Cs/GBook2 Cup Junior (13. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 51-52)

Ročník 13. ročník
Počet účastníků 36
Zlato P1 blue.gif Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů
Stříbro P2 blue.gif Chelsea Brno Fc "B"
Bronz P3 blue.gif FC Kemeňákov "B"

Vítězem třináctého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů, ze stříbra se radoval Chelsea Brno Fc "B" a bronz obdržel tým FC Kemeňákov "B".

Týmy byly rozděleny do tří dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy po tomto ročníku sestoupily a první tři týmy 2. ligy postoupily. Úplně na stejném principu probíhaly i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

Hracím dnem byla neděle 19:20

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým ze 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým ze 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým ze 2. ligy
  • 7. tým ze 2. ligy
  • 8. tým ze 2. ligy
  • atd.

Na stejném principu fungují i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy FC Kemeňákov "B", Zbuzany boys a FC Osová junior.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Lemurci z Madagaskaru 60 22 19 3 0 85 34 +51
Chelsea Brno Fc "B" 40 22 11 7 4 48 27 +21
FC Kemeňákov "B" 40 22 13 1 8 58 43 +15
Drakisflymania team 36 22 12 0 10 51 45 +6
Draci Olomouc B 31 22 9 4 9 31 35 -4
Zbuzany boys 29 22 9 2 11 38 57 -19
Momáci Junior 28 22 7 7 8 40 47 -7
SFK czela U19 25 22 7 4 11 55 68 -13
MFK Frýdek-Místek U-19 24 22 6 6 10 44 47 -3
FC foukni ho tam - dorost 21 22 6 3 13 54 61 -7
FC Osová junior 21 22 6 3 13 29 54 -25
Iváci Junior 19 22 5 4 13 35 50 -15


  • Týmy FC foukni ho tam - dorost, FC Osová junior a Iváci junior sestoupily do dalšího ročníku 2. ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Drakisflymania team 3 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 27.1.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 27.1.2013 19:20
Draci Olomouc B 0 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 27.1.2013 19:20
FC Osová junior 3 - 2 SFK czela U19 27.1.2013 19:20
Iváci Junior 4 - 3 FC Kemeňákov "B" 27.1.2013 19:20
Momáci Junior 2 - 1 Zbuzany boys 27.1.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3.2.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 3 - 2 Draci Olomouc B 3.2.2013 19:20
SFK czela U19 2 - 2 Iváci Junior 3.2.2013 19:20
Zbuzany boys 3 - 2 Drakisflymania team 3.2.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 6 - 1 Momáci Junior 3.2.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 2 FC Osová junior 3.2.2013 19:20

Momáci Junior 2 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 10.2.2013 19:20
Drakisflymania team 4 - 3 FC foukni ho tam - dorost 10.2.2013 19:20
FC Osová junior 2 - 3 Zbuzany boys 10.2.2013 19:20
Iváci Junior 1 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 10.2.2013 19:20
Draci Olomouc B 2 - 3 SFK czela U19 10.2.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 1 FC Kemeňákov "B" 10.2.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 5 FC Kemeňákov "B" 17.2.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 Draci Olomouc B 17.2.2013 19:20
SFK czela U19 2 - 6 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 17.2.2013 19:20
Zbuzany boys 4 - 2 Iváci Junior 17.2.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 4 - 1 FC Osová junior 17.2.2013 19:20
Momáci Junior 3 - 2 Drakisflymania team 17.2.2013 19:20

Drakisflymania team 1 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 24.2.2013 19:20
FC Osová junior 3 - 2 Momáci Junior 24.2.2013 19:20
Iváci Junior 2 - 2 FC foukni ho tam - dorost 24.2.2013 19:20
Draci Olomouc B 2 - 3 Zbuzany boys 24.2.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 2 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 24.2.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 5 - 2 SFK czela U19 24.2.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 2 SFK czela U19 3.3.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 2 FC Kemeňákov "B" 3.3.2013 19:20
Zbuzany boys 0 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3.3.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 4 Draci Olomouc B 3.3.2013 19:20
Momáci Junior 4 - 1 Iváci Junior 3.3.2013 19:20
Drakisflymania team 3 - 0 FC Osová junior 3.3.2013 19:20

FC Osová junior 1 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 10.3.2013 19:20
Iváci Junior 0 - 3 Drakisflymania team 10.3.2013 19:20
Draci Olomouc B 0 - 0 Momáci Junior 10.3.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 6 - 0 Zbuzany boys 10.3.2013 19:20
SFK czela U19 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 10.3.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 3 FC foukni ho tam - dorost 10.3.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 17.3.2013 19:20
Zbuzany boys 5 - 3 SFK czela U19 17.3.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 1 - 4 FC Kemeňákov "B" 17.3.2013 19:20
Momáci Junior 2 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 17.3.2013 19:20
Drakisflymania team 2 - 0 Draci Olomouc B 17.3.2013 19:20
FC Osová junior 4 - 2 Iváci Junior 17.3.2013 19:20

Iváci Junior 1 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 24.3.2013 19:20
Draci Olomouc B 2 - 1 FC Osová junior 24.3.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 5 - 0 Momáci Junior 24.3.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 2 Drakisflymania team 24.3.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 Zbuzany boys 24.3.2013 19:20
SFK czela U19 6 - 3 FC foukni ho tam - dorost 24.3.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 8 - 1 Zbuzany boys 31.3.2013 19:20
Momáci Junior 2 - 2 SFK czela U19 31.3.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 0 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 31.3.2013 19:20
Drakisflymania team 3 - 2 FC Kemeňákov "B" 31.3.2013 19:20
FC Osová junior 2 - 5 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 31.3.2013 19:20
Iváci Junior 1 - 1 Draci Olomouc B 31.3.2013 19:20

Draci Olomouc B 1 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 7.4.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 1 Iváci Junior 7.4.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 2 - 1 FC Osová junior 7.4.2013 19:20
SFK czela U19 1 - 4 Drakisflymania team 7.4.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 2 Momáci Junior 7.4.2013 19:20
Zbuzany boys 1 - 3 FC foukni ho tam - dorost 7.4.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 0 - 0 Draci Olomouc B 14.4.2013 19:20
FC Osová junior 0 - 1 FC Kemeňákov "B" 14.4.2013 19:20
Iváci Junior 3 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 14.4.2013 19:20
Drakisflymania team 4 - 3 SFK czela U19 14.4.2013 19:20
Momáci Junior 1 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 14.4.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 5 - 3 Zbuzany boys 14.4.2013 19:20

Zbuzany boys 4 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 21.4.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 FC foukni ho tam - dorost 21.4.2013 19:20
SFK czela U19 1 - 4 Momáci Junior 21.4.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 1 - 0 Drakisflymania team 21.4.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5 - 1 FC Osová junior 21.4.2013 19:20
Draci Olomouc B 1 - 0 Iváci Junior 21.4.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 3 Iváci Junior 28.4.2013 19:20
Momáci Junior 3 - 4 FC Kemeňákov "B" 28.4.2013 19:20
Drakisflymania team 2 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 28.4.2013 19:20
FC Osová junior 2 - 1 Draci Olomouc B 28.4.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 4 SFK czela U19 28.4.2013 19:20
Zbuzany boys 1 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 28.4.2013 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 3 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 5.5.2013 19:20
SFK czela U19 2 - 1 Zbuzany boys 5.5.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 5 - 0 FC foukni ho tam - dorost 5.5.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 0 Momáci Junior 5.5.2013 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 Drakisflymania team 5.5.2013 19:20
Iváci Junior 4 - 0 FC Osová junior 5.5.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 1 FC Osová junior 19.5.2013 19:20
Momáci Junior 0 - 2 Draci Olomouc B 19.5.2013 19:20
Drakisflymania team 3 - 2 Iváci Junior 19.5.2013 19:20
Zbuzany boys 3 - 0 FC Kemeňákov "B" 19.5.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 19.5.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 6 - 0 SFK czela U19 19.5.2013 19:20

SFK czela U19 3 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 26.5.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 1 - 5 Chelsea Brno Fc "B" 26.5.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 1 Zbuzany boys 26.5.2013 19:20
Draci Olomouc B 3 - 2 FC foukni ho tam - dorost 26.5.2013 19:20
FC Osová junior 0 - 3 Drakisflymania team 26.5.2013 19:20
Iváci Junior 0 - 2 Momáci Junior 26.5.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 1 Drakisflymania team 2.6.2013 19:20
Momáci Junior 1 - 1 FC Osová junior 2.6.2013 19:20
Zbuzany boys 1 - 0 Draci Olomouc B 2.6.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 2.6.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 1 Iváci Junior 2.6.2013 19:20
SFK czela U19 4 - 1 FC Kemeňákov "B" 2.6.2013 19:20

FC Kemeňákov "B" 2 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 9.6.2013 19:20
Iváci Junior 1 - 0 Zbuzany boys 9.6.2013 19:20
Draci Olomouc B 1 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 9.6.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5 - 2 SFK czela U19 9.6.2013 19:20
FC Osová junior 3 - 2 FC foukni ho tam - dorost 9.6.2013 19:20
Drakisflymania team 3 - 1 Momáci Junior 9.6.2013 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 5 - 5 Momáci Junior 16.6.2013 19:20
FC foukni ho tam - dorost 5 - 0 Drakisflymania team 16.6.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 Iváci Junior 16.6.2013 19:20
SFK czela U19 1 - 3 Draci Olomouc B 16.6.2013 19:20
Zbuzany boys 0 - 0 FC Osová junior 16.6.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 1 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 16.6.2013 19:20

Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 23.6.2013 19:20
Iváci Junior 2 - 2 SFK czela U19 23.6.2013 19:20
FC Osová junior 1 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 23.6.2013 19:20
Draci Olomouc B 3 - 1 FC Kemeňákov "B" 23.6.2013 19:20
Drakisflymania team 4 - 1 Zbuzany boys 23.6.2013 19:20
Momáci Junior 2 - 1 FC foukni ho tam - dorost 23.6.2013 19:20

Zbuzany boys 2 - 1 Momáci Junior 30.6.2013 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 6 - 2 Drakisflymania team 30.6.2013 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 1 - 1 FC foukni ho tam - dorost 30.6.2013 19:20
SFK czela U19 6 - 0 FC Osová junior 30.6.2013 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 7 - 0 Draci Olomouc B 30.6.2013 19:20
FC Kemeňákov "B" 3 - 2 Iváci Junior 30.6.2013 19:20

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Pavel Chadima Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 15 1
2. Adam Solar SFK czela U19 14
3. Pravoslav Němec Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 13
4. Václav Cakl Momáci Junior 9
5. Mojmír Reichert Drakisflymania team 9
6. František Dolanský Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 9
7. Libor Stoklásek Zbuzany boys 9
8. David Vokřínek FC Kemeňákov "B" 8
9. Lukáš Zikán Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 8
10. Jiří Cejnek Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 8

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy FK Junior Comfort Dobratice, Hradec Králové U19 a Dorost Dobra. Ze třetí ligy postoupily týmy minifuturegos, JEMALL junior a smrtaci. Tým SMRTKY se před začátkem ročníku přejmenoval na Messiho děti.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Messiho děti 49 22 16 1 5 76 44 +32
minifuturegos 41 22 13 2 7 75 55 +20
Hradec Králové U19 41 22 13 2 7 74 55 +19
JEMALL junior 41 22 13 2 7 71 54 +17
FK Junior Comfort Dobratice 40 22 13 1 8 63 38 +25
KORFouni U19 39 22 12 3 7 60 42 +18
Dorost Dobra 32 22 9 5 8 47 43 +4
FC VelMez B 29 22 9 2 11 62 55 +7
smrtaci 27 22 7 6 9 49 55 -6
juniors tym Litohrady 20 22 6 2 14 40 80 -40
FC Ledeč n.S. U19 11 22 3 2 17 27 74 -47
RCF Oparno Juventud 11 22 3 2 17 29 78 -49


  • Týmy Messiho děti, minifuturegos a Hradec Králové U19 postoupily do dalšího ročníku 1. ligy.
  • Týmy FC Ledeč n.S. U19 a RCF Oparno Juventud sestoupily do dalšího ročníku 3. ligy.
  • Tým juniors tym Litohrady se z našeho ligového systému odhlásil (nesplnění podmínek).

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

FC Ledeč n.S. U19 3 - 3 KORFouni U19 27.1.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 4 juniors tym Litohrady 27.1.2013 19:20
FC VelMez B 3 - 4 minifuturegos 27.1.2013 19:20
Messiho děti 5 - 3 JEMALL junior 27.1.2013 19:20
smrtaci 3 - 5 Hradec Králové U19 27.1.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1 Dorost Dobra 27.1.2013 19:20

Dorost Dobra 3 - 0 minifuturegos 3.2.2013 19:20
JEMALL junior 5 - 3 FC VelMez B 3.2.2013 19:20
Hradec Králové U19 5 - 1 Messiho děti 3.2.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0 FC Ledeč n.S. U19 3.2.2013 19:20
KORFouni U19 9 - 1 RCF Oparno Juventud 3.2.2013 19:20
juniors tym Litohrady 2 - 1 smrtaci 3.2.2013 19:20

FC Ledeč n.S. U19 0 - 3 Dorost Dobra 10.2.2013 19:20
smrtaci 5 - 2 KORFouni U19 10.2.2013 19:20
FC VelMez B 2 - 4 Hradec Králové U19 10.2.2013 19:20
Messiho děti 4 - 2 juniors tym Litohrady 10.2.2013 19:20
minifuturegos 2 - 3 JEMALL junior 10.2.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 4 FK Junior Comfort Dobratice 10.2.2013 19:20

Dorost Dobra 1 - 3 JEMALL junior 17.2.2013 19:20
Hradec Králové U19 6 - 1 minifuturegos 17.2.2013 19:20
juniors tym Litohrady 3 - 3 FC VelMez B 17.2.2013 19:20
KORFouni U19 2 - 1 Messiho děti 17.2.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 0 smrtaci 17.2.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 0 RCF Oparno Juventud 17.2.2013 19:20

smrtaci 1 - 1 FC Ledeč n.S. U19 24.2.2013 19:20
Messiho děti 2 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 24.2.2013 19:20
FC VelMez B 5 - 1 KORFouni U19 24.2.2013 19:20
JEMALL junior 4 - 3 Hradec Králové U19 24.2.2013 19:20
minifuturegos 4 - 1 juniors tym Litohrady 24.2.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 2 Dorost Dobra 24.2.2013 19:20

Dorost Dobra 3 - 3 Hradec Králové U19 3.3.2013 19:20
juniors tym Litohrady 4 - 0 JEMALL junior 3.3.2013 19:20
KORFouni U19 4 - 0 minifuturegos 3.3.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 4 Messiho děti 3.3.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0 FC VelMez B 3.3.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 1 smrtaci 3.3.2013 19:20

FC VelMez B 4 - 1 FC Ledeč n.S. U19 10.3.2013 19:20
Messiho děti 5 - 0 RCF Oparno Juventud 10.3.2013 19:20
smrtaci 2 - 2 Dorost Dobra 10.3.2013 19:20
minifuturegos 3 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 10.3.2013 19:20
JEMALL junior 1 - 4 KORFouni U19 10.3.2013 19:20
Hradec Králové U19 4 - 0 juniors tym Litohrady 10.3.2013 19:20

KORFouni U19 2 - 1 Hradec Králové U19 17.3.2013 19:20
Dorost Dobra 1 - 1 juniors tym Litohrady 17.3.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1 JEMALL junior 17.3.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 5 - 2 minifuturegos 17.3.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 6 FC VelMez B 17.3.2013 19:20
smrtaci 0 - 3 Messiho děti 17.3.2013 19:20

Messiho děti 5 - 4 Dorost Dobra 24.3.2013 19:20
minifuturegos 3 - 1 RCF Oparno Juventud 24.3.2013 19:20
FC VelMez B 5 - 1 smrtaci 24.3.2013 19:20
JEMALL junior 6 - 0 FC Ledeč n.S. U19 24.3.2013 19:20
juniors tym Litohrady 3 - 2 KORFouni U19 24.3.2013 19:20
Hradec Králové U19 3 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 24.3.2013 19:20

Dorost Dobra 1 - 2 KORFouni U19 31.3.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 1 juniors tym Litohrady 31.3.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 4 Hradec Králové U19 31.3.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 1 JEMALL junior 31.3.2013 19:20
Messiho děti 4 - 2 FC VelMez B 31.3.2013 19:20
smrtaci 2 - 5 minifuturegos 31.3.2013 19:20

FC VelMez B 4 - 0 Dorost Dobra 7.4.2013 19:20
minifuturegos 4 - 1 Messiho děti 7.4.2013 19:20
JEMALL junior 2 - 2 smrtaci 7.4.2013 19:20
Hradec Králové U19 4 - 0 RCF Oparno Juventud 7.4.2013 19:20
juniors tym Litohrady 4 - 1 FC Ledeč n.S. U19 7.4.2013 19:20
KORFouni U19 2 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 7.4.2013 19:20

Dorost Dobra 3 - 4 FC VelMez B 14.4.2013 19:20
Messiho děti 4 - 2 minifuturegos 14.4.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 2 juniors tym Litohrady 14.4.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 5 Hradec Králové U19 14.4.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0 KORFouni U19 14.4.2013 19:20
smrtaci 4 - 1 JEMALL junior 14.4.2013 19:20

KORFouni U19 3 - 1 Dorost Dobra 21.4.2013 19:20
juniors tym Litohrady 0 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 21.4.2013 19:20
Hradec Králové U19 5 - 0 FC Ledeč n.S. U19 21.4.2013 19:20
minifuturegos 4 - 4 smrtaci 21.4.2013 19:20
JEMALL junior 5 - 0 RCF Oparno Juventud 21.4.2013 19:20
FC VelMez B 0 - 2 Messiho děti 21.4.2013 19:20

RCF Oparno Juventud 2 - 4 minifuturegos 28.4.2013 19:20
Dorost Dobra 2 - 2 Messiho děti 28.4.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 4 JEMALL junior 28.4.2013 19:20
smrtaci 4 - 1 FC VelMez B 28.4.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 6 - 3 Hradec Králové U19 28.4.2013 19:20
KORFouni U19 7 - 0 juniors tym Litohrady 28.4.2013 19:20

JEMALL junior 5 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 5.5.2013 19:20
juniors tym Litohrady 3 - 5 Dorost Dobra 5.5.2013 19:20
Hradec Králové U19 0 - 5 KORFouni U19 5.5.2013 19:20
FC VelMez B 4 - 2 RCF Oparno Juventud 5.5.2013 19:20
minifuturegos 6 - 1 FC Ledeč n.S. U19 5.5.2013 19:20
Messiho děti 3 - 1 smrtaci 5.5.2013 19:20

FC Ledeč n.S. U19 0 - 5 FC VelMez B 19.5.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 0 - 4 Messiho děti 19.5.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 5 - 6 minifuturegos 19.5.2013 19:20
Dorost Dobra 2 - 2 smrtaci 19.5.2013 19:20
KORFouni U19 1 - 2 JEMALL junior 19.5.2013 19:20
juniors tym Litohrady 3 - 6 Hradec Králové U19 19.5.2013 19:20

Hradec Králové U19 1 - 2 Dorost Dobra 26.5.2013 19:20
JEMALL junior 6 - 1 juniors tym Litohrady 26.5.2013 19:20
minifuturegos 3 - 3 KORFouni U19 26.5.2013 19:20
FC VelMez B 3 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 26.5.2013 19:20
smrtaci 4 - 2 RCF Oparno Juventud 26.5.2013 19:20
Messiho děti 3 - 1 FC Ledeč n.S. U19 26.5.2013 19:20

Dorost Dobra 3 - 2 RCF Oparno Juventud 2.6.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 4 smrtaci 2.6.2013 19:20
KORFouni U19 2 - 1 FC VelMez B 2.6.2013 19:20
juniors tym Litohrady 2 - 5 minifuturegos 2.6.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0 Messiho děti 2.6.2013 19:20
Hradec Králové U19 6 - 2 JEMALL junior 2.6.2013 19:20

FC VelMez B 5 - 0 juniors tym Litohrady 9.6.2013 19:20
minifuturegos 8 - 1 Hradec Králové U19 9.6.2013 19:20
JEMALL junior 3 - 1 Dorost Dobra 9.6.2013 19:20
Messiho děti 5 - 0 KORFouni U19 9.6.2013 19:20
smrtaci 1 - 2 FK Junior Comfort Dobratice 9.6.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 4 - 0 FC Ledeč n.S. U19 9.6.2013 19:20

Dorost Dobra 3 - 0 FC Ledeč n.S. U19 16.6.2013 19:20
juniors tym Litohrady 1 - 8 Messiho děti 16.6.2013 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1 RCF Oparno Juventud 16.6.2013 19:20
KORFouni U19 1 - 2 smrtaci 16.6.2013 19:20
Hradec Králové U19 4 - 1 FC VelMez B 16.6.2013 19:20
JEMALL junior 2 - 5 minifuturegos 16.6.2013 19:20

minifuturegos 1 - 2 Dorost Dobra 23.6.2013 19:20
Messiho děti 7 - 1 Hradec Králové U19 23.6.2013 19:20
FC VelMez B 1 - 5 JEMALL junior 23.6.2013 19:20
smrtaci 5 - 1 juniors tym Litohrady 23.6.2013 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 3 KORFouni U19 23.6.2013 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 23.6.2013 19:20

Dorost Dobra 2 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 30.6.2013 19:20
KORFouni U19 2 - 0 FC Ledeč n.S. U19 30.6.2013 19:20
minifuturegos 3 - 0 FC VelMez B 30.6.2013 19:20
Hradec Králové U19 0 - 0 smrtaci 30.6.2013 19:20
JEMALL junior 7 - 3 Messiho děti 30.6.2013 19:20
juniors tym Litohrady 2 - 3 RCF Oparno Juventud 30.6.2013 19:20

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Vlastimil Bošek Messiho děti 21 3
2. Samuel Široký FK Junior Comfort Dobratice 14
3. Hubert Špinar minifuturegos 14 2
4. Aleš Holán KORFouni U19 13 1
5. Vlastimil Eibl Hradec Králové U19 13
6. Adolf Gargoš FC VelMez B 12 1
7. Otakar Biolek JEMALL junior 12 1
8. Erhard Majorczyk juniors tym Litohrady 11
9. Milan Vávra Messiho děti 11 1
10. Josef Pejcha Hradec Králové U19 10

3. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku druhé ligy sem sestoupil tým FKM Javorka. Nově se zúčastnily týmy FC Baník Brod U19, FC Chrod U18, FC Slovan Losíci a Orlíci s Dolan.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Slovan Losíci 58 22 19 1 2 90 24 +66
FC Baník Brod U19 56 22 18 2 2 75 22 +53
FC Chrod U18 51 22 16 3 3 62 18 +44
Záloha pana Jana 40 22 13 1 8 58 54 +4
Plácek 36 22 12 0 10 59 55 +4
Sberaci micu 29 22 9 2 11 54 53 +1
Lucky Jasan 25 22 7 4 11 39 47 -8
hrdinové 24 22 6 6 10 28 53 -25
FKM Javorka 23 22 6 5 11 45 58 -13
bybalon 22 22 7 1 14 29 45 -16
Orlíci s Dolan 14 22 4 2 16 34 79 -45
Chovanci Merin 4 22 1 1 20 21 86 -65


  • Týmy FC Slovan Losíci, FC Baník Brod U19 a FC Chrod U18 postoupily do dalšího ročníku 2. ligy.
  • Týmy Orlíci s Dolan a Chovanci Merin se z našeho ligového systému odhlásily.
  • Nově se do dalšího ročníku přihlásily týmy: Nevyzrálí Sýránci ze Sýrie, Teenagares team a Sokol Javorka.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Sberaci micu 1 - 2 Lucky Jasan 27.1.2013 19:20
FC Slovan Losíci 5 - 2 Plácek 27.1.2013 19:20
FC Chrod U18 3 - 0 Záloha pana Jana 27.1.2013 19:20
FC Baník Brod U19 4 - 0 Chovanci Merin 27.1.2013 19:20
Orlíci s Dolan 6 - 0 hrdinové 27.1.2013 19:20
bybalon 0 - 2 FKM Javorka 27.1.2013 19:20

Záloha pana Jana 4 - 3 Plácek 3.2.2013 19:20
FKM Javorka 2 - 5 FC Slovan Losíci 3.2.2013 19:20
Chovanci Merin 1 - 7 Orlíci s Dolan 3.2.2013 19:20
FC Chrod U18 0 - 0 FC Baník Brod U19 3.2.2013 19:20
Lucky Jasan 3 - 0 bybalon 3.2.2013 19:20
hrdinové 1 - 1 Sberaci micu 3.2.2013 19:20

FC Baník Brod U19 2 - 1 Záloha pana Jana 10.2.2013 19:20
Orlíci s Dolan 0 - 2 FC Chrod U18 10.2.2013 19:20
Sberaci micu 6 - 2 Chovanci Merin 10.2.2013 19:20
bybalon 0 - 0 hrdinové 10.2.2013 19:20
FC Slovan Losíci 4 - 0 Lucky Jasan 10.2.2013 19:20
Plácek 5 - 1 FKM Javorka 10.2.2013 19:20

Záloha pana Jana 4 - 2 FKM Javorka 17.2.2013 19:20
Lucky Jasan 2 - 1 Plácek 17.2.2013 19:20
Chovanci Merin 2 - 0 bybalon 17.2.2013 19:20
hrdinové 0 - 4 FC Slovan Losíci 17.2.2013 19:20
FC Chrod U18 1 - 0 Sberaci micu 17.2.2013 19:20
FC Baník Brod U19 4 - 1 Orlíci s Dolan 17.2.2013 19:20

Sberaci micu 0 - 6 FC Baník Brod U19 24.2.2013 19:20
bybalon 0 - 1 FC Chrod U18 24.2.2013 19:20
Orlíci s Dolan 7 - 2 Záloha pana Jana 24.2.2013 19:20
FC Slovan Losíci 4 - 1 Chovanci Merin 24.2.2013 19:20
Plácek 2 - 1 hrdinové 24.2.2013 19:20
FKM Javorka 3 - 3 Lucky Jasan 24.2.2013 19:20

Záloha pana Jana 4 - 3 Lucky Jasan 3.3.2013 19:20
hrdinové 1 - 1 FKM Javorka 3.3.2013 19:20
FC Chrod U18 3 - 4 FC Slovan Losíci 3.3.2013 19:20
Chovanci Merin 2 - 4 Plácek 3.3.2013 19:20
FC Baník Brod U19 1 - 0 bybalon 3.3.2013 19:20
Orlíci s Dolan 2 - 3 Sberaci micu 3.3.2013 19:20

bybalon 2 - 1 Orlíci s Dolan 10.3.2013 19:20
Plácek 2 - 3 FC Chrod U18 10.3.2013 19:20
FC Slovan Losíci 3 - 1 FC Baník Brod U19 10.3.2013 19:20
Sberaci micu 3 - 5 Záloha pana Jana 10.3.2013 19:20
FKM Javorka 4 - 1 Chovanci Merin 10.3.2013 19:20
Lucky Jasan 2 - 0 hrdinové 10.3.2013 19:20

Záloha pana Jana 7 - 0 hrdinové 17.3.2013 19:20
Chovanci Merin 1 - 5 Lucky Jasan 17.3.2013 19:20
FC Chrod U18 4 - 1 FKM Javorka 17.3.2013 19:20
FC Baník Brod U19 4 - 2 Plácek 17.3.2013 19:20
Orlíci s Dolan 0 - 5 FC Slovan Losíci 17.3.2013 19:20
Sberaci micu 3 - 0 bybalon 17.3.2013 19:20

bybalon 0 - 2 Záloha pana Jana 24.3.2013 19:20
FC Slovan Losíci 5 - 0 Sberaci micu 24.3.2013 19:20
Plácek 7 - 0 Orlíci s Dolan 24.3.2013 19:20
FKM Javorka 1 - 3 FC Baník Brod U19 24.3.2013 19:20
Lucky Jasan 1 - 3 FC Chrod U18 24.3.2013 19:20
hrdinové 2 - 0 Chovanci Merin 24.3.2013 19:20

Záloha pana Jana 5 - 2 Chovanci Merin 31.3.2013 19:20
FC Chrod U18 6 - 1 hrdinové 31.3.2013 19:20
Orlíci s Dolan 1 - 6 FKM Javorka 31.3.2013 19:20
FC Baník Brod U19 2 - 0 Lucky Jasan 31.3.2013 19:20
Sberaci micu 2 - 0 Plácek 31.3.2013 19:20
bybalon 4 - 2 FC Slovan Losíci 31.3.2013 19:20

FC Slovan Losíci 4 - 0 Záloha pana Jana 7.4.2013 19:20
Plácek 1 - 3 bybalon 7.4.2013 19:20
FKM Javorka 3 - 1 Sberaci micu 7.4.2013 19:20
hrdinové 0 - 2 FC Baník Brod U19 7.4.2013 19:20
Lucky Jasan 3 - 1 Orlíci s Dolan 7.4.2013 19:20
Chovanci Merin 1 - 3 FC Chrod U18 7.4.2013 19:20

Záloha pana Jana 1 - 5 FC Slovan Losíci 14.4.2013 19:20
bybalon 1 - 2 Plácek 14.4.2013 19:20
Sberaci micu 3 - 2 FKM Javorka 14.4.2013 19:20
Orlíci s Dolan 1 - 1 Lucky Jasan 14.4.2013 19:20
FC Chrod U18 5 - 0 Chovanci Merin 14.4.2013 19:20
FC Baník Brod U19 4 - 0 hrdinové 14.4.2013 19:20

Chovanci Merin 1 - 2 Záloha pana Jana 21.4.2013 19:20
hrdinové 0 - 3 FC Chrod U18 21.4.2013 19:20
Lucky Jasan 0 - 3 FC Baník Brod U19 21.4.2013 19:20
FKM Javorka 5 - 5 Orlíci s Dolan 21.4.2013 19:20
Plácek 3 - 2 Sberaci micu 21.4.2013 19:20
FC Slovan Losíci 4 - 0 bybalon 21.4.2013 19:20

Záloha pana Jana 3 - 0 bybalon 28.4.2013 19:20
FC Baník Brod U19 4 - 0 FKM Javorka 28.4.2013 19:20
Orlíci s Dolan 0 - 3 Plácek 28.4.2013 19:20
Sberaci micu 0 - 4 FC Slovan Losíci 28.4.2013 19:20
FC Chrod U18 3 - 1 Lucky Jasan 28.4.2013 19:20
Chovanci Merin 3 - 4 hrdinové 28.4.2013 19:20

hrdinové 3 - 0 Záloha pana Jana 5.5.2013 19:20
Lucky Jasan 2 - 2 Chovanci Merin 5.5.2013 19:20
Plácek 0 - 3 FC Baník Brod U19 5.5.2013 19:20
FC Slovan Losíci 6 - 0 Orlíci s Dolan 5.5.2013 19:20
FKM Javorka 1 - 1 FC Chrod U18 5.5.2013 19:20
bybalon 3 - 2 Sberaci micu 5.5.2013 19:20

Záloha pana Jana 2 - 1 Sberaci micu 19.5.2013 19:20
FC Chrod U18 5 - 0 Plácek 19.5.2013 19:20
FC Baník Brod U19 4 - 1 FC Slovan Losíci 19.5.2013 19:20
Orlíci s Dolan 1 - 6 bybalon 19.5.2013 19:20
hrdinové 2 - 0 Lucky Jasan 19.5.2013 19:20
Chovanci Merin 1 - 2 FKM Javorka 19.5.2013 19:20

Lucky Jasan 0 - 0 Záloha pana Jana 26.5.2013 19:20
FKM Javorka 1 - 1 hrdinové 26.5.2013 19:20
Plácek 6 - 0 Chovanci Merin 26.5.2013 19:20
FC Slovan Losíci 1 - 0 FC Chrod U18 26.5.2013 19:20
bybalon 3 - 6 FC Baník Brod U19 26.5.2013 19:20
Sberaci micu 4 - 0 Orlíci s Dolan 26.5.2013 19:20

Záloha pana Jana 3 - 0 Orlíci s Dolan 2.6.2013 19:20
FC Baník Brod U19 6 - 2 Sberaci micu 2.6.2013 19:20
Chovanci Merin 0 - 4 FC Slovan Losíci 2.6.2013 19:20
hrdinové 3 - 4 Plácek 2.6.2013 19:20
FC Chrod U18 2 - 0 bybalon 2.6.2013 19:20
Lucky Jasan 3 - 0 FKM Javorka 2.6.2013 19:20

Plácek 4 - 3 Lucky Jasan 9.6.2013 19:20
FKM Javorka 3 - 4 Záloha pana Jana 9.6.2013 19:20
FC Slovan Losíci 3 - 3 hrdinové 9.6.2013 19:20
Sberaci micu 3 - 0 FC Chrod U18 9.6.2013 19:20
bybalon 2 - 1 Chovanci Merin 9.6.2013 19:20
Orlíci s Dolan 0 - 7 FC Baník Brod U19 9.6.2013 19:20

FC Chrod U18 8 - 0 Orlíci s Dolan 16.6.2013 19:20
Záloha pana Jana 7 - 2 FC Baník Brod U19 16.6.2013 19:20
Chovanci Merin 0 - 8 Sberaci micu 16.6.2013 19:20
Lucky Jasan 1 - 3 FC Slovan Losíci 16.6.2013 19:20
hrdinové 2 - 1 bybalon 16.6.2013 19:20
FKM Javorka 1 - 2 Plácek 16.6.2013 19:20

Plácek 5 - 1 Záloha pana Jana 23.6.2013 19:20
FC Slovan Losíci 5 - 1 FKM Javorka 23.6.2013 19:20
bybalon 3 - 1 Lucky Jasan 23.6.2013 19:20
Sberaci micu 3 - 3 hrdinové 23.6.2013 19:20
Orlíci s Dolan 1 - 0 Chovanci Merin 23.6.2013 19:20
FC Baník Brod U19 1 - 1 FC Chrod U18 23.6.2013 19:20

Záloha pana Jana 1 - 5 FC Chrod U18 30.6.2013 19:20
Chovanci Merin 0 - 6 FC Baník Brod U19 30.6.2013 19:20
hrdinové 1 - 0 Orlíci s Dolan 30.6.2013 19:20
Lucky Jasan 3 - 6 Sberaci micu 30.6.2013 19:20
FKM Javorka 3 - 1 bybalon 30.6.2013 19:20
Plácek 1 - 9 FC Slovan Losíci 30.6.2013 19:20

Nejlepší střelci 3. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Oldřich Fáber FC Slovan Losíci 12
2. Hugo Chytráček FC Slovan Losíci 12 1
3. Albert Linhart FC Slovan Losíci 12
4. Pavel Kratochvíl Sberaci micu 11
5. Petr Chaloupek FC Slovan Losíci 11
6. Miloslav Ondroušek FC Chrod U18 10
7. Jiří Vašátko FC Baník Brod U19 9
8. Karel Mareda FC Baník Brod U19 9 1
9. Radovan Zajíček Lucky Jasan 8
10. Mikoláš Švihel FC Baník Brod U19 8 1


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.