Cs/GBook2 Cup Junior (4. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 37-38)

Ročník 4. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif meteor praha U18
Stříbro P2 blue.gif juniors tym Cernikovice
Bronz P3 blue.gif Slavoj SEF Kynšperk U18

Vítězem čtvrtého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal meteor praha U18, ze stříbra se radoval juniors tym Cernikovice a bronz obdržel Slavoj SEF Kynšperk U18.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig. Poslední dva týmy 1. ligy po tomto ročníku sestoupily a první dva týmy 2. ligy postoupily.

Hracím dnem byla neděle 19:20



1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl Slavoj SEF Kynšperk U18. Nováčky 1. ligy (postupujícími z předešlého ročníku 2. ligy) byly týmy meteor praha U18 a FC Ledec B.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
meteor praha U18 53 22 17 2 3 70 30 +40
juniors tym Cernikovice 50 22 16 2 4 103 40 +63
Slavoj SEF Kynšperk U18 48 22 14 6 2 77 33 +44
Chelsea Brno Fc "B" 38 22 10 8 4 65 37 +28
Lost in Teplice "B" 37 22 12 1 9 61 57 +4
Momáci Junior 30 22 7 9 6 22 20 +2
FC Ledec B 29 22 8 5 9 50 45 +5
Draci Olomouc B 29 22 8 5 9 50 47 +3
Junior veverky 27 22 7 6 9 35 45 -10
FC Palhanec Junior 13 22 4 1 17 29 75 -46
FC SLOVAN LIBEREC 12 22 3 3 16 23 72 -49
Tj Sokol Boleradice "B" 5 22 1 2 19 25 109 -84


  • Sestoupily týmy SLOVAN LIBEREC a Sokol Boleradice "B". Již předem bylo známo, že se z našeho ligového systému odhlašují, a tak se v dalším ročníku ve 2. lize neobjevily.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Draci Olomouc B 1 - 2 Lost in Teplice "B" 14.12.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 2 - 2 Slavoj SEF Kynšperk U18 14.12.2008 19:20
meteor praha U18 5 - 0 FC Palhanec Junior 14.12.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 10 - 2 Tj Sokol Boleradice "B" 14.12.2008 19:20
Junior veverky 0 - 3 FC Ledec B 14.12.2008 19:20
Momáci Junior 1 - 3 juniors tym Cernikovice 14.12.2008 19:20

Lost in Teplice "B" 2 - 5 juniors tym Cernikovice 21.12.2008 19:20
FC Ledec B 0 - 2 Momáci Junior 21.12.2008 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 2 - 4 meteor praha U18 21.12.2008 19:20
FC Palhanec Junior 5 - 0 Junior veverky 21.12.2008 19:20
Draci Olomouc B 2 - 4 FC SLOVAN LIBEREC 21.12.2008 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 3 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 21.12.2008 19:20

Junior veverky 3 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 28.12.2008 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 2 - 3 Lost in Teplice "B" 28.12.2008 19:20
meteor praha U18 1 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 28.12.2008 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 2 Draci Olomouc B 28.12.2008 19:20
Momáci Junior 3 - 0 FC Palhanec Junior 28.12.2008 19:20
juniors tym Cernikovice 7 - 1 FC Ledec B 28.12.2008 19:20

Lost in Teplice "B" 2 - 2 FC Ledec B 4.1.2009 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 3 juniors tym Cernikovice 4.1.2009 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 0 Momáci Junior 4.1.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 2 - 2 Junior veverky 4.1.2009 19:20
Draci Olomouc B 1 - 2 meteor praha U18 4.1.2009 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 1 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 4.1.2009 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 6 - 0 Lost in Teplice "B" 11.1.2009 19:20
Junior veverky 1 - 1 Draci Olomouc B 11.1.2009 19:20
Momáci Junior 1 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 11.1.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 9 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 11.1.2009 19:20
FC Ledec B 5 - 2 FC Palhanec Junior 11.1.2009 19:20
meteor praha U18 5 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 11.1.2009 19:20

Lost in Teplice "B" 2 - 3 FC Palhanec Junior 18.1.2009 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 2 - 4 FC Ledec B 18.1.2009 19:20
Draci Olomouc B 1 - 1 Momáci Junior 18.1.2009 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 3 Junior veverky 18.1.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 3 meteor praha U18 18.1.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 1 - 6 juniors tym Cernikovice 18.1.2009 19:20

meteor praha U18 3 - 1 Lost in Teplice "B" 1.2.2009 19:20
Junior veverky 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 1.2.2009 19:20
FC Ledec B 1 - 2 Slavoj SEF Kynšperk U18 1.2.2009 19:20
Momáci Junior 1 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 1.2.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 1 - 3 Draci Olomouc B 1.2.2009 19:20
FC Palhanec Junior 2 - 3 Tj Sokol Boleradice "B" 1.2.2009 19:20

Lost in Teplice "B" 5 - 1 Tj Sokol Boleradice "B" 8.2.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 6 - 0 FC Palhanec Junior 8.2.2009 19:20
Draci Olomouc B 2 - 2 FC Ledec B 8.2.2009 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 10 juniors tym Cernikovice 8.2.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 0 Momáci Junior 8.2.2009 19:20
meteor praha U18 2 - 1 Junior veverky 8.2.2009 19:20

Junior veverky 1 - 3 Lost in Teplice "B" 15.2.2009 19:20
FC Ledec B 4 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 15.2.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 15.2.2009 19:20
FC Palhanec Junior 0 - 3 Draci Olomouc B 15.2.2009 19:20
Momáci Junior 0 - 1 meteor praha U18 15.2.2009 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 2 - 5 Slavoj SEF Kynšperk U18 15.2.2009 19:20

Draci Olomouc B 6 - 2 Tj Sokol Boleradice "B" 22.2.2009 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 1 FC Palhanec Junior 22.2.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 4 - 5 Slavoj SEF Kynšperk U18 22.2.2009 19:20
meteor praha U18 4 - 2 juniors tym Cernikovice 22.2.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 0 FC Ledec B 22.2.2009 19:20
Junior veverky 0 - 0 Momáci Junior 22.2.2009 19:20

Momáci Junior 2 - 0 Lost in Teplice "B" 1.3.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 5 - 4 Junior veverky 1.3.2009 19:20
FC Ledec B 1 - 6 meteor praha U18 1.3.2009 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 2 - 4 FC SLOVAN LIBEREC 1.3.2009 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 1.3.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 0 Draci Olomouc B 1.3.2009 19:20

Lost in Teplice "B" 3 - 1 Momáci Junior 8.3.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 6 - 1 FC Palhanec Junior 8.3.2009 19:20
Junior veverky 3 - 0 juniors tym Cernikovice 8.3.2009 19:20
Draci Olomouc B 1 - 5 Slavoj SEF Kynšperk U18 8.3.2009 19:20
meteor praha U18 3 - 1 FC Ledec B 8.3.2009 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 3 - 2 Tj Sokol Boleradice "B" 8.3.2009 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 5 - 2 Lost in Teplice "B" 15.3.2009 19:20
FC Palhanec Junior 3 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 15.3.2009 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 1 - 5 Draci Olomouc B 15.3.2009 19:20
FC Ledec B 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 15.3.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 4 - 2 meteor praha U18 15.3.2009 19:20
Momáci Junior 0 - 0 Junior veverky 15.3.2009 19:20

Lost in Teplice "B" 2 - 0 Junior veverky 22.3.2009 19:20
meteor praha U18 2 - 2 Momáci Junior 22.3.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 2 juniors tym Cernikovice 22.3.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 6 - 1 Tj Sokol Boleradice "B" 22.3.2009 19:20
Draci Olomouc B 4 - 1 FC Palhanec Junior 22.3.2009 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 2 FC Ledec B 22.3.2009 19:20

Tj Sokol Boleradice "B" 0 - 4 Lost in Teplice "B" 29.3.2009 19:20
FC Ledec B 4 - 0 Draci Olomouc B 29.3.2009 19:20
FC Palhanec Junior 1 - 4 Slavoj SEF Kynšperk U18 29.3.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 6 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 29.3.2009 19:20
Momáci Junior 0 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 29.3.2009 19:20
Junior veverky 0 - 6 meteor praha U18 29.3.2009 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 5 - 1 Junior veverky 5.4.2009 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 1 - 1 Momáci Junior 5.4.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 3 - 4 meteor praha U18 5.4.2009 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 2 - 2 FC Palhanec Junior 5.4.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 2 - 2 FC Ledec B 5.4.2009 19:20
Draci Olomouc B 7 - 3 juniors tym Cernikovice 5.4.2009 19:20

FC Ledec B 5 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 12.4.2009 19:20
FC Palhanec Junior 3 - 4 Lost in Teplice "B" 12.4.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 2 Slavoj SEF Kynšperk U18 12.4.2009 19:20
Junior veverky 3 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 12.4.2009 19:20
meteor praha U18 1 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 12.4.2009 19:20
Momáci Junior 0 - 3 Draci Olomouc B 12.4.2009 19:20

Draci Olomouc B 1 - 1 Junior veverky 19.4.2009 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 1 - 3 meteor praha U18 19.4.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 5 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 19.4.2009 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 1 - 8 juniors tym Cernikovice 19.4.2009 19:20
FC Palhanec Junior 0 - 6 FC Ledec B 19.4.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 0 Momáci Junior 19.4.2009 19:20

FC Ledec B 1 - 4 Lost in Teplice "B" 26.4.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 8 - 0 FC Palhanec Junior 26.4.2009 19:20
Momáci Junior 5 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 26.4.2009 19:20
meteor praha U18 3 - 0 Draci Olomouc B 26.4.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 26.4.2009 19:20
Junior veverky 1 - 4 Slavoj SEF Kynšperk U18 26.4.2009 19:20

Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 0 meteor praha U18 3.5.2009 19:20
Draci Olomouc B 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 3.5.2009 19:20
FC Palhanec Junior 0 - 2 Momáci Junior 3.5.2009 19:20
Lost in Teplice "B" 5 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 3.5.2009 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 1 - 4 Junior veverky 3.5.2009 19:20
FC Ledec B 3 - 4 juniors tym Cernikovice 3.5.2009 19:20

juniors tym Cernikovice 9 - 1 Lost in Teplice "B" 10.5.2009 19:20
Momáci Junior 0 - 0 FC Ledec B 10.5.2009 19:20
meteor praha U18 7 - 0 Tj Sokol Boleradice "B" 10.5.2009 19:20
Junior veverky 3 - 1 FC Palhanec Junior 10.5.2009 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 10.5.2009 19:20
FC SLOVAN LIBEREC 1 - 3 Draci Olomouc B 10.5.2009 19:20

Lost in Teplice "B" 4 - 2 Draci Olomouc B 24.5.2009 19:20
Tj Sokol Boleradice "B" 1 - 8 Chelsea Brno Fc "B" 24.5.2009 19:20
Slavoj SEF Kynšperk U18 7 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 24.5.2009 19:20
FC Palhanec Junior 2 - 3 meteor praha U18 24.5.2009 19:20
FC Ledec B 1 - 2 Junior veverky 24.5.2009 19:20
juniors tym Cernikovice 2 - 0 Momáci Junior 24.5.2009 19:20

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Vzhledem k tomu, že se oba sestupující týmy z minulého ročníku 1. ligy rozhodly dalšího ročníku neúčastnit, tak se tu nikdo z exprvoligistů neobjevil. Nováčky se staly týmy Lemuři z Madagaskaru, FC Stredohor boys, Budoucnost Slávie, FK winner junior, Fc POLDI Zbytiny dor. a Lolci B.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Budoucnost Slávie 51 22 16 3 3 63 29 +34
Lemurci z Madagaskaru 45 22 14 3 5 98 45 +53
Zbuzany boys 43 22 13 4 5 67 40 +27
Iváci Junior 36 22 12 0 10 72 51 +21
Fc Poldi Zbytiny dor. 36 22 12 0 10 81 77 +4
FC Osová junior 35 22 11 2 9 90 84 +6
FK winner junior 35 22 11 2 9 71 65 +6
FC Stredohor boys 31 22 9 4 9 56 48 +8
MASAKR BOYS 30 22 9 3 10 65 66 -1
Lolci B 24 22 7 3 12 32 61 -29
Svijany chicks 14 22 4 2 16 43 82 -39
Hlubany youngs 3 22 1 0 21 7 97 -90


  • Týmy Budoucnost Slávie a Lemurci z Madagaskaru postoupily do dalšího ročníku 1. ligy. Tým Hlubany youngs se rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku. Místo odhlásivších se nováčky staly týmy FC Frýdek-Místek U20, Srsni U19 a RCF Oparno Juventud.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Budoucnost Slávie 6 - 0 MASAKR BOYS 14.12.2008 19:20
Hlubany youngs 1 - 2 Svijany chicks 14.12.2008 19:20
FC Osová junior 5 - 0 Lolci B 14.12.2008 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 3 - 2 FC Stredohor boys 14.12.2008 19:20
Iváci Junior 4 - 2 FK winner junior 14.12.2008 19:20
Zbuzany boys 4 - 1 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 14.12.2008 19:20

FC Stredohor boys 4 - 0 Lolci B 21.12.2008 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 10 - 2 FC Osová junior 21.12.2008 19:20
Svijany chicks 3 - 3 Zbuzany boys 21.12.2008 19:20
FK winner junior 6 - 0 Hlubany youngs 21.12.2008 19:20
MASAKR BOYS 2 - 7 Iváci Junior 21.12.2008 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 3 - 4 Budoucnost Slávie 21.12.2008 19:20

Budoucnost Slávie 2 - 1 FC Stredohor boys 28.12.2008 19:20
Hlubany youngs 4 - 0 MASAKR BOYS 28.12.2008 19:20
Zbuzany boys 4 - 4 FK winner junior 28.12.2008 19:20
FC Osová junior 5 - 2 Svijany chicks 28.12.2008 19:20
Lolci B 2 - 7 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 28.12.2008 19:20
Iváci Junior 7 - 0 Fc POLDI Zbytiny dor. 28.12.2008 19:20

Svijany chicks 6 - 1 Lolci B 4.1.2009 19:20
FC Stredohor boys 5 - 0 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 4.1.2009 19:20
FK winner junior 2 - 8 FC Osová junior 4.1.2009 19:20
MASAKR BOYS 0 - 3 Zbuzany boys 4.1.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 3 - 1 Hlubany youngs 4.1.2009 19:20
Budoucnost Slávie 3 - 2 Iváci Junior 4.1.2009 19:20

Zbuzany boys 5 - 2 Fc POLDI Zbytiny dor. 11.1.2009 19:20
Hlubany youngs 0 - 2 Budoucnost Slávie 11.1.2009 19:20
FC Osová junior 6 - 5 MASAKR BOYS 11.1.2009 19:20
Iváci Junior 3 - 1 FC Stredohor boys 11.1.2009 19:20
Lolci B 2 - 2 FK winner junior 11.1.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 5 - 0 Svijany chicks 11.1.2009 19:20

MASAKR BOYS 5 - 1 Lolci B 18.1.2009 19:20
FK winner junior 0 - 9 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 18.1.2009 19:20
FC Stredohor boys 4 - 3 Svijany chicks 18.1.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 6 - 2 FC Osová junior 18.1.2009 19:20
Iváci Junior 4 - 0 Hlubany youngs 18.1.2009 19:20
Budoucnost Slávie 1 - 0 Zbuzany boys 18.1.2009 19:20

Zbuzany boys 2 - 3 Iváci Junior 1.2.2009 19:20
Hlubany youngs 0 - 4 FC Stredohor boys 1.2.2009 19:20
FC Osová junior 3 - 6 Budoucnost Slávie 1.2.2009 19:20
Lolci B 5 - 3 Fc POLDI Zbytiny dor. 1.2.2009 19:20
Svijany chicks 6 - 2 FK winner junior 1.2.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 5 - 2 MASAKR BOYS 1.2.2009 19:20

MASAKR BOYS 4 - 4 Svijany chicks 8.2.2009 19:20
FC Stredohor boys 4 - 0 FK winner junior 8.2.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 3 - 8 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 8.2.2009 19:20
Budoucnost Slávie 2 - 0 Lolci B 8.2.2009 19:20
Hlubany youngs 0 - 4 Zbuzany boys 8.2.2009 19:20
Iváci Junior 6 - 2 FC Osová junior 8.2.2009 19:20

Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 1 - 1 Budoucnost Slávie 15.2.2009 19:20
Zbuzany boys 2 - 2 FC Stredohor boys 15.2.2009 19:20
FK winner junior 3 - 2 MASAKR BOYS 15.2.2009 19:20
Lolci B 1 - 3 Iváci Junior 15.2.2009 19:20
FC Osová junior 5 - 1 Hlubany youngs 15.2.2009 19:20
Svijany chicks 1 - 5 Fc POLDI Zbytiny dor. 15.2.2009 19:20

FC Stredohor boys 3 - 3 MASAKR BOYS 22.2.2009 19:20
Budoucnost Slávie 6 - 0 Svijany chicks 22.2.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 5 - 4 FK winner junior 22.2.2009 19:20
Iváci Junior 3 - 5 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 22.2.2009 19:20
Zbuzany boys 4 - 3 FC Osová junior 22.2.2009 19:20
Hlubany youngs 0 - 1 Lolci B 22.2.2009 19:20

Lolci B 0 - 4 Zbuzany boys 1.3.2009 19:20
FC Osová junior 4 - 4 FC Stredohor boys 1.3.2009 19:20
Svijany chicks 1 - 5 Iváci Junior 1.3.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 5 - 0 Hlubany youngs 1.3.2009 19:20
FK winner junior 1 - 4 Budoucnost Slávie 1.3.2009 19:20
MASAKR BOYS 2 - 6 Fc POLDI Zbytiny dor. 1.3.2009 19:20

Zbuzany boys 3 - 0 Lolci B 8.3.2009 19:20
FC Stredohor boys 4 - 5 FC Osová junior 8.3.2009 19:20
Iváci Junior 6 - 0 Svijany chicks 8.3.2009 19:20
Hlubany youngs 0 - 8 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 8.3.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 3 - 7 MASAKR BOYS 8.3.2009 19:20
Budoucnost Slávie 4 - 1 FK winner junior 8.3.2009 19:20

MASAKR BOYS 5 - 0 FC Stredohor boys 15.3.2009 19:20
FK winner junior 4 - 3 Fc POLDI Zbytiny dor. 15.3.2009 19:20
Svijany chicks 1 - 2 Budoucnost Slávie 15.3.2009 19:20
FC Osová junior 4 - 5 Zbuzany boys 15.3.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 4 - 1 Iváci Junior 15.3.2009 19:20
Lolci B 4 - 0 Hlubany youngs 15.3.2009 19:20

FC Stredohor boys 1 - 2 Zbuzany boys 22.3.2009 19:20
Hlubany youngs 0 - 7 FC Osová junior 22.3.2009 19:20
Iváci Junior 1 - 3 Lolci B 22.3.2009 19:20
Budoucnost Slávie 2 - 4 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 22.3.2009 19:20
MASAKR BOYS 3 - 1 FK winner junior 22.3.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 4 - 2 Svijany chicks 22.3.2009 19:20

Svijany chicks 3 - 6 MASAKR BOYS 29.3.2009 19:20
FK winner junior 5 - 1 FC Stredohor boys 29.3.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 4 - 5 Fc POLDI Zbytiny dor. 29.3.2009 19:20
Lolci B 2 - 0 Budoucnost Slávie 29.3.2009 19:20
FC Osová junior 4 - 1 Iváci Junior 29.3.2009 19:20
Zbuzany boys 5 - 0 Hlubany youngs 29.3.2009 19:20

Budoucnost Slávie 4 - 4 FC Osová junior 5.4.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 1 - 3 Lolci B 5.4.2009 19:20
FC Stredohor boys 5 - 0 Hlubany youngs 5.4.2009 19:20
Iváci Junior 1 - 3 Zbuzany boys 5.4.2009 19:20
MASAKR BOYS 2 - 2 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 5.4.2009 19:20
FK winner junior 5 - 0 Svijany chicks 5.4.2009 19:20

Svijany chicks 1 - 2 FC Stredohor boys 12.4.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 2 - 5 FK winner junior 12.4.2009 19:20
Lolci B 1 - 3 MASAKR BOYS 12.4.2009 19:20
Hlubany youngs 0 - 9 Iváci Junior 12.4.2009 19:20
Zbuzany boys 1 - 1 Budoucnost Slávie 12.4.2009 19:20
FC Osová junior 4 - 7 Fc POLDI Zbytiny dor. 12.4.2009 19:20

FC Stredohor boys 2 - 1 Iváci Junior 19.4.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 4 - 2 Zbuzany boys 19.4.2009 19:20
MASAKR BOYS 6 - 1 FC Osová junior 19.4.2009 19:20
Budoucnost Slávie 4 - 0 Hlubany youngs 19.4.2009 19:20
FK winner junior 4 - 0 Lolci B 19.4.2009 19:20
Svijany chicks 0 - 5 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 19.4.2009 19:20

Lolci B 3 - 1 Svijany chicks 26.4.2009 19:20
FC Osová junior 2 - 5 FK winner junior 26.4.2009 19:20
Iváci Junior 3 - 2 Budoucnost Slávie 26.4.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 5 - 0 FC Stredohor boys 26.4.2009 19:20
Zbuzany boys 4 - 1 MASAKR BOYS 26.4.2009 19:20
Hlubany youngs 0 - 5 Fc POLDI Zbytiny dor. 26.4.2009 19:20

FC Stredohor boys 0 - 1 Budoucnost Slávie 3.5.2009 19:20
MASAKR BOYS 5 - 0 Hlubany youngs 3.5.2009 19:20
Fc POLDI Zbytiny dor. 6 - 1 Iváci Junior 3.5.2009 19:20
Svijany chicks 1 - 4 FC Osová junior 3.5.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 1 - 1 Lolci B 3.5.2009 19:20
FK winner junior 5 - 1 Zbuzany boys 3.5.2009 19:20

Lolci B 1 - 1 FC Stredohor boys 10.5.2009 19:20
Zbuzany boys 4 - 1 Svijany chicks 10.5.2009 19:20
Hlubany youngs 0 - 4 FK winner junior 10.5.2009 19:20
Budoucnost Slávie 3 - 2 Fc POLDI Zbytiny dor. 10.5.2009 19:20
Iváci Junior 0 - 2 MASAKR BOYS 10.5.2009 19:20
FC Osová junior 5 - 4 Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 10.5.2009 19:20

FC Stredohor boys 6 - 2 Fc POLDI Zbytiny dor. 24.5.2009 19:20
MASAKR BOYS 0 - 3 Budoucnost Slávie 24.5.2009 19:20
FK winner junior 6 - 1 Iváci Junior 24.5.2009 19:20
Lolci B 1 - 5 FC Osová junior 24.5.2009 19:20
Lemurci z Madagaskaru - Mláďata Lemurů 3 - 2 Zbuzany boys 24.5.2009 19:20
Svijany chicks 5 - 0 Hlubany youngs 24.5.2009 19:20


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.