Cs/GBook2 Cup (19. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 45)

Ročník 19. ročník
Počet účastníků 30
Zlato P1 blue.gif KORFouni
Stříbro P2 blue.gif FC Výplach Řež
Bronz P3 blue.gif Dartes


Devatenáctého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 30 týmů. Vítězem se stal tým KORFouni, držitelem stříbra FC Výplach Řež a majitelem bronzových medailí Dartes.

Systém turnaje[edit]

Devatenáctého ročníku se zúčastnilo 30 týmů, tedy o šest více než 18. ročníku. V základních skupinách bylo všech 30 týmů rozlosováno do šesti skupin po pěti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. Do osmifinále play off postoupili vítězové, druhé týmy a čtyři nejlepší týmy ze třetích míst. Osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Základní skupiny[edit]

     Postup do osmifinále play off
     O postupu rozhodl žebříček týmů na 3. místech

Základní skupina A[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
FC Výplach Řež 4 4 0 0 23 2 +21 12
SK Slavia Šumperk 4 2 1 1 10 6 +4 7
Recreativo Oparno CF 4 1 2 1 9 3 +6 5
Kluci z plakátů 4 0 2 2 4 18 -14 2
Slavia Zlín 4 0 1 3 4 21 -17 1
  • Tým Recreativo Oparno CF postoupil daleko v národním poháru, a tak se nemohl účastnit dvou kol základních skupin. V obou zápasech byla podle pravidel turnaje do tabulky započítána remíza 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(331688992) Slavia Zlín 4 - 4 Kluci z plakátů 11.05.2011
(331570256) SK Slavia Šumperk 1 - 6 FC Výplach Řež 11.05.2011

(331823706) SK Slavia Šumperk 4 - 0 Slavia Zlín 18.05.2011
(NP kontumace) Kluci z plakátů 0 - 0 Recreativo Oparno CF 18.05.2011

(331994067) Slavia Zlín 0 - 5 FC Výplach Řež 25.05.2011
(NP kontumace) Recreativo Oparno CF 0 - 0 SK Slavia Šumperk 25.05.2011

(332217184) Recreativo Oparno CF 8 - 0 Slavia Zlín 01.06.2011
(332222298) FC Výplach Řež 9 - 0 Kluci z plakátů 01.06.2011

(332470728) Kluci z plakátů 0 - 5 SK Slavia Šumperk 08.06.2011
(332388739) FC Výplach Řež 3 - 1 Recreativo Oparno CF 08.06.2011

Základní skupina B[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
KORFouni 4 4 0 0 19 4 +15 12
F.C. Hanspaulští tygři 4 3 0 1 14 8 +6 9
Sakura II 4 2 0 2 8 12 -4 6
Slavia Kořenov 4 1 0 3 4 9 -5 3
futuregos 4 0 0 4 0 12 -12 0
  • Tým futuregos po druhém kole základních skupin zbankrotoval a jeho zápasy byly (i zpětně) zkontumovány 3:0 ve prospěch jeho soupeřů. Tým Slavia Kořenov si nedomluvil druhé utkání, které tak bylo zkontumováno 3:0 ve prospěch týmu F.C. Hanspaulští tygři.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(kontumace) Slavia Kořenov 3 - 0 futuregos 11.05.2011
(331641887) F.C. Hanspaulští tygři 4 - 7 KORFouni 11.05.2011

(kontumace) F.C. Hanspaulští tygři 3 - 0 Slavia Kořenov 18.05.2011
(kontumace) futuregos 0 - 3 Sakura II 18.05.2011

(332065582) Slavia Kořenov 0 - 2 KORFouni 25.05.2011
(332040037) Sakura II 1 - 4 F.C. Hanspaulští tygři 25.05.2011

(332245066) Sakura II 4 - 1 Slavia Kořenov 01.06.2011
(kontumace) KORFouni 3 - 0 futuregos 01.06.2011

(kontumace) futuregos 0 - 3 F.C. Hanspaulští tygři 08.06.2011
(332386478) KORFouni 7 - 0 Sakura II 08.06.2011

Základní skupina C[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Iváci 4 3 1 0 9 5 +4 10
Dartes 4 1 2 1 6 4 +2 5
Lemuři z Madagaskaru 4 1 2 1 5 4 +1 5
Momáci 4 1 2 1 5 5 ±0 5
GKS Ostrava 4 0 1 3 7 14 -7 1
  • Tým Lemuři z Madagaskaru postoupil daleko v národním poháru, a tak se nemohl účastnit jednoho kola základních skupin. Oběma týmům byla podle pravidel turnaje do tabulky započítána remíza 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(331566688) Iváci 6 - 4 GKS Ostrava 11.05.2011
(NP kontumace) Lemuři z Madagaskaru 0 - 0 Dartes 11.05.2011

(331848243) Lemuři z Madagaskaru 0 - 0 Iváci 18.05.2011
(331812845) GKS Ostrava 0 - 0 Momáci 18.05.2011

(332065729) Iváci 1 - 0 Dartes 25.05.2011
(331962877) Momáci 2 - 1 Lemuři z Madagaskaru 25.05.2011

(332203719) Momáci 1 - 2 Iváci 01.06.2011
(332265051) Dartes 4 - 1 GKS Ostrava 01.06.2011

(332461841) GKS Ostrava 2 - 4 Lemuři z Madagaskaru 08.06.2011
(332404680) Dartes 2 - 2 Momáci 08.06.2011

Základní skupina D[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
TJ Roštění 4 3 1 0 16 3 +13 10
TJ Jiskra Měřín 4 3 0 1 17 7 +10 9
Tukani 4 2 1 1 9 10 -1 7
AC Shooters Horní Slavkov 4 1 0 3 3 13 -10 3
TJ Jiskra Tanvald 4 0 0 4 0 12 -12 0
  • Tým TJ Jiskra Tanvald po pátém kole základních skupin zbankrotoval a jeho zápasy byly (i zpětně) zkontumovány 3:0 ve prospěch jeho soupeřů, aby nebyl v play off neaktivní tým.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(331608276) TJ Roštění 4 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 11.05.2011
(331639476) TJ Jiskra Měřín 8 - 0 Tukani 11.05.2011

(331841843) TJ Jiskra Měřín 1 - 7 TJ Roštění 18.05.2011
(kontumace) AC Shooters Horní Slavkov 3 - 0 TJ Jiskra Tanvald 18.05.2011

(332038839) TJ Roštění 2 - 2 Tukani 25.05.2011
(kontumace) TJ Jiskra Tanvald 0 - 3 TJ Jiskra Měřín 25.05.2011

(kontumace) TJ Jiskra Tanvald 0 - 3 TJ Roštění 01.06.2011
(332177412) Tukani 4 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 01.06.2011

(332573005) AC Shooters Horní Slavkov 0 - 5 TJ Jiskra Měřín 08.06.2011
(kontumace) Tukani 3 - 0 TJ Jiskra Tanvald 08.06.2011

Základní skupina E[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
Slovan Havířov 4 4 0 0 10 1 +9 12
Sc Celtic Příbram 4 2 0 2 9 4 +5 6
FC foukni ho tam 4 2 0 2 7 6 +1 6
Vymazalka 4 2 0 2 10 10 ±0 6
Dubnica nad Váhom 4 0 0 4 1 16 -15 0

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(331603849) Sc Celtic Příbram 1 - 2 FC foukni ho tam 11.05.2011
(331599185) Vymazalka 5 - 0 Dubnica nad Váhom 11.05.2011

(331876053) Vymazalka 1 - 4 Sc Celtic Příbram 18.05.2011
(331853158) FC foukni ho tam 0 - 1 Slovan Havířov 18.05.2011

(332072628) Sc Celtic Příbram 4 - 0 Dubnica nad Váhom 25.05.2011
(332066023) Slovan Havířov 4 - 1 Vymazalka 25.05.2011

(332347615) Slovan Havířov 1 - 0 Sc Celtic Příbram 01.06.2011
(332272296) Dubnica nad Váhom 1 - 3 FC foukni ho tam 01.06.2011

(332550288) FC foukni ho tam 2 - 3 Vymazalka 08.06.2011
(332465727) Dubnica nad Váhom 0 - 4 Slovan Havířov 08.06.2011

Základní skupina F[edit]

Tým Z V R P VG IG +/- B
FC DEJVICE 4 3 0 1 13 4 +9 9
Lost in Teplice 4 3 0 1 11 3 +8 9
Chelsea Brno Fc 4 2 1 1 8 6 +2 7
návrat žijící smrti 4 1 1 2 7 15 -8 4
Draci Olomouc 4 0 0 4 3 14 -11 0

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(331697902) návrat žijící smrti 2 - 2 Chelsea Brno Fc 11.05.2011
(331631686) FC DEJVICE 6 - 0 Draci Olomouc 11.05.2011

(331780685) FC DEJVICE 6 - 1 návrat žijící smrti 18.05.2011
(331833699) Chelsea Brno Fc 1 - 3 Lost in Teplice 18.05.2011

(332061032) návrat žijící smrti 4 - 1 Draci Olomouc 25.05.2011
(331985508) Lost in Teplice 0 - 1 FC DEJVICE 25.05.2011

(332212539) Lost in Teplice 6 - 0 návrat žijící smrti 01.06.2011
(332365119) Draci Olomouc 1 - 2 Chelsea Brno Fc 01.06.2011

(332388751) Chelsea Brno Fc 3 - 0 FC DEJVICE 08.06.2011
(332486178) Draci Olomouc 1 - 2 Lost in Teplice 08.06.2011

Žebříček týmů na 3. místech[edit]

Sk. Tým B VG IG +/-
F Chelsea Brno Fc 7 8 6 +2
D Tukani 7 9 10 -1
E FC foukni ho tam 6 7 6 +1
B Sakura II 6 8 12 -4
A Recreativo Oparno CF 5 9 3 +6
C Lemuři z Madagaskaru 5 5 4 +1
  • Nejlepší 4 týmy na 3. místech postoupily do play off, zbylé dva týmy vypadly.

Pavouk play off[edit]

  Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále
                                     
I  FC Výplach Řež 4  
II  Sakura II 3  
  I  FC Výplach Řež 5  
  II  Iváci 1  
III  Iváci 3
IV  Tukani 2  
  I  FC Výplach Řež 5  
  II  TJ Jiskra Měřín 2  
V  Slovan Havířov 0  
VI  Lost in Teplice 1  
  III  Lost in Teplice 0
  IV  TJ Jiskra Měřín 2  
VII  TJ Jiskra Měřín 7
VIII  SK Slavia Šumperk 1  
  I  FC Výplach Řež 1
  II  KORFouni 6
IX  F.C. Hanspaulští tygři 0  
X  Dartes 6  
  V  Dartes 6
  VI  Sc Celtic Příbram 1  
XI  FC DEJVICE 0
XII  Sc Celtic Příbram 2  
  III  Dartes 1
  IV  KORFouni 4  
XIII  TJ Roštění 3  
XIV  Chelsea Brno Fc 0  
  VII  TJ Roštění 0
  VIII  KORFouni 5  
XV  KORFouni 5
XVI  FC foukni ho tam 0  


Play off[edit]

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 15.06.2011. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(332644132) FC Výplach Řež 4 - 3 Sakura II
(332676527) Iváci 3 - 2 Tukani
(332733774) Slovan Havířov 0 - 1 Lost in Teplice
(332772114) TJ Jiskra Měřín 7 - 1 SK Slavia Šumperk
(332689028) F.C. Hanspaulští tygři 0 - 6 Dartes
(332645185) FC DEJVICE 0 - 2 Sc Celtic Příbram
(kontumace) TJ Roštění 3 - 0 Chelsea Brno Fc
(332736854) KORFouni 5 - 0 FC foukni ho tam

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 22.06.2011. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(332852082) FC Výplach Řež 5 - 1 Iváci
(332901116) Lost in Teplice 0 - 2 TJ Jiskra Měřín
(332955072) Dartes 6 - 1 Sc Celtic Příbram
(332840161) TJ Roštění 0 - 5 KORFouni

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 29.06.2011. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(333101600) FC Výplach Řež 5 - 2 TJ Jiskra Měřín
(333108040) Dartes 1 - 4 KORFouni

O 3. místo[edit]

Termín duelu o 3. místo - 06.07.2011. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(333461578) TJ Jiskra Měřín 0 - 1 Dartes

Finále[edit]

Termín finále - 06.07.2011. Hráno na neutrální půdě ve Švédsku.

ID Výsledek zápasu
(333316251) FC Výplach Řež 1 - 6 KORFouni

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. KORFouni
2. FC Výplach Řež
3. Dartes
4. TJ Jiskra Měřín
5. TJ Roštění
6. Iváci
7. Lost in Teplice
8. Sc Celtic Příbram
9. Slovan Havířov
10. FC DEJVICE
11. F.C. Hanspaulští tygři
12. SK Slavia Šumperk
13. Chelsea Brno Fc
14. Tukani
15. FC foukni ho tam
16. Sakura II
17. Recreativo Oparno CF
18. Lemuři z Madagaskaru
19. Vymazalka
20. Momáci
21. návrat žijící smrti
22. Slavia Kořenov
23. AC Shooters Horní Slavkov
24. Kluci z plakátů
25. GKS Ostrava
26. Slavia Zlín
27. Draci Olomouc
28. Dubnica nad Váhom
29. TJ Jiskra Tanvald
30. futuregos

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 19. ročník


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.