. drunkards 15.5.2011 19:20

Ac Dragon Dačice Juniors U-19 0 - 7 Sberaci micu 22.5.2011 19:20
Záloha pana Jana 1 - 6 FK Junior Comfort Dobratice 22.5.2011 19:20
futuregos squad of young conf. drunkards 4 - 2 Lucky Jasan 22.5.2011 19:20
FC Frýdek-Místek U-19 5 - 3 smrtaci 22.5.2011 19:20
Hradec Králové U19 0 - 2 Dorost Dobra 22.5.2011 19:20
Marrakova mladez 1 - 2 Plácek 22.5.2011 19:20

Lucky Jasan 3 - 1 Plácek 29.5.2011 19:20
smrtaci 3 - 2 Hradec Králové U19 29.5.2011 19:20
Dorost Dobra 9 - 0 Marrakova mladez 29.5.2011 19:20
futuregos squad of young conf. drunkards 3 - 1 Záloha pana Jana 29.5.2011 19:20
Sberaci micu 3 - 1 FC Frýdek-Místek U-19 29.5.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 1 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 29.5.2011 19:20

Záloha pana Jana 2 - 4 Lucky Jasan 5.6.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 4 - 0 futuregos squad of young conf. drunkards 5.6.2011 19:20
FC Frýdek-Místek U-19 0 - 6 FK Junior Comfort Dobratice 5.6.2011 19:20
Hradec Králové U19 0 - 2 Sberaci micu 5.6.2011 19:20
Marrakova mladez 2 - 8 smrtaci 5.6.2011 19:20
Plácek 1 - 5 Dorost Dobra 5.6.2011 19:20

Lucky Jasan 0 - 3 Dorost Dobra 12.6.2011 19:20
smrtaci 5 - 2 Plácek 12.6.2011 19:20
Sberaci micu 5 - 0 Marrakova mladez 12.6.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 3 Hradec Králové U19 12.6.2011 19:20
futuregos squad of young conf. drunkards 1 - 2 FC Frýdek-Místek U-19 12.6.2011 19:20
Záloha pana Jana 0 - 4 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 12.6.2011 19:20

Ac Dragon Dačice Juniors U-19 7 - 1 Lucky Jasan 19.6.2011 19:20
FC Frýdek-Místek U-19 1 - 0 Záloha pana Jana 19.6.2011 19:20
Plácek 1 - 3 Sberaci micu 19.6.2011 19:20
Hradec Králové U19 2 - 2 futuregos squad of young conf. drunkards 19.6.2011 19:20
Marrakova mladez 1 - 5 FK Junior Comfort Dobratice 19.6.2011 19:20
Dorost Dobra 4 - 1 smrtaci 19.6.2011 19:20

Lucky Jasan 2 - 5 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 26.6.2011 19:20
Záloha pana Jana 2 - 0 FC Frýdek-Místek U-19 26.6.2011 19:20
futuregos squad of young conf. drunkards 1 - 0 Hradec Králové U19 26.6.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 6 - 0 Marrakova mladez 26.6.2011 19:20
Sberaci micu 4 - 1 Plácek 26.6.2011 19:20
smrtaci 1 - 5 Dorost Dobra 26.6.2011 19:20

Dorost Dobra 5 - 1 Lucky Jasan 3.7.2011 19:20
Plácek 6 - 1 smrtaci 3.7.2011 19:20
Marrakova mladez 0 - 8 Sberaci micu 3.7.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 5 - 0 Záloha pana Jana 3.7.2011 19:20
FC Frýdek-Místek U-19 2 - 0 futuregos squad of young conf. drunkards 3.7.2011 19:20
Hradec Králové U19 2 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 3.7.2011 19:20

Lucky Jasan 2 - 6 Záloha pana Jana 17.7.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2 FC Frýdek-Místek U-19 17.7.2011 19:20
futuregos squad of young conf. drunkards 3 - 1 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 17.7.2011 19:20
Sberaci micu 1 - 1 Hradec Králové U19 17.7.2011 19:20
smrtaci 3 - 1 Marrakova mladez 17.7.2011 19:20
Dorost Dobra 8 - 1 Plácek 17.7.2011 19:20

Plácek 4 - 1 Lucky Jasan 24.7.2011 19:20
Marrakova mladez 1 - 8 Dorost Dobra 24.7.2011 19:20
Hradec Králové U19 4 - 3 smrtaci 24.7.2011 19:20
FC Frýdek-Místek U-19 2 - 3 Sberaci micu 24.7.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 4 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 24.7.2011 19:20
Záloha pana Jana 2 - 1 futuregos squad of young conf. drunkards 24.7.2011 19:20

Lucky Jasan 3 - 1 futuregos squad of young conf. drunkards 31.7.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2 Záloha pana Jana 31.7.2011 19:20
smrtaci 3 - 1 FC Frýdek-Místek U-19 31.7.2011 19:20
Sberaci micu 4 - 2 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 31.7.2011 19:20
Plácek 6 - 2 Marrakova mladez 31.7.2011 19:20
Dorost Dobra 3 - 1 Hradec Králové U19 31.7.2011 19:20

Marrakova mladez 2 - 4 Lucky Jasan 7.8.2011 19:20
Hradec Králové U19 5 - 4 Plácek 7.8.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 2 - 2 smrtaci 7.8.2011 19:20
FC Frýdek-Místek U-19 3 - 1 Dorost Dobra 7.8.2011 19:20
Záloha pana Jana 3 - 3 Sberaci micu 7.8.2011 19:20
futuregos squad of young conf. drunkards 2 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 7.8.2011 19:20

Lucky Jasan 3 - 5 FK Junior Comfort Dobratice 14.8.2011 19:20
Sberaci micu 2 - 0 futuregos squad of young conf. drunkards 14.8.2011 19:20
smrtaci 0 - 6 Záloha pana Jana 14.8.2011 19:20
Dorost Dobra 4 - 2 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 14.8.2011 19:20
Plácek 4 - 1 FC Frýdek-Místek U-19 14.8.2011 19:20
Marrakova mladez 0 - 4 Hradec Králové U19 14.8.2011 19:20

Hradec Králové U19 1 - 2 Lucky Jasan 21.8.2011 19:20
FC Frýdek-Místek U-19 4 - 0 Marrakova mladez 21.8.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 4 - 2 Plácek 21.8.2011 19:20
Záloha pana Jana 3 - 2 Dorost Dobra 21.8.2011 19:20
futuregos squad of young conf. drunkards 4 - 3 smrtaci 21.8.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0 Sberaci micu 21.8.2011 19:20

Lucky Jasan 5 - 3 Sberaci micu 28.8.2011 19:20
smrtaci 2 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 28.8.2011 19:20
Plácek 5 - 3 Záloha pana Jana 28.8.2011 19:20
Hradec Králové U19 1 - 1 FC Frýdek-Místek U-19 28.8.2011 19:20
Dorost Dobra 4 - 0 futuregos squad of young conf. drunkards 28.8.2011 19:20
Marrakova mladez 4 - 5 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 28.8.2011 19:20

FC Frýdek-Místek U-19 3 - 2 Lucky Jasan 4.9.2011 19:20
Ac Dragon Dačice Juniors U-19 2 - 3 Hradec Králové U19 4.9.2011 19:20
Záloha pana Jana 7 - 0 Marrakova mladez 4.9.2011 19:20
futuregos squad of young conf. drunkards 5 - 2 Plácek 4.9.2011 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2 Dorost Dobra 4.9.2011 19:20
Sberaci micu 3 - 2 smrtaci 4.9.2011 19:20

Lucky Jasan 4 - 0 smrtaci 11.9.2011 19:20
Dorost Dobra 5 - 4 Sberaci micu 11.9.2011 19:20
Plácek 0 - 4 FK Junior Comfort Dobratice 11.9.2011 19:20
Marrakova mladez 1 - 5 futuregos squad of young conf. drunkards 11.9.2011 19:20
Hradec Králové U19 0 - 1 Záloha pana Jana 11.9.2011 19:20
FC Frýdek-Místek U-19 3 - 3 Ac Dragon Dačice Juniors U-19 11.9.2011 19:20

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Michal Vöröš Dorost Dobra 17
2. Ladislav Štefanka FC Frýdek-Místek U-19 13
3. Norbert Niederle Lucky Jasan 13
4. Bohdan Valášek Lucky Jasan 12
5. Jindřich Myška Ac Dragon Dačice Juniors U-19 12
6. Ludvík Kudlík Ac Dragon Dačice Juniors U-19 11
7. Lubomír Mudruňka FK Junior Comfort Dobratice 11
8. Rostislav Vebr Hradec Králové U19 10
9. Benedikt Posejpal Dorost Dobra 10
10. Antonín Moštěk FK Junior Comfort Dobratice 10


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.