Cs/GBook2 Cup (8. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 34)

Ročník 8. ročník
Počet účastníků 60
Zlato P1 blue.gif Momáci
Stříbro P2 blue.gif 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná
Bronz P3 blue.gif Chelsea Brno Fc


Osmého ročníku GBook2 Cupu se zúčastnilo rekordních 60 týmů. Vítězem se stal tým Momáci, držitelem stříbra 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná a majitelem bronzových medailí Chelsea Brno Fc.

Systém turnaje

Sedmého ročníku se zúčastnilo 60 týmů. Desítka nejlepších z minulého ročníku byla nasazena přímo do základních skupin spolu se čtyřmi nejlepšími tipery z tipovačky 6. ročníku, zbylých 46 týmů se zúčastnilo jednozápasového předkola hraného na neutrální půdě, ze kterého postupovalo 23 vítězů do základních skupin. Do základních skupin postupovalo také 11 nejlepších poražených z předkola. V základních skupinách bylo 48 týmů rozděleno do osmi skupin po šesti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. První čtyři týmy z každé skupiny postupovaly do šestnáctifinále play off, které se hrálo jednozápasově na hřišti lepšího celku ze skupiny. Stejně tak se hrálo i osmifinále. Čtvrtfinále, semifinále a boje o medaile se hrály jednozápasově na neutrální půdě.

Předkolo

Termín předkola - 12.12.2007.

ID Výsledek zápasu
(kontumace) Tukani 0 - 1 outsider v.
(156215337) Pohlední pampeliškou 5 - 0 TJ Dolní Lhota
(156136790) FC Výplach Řež 7 - 1 Pilsen City
(156210142) FC Comets HK 4 - 0 AOteam
(156159367) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 3 - 0 FC ŠTROSMAJER BRNO
(156195395) TJ Jiskra Měřín 9 - 0 Černíkovice
(156235820) Draci Olomouc 3 - 0 FC Corrida
(156116073) 1. FC Chlastava 4 - 1 Lamky
(156159615) SFC Triangel 1 - 0 FK SPARTAK BLŠANY
(156244526) Fotball Club Palhanec a.s. 2 - 1 Crazy Boogers
(156175029) MASAKR 2 - 3 PFC: Prague Owners
(156205940) Lemuři z Madagaskaru 3 - 0 FC Klatovy
(156272796) FC Carpe-Diem 4 - 3 pen. Výrazně lepší
(156193470) FK Transformátor Věžky 0 - 2 FC Zbuzany
(156222437) Jihočeský FC Písek 2 - 3 Tj Sokol Boleradice
(156232489) colandy team 3 - 4 AC Ajaccio
(kontumace) Sakura II 0 - 1 FC Necrot!C
(156124802) the best of 5 - 1 FC Jemně Solené
(156238971) SKP Mladá Boleslav 5 - 1 CSKA Svetovar
(156306138) Sk SLAVIA Praha junior 9 - 0 Ac Green Palm
(156133967) SK Červený Kostelec B 3 - 1 TJ Jiskra Červená Voda
(156135214) Bohemians Chomutov Killers 3 - 2 pen. TJ Manchester City
(156121694) Urban team 0 - 1 pen. FC Timmy Team

Nejlepší poražení

Team Pts GF GA GD
Tukani NP NP NP NP
Sakura II NP NP NP NP
Výrazně lepší 1 3 4 -1
TJ Manchester City 1 2 3 -1
Urban team 1 0 1 -1
colandy team 0 3 4 -1
Jihočeský FC Písek 0 2 3 -1
MASAKR 0 2 3 -1
Crazy Boogers 0 1 2 -1
FK SPARTAK BLŠANY 0 0 1 -1
TJ Jiskra Červená Voda 0 1 3 -2
FK Transformátor Věžky 0 0 2 -2
Lamky 0 1 4 -3
FC Klatovy 0 0 3 -3
FC Corrida 0 0 3 -3
FC ŠTROSMAJER BRNO 0 0 3 -3
CSKA Svetovar 0 1 5 -4
FC Jemně Solené 0 1 5 -4
AOteam 0 0 4 -4
TJ Dolní Lhota 0 0 5 -5
Pilsen City 0 1 7 -6
Ac Green Palm 0 0 9 -9
Černíkovice 0 0 9 -9

Základní skupiny

Základní skupina A

Team Pts Pld W D L GF GA GD
1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 13 5 4 1 0 22 9 +13
Tj Sokol Boleradice 10 5 3 1 1 20 7 +13
Tukani 10 5 3 1 1 15 10 +5
PFC: Prague Owners 4 5 1 1 3 11 21 -10
TJ Manchester City 4 5 1 1 3 13 24 -11
Jihočeský FC Písek 1 5 0 1 4 6 16 -10

Zápasy

ID Výsledek Datum
(156381762) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 4 - 2 Tj Sokol Boleradice 19.12.2007
(156393795) Tukani 3 - 2 Jihočeský FC Písek 19.12.2007
(156418552) PFC: Prague Owners 5 - 3 TJ Manchester City 19.12.2007

(156636950) Tj Sokol Boleradice 1 - 1 Tukani 26.12.2007
(156808559) PFC: Prague Owners 3 - 3 Jihočeský FC Písek 26.12.2007
(156782421) TJ Manchester City 4 - 4 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 26.12.2007

(156891711) Jihočeský FC Písek 0 - 2 Tj Sokol Boleradice 02.01.2008
(156950822) Tukani 6 - 1 TJ Manchester City 02.01.2008
(157008836) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 5 - 1 PFC: Prague Owners 02.01.2008

(157124041) PFC: Prague Owners 1 - 3 Tukani 09.01.2008
(157130115) TJ Manchester City 1 - 8 Tj Sokol Boleradice 09.01.2008
(157347146) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 4 - 0 Jihočeský FC Písek 09.01.2008

(157382306) Jihočeský FC Písek 1 - 4 TJ Manchester City 16.01.2008
(157395530) Tukani 2 - 5 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 16.01.2008
(157445826) Tj Sokol Boleradice 7 - 1 PFC: Prague Owners 16.01.2008

Základní skupina B

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Chelsea Brno Fc 15 5 5 0 0 19 5 +14
Sakura II 12 5 4 0 1 27 11 +16
SFC Triangel 9 5 3 0 2 12 11 +1
Slavka 6 5 2 0 3 15 17 -2
colandy team 3 5 1 0 4 12 18 -6
FC Timmy Team 0 5 0 0 5 1 24 -23

Zápasy

ID Výsledek Datum
(156401531) SFC Triangel 3 - 0 FC Timmy Team 19.12.2007
(156423345) Chelsea Brno Fc 6 - 2 Sakura II 19.12.2007
(156550592) Slavka 5 - 4 colandy team 19.12.2007

(156638469) Sakura II 7 - 4 Slavka 26.12.2007
(156672371) FC Timmy Team 0 - 3 Chelsea Brno Fc 26.12.2007
(156696848) SFC Triangel 5 - 1 colandy team 26.12.2007

(156920084) Slavka 6 - 1 FC Timmy Team 02.01.2008
(156969395) Chelsea Brno Fc 4 - 1 SFC Triangel 02.01.2008
(kontumace) colandy team 0 - 5 Sakura II 02.01.2008

(157156677) SFC Triangel 2 - 0 Slavka 09.01.2008
(157264368) FC Timmy Team 0 - 7 Sakura II 09.01.2008
(157270552) Chelsea Brno Fc 3 - 2 colandy team 09.01.2008

(157392524) Sakura II 6 - 1 SFC Triangel 16.01.2008
(157486123) Slavka 0 - 3 Chelsea Brno Fc 16.01.2008
(kontumace) colandy team 5 - 0 FC Timmy Team 16.01.2008

Základní skupina C

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Green Berets 12 5 4 0 1 23 8 +15
Lost in Teplice 9 5 3 0 2 19 12 +7
Lemuři z Madagaskaru 9 5 3 0 2 18 16 +2
TJ Jiskra Měřín 6 5 2 0 3 15 17 -2
Výrazně lepší 6 5 2 0 3 10 16 -6
outsider v. 0 5 0 0 5 3 29 -26

Zápasy

ID Výsledek Datum
(156403717) TJ Jiskra Měřín 4 - 5 Green Berets 19.12.2007
(156485596) Lost in Teplice 7 - 1 outsider v. 19.12.2007
(156511640) Lemuři z Madagaskaru 1 - 4 Výrazně lepší 19.12.2007

(156654448) Green Berets 5 - 1 Lost in Teplice 26.12.2007
(156703171) Lemuři z Madagaskaru 7 - 1 outsider v. 26.12.2007
(156725364) Výrazně lepší 0 - 6 TJ Jiskra Měřín 26.12.2007

(156944815) TJ Jiskra Měřín 5 - 2 Lemuři z Madagaskaru 02.01.2008
(157011021) Lost in Teplice 2 - 1 Výrazně lepší 02.01.2008
(157048896) outsider v. 0 - 5 Green Berets 02.01.2008

(157222424) Výrazně lepší 0 - 6 Green Berets 09.01.2008
(157257429) Lemuři z Madagaskaru 5 - 4 Lost in Teplice 09.01.2008
(kontumace) TJ Jiskra Měřín 0 - 0 outsider v. 09.01.2008

(157451938) Green Berets 2 - 3 Lemuři z Madagaskaru 16.01.2008
(157532649) outsider v. 1 - 5 Výrazně lepší 16.01.2008
(kontumace) Lost in Teplice 5 - 0 TJ Jiskra Měřín 16.01.2008

Základní skupina D

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Výplach Řež 12 5 4 0 1 16 7 +9
Sk SLAVIA Praha junior 12 5 4 0 1 18 13 +5
FK Vizovice 7 5 2 1 2 15 8 +7
Zbrojováci 7 5 2 1 2 11 10 +1
Fotball Club Palhanec a.s. 6 5 2 0 3 7 14 -7
FK SPARTAK BLŠANY 0 5 0 0 5 0 15 -15

Zápasy

ID Výsledek Datum
(156380422) Fotball Club Palhanec a.s. 2 - 3 Sk SLAVIA Praha junior 19.12.2007
(156394234) FK Vizovice 1 - 0 FK SPARTAK BLŠANY 19.12.2007
(156472348) FC Výplach Řež 1 - 0 Zbrojováci 19.12.2007

(156639530) Sk SLAVIA Praha junior 6 - 1 FC Výplach Řež 26.12.2007
(156743592) Fotball Club Palhanec a.s. 1 - 0 FK SPARTAK BLŠANY 26.12.2007
(156794842) Zbrojováci 3 - 3 FK Vizovice 26.12.2007

(156931304) FC Výplach Řež 7 - 0 Fotball Club Palhanec a.s. 02.01.2008
(157033274) FK Vizovice 10 - 0 Sk SLAVIA Praha junior 02.01.2008
(157071891) FK SPARTAK BLŠANY 0 - 4 Zbrojováci 02.01.2008

(157274294) Sk SLAVIA Praha junior 5 - 0 Zbrojováci 09.01.2008
(157308208) Fotball Club Palhanec a.s. 3 - 0 FK Vizovice 09.01.2008
(157312233) FC Výplach Řež 5 - 0 FK SPARTAK BLŠANY 09.01.2008

(157385304) FK SPARTAK BLŠANY 0 - 4 Sk SLAVIA Praha junior 16.01.2008
(157476236) FK Vizovice 1 - 2 FC Výplach Řež 16.01.2008
(157549042) Zbrojováci 4 - 1 Fotball Club Palhanec a.s. 16.01.2008

Základní skupina E

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC Comets HK 12 5 4 0 1 16 6 +10
Pohlední pampeliškou 10 5 3 1 1 14 7 +7
TJ Jiskra Červená Voda 9 5 3 0 2 13 8 +5
SKP Mladá Boleslav 9 5 3 0 2 13 12 +1
FC Carpe-Diem 3 5 1 0 4 11 18 -7
SK Červený Kostelec B 1 5 0 1 4 5 21 -16

Zápasy

ID Výsledek Datum
(156379591) Pohlední pampeliškou 1 - 0 TJ Jiskra Červená Voda 19.12.2007
(156427202) FC Comets HK 3 - 0 SKP Mladá Boleslav 19.12.2007
(156459618) FC Carpe-Diem 6 - 0 SK Červený Kostelec B 19.12.2007

(156747701) FC Carpe-Diem 0 - 2 TJ Jiskra Červená Voda 26.12.2007
(156794431) SKP Mladá Boleslav 3 - 2 Pohlední pampeliškou 26.12.2007
(156823088) SK Červený Kostelec B 0 - 4 FC Comets HK 26.12.2007

(156938880) FC Comets HK 6 - 1 FC Carpe-Diem 02.01.2008
(157010780) TJ Jiskra Červená Voda 4 - 2 SKP Mladá Boleslav 02.01.2008
(157028903) Pohlední pampeliškou 2 - 2 SK Červený Kostelec B 02.01.2008

(157132158) FC Comets HK 3 - 1 TJ Jiskra Červená Voda 09.01.2008
(157194261) SK Červený Kostelec B 1 - 3 SKP Mladá Boleslav 09.01.2008
(157257448) FC Carpe-Diem 2 - 5 Pohlední pampeliškou 09.01.2008

(157389305) TJ Jiskra Červená Voda 6 - 2 SK Červený Kostelec B 16.01.2008
(157486742) Pohlední pampeliškou 4 - 0 FC Comets HK 16.01.2008
(157494394) SKP Mladá Boleslav 5 - 2 FC Carpe-Diem 16.01.2008

Základní skupina F

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Stargins 13 5 4 1 0 14 2 +12
Recreativo Oparno CF 10 5 3 1 1 17 9 +8
SK Červený Kostelec 7 5 2 1 2 14 11 +3
FC Necrot!C 6 5 2 0 3 12 21 -9
Urban team 4 5 1 1 3 11 14 -3
Mraveniště 3 5 1 0 4 8 19 -11

Zápasy

ID Výsledek Datum
(156436874) Mraveniště 0 - 2 Urban team 19.12.2007
(156450912) SK Červený Kostelec 0 - 5 Recreativo Oparno CF 19.12.2007
(156458761) Stargins 2 - 1 FC Necrot!C 19.12.2007

(156770674) Mraveniště 6 - 1 FC Necrot!C 26.12.2007
(156703041) Recreativo Oparno CF 0 - 0 Stargins 26.12.2007
(156816058) Urban team 2 - 2 SK Červený Kostelec 26.12.2007

(156944943) FC Necrot!C 5 - 3 Recreativo Oparno CF 02.01.2008
(156965454) Stargins 3 - 1 Urban team 02.01.2008
(157047420) SK Červený Kostelec 6 - 0 Mraveniště 02.01.2008

(157199911) Urban team 2 - 4 Recreativo Oparno CF 09.01.2008
(157242747) Mraveniště 0 - 5 Stargins 09.01.2008
(157311387) SK Červený Kostelec 6 - 0 FC Necrot!C 09.01.2008

(157383534) Recreativo Oparno CF 5 - 2 Mraveniště 16.01.2008
(157508708) Stargins 4 - 0 SK Červený Kostelec 16.01.2008
(157629810) FC Necrot!C 5 - 4 Urban team 16.01.2008

Základní skupina G

Team Pts Pld W D L GF GA GD
meteor praha 13 5 4 1 0 11 1 +10
AC Ajaccio 10 5 3 1 1 21 7 +14
FC DEJVICE 9 5 3 0 2 15 6 +9
Bohemians Chomutov Killers 6 5 2 0 3 8 12 -4
1. FC Chlastava 6 5 2 0 3 7 13 -6
Crazy Boogers 0 5 0 0 5 0 23 -23

Zápasy

ID Výsledek Datum
(156387135) FC DEJVICE 4 - 2 AC Ajaccio 19.12.2007
(156388537) 1. FC Chlastava 0 - 3 Bohemians Chomutov Killers 19.12.2007
(156482306) meteor praha 4 - 0 Crazy Boogers 19.12.2007

(156641616) AC Ajaccio 1 - 1 meteor praha 26.12.2007
(156650041) Bohemians Chomutov Killers 0 - 4 FC DEJVICE 26.12.2007
(156650538) 1. FC Chlastava 4 - 0 Crazy Boogers 26.12.2007

(156883869) meteor praha 4 - 0 Bohemians Chomutov Killers 02.01.2008
(156937898) FC DEJVICE 1 - 3 1. FC Chlastava 02.01.2008
(157024268) Crazy Boogers 0 - 6 AC Ajaccio 02.01.2008

(157126000) 1. FC Chlastava 0 - 1 meteor praha 09.01.2008
(157132918) Bohemians Chomutov Killers 2 - 4 AC Ajaccio 09.01.2008
(157149061) FC DEJVICE 6 - 0 Crazy Boogers 09.01.2008

(157391285) AC Ajaccio 8 - 0 1. FC Chlastava 16.01.2008
(157403473) meteor praha 1 - 0 FC DEJVICE 16.01.2008
(157435235) Crazy Boogers 0 - 3 Bohemians Chomutov Killers 16.01.2008

Základní skupina H

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci 13 5 4 1 0 20 1 +19
Rychnov n.Kn 12 5 4 0 1 27 7 +20
the best of 9 5 3 0 2 12 15 -3
MASAKR 6 5 2 0 3 12 15 -3
FC Zbuzany 3 5 1 0 4 2 20 -18
Draci Olomouc 1 5 0 1 4 2 17 -15

Zápasy

ID Výsledek Datum
(156431432) Momáci 5 - 0 MASAKR 19.12.2007
(156490805) FC Zbuzany 0 - 6 Rychnov n.Kn 19.12.2007
(156500319) Draci Olomouc 1 - 2 the best of 19.12.2007

(156640155) the best of 0 - 4 Momáci 26.12.2007
(156741789) FC Zbuzany 0 - 3 MASAKR 26.12.2007
(156769447) Rychnov n.Kn 8 - 1 Draci Olomouc 26.12.2007

(156888103) Momáci 6 - 0 Rychnov n.Kn 02.01.2008
(157009215) Draci Olomouc 0 - 1 FC Zbuzany 02.01.2008
(157027659) MASAKR 3 - 4 the best of 02.01.2008

(157132099) FC Zbuzany 1 - 5 Momáci 09.01.2008
(157181632) Rychnov n.Kn 7 - 0 the best of 09.01.2008
(157255572) Draci Olomouc 0 - 6 MASAKR 09.01.2008

(157383611) Momáci 0 - 0 Draci Olomouc 16.01.2008
(157450809) the best of 6 - 0 FC Zbuzany 16.01.2008
(157557144) MASAKR 0 - 6 Rychnov n.Kn 16.01.2008

Hlavní pavouk play off

Šestnáctifinále   Osmifinále   Čtvrtfinále   Semifinále   Finále
A1  1.MFK Pendolino T.-K. 7  
B4  Slavka 0     I  1.MFK Pendolino T.-K. 3  
C2  Lost in Teplice 7   II  Lost in Teplice 0  
D3  FK Vizovice 2       I  1.MFK Pendolino T.-K. 6  
E1  FC Comets HK 5       II  AC Ajaccio 0  
F4  FC Necrot!C 1     III  FC Comets HK 0
G2  AC Ajaccio 4   IV  AC Ajaccio 4  
H3  the best of 0       I  1.MFK Pendolino T.-K. 3  
B1  Chelsea Brno Fc 7       II  Chelsea Brno Fc 0  
A4  PFC: Prague Owners 2     V  Chelsea Brno Fc 5  
D2  Sk SLAVIA Praha jun. 4   VI  Sk SLAVIA Praha jun. 4  
C3  Lemuři z Madagaskaru 0       III  Chelsea Brno Fc 3
F1  Stargins 4       IV  Rychnov n.Kn 1  
E4  SKP Mladá Boleslav 0     VII  Stargins 0
H2  Rychnov n.Kn 5   VIII  Rychnov n.Kn 1  
G3  FC DEJVICE 3       I  1.MFK Pendolino T.-K. 1
C1  Green Berets 2       II  Momáci 2
D4  Zbrojováci 4     IX  Zbrojováci 1  
A2  Tj Sokol Boleradice 5   X  Tj Sokol Boleradice 4  
B3  SFC Triangel 0       V  Tj Sokol Boleradice 6  
G1  meteor praha 6       VI  meteor praha 3  
H4  MASAKR 2     XI  meteor praha 3
E2  Pohlední pampeliškou 3   XII  Pohlední pampeliškou 1  
F3  SK Červený Kostelec 2       III  Tj Sokol Boleradice 0
D1  FC Výplach Řež 2       IV  Momáci 3  
C4  TJ Jiskra Měřín 4     XIII  TJ Jiskra Měřín 0  
B2  Sakura II 6   XIV  Sakura II 5  
A3  Tukani 2       VII  Sakura II 4
H1  Momáci 5       VIII  Momáci 5  
G4  B. Chomutov Killers 0     XV  Momáci 7
F2  Recreativo Oparno CF 1   XVI  Jiskra Červená Voda 0  
E3  Jiskra Červená Voda 5  

Play off

Šestnáctifinále

Termín šestnáctifinále - 23.01.2008.

ID Výsledek zápasu
(157658448) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 7 - 0 Slavka
(157923926) Lost in Teplice 7 - 2 FK Vizovice
(157878441) FC Comets HK 5 - 1 FC Necrot!C
(157643274) AC Ajaccio 4 - 0 the best of
(157693602) Chelsea Brno Fc 7 - 2 PFC: Prague Owners
(157706110) Sk SLAVIA Praha junior 4 - 0 Lemuři z Madagaskaru
(157701798) Stargins 4 - 0 SKP Mladá Boleslav
(157645384) Rychnov n.Kn 5 - 3 FC DEJVICE
(157726738) Green Berets 2 - 4 Zbrojováci
(157883167) Tj Sokol Boleradice 5 - 0 SFC Triangel
(157645347) meteor praha 6 - 2 MASAKR
(157653957) Pohlední pampeliškou 3 - 2 SK Červený Kostelec
(157942129) FC Výplach Řež 2 - 4 TJ Jiskra Měřín
(157701204) Sakura II 6 - 2 Tukani
(157646098) Momáci 5 - 0 Bohemians Chomutov Killers
(157664959) Recreativo Oparno CF 1 - 5 TJ Jiskra Červená Voda

Osmifinále

Termín osmifinále - 30.01.2008.

ID Výsledek zápasu
(158023511) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 3 - 0 Lost in Teplice
(158026139) FC Comets HK 0 - 4 AC Ajaccio
(158011921) Chelsea Brno Fc 5 - 4 Sk SLAVIA Praha junior
(158110565) Stargins 0 - 1 Rychnov n.Kn
(158043831) Tj Sokol Boleradice 4 - 1 Zbrojováci
(158025176) meteor praha 3 - 1 Pohlední pampeliškou
(kontumace) Sakura II 5 - 0 TJ Jiskra Měřín
(158012094) Momáci 7 - 0 TJ Jiskra Červená Voda

Čtvrtfinále

Termín čtvrtfinále - 06.02.2008.

ID Výsledek zápasu
(158367610) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 6 - 0 AC Ajaccio
(158402610) Chelsea Brno Fc 3 - 1 Rychnov n.Kn
(158305357) Tj Sokol Boleradice 6 - 3 meteor praha
(158296411) Sakura II 4 - 5p Momáci

Semifinále

Termín semifinále - 13.02.2008.

ID Výsledek zápasu
(158686333) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 3 - 0 Chelsea Brno Fc
(158588627) Tj Sokol Boleradice 0 - 3 Momáci

O 3. místo

Termín zápasu o bronz - 20.02.2008.

ID Výsledek zápasu
(158970974) Chelsea Brno Fc 5 - 1 Tj Sokol Boleradice

Finále

Termín finále - 20.02.2008.

ID Výsledek zápasu
(158934185) 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 1 - 2 Momáci

Konečné pořadí

# Tým
1. Momáci
2. 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná
3. Chelsea Brno Fc
4. Tj Sokol Boleradice
5. meteor praha
6. Rychnov n.Kn
7. Sakura II
8. AC Ajaccio
9. Stargins
10. FC Comets HK
11. Sk SLAVIA Praha junior
12. Pohlední pampeliškou
13. Lost in Teplice
14. TJ Jiskra Červená Voda
15. Zbrojováci
16. TJ Jiskra Měřín
17. Green Berets
18. FC Výplach Řež
19. Recreativo Oparno CF
20. Tukani
21. FC DEJVICE
22. Lemuři z Madagaskaru
23. SFC Triangel
24. the best of
25. FK Vizovice
26. SK Červený Kostelec
27. SKP Mladá Boleslav
28. Slavka
29. MASAKR
30. Bohemians Chomutov Killers
31. FC Necrot!C
32. PFC: Prague Owners
33. Výrazně lepší
34. 1. FC Chlastava
35. Fotball Club Palhanec a.s.
36. Urban team
37. TJ Manchester City
38. colandy team
39. FC Carpe-Diem
40. FC Zbuzany
41. Mraveniště
42. Jihočeský FC Písek
43. Draci Olomouc
44. SK Červený Kostelec B
45. FK SPARTAK BLŠANY
46. FC Timmy Team
47. Crazy Boogers
48. outsider v.
49. FK Transformátor Věžky
50. Lamky
51. FC Klatovy
52. FC Corrida
53. FC ŠTROSMAJER BRNO
54. CSKA Svetovar
55. FC Jemně Solené
56. AOteam
57. TJ Dolní Lhota
58. Pilsen City
59. Ac Green Palm
60. Černíkovice

Statistiky

Nejlepší střelci

# Hráč Tým G
1. Henryk Rasiński Momáci 12
2. Helmut Švancara Tj Sokol Boleradice 10
3. Jouni Hirviniemi 1.MFK Pendolino Toronto-Karviná 9
4. Pablo Echazarreta Stargins 8
5. Javiero Monzón Green Berets 8
6. Angelas Calkauskas Sk SLAVIA Praha junior 8
7. Valter Řeřicha meteor praha 7
8. Eloy Tamudo Chelsea Brno Fc 7
9. Maarten-Jan Hoveling Rychnov n.Kn 7
10. Selim Okar AC Ajaccio 7

Karetní hříšníci

# Hráč Tým K
1. Dominik Kary FC Necrot!C Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
2. Erik Mørch FC Timmy team Yellow card Yellow card Red card
3. Lubomír Vanžura Lost in Teplice Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
4. Spiros Solonas Chelsea Brno FC Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
5. Eldon Creuger TJ Manchester City Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
6. Eloy Tamudo Chelsea Brno FC Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
7. Koos Gerritse SK Červený Kostelec Yellow card Red card
8. Vincenzo Boschetti SKP Mladá Boleslav Yellow card Red card
9. Giovanni Minutto Green Berets Yellow card Yellow card Yellow card
10. Valdemar Lepka Recreativo Oparno CF Yellow card Yellow card Yellow card
  • Do statistik se nezapočítávaly zápasy předkola.

Tipovačka

# Tiper Body
1. SEGRA 220
2. patas-007 212
3. simmar 206
4. -ajaccio- 200
5. Profik 196
6. gaijin 188
7. MOMOOO 186
8. johnypohorka 184
9. Himbus 182
10. colycek 182
11. hansber 178
12. tomas81 174
13. viki65 160
14. vitaminck 154
15. j_rada 140
16. jiricekkucerojc 94
17. ravic79 94
18. Mravenec 86
19. LubomirStreit 86
20. SROSRO 86
21. Martin4 56
22. mslavik 22
23. ipa33 20
24. MFKPTK 16
25. lou72 6
26. Lengy 4
27. adarhaz 2
  • Nejlepších 5 tiperů si vybojovalo přímé nasazení do základní skupiny v 9. ročníku.

Oficiální stránka

GBook2 Cup - 8. ročník

Články na hattrick-cz.com

Ohlédnutí za předkolem
Ohlédnutí za 1. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 2. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 3. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 4. kolem základních skupin
Ohlédnutí za 5. kolem základních skupin
Ohlédnutí za šestnáctifinále play off
Ohlédnutí za osmifinále play off
Ohlédnutí za čtvrtfinále play off
Ohlédnutí za semifinále play off
Ohlédnutí za finále play off a zápasem o bronz

Rozhovory s manažery

Rozhovor s manažerem Patas-007
Rozhovor s manažerem Tomas81
Rozhovor s manažerem Gaijin
Rozhovor s manažerem MFKPTK

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.