Cs/GBook2 Cup (15. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 41)

Ročník 15. ročník
Počet účastníků 40
Zlato P1 blue.gif meteor praha
Stříbro P2 blue.gif Godfather boys
Bronz P3 blue.gif Mraveniště


Patnáctého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo 40 týmů. Vítězem se stal tým meteor praha, držitelem stříbra Godfather boys a majitelem bronzových medailí Mraveniště.

Systém turnaje[edit]

Patnáctého ročníku se zúčastnilo 40 týmů. V základních skupinách bylo všech 40 týmů rozlosováno do osmi skupin po pěti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. Vítězové jednotlivých skupin postoupili přímo do osmifinále play off. Týmy na druhých a třetích místech postoupily do šestnáctifinále. Osmifinále a šestnáctifinále se hrálo jednozápasově na hřišti lepšího celku ze základní skupiny. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
The Gunners (CZE) 10 4 3 1 0 9 3 +6
FC Výplach Řež 9 4 3 0 1 16 3 +13
Dartes 5 4 1 2 1 7 6 +1
sk slavie praha kutas 4 4 1 1 2 2 13 -11
1.FC PuPP 3 4 1 0 3 7 14 -7
  • Tým Dartes postoupil daleko v národním poháru, a tak se nemohl účastnit dvou kol základních skupin. Jeho soupeřům byly podle pravidel turnaje do tabulky započítány výhry 0:1, zatímco jemu byly za stejné zápasy započítány remízy 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(NP kontumace) Dartes 0 - 1 The Gunners (CZE) 10.02.2010
(267742807) 1.FC PuPP 4 - 0 sk slavie praha kutas 10.02.2010

(NP kontumace) sk slavie praha kutas 1 - 0 Dartes 17.02.2010
(268029634) The Gunners (CZE) 3 - 0 FC Výplach Řež 17.02.2010

(268213826) FC Výplach Řež 8 - 0 sk slavie praha kutas 24.02.2010
(268309645) Dartes 7 - 1 1.FC PuPP 24.02.2010

(268580706) sk slavie praha kutas 1 - 1 The Gunners (CZE) 03.03.2010
(268494998) 1.FC PuPP 0 - 3 FC Výplach Řež 03.03.2010

(kontumace) FC Výplach Řež 5 - 0 Dartes 10.03.2010
(268824105) The Gunners (CZE) 4 - 2 1.FC PuPP 10.03.2010

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC triplex 9 4 3 0 1 11 8 +3
FC Jihlavští bobři 9 4 3 0 1 8 5 +3
futuregos 8 4 2 2 0 14 1 +13
Urban team 3 4 1 0 3 4 10 -6
Recreativo Oparno CF 3 4 1 0 3 5 16 -11
  • Tým futuregos postoupil daleko v národním poháru, a tak se nemohl účastnit dvou kol základních skupin. Jeho soupeřům byly podle pravidel turnaje do tabulky započítány výhry 0:1, zatímco jemu byly za stejné zápasy započítány remízy 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(kontumace) Recreativo Oparno CF 5 - 0 Urban team 10.02.2010
(267815344) FC triplex 3 - 1 FC Jihlavští bobři 10.02.2010

(267945643) FC Jihlavští bobři 3 - 0 Recreativo Oparno CF 17.02.2010
(NP kontumace) Urban team 1 - 0 futuregos 17.02.2010

(NP kontumace) futuregos 0 - 1 FC Jihlavští bobři 24.02.2010
(268259402) Recreativo Oparno CF 0 - 5 FC triplex 24.02.2010

(268544503) FC Jihlavští bobři 3 - 2 Urban team 03.03.2010
(268602064) FC triplex 1 - 6 futuregos 03.03.2010

(268821274) futuregos 8 - 0 Recreativo Oparno CF 10.03.2010
(268859830) Urban team 1 - 2 FC triplex 10.03.2010

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Godfather boys 12 4 4 0 0 24 2 +22
Fc POLDI Zbytiny 9 4 3 0 1 7 4 +3
Tukani 6 4 2 0 2 9 14 -5
1. FC Chlastava 3 4 1 0 3 2 12 -10
SK Červený Kostelec 0 4 0 0 4 3 13 -10

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(267779195) 1. FC Chlastava 0 - 7 Godfather boys 10.02.2010
(267743137) Fc POLDI Zbytiny 2 - 1 SK Červený Kostelec 10.02.2010

(268031384) SK Červený Kostelec 0 - 1 1. FC Chlastava 17.02.2010
(267940202) Godfather boys 10 - 0 Tukani 17.02.2010

(268187916) Tukani 6 - 0 SK Červený Kostelec 24.02.2010
(268221704) 1. FC Chlastava 0 - 2 Fc POLDI Zbytiny 24.02.2010

(268482372) SK Červený Kostelec 2 - 4 Godfather boys 03.03.2010
(268500148) Fc POLDI Zbytiny 3 - 0 Tukani 03.03.2010

(268770895) Tukani 3 - 1 1. FC Chlastava 10.03.2010
(268672411) Godfather boys 3 - 0 Fc POLDI Zbytiny 10.03.2010

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Iváci 10 4 3 1 0 11 4 +7
Lost in Teplice 9 4 3 0 1 13 4 +9
TJ Jiskra Tanvald 6 4 2 0 2 14 7 +7
Voláči Nivnice 4 4 1 1 2 8 15 -7
1.FC BABYLON 0 4 0 0 4 3 19 -16

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(267713833) TJ Jiskra Tanvald 0 - 2 Lost in Teplice 10.02.2010
(267794633) Voláči Nivnice 2 - 2 Iváci 10.02.2010

(267933273) Iváci 5 - 1 TJ Jiskra Tanvald 17.02.2010
(268052875) Lost in Teplice 5 - 0 1.FC BABYLON 17.02.2010

(268209094) 1.FC BABYLON 1 - 2 Iváci 24.02.2010
(268285906) TJ Jiskra Tanvald 5 - 0 Voláči Nivnice 24.02.2010

(268466138) Iváci 2 - 0 Lost in Teplice 03.03.2010
(268468401) Voláči Nivnice 4 - 2 1.FC BABYLON 03.03.2010

(268670096) 1.FC BABYLON 0 - 8 TJ Jiskra Tanvald 10.03.2010
(268781510) Lost in Teplice 6 - 2 Voláči Nivnice 10.03.2010

Základní skupina E[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
AVCH 12 4 4 0 0 14 2 +12
Momáci 10 4 3 1 0 16 2 +14
Douala fc 6 4 2 0 2 5 11 -6
Sakura II 5 4 1 2 1 5 6 -1
Chelsea Brno Fc 0 4 0 0 4 5 21 -16
  • Týmy Sakura II a Momáci postoupily daleko v národním poháru, a tak se nemohly účastnit několika kol základních skupin. Jejich soupeřům byly podle pravidel turnaje do tabulky započítány výhry 0:1, zatímco jim byly za stejné zápasy započítány remízy 0:0.

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(NP kontumace) Sakura II 0 - 1 AVCH 10.02.2010
(267696760) Chelsea Brno Fc 1 - 2 Douala fc 10.02.2010

(NP kontumace) Douala fc 1 - 0 Sakura II 17.02.2010
(NP kontumace) AVCH 1 - 0 Momáci 17.02.2010

(268181024) Momáci 7 - 0 Douala fc 24.02.2010
(268346310) Sakura II 4 - 3 Chelsea Brno Fc 24.02.2010

(268490798) Douala fc 2 - 3 AVCH 03.03.2010
(268539710) Chelsea Brno Fc 1 - 6 Momáci 03.03.2010

(268675007) Momáci 3 - 1 Sakura II 10.03.2010
(268734021) AVCH 9 - 0 Chelsea Brno Fc 10.03.2010

Základní skupina F[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Lemuři z Madagaskaru 9 4 3 0 1 16 6 +10
meteor praha 9 4 3 0 1 14 4 +10
TJ Slovan Nekopnemsi 5 4 1 2 1 9 8 +1
Draci Olomouc 4 4 1 1 2 4 8 -4
FC Romadur 1 4 0 1 3 4 21 -17

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(267798275) Lemuři z Madagaskaru 4 - 0 Draci Olomouc 10.02.2010
(267786323) FC Romadur 3 - 3 TJ Slovan Nekopnemsi 10.02.2010

(268032005) TJ Slovan Nekopnemsi 4 - 1 Lemuři z Madagaskaru 17.02.2010
(268050498) Draci Olomouc 0 - 3 meteor praha 17.02.2010

(268184321) meteor praha 3 - 1 TJ Slovan Nekopnemsi 24.02.2010
(268314764) Lemuři z Madagaskaru 8 - 1 FC Romadur 24.02.2010

(268531045) TJ Slovan Nekopnemsi 1 - 1 Draci Olomouc 03.03.2010
(268424482) FC Romadur 0 - 7 meteor praha 03.03.2010

(268747038) meteor praha 1 - 3 Lemuři z Madagaskaru 10.03.2010
(268809123) Draci Olomouc 3 - 0 FC Romadur 10.03.2010

Základní skupina G[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
SFC Triangel 12 4 4 0 0 19 4 +15
Mraveniště 6 4 2 0 2 12 8 +4
Džorč team 6 4 2 0 2 9 8 +1
TJ Jiskra Měřín 6 4 2 0 2 11 11 0
FK Patos Most 0 4 0 0 4 0 20 -20

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(267755604) SFC Triangel 5 - 2 Mraveniště 10.02.2010
(kontumace) Džorč team 5 - 0 FK Patos Most 10.02.2010

(kontumace) FK Patos Most 0 - 5 SFC Triangel 17.02.2010
(267990432) Mraveniště 5 - 2 TJ Jiskra Měřín 17.02.2010

(kontumace) TJ Jiskra Měřín 5 - 0 FK Patos Most 24.02.2010
(268360094) SFC Triangel 4 - 2 Džorč team 24.02.2010

(kontumace) FK Patos Most 0 - 5 Mraveniště 03.03.2010
(268629834) Džorč team 1 - 4 TJ Jiskra Měřín 03.03.2010

(kontumace) TJ Jiskra Měřín 0 - 5 SFC Triangel 10.03.2010
(268730876) Mraveniště 0 - 1 Džorč team 10.03.2010

Základní skupina H[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Kemeňákov 12 4 4 0 0 11 2 +9
SK Slavia Šumperk 6 4 2 0 2 14 8 +6
AC Shooters Horní Slavkov 6 4 2 0 2 4 11 -7
GKS Ostrava 4 4 1 1 2 4 6 -2
Sc Celtic Příbram 1 4 0 1 3 1 7 -6

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(267715149) GKS Ostrava 1 - 1 Sc Celtic Příbram 10.02.2010
(267769559) FC Kemeňákov 2 - 1 AC Shooters Horní Slavkov 10.02.2010

(268043658) AC Shooters Horní Slavkov 2 - 0 GKS Ostrava 17.02.2010
(268009129) Sc Celtic Příbram 0 - 4 SK Slavia Šumperk 17.02.2010

(268230700) SK Slavia Šumperk 9 - 0 AC Shooters Horní Slavkov 24.02.2010
(268277269) GKS Ostrava 0 - 3 FC Kemeňákov 24.02.2010

(268512082) AC Shooters Horní Slavkov 1 - 0 Sc Celtic Příbram 03.03.2010
(268487590) FC Kemeňákov 5 - 1 SK Slavia Šumperk 03.03.2010

(268667503) SK Slavia Šumperk 0 - 3 GKS Ostrava 10.03.2010
(268686933) Sc Celtic Příbram 0 - 1 FC Kemeňákov 10.03.2010

Hlavní pavouk play off[edit]

Šestnáctifinále   Osmifinále   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
A1  The Gunners (CZE)  
 volný los     I  The Gunners (CZE) 3  
C2  Fc POLDI Zbytiny 1   II  TJ Jiskra Tanvald 4  
D3  TJ Jiskra Tanvald 2       I  TJ Jiskra Tanvald 0  
H1  FC Kemeňákov       II  meteor praha 6  
 volný los     III  FC Kemeňákov 0
F2  meteor praha 7   IV  meteor praha 6  
E3  Douala fc 0       I  meteor praha 2  
D1  Iváci       II  Mraveniště 1  
 volný los     V  Iváci 3  
B2  FC Jihlavští bobři 1   VI  Dartes 4  
A3  Dartes 2       III  Dartes 2
E1  AVCH       IV  Mraveniště 3  
 volný los     VII  AVCH 2
G2  Mraveniště 7   VIII  Mraveniště 7  
H3  AC Shooters H. Sl. 0       I  meteor praha 1
B1  FC triplex       II  Godfather boys 0
 volný los     IX  FC triplex 2  
D2  Lost in Teplice 8   X  Lost in Teplice 1  
C3  Tukani 0       V  FC triplex 1  
G1  SFC Triangel       VI  SFC Triangel 2  
 volný los     XI  SFC Triangel 1
E2  Momáci 1   XII  TJ Sl. Nekopnemsi 0  
F3  TJ Sl. Nekopnemsi 2       III  SFC Triangel 0
C1  Godfather boys       IV  Godfather boys 5  
 volný los     XIII  Godfather boys 4  
A2  FC Výplach Řež 0   XIV  futuregos 0  
B3  futuregos 3       VII  Godfather boys 4
F1  Lemuři z Mad.       VIII  Lemuři z Mad. 3  
 volný los     XV  Lemuři z Mad. 9
H2  SK Slavia Šumperk 0   XVI  Džorč team 1  
G3  Džorč team 5  

Play off[edit]

Šestnáctifinále[edit]

Termín šestnáctifinále - 17.03.2010.

ID Výsledek zápasu
(268924748) Fc POLDI Zbytiny 1 - 2 TJ Jiskra Tanvald
(268953162) meteor praha 7 - 0 Douala fc
(268958994) FC Jihlavští bobři 1 - 2p Dartes
(268918768) Mraveniště 7 - 0 AC Shooters Horní Slavkov
(269081219) Lost in Teplice 8 - 0 Tukani
(268914380) Momáci 1 - 2 pen. TJ Slovan Nekopnemsi
(268951307) FC Výplach Řež 0 - 3 futuregos
(269015710) SK Slavia Šumperk 0 - 5 Džorč team

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 24.03.2010.

ID Výsledek zápasu
(269194734) The Gunners (CZE) 3 - 4 TJ Jiskra Tanvald
(269195137) FC Kemeňákov 0 - 6 meteor praha
(269310010) Iváci 3 - 4p Dartes
(269199993) AVCH 2 - 7 Mraveniště
(269343163) FC triplex 2 - 1 Lost in Teplice
(269279108) SFC Triangel 1 - 0 TJ Slovan Nekopnemsi
(269154132) Godfather boys 4 - 0 futuregos
(269273004) Lemuři z Madagaskaru 9 - 1 Džorč team

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 31.03.2010.

ID Výsledek zápasu
(269427331) TJ Jiskra Tanvald 0 - 6 meteor praha
(269498879) Dartes 2 - 3p Mraveniště
(269482092) FC triplex 1 - 2 SFC Triangel
(269446868) Godfather boys 4 - 3 Lemuři z Madagaskaru

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 07.04.2010.

ID Výsledek zápasu
(269669486) meteor praha 2 - 1 Mraveniště
(269663048) SFC Triangel 0 - 5 Godfather boys

O 3. místo[edit]

Termín duelu o 3. místo - 14.04.2010.

ID Výsledek zápasu
(270026378) Mraveniště 7 - 0 SFC Triangel

Finále[edit]

Termín finále - 14.04.2010.

ID Výsledek zápasu
(269994666) meteor praha 1 - 0 Godfather boys

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. meteor praha
2. Godfather boys
3. Mraveniště
4. SFC Triangel
5. Lemuři z Madagaskaru
6. FC triplex
7. TJ Jiskra Tanvald
8. Dartes
9. AVCH
10. FC Kemeňákov
11. Iváci
12. The Gunners (CZE)
13. Lost in Teplice
14. futuregos
15. Džorč team
16. TJ Slovan Nekopnemsi
17. Momáci
18. FC Výplach Řež
19. FC Jihlavští bobři
20. Fc POLDI Zbytiny
21. SK Slavia Šumperk
22. Tukani
23. Douala fc
24. AC Shooters Horní Slavkov
25. TJ Jiskra Měřín
26. Sakura II
27. GKS Ostrava
28. Draci Olomouc
29. Voláči Nivnice
30. sk slavie praha kutas
31. Urban team
32. 1. FC Chlastava
33. 1.FC PuPP
34. Recreativo Oparno CF
35. Sc Celtic Příbram
36. FC Romadur
37. SK Červený Kostelec
38. Chelsea Brno Fc
39. 1.FC BABYLON
40. FK Patos Most

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Gerónimo Rombolá Godfather boys 7
2. Giorgio Kaschulla Lemuři z Madagaskaru 7
3. Heikki Matsi Mraveniště 7
4. Zsolt Petőfi Lost in Teplice 6
5. Heinz-Hubert von Illberg Godfather boys 6
6. Kostas Tsirelas Iváci 5
7. Henryk Rasiński Momáci 5
8. Christer Wickskog meteor praha 5
9. Silvester Beth Lemuři z Madagaskaru 5
10. Jonas Alexandersson Mraveniště 5

Karetní hříštníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Idrissou Idohou TJ Slovan Nekopnemsi Red card Yellow card Yellow card Yellow card
2. Lumír Taneček Douala fc Red card Yellow card
3. Philipp Stöffelbauer SFC Triangel Red card Yellow card
4. Denis Rebegea FC triplex Yellow card Yellow card Yellow card
5. Aitor Pulgar Fc POLDI Zbytiny Yellow card Yellow card Yellow card
6. Miguel Jardim Lost in Teplice Yellow card Yellow card Yellow card
7. Nemesi Ginesta GKS Ostrava Yellow card Yellow card Yellow card
8. Sami Onnela SC Celtic Příbram Yellow card Yellow card Yellow card
9. Dušan Bulka AC Shooters Horní Slavkov Red card
10. Jan Provazník Godfather boys Yellow card Yellow card

Tipovačka[edit]

# Tiper Body
1. MOMOOO 116
2. Ids4you 108
3. vitaminck 106
4. Jay-jay7 96
5. Martin4 96
6. don_cico 90
7. sosonka 72
8. kemenak07 68
9. Kylee 62
10. Mravenec 58
11. Diesel22 44
12. Ivaaak 40
13. Lukaso02 40
14. kutas 28
15. jodan 14
16. Rippes 8

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 15. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Ohlédnutí za 1. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 2. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 3. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 4. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 5. kolem základních skupin
Ohlédnutí za šestnáctifinále play off
Ohlédnutí za osmifinále play off
Ohlédnutí za čtvrtfinále play off
Ohlédnutí za semifinále play off
Ohlédnutí za finále play off a utkáním o bronz: TBA

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.