Cs/GBook2 Cup Junior (31. ročník)

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 31. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19
Stříbro P2 blue.gif Momáci Junior
Bronz P3 blue.gif Asterix a spol_Juniors

Vítězství v 31. ročníku GBook2 Cup Junior si zajistil tým MFK Válcovny Plechu U-19, který dokázal obhájit loňské prvenství. Na druhém místě skončili Momáci Junior následovaní bronzovým týmem Asterix a spol_Juniors.

Dorostenecká soutěž se opětovně uskutečnila pod již zkušeným vedením organizátorské dvojice krystofer a Handy007, kteří sice již nemají tolik času, ale vše šlape jako po drátkách.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek MFK Válcovny Plechu U-19.

Z dorostenecké soutěže byl pro neaktivitu vyloučen jeden ze dvou zahraničních klubů - lousberg bambini. Smutek nad touto ztrátou zažehnaly oslavy nad návratem týmu otce zakladatele, nováčkem soutěže se stal mančaft Momáci Junior.


Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
MFK Válcovny Plechu U-19 70 30 22 4 4 108 34 +74
Momáci Junior 65 30 20 5 5 91 43 +48
Asterix a spol_Juniors 59 30 18 5 7 96 62 +34
FC VelMez B 57 30 18 3 9 81 53 +28
Eintracht Holterfehn 56 30 18 2 10 91 59 +32
FK Junior Comfort Dobratice 54 30 16 6 8 77 43 +34
FK Predátoři Přepeře 47 30 15 2 13 81 66 +15
EK Sector 46 30 14 3 13 86 69 +17
Drakisflymania team 45 30 14 3 13 62 52 +10
JEMALL junior 45 30 14 3 13 64 58 +6
SK Alfa Slavia B 45 30 13 6 11 62 59 +3
FKM Javorka 35 30 10 5 15 70 76 -6
FK Příbram U19 33 30 9 6 15 61 67 -6
Arsenal FC ,,B" 22 30 7 1 22 42 77 -35
FC Osová junior 7 30 2 1 27 38 141 -103
KECYNA Team Junior 6 30 2 0 28 27 178 -151


Rozlosování 1. ligy

  • týden 1, 16.11.2021 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 5
    • EK Sector- KECYNA Team Junior 6 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 4 - 1
    • Momáci Junior - SK Alfa Slavia B 3 - 1
    • JEMALL junior - FKM Javorka 2 - 0
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 1 - 9
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 2 - 0
  • týden 2, 23.11.2021 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 0 - 3
    • FC VelMez B - FC Osová junior 5 - 0
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 1 - 5
    • SK Alfa Slavia B - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 3
    • KECYNA Team Junior - Momáci Junior 0 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - EK Sector 5 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 0 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 6 - 2
  • týden 3, 30.11.2021 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
    • Momáci Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - KECYNA Team Junior 7 - 2
    • JEMALL junior - SK Alfa Slavia B 6 - 0
    • FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 1
    • Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 5 - 0
    • FC Osová junior - FKM Javorka 3 - 3
    • EK Sector- Eintracht Holterfehn 5 - 0
  • týden 4, 7.12.2021 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 4 - 1
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 1 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 5 - 0
    • SK Alfa Slavia B - Drakisflymania team 1 - 5
    • KECYNA Team Junior - JEMALL junior 0 - 8
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • Eintracht Holterfehn - Momáci Junior 3 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - EK Sector 2 - 6
  • týden 5, 14.12.2021 19:15
    • EK Sector- FK Predátoři Přepeře 5 - 3
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 1 - 3
    • Drakisflymania team - KECYNA Team Junior 5 - 0
    • FC Osová junior - SK Alfa Slavia B 1 - 4
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 1 - 1
    • FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 3
    • Momáci Junior - Asterix a spol_Juniors 7 - 2
  • týden 6, 21.12.2021 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 3 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 1 - 2
    • SK Alfa Slavia B - FK Příbram U19 1 - 1
    • KECYNA Team Junior - FC Osová junior 6 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 3 - 1
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 2 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • EK Sector- Momáci Junior 7 - 0
  • týden 7, 28.12.2021 19:15
    • Momáci Junior - FK Predátoři Přepeře 4 - 1
    • FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 5
    • FK Junior Comfort Dobratice - EK Sector 1 - 1
    • Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 1 - 0
    • FK Příbram U19 - KECYNA Team Junior 6 - 2
    • FC VelMez B - SK Alfa Slavia B 2 - 1
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 3 - 3
  • týden 8, 4.1.2022 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
    • SK Alfa Slavia B - FKM Javorka 3 - 1
    • KECYNA Team Junior - FC VelMez B 3 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 2 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 5 - 0
    • Momáci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1
    • EK Sector- JEMALL junior 4 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 4 - 3
  • týden 9, 11.1.2022 19:15
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • JEMALL junior - Momáci Junior 1 - 1
    • Drakisflymania team - EK Sector 0 - 2
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - SK Alfa Slavia B 2 - 0
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • FKM Javorka - KECYNA Team Junior 7 - 0
    • FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 7
  • týden 10, 18.1.2022 19:15
    • KECYNA Team Junior - Arsenal FC ,,B" 2 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 3 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - SK Alfa Slavia B 0 - 4
    • Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 2 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 1 - 0
    • EK Sector- FC Osová junior 6 - 0
    • Momáci Junior - Drakisflymania team 5 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 2 - 1
  • týden 11, 25.1.2022 19:15
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 1
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • FC Osová junior - Momáci Junior 0 - 6
    • FK Příbram U19 - EK Sector 3 - 1
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • SK Alfa Slavia B - KECYNA Team Junior 7 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 5
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 3
  • týden 12, 1.2.2022 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - KECYNA Team Junior 8 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 5 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SK Alfa Slavia B 1 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
    • EK Sector- FC VelMez B 1 - 3
    • Momáci Junior - FK Příbram U19 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 4 - 0
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 0 - 0
  • týden 13, 8.2.2022 19:15
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
    • FC Osová junior - JEMALL junior 3 - 4
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • FKM Javorka - EK Sector 3 - 1
    • FC VelMez B - Momáci Junior 0 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 1 - 2
    • SK Alfa Slavia B - Eintracht Holterfehn 3 - 1
    • KECYNA Team Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 9
  • týden 14, 15.2.2022 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
    • Eintracht Holterfehn - KECYNA Team Junior 8 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - SK Alfa Slavia B 7 - 2
    • EK Sector- Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • Momáci Junior - FKM Javorka 1 - 1
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 5 - 1
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 1 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 0 - 1
  • týden 15, 22.2.2022 19:15
    • FC VelMez B - JEMALL junior 3 - 2
    • FK Příbram U19 - Drakisflymania team 0 - 1
    • FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - Momáci Junior 2 - 4
    • SK Alfa Slavia B - EK Sector 3 - 2
    • KECYNA Team Junior - Asterix a spol_Juniors 0 - 6
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 5 - 0
  • týden 16, 1.3.2022 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 6 - 0
    • Drakisflymania team - FK Příbram U19 0 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 5 - 1
    • JEMALL junior - FC VelMez B 4 - 2
    • EK Sector- SK Alfa Slavia B 3 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - KECYNA Team Junior 6 - 0
    • Momáci Junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
    • Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
  • týden 17, 8.3.2022 19:15
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 1 - 1
    • KECYNA Team Junior - Eintracht Holterfehn 0 - 8
    • FKM Javorka - Momáci Junior 2 - 3
    • SK Alfa Slavia B - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 0 - 2
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - EK Sector 1 - 4
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 2
  • týden 18, 15.3.2022 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 3 - 1
    • JEMALL junior - FC Osová junior 4 - 0
    • Momáci Junior - FC VelMez B 2 - 0
    • EK Sector- FKM Javorka 7 - 2
    • Eintracht Holterfehn - SK Alfa Slavia B 2 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 5 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - KECYNA Team Junior 11 - 0
  • týden 19, 22.3.2022 19:15
    • KECYNA Team Junior - FK Predátoři Přepeře 0 - 3
    • SK Alfa Slavia B - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 1 - 5
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 1 - 6
    • FC VelMez B - EK Sector 5 - 2
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 3 - 0
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 5
    • FK Příbram U19 - Momáci Junior 1 - 1
  • týden 20, 29.3.2022 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 3 - 0
    • Momáci Junior - FC Osová junior 7 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 1 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 3 - 1
    • EK Sector- FK Příbram U19 5 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 4 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 1 - 0
    • KECYNA Team Junior - SK Alfa Slavia B 1 - 6
  • týden 21, 5.4.2022 19:15
    • SK Alfa Slavia B - FK Predátoři Přepeře 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - KECYNA Team Junior 6 - 0
    • FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 3
    • FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 6 - 1
    • FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 3
    • FC Osová junior - EK Sector 4 - 1
    • Drakisflymania team - Momáci Junior 1 - 1
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
  • týden 22, 12.4.2022 19:15
    • Momáci Junior - JEMALL junior 2 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 5
    • EK Sector- Drakisflymania team 3 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 7 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 2 - 2
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 5 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
    • KECYNA Team Junior - FKM Javorka 0 - 5
  • týden 23, 19.4.2022 19:15
    • Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 2 - 6
    • FKM Javorka - SK Alfa Slavia B 2 - 2
    • FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 4
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 0 - 2
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • FC VelMez B - KECYNA Team Junior 9 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior 2 - 2
    • JEMALL junior - EK Sector 5 - 2
  • týden 24, 26.4.2022 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior 3 - 1
    • EK Sector- FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 7 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 4 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 5 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 0 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FC VelMez B 2 - 4
    • KECYNA Team Junior - FK Příbram U19 2 - 3
  • týden 25, 3.5.2022 19:15
    • FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
    • FK Příbram U19 - SK Alfa Slavia B 0 - 1
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
    • FC Osová junior - KECYNA Team Junior 9 - 1
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 6
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 4 - 2
    • Momáci Junior - EK Sector 5 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 2 - 2
  • týden 26, 10.5.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - Momáci Junior 3 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - EK Sector 6 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 5 - 0
    • KECYNA Team Junior - Drakisflymania team 0 - 5
    • SK Alfa Slavia B - FC Osová junior 5 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 3 - 1
    • FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 3
  • týden 27, 17.5.2022 19:15
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 1 - 5
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 1 - 2
    • Drakisflymania team - SK Alfa Slavia B 1 - 2
    • JEMALL junior - KECYNA Team Junior 6 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 0
    • EK Sector- Asterix a spol_Juniors 1 - 3
    • Momáci Junior - Eintracht Holterfehn 5 - 1
  • týden 28, 24.5.2022 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 4 - 2
    • Eintracht Holterfehn - EK Sector 5 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Momáci Junior 3 - 0
    • KECYNA Team Junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 7
    • SK Alfa Slavia B - JEMALL junior 2 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 1 - 2
    • FKM Javorka - FC Osová junior 6 - 1
    • FC VelMez B - FK Příbram U19 8 - 2
  • týden 29, 31.5.2022 19:15
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 0 - 4
    • FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 4
    • FC Osová junior - FC VelMez B 4 - 5
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 0 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - SK Alfa Slavia B 2 - 0
    • EK Sector- MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 1
    • Momáci Junior - KECYNA Team Junior 7 - 0
  • týden 30, 7.6.2022 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • KECYNA Team Junior - EK Sector 2 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Momáci Junior 0 - 3
    • FKM Javorka - JEMALL junior 2 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 3 - 2
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 4 - 0

Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Květoslav Volf MFK Válcovny Plechu U-19 23
2. Jiří Huyra Asterix a spol_Juniors 21 2
3. Lubomír Richtr Asterix a spol_Juniors 15 1
4. Zdeněk Nekola MFK Válcovny Plechu U-19 15
5. Lukáš Vnouček EK Sector 14 1
6. Lubomír Vrážel FK Predátoři Přepeře 14
7. Rastislav Maixner Drakisflymania team 13 2
8. Mikoláš Vrzala Asterix a spol_Juniors 13 1
9. Jan Hlisnikovský FK Predátoři Přepeře 13 1
10. Mikoláš Šimon Momáci Junior 13 1


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.