Cs/GBook2 Cup Junior (20. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 62-63)

Ročník 20. ročník
Počet účastníků 24
Zlato P1 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19
Stříbro P2 blue.gif minifuturegos
Bronz P3 blue.gif Sberaci micu

Vítězem dvacátého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým MFK Válcovny Plechu U-19, ze stříbra se radoval celek minifuturegos a bronz obdrželi Sberaci micu.

Týmy byly rozděleny do dvou dvanáctičlenných lig.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým z 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým z 2. ligy
  • 7. tým z 2. ligy
  • 8. tým z 2. ligy
  • atd.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek MFK Frýdek-Místek U-19 (nově přejmenovaný na MFK Válcovny Plechu U-19). Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy minifuturegos a Hradec Králové U19.

Konečná tabulka 1. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
MFK Válcovny Plechu U-19 50 22 16 2 4 76 43 +33
minifuturegos 43 22 14 1 7 59 33 +26
Sberaci micu 42 22 13 3 6 71 43 +28
FK Junior Comfort Dobratice 38 22 12 2 8 53 48 +5
FC Kemeňákov "B" 34 22 11 1 10 42 50 -8
FK Predátoři Přepeře 33 22 10 3 9 48 50 -2
Hradec Králové U19 31 22 9 4 9 53 47 +6
Asterix a spol_Juniors 30 22 9 3 10 58 52 +6
Momáci Junior 29 22 9 2 11 44 52 -8
SFK czela U19 25 22 8 1 13 48 58 -10
Iváci Junior 21 22 6 3 13 42 65 -23
FC VelMez B 7 22 2 1 19 22 75 -53
  • Tým Momáci Junior sestoupil z pořadatelských důvodů do 2. ligy a SFK czela U19 se tak díky žebříčku pro náhrady zachránila.
  • Týmy Iváci Junior a FC VelMez B sestoupily do 2. ligy.

Rozlosování 1. ligy[edit]

  • týden 1, 14.6.2016 19:15 (2/62)
    • FC VelMez B - Hradec Králové U19 0 - 1
    • SFK czela U19 - Iváci Junior 2 - 0
    • minifuturegos - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Sberaci micu 3 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Momáci Junior 4 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC Kemeňákov "B" 3 - 2
  • týden 2, 21.6.2016 19:15 (3/62)
    • Hradec Králové U19 - Momáci Junior 3 - 0
    • FC Kemeňákov "B" - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 4 - 3
    • FC VelMez B - SFK czela U19 2 - 5
    • Iváci Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 2
    • Sberaci micu - minifuturegos 3 - 2
  • týden 3, 28.6.2016 19:15 (4/62)
    • SFK czela U19 - Hradec Králové U19 1 - 3
    • minifuturegos - Iváci Junior 4 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Sberaci micu 3 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 6 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 5 - 0
    • Momáci Junior - FC Kemeňákov "B" 3 - 2
  • týden 4, 5.7.2016 19:15 (5/62)
    • Hradec Králové U19 - FC Kemeňákov "B" 2 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior 1 - 1
    • Iváci Junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 3
    • SFK czela U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 5
    • Sberaci micu - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 1
    • FC VelMez B - minifuturegos 2 - 3
  • týden 5, 12.7.2016 19:15 (6/62)
    • Asterix a spol_Juniors - Hradec Králové U19 3 - 1
    • minifuturegos - SFK czela U19 6 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Iváci Junior 3 - 0
    • FC Kemeňákov "B" - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • Momáci Junior - Sberaci micu 2 - 1
  • týden 6, 19.7.2016 19:15 (7/62)
    • Sberaci micu - FC Kemeňákov "B" 5 - 3
    • Iváci Junior - Momáci Junior 4 - 1
    • Hradec Králové U19 - FK Junior Comfort Dobratice 7 - 1
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 4
    • SFK czela U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - minifuturegos 1 - 4
  • týden 7, 26.7.2016 19:15 (8/62)
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 1 - 3
    • minifuturegos - Hradec Králové U19 4 - 0
    • FC Kemeňákov "B" - Iváci Junior 2 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Sberaci micu 4 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SFK czela U19 3 - 4
    • Momáci Junior - FC VelMez B 3 - 1
  • týden 8, 2.8.2016 19:15 (9/62)
    • Hradec Králové U19 - Sberaci micu 2 - 5
    • Iváci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 6
    • FC VelMez B - FC Kemeňákov "B" 4 - 2
    • SFK czela U19 - Momáci Junior 1 - 2
    • minifuturegos - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 4
  • týden 9, 9.8.2016 19:15 (10/62)
    • FC Kemeňákov "B" - SFK czela U19 3 - 1
    • Momáci Junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - minifuturegos 3 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Hradec Králové U19 3 - 2
    • Sberaci micu - Iváci Junior 5 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 2 - 1
  • týden 10, 16.8.2016 19:15 (11/62)
    • Hradec Králové U19 - Iváci Junior 6 - 1
    • FC VelMez B - Sberaci micu 1 - 5
    • SFK czela U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - FC Kemeňákov "B" 1 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 2
    • minifuturegos - Momáci Junior 2 - 1
  • týden 11, 23.8.2016 19:15 (12/62)
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Hradec Králové U19 5 - 3
    • Momáci Junior - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
    • FC Kemeňákov "B" - minifuturegos 2 - 1
    • Sberaci micu - SFK czela U19 1 - 3
    • Iváci Junior - FC VelMez B 3 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 3 - 0
  • týden 12, 30.8.2016 19:15 (13/62)
    • Hradec Králové U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior 5 - 1
    • minifuturegos - FC Kemeňákov "B" 0 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 5
    • SFK czela U19 - Sberaci micu 1 - 3
    • FC VelMez B - Iváci Junior 1 - 5
  • týden 13, 6.9.2016 19:15 (14/62)
    • Sberaci micu - FC VelMez B 6 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - SFK czela U19 3 - 1
    • Iváci Junior - Hradec Králové U19 1 - 4
    • Momáci Junior - minifuturegos 2 - 6
    • FC Kemeňákov "B" - Asterix a spol_Juniors 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 4 - 2
  • týden 14, 13.9.2016 19:15 (15/62)
    • Hradec Králové U19 - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • minifuturegos - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 4
    • SFK czela U19 - FC Kemeňákov "B" 3 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - Momáci Junior 3 - 0
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3
    • Iváci Junior - Sberaci micu 2 - 0
  • týden 15, 20.9.2016 19:15 (16/62)
    • Sberaci micu - Hradec Králové U19 2 - 2
    • FC Kemeňákov "B" - FC VelMez B 2 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Iváci Junior 5 - 0
    • Momáci Junior - SFK czela U19 3 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - minifuturegos 1 - 0
  • týden 16, 27.9.2016 19:15 (1/63)
    • Hradec Králové U19 - minifuturegos 0 - 3
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 5 - 0
    • SFK czela U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 5
    • FC VelMez B - Momáci Junior 1 - 4
    • Iváci Junior - FC Kemeňákov "B" 6 - 0
    • Sberaci micu - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
  • týden 17, 4.10.2016 19:15 (2/63)
    • Momáci Junior - Iváci Junior 4 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - Hradec Králové U19 3 - 0
    • minifuturegos - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 4 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - SFK czela U19 3 - 2
    • FC Kemeňákov "B" - Sberaci micu 0 - 4
  • týden 18, 11.10.2016 19:15 (3/63)
    • Hradec Králové U19 - Asterix a spol_Juniors 6 - 2
    • SFK czela U19 - minifuturegos 1 - 3
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 2 - 5
    • Iváci Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 6
    • Sberaci micu - Momáci Junior 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Kemeňákov "B" 4 - 1
  • týden 19, 18.10.2016 19:15 (4/63)
    • FC Kemeňákov "B" - Hradec Králové U19 4 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Iváci Junior 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Sberaci micu 3 - 3
    • minifuturegos - FC VelMez B 0 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - SFK czela U19 4 - 0
    • Momáci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
  • týden 20, 25.10.2016 19:15 (5/63)
    • Sberaci micu - FK Predátoři Přepeře 6 - 0
    • Hradec Králové U19 - SFK czela U19 3 - 3
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 2 - 4
    • FC Kemeňákov "B" - Momáci Junior 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 4
    • Iváci Junior - minifuturegos 1 - 3
  • týden 21, 1.11.2016 19:15 (6/63)
    • Momáci Junior - Hradec Králové U19 0 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Kemeňákov "B" 4 - 1
    • minifuturegos - Sberaci micu 2 - 0
    • Asterix a spol_Juniors - Iváci Junior 3 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • SFK czela U19 - FC VelMez B 4 - 0
  • týden 22, 8.11.2016 19:15 (7/63)
    • Iváci Junior - SFK czela U19 4 - 2
    • Hradec Králové U19 - FC VelMez B 4 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - minifuturegos 2 - 1
    • Sberaci micu - Asterix a spol_Juniors 4 - 4
    • FC Kemeňákov "B" - FK Predátoři Přepeře 0 - 1
    • Momáci Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 6 - 1

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Martin Dědič MFK Válcovny Plechu U-19 17 1
2. Václav Filgas MFK Válcovny Plechu U-19 14 1
3. Vratislav Molin FK Predátoři Přepeře 12
4. Milan Frýbert Hradec Králové U19 11 1
5. Bohumil Vinklárek FK Junior Comfort Dobratice 10
6. Josef Gabzdyl Iváci Junior 10
7. Jaroslav Klimovič Sberaci micu 10 1
8. Miloš Koptík Asterix a spol_Juniors 9
9. Robert Flíček FK Junior Comfort Dobratice 9
10. Pavol Ohrablo MFK Válcovny Plechu U-19 9
11. Antonín Telecký Sberaci micu 9
12. Martin Fránek Sberaci micu 9 1
  • Za ruční spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupil tým JEMALL junior. Nově se zúčastnily týmy FK Příbram U-19 a Mombasa Juniors.

Konečná tabulka 2. ligy[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Princi Zelenice 52 22 17 1 4 77 28 +49
Momáci Junior B 52 22 17 1 4 75 26 +49
Drakisflymania team 50 22 16 2 4 64 24 +40
Mombasa Juniors 45 22 14 3 5 56 40 +16
FK Příbram U-19 36 22 12 0 10 56 52 +4
JEMALL junior 34 22 11 1 10 53 50 +3
Young Boys Čmelákovice 23 22 7 2 13 27 43 -16
RCF Oparno Juventud 22 22 5 7 10 8 22 -14
FC Osová junior 22 22 7 1 14 41 74 -33
FKM Javorka 19 22 5 4 13 44 62 -18
bybalon 18 22 5 3 14 37 52 -15
Messiho děti 10 22 3 1 18 18 83 -65
  • Týmy FC Princi Zelenice, Momáci Junior B a Drakisflymania team postoupily do dalšího ročníku 1. ligy.

Rozlosování 2. ligy[edit]

  • týden 1, 14.6.2016 19:15 (2/62)
    • FC Princi Zelenice - Drakisflymania team 3 - 0
    • FKM Javorka - Young Boys Čmelákovice 2 - 3
    • bybalon - FK Příbram U-19 0 - 3
    • RCF Oparno Juventud - Momáci Junior B 0 - 0
    • JEMALL junior - Mombasa Juniors 3 - 4
    • FC Osová junior - Messiho děti 4 - 0
  • týden 2, 21.6.2016 19:15 (3/62)
    • Messiho děti - Mombasa Juniors 4 - 2
    • FK Příbram U-19 - RCF Oparno Juventud 0 - 1
    • Young Boys Čmelákovice - bybalon 1 - 1
    • Momáci Junior B - JEMALL junior 5 - 0
    • FC Osová junior - FC Princi Zelenice 0 - 7
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 8 - 2
  • týden 3, 28.6.2016 19:15 (4/62)
    • FC Princi Zelenice - Messiho děti 6 - 0
    • bybalon - Drakisflymania team 3 - 4
    • JEMALL junior - FK Příbram U-19 3 - 2
    • RCF Oparno Juventud - Young Boys Čmelákovice 1 - 0
    • Mombasa Juniors - Momáci Junior B 1 - 3
    • FKM Javorka - FC Osová junior 4 - 1
  • týden 4, 5.7.2016 19:15 (5/62)
    • FK Příbram U-19 - Mombasa Juniors 6 - 3
    • Young Boys Čmelákovice - JEMALL junior 1 - 0
    • Messiho děti - Momáci Junior B 2 - 4
    • Drakisflymania team - RCF Oparno Juventud 1 - 0
    • FC Osová junior - bybalon 3 - 2
    • FC Princi Zelenice - FKM Javorka 5 - 1
  • týden 5, 12.7.2016 19:15 (6/62)
    • FKM Javorka - Messiho děti 2 - 2
    • bybalon - FC Princi Zelenice 0 - 2
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 2 - 3
    • RCF Oparno Juventud - FC Osová junior 0 - 3
    • Mombasa Juniors - Young Boys Čmelákovice 2 - 2
    • Momáci Junior B - FK Příbram U-19 5 - 1
  • týden 6, 19.7.2016 19:15 (7/62)
    • Messiho děti - FK Příbram U-19 0 - 5
    • Young Boys Čmelákovice - Momáci Junior B 0 - 3
    • Drakisflymania team - Mombasa Juniors 6 - 0
    • FC Princi Zelenice - RCF Oparno Juventud 4 - 0
    • FC Osová junior - JEMALL junior 2 - 4
    • FKM Javorka - bybalon 1 - 1
  • týden 7, 26.7.2016 19:15 (8/62)
    • bybalon - Messiho děti 6 - 0
    • JEMALL junior - FC Princi Zelenice 2 - 3
    • Mombasa Juniors - FC Osová junior 4 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FKM Javorka 1 - 0
    • Momáci Junior B - Drakisflymania team 3 - 0
    • FK Příbram U-19 - Young Boys Čmelákovice 4 - 2
  • týden 8, 2.8.2016 19:15 (9/62)
    • Messiho děti - Young Boys Čmelákovice 0 - 4
    • Drakisflymania team - FK Příbram U-19 4 - 1
    • FC Osová junior - Momáci Junior B 2 - 5
    • FKM Javorka - JEMALL junior 2 - 3
    • bybalon - RCF Oparno Juventud 0 - 0
    • FC Princi Zelenice - Mombasa Juniors 4 - 0
  • týden 9, 9.8.2016 19:15 (10/62)
    • RCF Oparno Juventud - Messiho děti 1 - 0
    • JEMALL junior - bybalon 4 - 2
    • FK Příbram U-19 - FC Osová junior 7 - 2
    • Momáci Junior B - FC Princi Zelenice 4 - 2
    • Young Boys Čmelákovice - Drakisflymania team 1 - 0
    • Mombasa Juniors - FKM Javorka 4 - 1
  • týden 10, 16.8.2016 19:15 (11/62)
    • Messiho děti - Drakisflymania team 0 - 2
    • FC Princi Zelenice - FK Příbram U-19 0 - 3
    • FKM Javorka - Momáci Junior B 4 - 2
    • FC Osová junior - Young Boys Čmelákovice 3 - 0
    • RCF Oparno Juventud - JEMALL junior 0 - 1
    • bybalon - Mombasa Juniors 1 - 2
  • týden 11, 23.8.2016 19:15 (12/62)
    • JEMALL junior - Messiho děti 5 - 1
    • Mombasa Juniors - RCF Oparno Juventud 1 - 1
    • FK Příbram U-19 - FKM Javorka 4 - 2
    • Momáci Junior B - bybalon 4 - 0
    • Young Boys Čmelákovice - FC Princi Zelenice 2 - 3
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 1
  • týden 12, 30.8.2016 19:15 (13/62)
    • Messiho děti - JEMALL junior 0 - 3
    • RCF Oparno Juventud - Mombasa Juniors 1 - 1
    • bybalon - Momáci Junior B 2 - 3
    • FC Princi Zelenice - Young Boys Čmelákovice 5 - 0
    • FKM Javorka - FK Příbram U-19 2 - 3
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 2 - 3
  • týden 13, 6.9.2016 19:15 (14/62)
    • Drakisflymania team - Messiho děti 5 - 1
    • Young Boys Čmelákovice - FC Osová junior 2 - 3
    • FK Příbram U-19 - FC Princi Zelenice 1 - 6
    • Momáci Junior B - FKM Javorka 6 - 0
    • Mombasa Juniors - bybalon 2 - 1
    • JEMALL junior - RCF Oparno Juventud 0 - 0
  • týden 14, 13.9.2016 19:15 (15/62)
    • bybalon - JEMALL junior 1 - 3
    • Messiho děti - RCF Oparno Juventud 1 - 0
    • FC Princi Zelenice - Momáci Junior B 4 - 3
    • Drakisflymania team - Young Boys Čmelákovice 4 - 0
    • FC Osová junior - FK Příbram U-19 4 - 2
    • FKM Javorka - Mombasa Juniors 0 - 2
  • týden 15, 20.9.2016 19:15 (16/62)
    • FK Příbram U-19 - Drakisflymania team 0 - 3
    • Young Boys Čmelákovice - Messiho děti 2 - 0
    • Momáci Junior B - FC Osová junior 5 - 0
    • Mombasa Juniors - FC Princi Zelenice 3 - 1
    • JEMALL junior - FKM Javorka 5 - 2
    • RCF Oparno Juventud - bybalon 0 - 3
  • týden 16, 27.9.2016 19:15 (1/63)
    • FC Princi Zelenice - JEMALL junior 4 - 2
    • FC Osová junior - Mombasa Juniors 0 - 3
    • Messiho děti - bybalon 0 - 4
    • Drakisflymania team - Momáci Junior B 2 - 1
    • FKM Javorka - RCF Oparno Juventud 1 - 1
    • Young Boys Čmelákovice - FK Příbram U-19 2 - 3
  • týden 17, 4.10.2016 19:15 (2/63)
    • FK Příbram U-19 - Messiho děti 4 - 0
    • Momáci Junior B - Young Boys Čmelákovice 1 - 0
    • Mombasa Juniors - Drakisflymania team 3 - 1
    • JEMALL junior - FC Osová junior 4 - 1
    • bybalon - FKM Javorka 2 - 1
    • RCF Oparno Juventud - FC Princi Zelenice 0 - 2
  • týden 18, 11.10.2016 19:15 (3/63)
    • FC Princi Zelenice - bybalon 5 - 2
    • FC Osová junior - RCF Oparno Juventud 1 - 0
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 5 - 1
    • Messiho děti - FKM Javorka 0 - 7
    • Young Boys Čmelákovice - Mombasa Juniors 0 - 1
    • FK Příbram U-19 - Momáci Junior B 2 - 4
  • týden 19, 18.10.2016 19:15 (4/63)
    • Momáci Junior B - Messiho děti 4 - 0
    • Mombasa Juniors - FK Příbram U-19 5 - 0
    • JEMALL junior - Young Boys Čmelákovice 4 - 0
    • RCF Oparno Juventud - Drakisflymania team 0 - 0
    • bybalon - FC Osová junior 4 - 3
    • FKM Javorka - FC Princi Zelenice 4 - 1
  • týden 20, 25.10.2016 19:15 (5/63)
    • Messiho děti - FC Princi Zelenice 1 - 5
    • Drakisflymania team - bybalon 5 - 0
    • FC Osová junior - FKM Javorka 3 - 3
    • Young Boys Čmelákovice - RCF Oparno Juventud 1 - 0
    • FK Příbram U-19 - JEMALL junior 2 - 1
    • Momáci Junior B - Mombasa Juniors 2 - 3
  • týden 21, 1.11.2016 19:15 (6/63)
    • Mombasa Juniors - Messiho děti 6 - 0
    • JEMALL junior - Momáci Junior B 1 - 6
    • RCF Oparno Juventud - FK Příbram U-19 1 - 0
    • bybalon - Young Boys Čmelákovice 0 - 3
    • FC Princi Zelenice - FC Osová junior 5 - 0
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 0 - 4
  • týden 22, 8.11.2016 19:15 (7/63)
    • FK Příbram U-19 - bybalon 3 - 2
    • Messiho děti - FC Osová junior 6 - 2
    • Mombasa Juniors - JEMALL junior 4 - 2
    • Momáci Junior B - RCF Oparno Juventud 2 - 0
    • Young Boys Čmelákovice - FKM Javorka 1 - 3
    • Drakisflymania team - FC Princi Zelenice 0 - 0

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Dominik Honka FC Princi Zelenice 15 1
2. Yazid Eedy Momáci Junior B 14 1
3. Vladimír Pospíchal FK Příbram U-19 13 1
4. Henrich Drapko FC Princi Zelenice 12
5. Hanna Haddad Kamel Momáci Junior B 12
6. Josephat Mudachi Mombasa Juniors 11
7. Tomáš Výmola Drakisflymania team 11 3
8. Boris Vrbica FC Princi Zelenice 11
9. Habib Batayneh Momáci Junior B 10
10. Lubomír Buk Drakisflymania team 10 1
11. Dalibor Lapeš Young Boys Čmelákovice 10 1
  • Za ruční spočítání střelců patří velký dík uživateli krystofer!


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.