Cs/GBook2 Cup Junior (34. ročník)

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 34. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif Momáci Junior
Stříbro P2 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19
Bronz P3 blue.gif SK Březnice U19

Vítězství v 34. ročníku GBook2 Cup Junior si zajistil tým Momáci Junior, který tak obhájil titul z minulého ročníku. Na druhém místě skončil MFK Válcovny Plechu U-19, následovaný bronzovým týmem SK Březnice U19.

Dorostenecká soutěž se opětovně uskutečnila pod již zkušeným vedením organizátorské dvojice krystofer a Handy007.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Momáci Junior.

Soutěže se účastnily stejné týmy jako v minulém ročníku s výjimkou odhlášení týmu Asterix a spol_ Juniors, místo kterého se nově zúčastnil tým Futebol Clube Torrinha Sub18.


Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci Junior 79 30 25 4 1 101 29 +72
MFK Válcovny Plechu U-19 77 30 25 2 3 104 32 +72
SK Březnice U19 61 30 18 7 5 88 49 +39
FC VelMez B 55 30 18 1 11 87 58 +29
FK Junior Comfort Dobratice 53 30 16 5 9 66 47 +19
FK Predátoři Přepeře 52 30 16 4 10 70 58 +12
FKM Javorka 47 30 14 5 11 74 72 +2
Eintracht Holterfehn 44 30 13 5 12 89 67 +22
JEMALL junior 40 30 12 4 14 71 67 +4
FK Příbram U19 39 30 11 6 13 69 67 +2
SK Alfa Slavia B 36 30 10 6 14 89 98 -9
EK Sector 27 30 7 6 17 44 59 -14
Arsenal FC ,,B" 25 30 8 1 21 47 98 -51
FC Osová junior 22 30 6 4 20 60 118 -58
Futebol Clube Torrinha Sub18 20 30 6 2 22 52 103 -51
Drakisflymania team 10 30 2 4 24 36 125 -89


Rozlosování 1. ligy

  • týden  1, 8.8.2023 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 1 - 2
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - SK Alfa Slavia B 2 - 3
    • Drakisflymania team - SK Březnice U19 3 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 7 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 5 - 1
    • EK Sector  - FC Osová junior 3 - 0
    • FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 2 - 2
    • Momáci Junior - FK Příbram U19 4 - 1
  • týden  2, 15.8.2023 19:15
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 2 - 2
    • FC Osová junior - FC VelMez B 3 - 2
    • JEMALL junior - EK Sector 4 - 0
    • SK Březnice U19 - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 3
    • FK Příbram U19 - Futebol Clube Torrinha Sub18 3 - 0
    • SK Alfa Slavia B - Drakisflymania team 6 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior 1 - 3
  • týden  3, 22.8.2023 19:15
    • Momáci Junior - FKM Javorka 2 - 1
    • Drakisflymania team - FK Příbram U19 4 - 4
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - SK Alfa Slavia B 2 - 1
    • EK Sector  - Arsenal FC ,,B" 2 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SK Březnice U19 5 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 7 - 1
    • FC VelMez B - JEMALL junior 5 - 3
  • týden  4, 29.8.2023 19:15
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 3 - 1
    • FKM Javorka - FC Osová junior 6 - 1
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 6 - 0
    • SK Březnice U19 - EK Sector 5 - 3
    • SK Alfa Slavia B - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 5
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 4 - 0
    • Momáci Junior - Futebol Clube Torrinha Sub18 5 - 0
  • týden  5, 5.9.2023 19:15
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - FKM Javorka 0 - 1
    • Drakisflymania team - Momáci Junior 1 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 0 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 2 - 0
    • EK Sector  - SK Alfa Slavia B 4 - 4
    • FC VelMez B - SK Březnice U19 4 - 3
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
    • FC Osová junior - JEMALL junior 1 - 3
  • týden  6, 12.9.2023 19:15
    • FKM Javorka - JEMALL junior 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 3 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FC VelMez B 3 - 0
    • FK Příbram U19 - EK Sector 1 - 6
    • SK Březnice U19 - Eintracht Holterfehn 4 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 2
    • Momáci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - Drakisflymania team 0 - 1
  • týden  7, 19.9.2023 19:15
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 1 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Futebol Clube Torrinha Sub18 5 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Momáci Junior 2 - 1
    • EK Sector  - FK Predátoři Přepeře 0 - 1
    • FC VelMez B - FK Příbram U19 2 - 4
    • Eintracht Holterfehn - SK Alfa Slavia B 3 - 2
    • FC Osová junior - SK Březnice U19 1 - 3
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
  • týden  8, 26.9.2023 19:15
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 8 - 0
    • SK Alfa Slavia B - FC Osová junior 7 - 1
    • SK Březnice U19 - JEMALL junior 1 - 0
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 4 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 1 - 3
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 4
    • Momáci Junior - EK Sector 1 - 0
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 7
  • týden  9, 3.10.2023 19:15
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 6 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 1 - 0
    • EK Sector  - Futebol Clube Torrinha Sub18 4 - 0
    • FC VelMez B - Momáci Junior 1 - 4
    • Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 4 - 4
    • JEMALL junior - SK Alfa Slavia B 3 - 4
    • Arsenal FC ,,B" - SK Březnice U19 0 - 2
  • týden  10, 10.10.2023 19:15
    • FKM Javorka - SK Březnice U19 0 - 4
    • SK Alfa Slavia B - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 7 - 3
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 2
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - FC VelMez B 1 - 5
    • Momáci Junior - Eintracht Holterfehn 2 - 0
    • Drakisflymania team - EK Sector 2 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
  • týden  11, 17.10.2023 19:15
    • EK Sector  - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 2
    • Eintracht Holterfehn - Futebol Clube Torrinha Sub18 5 - 0
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 4 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 4 - 2
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 1
    • SK Březnice U19 - SK Alfa Slavia B 4 - 0
    • FC Osová junior - Momáci Junior 0 - 6
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 6 - 1
  • týden  12, 24.10.2023 19:15
    • FKM Javorka - SK Alfa Slavia B 5 - 2
    • FK Příbram U19 - SK Březnice U19 2 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - FC Osová junior 6 - 3
    • Momáci Junior - JEMALL junior 5 - 0
    • Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 0 - 6
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 2 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - EK Sector 3 - 1
  • týden  13, 31.10.2023 19:15
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 6 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
    • EK Sector  - FKM Javorka 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Momáci Junior 2 - 4
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 0
    • JEMALL junior - Futebol Clube Torrinha Sub18 3 - 1
    • SK Březnice U19 - FK Predátoři Přepeře 4 - 2
    • SK Alfa Slavia B - FK Příbram U19 0 - 3
  • týden  14, 7.11.2023 19:15
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 2 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - SK Alfa Slavia B 3 - 3
    • Momáci Junior - SK Březnice U19 3 - 2
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 0 - 6
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - Arsenal FC ,,B" 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 3 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 5 - 0
    • EK Sector  - FC VelMez B 3 - 1
  • týden  15, 14.11.2023 19:15
    • Eintracht Holterfehn - EK Sector 1 - 0
    • FC VelMez B - FKM Javorka 3 - 1
    • FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 6
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 3 - 2
    • SK Březnice U19 - Futebol Clube Torrinha Sub18 3 - 3
    • FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
    • SK Alfa Slavia B - Momáci Junior 0 - 4
  • týden  16, 21.11.2023 19:15
    • FKM Javorka - FC VelMez B 2 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 7 - 1
    • EK Sector  - Eintracht Holterfehn 3 - 3
    • Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 2 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 3 - 1
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - SK Březnice U19 0 - 4
    • Momáci Junior - SK Alfa Slavia B 3 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 2 - 2
  • týden  17, 28.11.2023 19:15
    • SK Alfa Slavia B - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 0 - 1
    • SK Březnice U19 - Momáci Junior 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Futebol Clube Torrinha Sub18 2 - 5
    • FC VelMez B - EK Sector 3 - 1
    • Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 1
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 5 - 0
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 3
  • týden  18, 5.12.2023 19:15
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 5 - 5
    • FKM Javorka - EK Sector 2 - 0
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - JEMALL junior 0 - 5
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 4 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - SK Březnice U19 1 - 2
    • FK Příbram U19 - SK Alfa Slavia B 2 - 2
    • Momáci Junior - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 3 - 2
  • týden  19, 12.12.2023 19:15
    • Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 0 - 2
    • SK Březnice U19 - FK Příbram U19 4 - 2
    • SK Alfa Slavia B - FKM Javorka 4 - 4
    • JEMALL junior - Momáci Junior 3 - 3
    • FC Osová junior - Futebol Clube Torrinha Sub18 4 - 3
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1
    • Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 8 - 0
    • EK Sector  - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 2
  • týden  20, 19.12.2023 19:15
    • FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 3
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 0 - 5
    • FK Junior Comfort Dobratice - EK Sector 1 - 1
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - Eintracht Holterfehn 0 - 3
    • Momáci Junior - FC Osová junior 7 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 3 - 3
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 5 - 1
    • SK Alfa Slavia B - SK Březnice U19 4 - 3
  • týden  21, 26.12.2023 19:15
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 0 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - SK Alfa Slavia B 1 - 5
    • FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 2
    • SK Březnice U19 - FKM Javorka 4 - 1
    • FC VelMez B - Futebol Clube Torrinha Sub18 3 - 0
    • Eintracht Holterfehn - Momáci Junior 1 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1
    • EK Sector  - Drakisflymania team 2 - 0
  • týden  22, 2.1.2024 19:15
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 4
    • Momáci Junior - FC VelMez B 3 - 0
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - EK Sector 4 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 4 - 1
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 4 - 1
    • SK Alfa Slavia B - JEMALL junior 6 - 4
    • SK Březnice U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 2
  • týden  23, 9.1.2024 19:15
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 4 - 0
    • JEMALL junior - SK Březnice U19 0 - 2
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 9 - 0
    • FC Osová junior - SK Alfa Slavia B 5 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Futebol Clube Torrinha Sub18 6 - 0
    • EK Sector  - Momáci Junior 1 - 2
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 4 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 3 - 2
  • týden  24, 16.1.2024 19:15
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 4 - 1
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - EK Sector 1 - 0
    • FK Příbram U19 - FC VelMez B 1 - 2
    • SK Alfa Slavia B - Eintracht Holterfehn 6 - 6
    • Momáci Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 0
    • SK Březnice U19 - FC Osová junior 5 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 2 - 3
  • týden  25, 23.1.2024 19:15
    • JEMALL junior - FKM Javorka 2 - 3
    • Eintracht Holterfehn - SK Březnice U19 3 - 4
    • FC VelMez B - SK Alfa Slavia B 7 - 2
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
    • EK Sector  - FK Příbram U19 0 - 2
    • Drakisflymania team - Futebol Clube Torrinha Sub18 0 - 5
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior 0 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
  • týden  26, 30.1.2024 19:15
    • FKM Javorka - Futebol Clube Torrinha Sub18 3 - 6
    • Momáci Junior - Drakisflymania team 6 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 1
    • FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 1
    • SK Alfa Slavia B - EK Sector 4 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 2 - 2
    • JEMALL junior - FC Osová junior 2 - 2
    • SK Březnice U19 - FC VelMez B 3 - 4
  • týden  27, 6.2.2024 19:15
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 9 - 0
    • FC Osová junior - FKM Javorka 3 - 5
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 4 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SK Alfa Slavia B 5 - 0
    • EK Sector  - SK Březnice U19 0 - 3
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 1 - 6
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 3 - 0
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - Momáci Junior 1 - 3
  • týden  28, 13.2.2024 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - Futebol Clube Torrinha Sub18 5 - 2
    • FK Příbram U19 - Drakisflymania team 6 - 1
    • SK Alfa Slavia B - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 5
    • SK Březnice U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 1
    • FKM Javorka - Momáci Junior 6 - 6
    • Arsenal FC ,,B" - EK Sector 2 - 1
    • JEMALL junior - FC VelMez B 3 - 1
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 4 - 3
  • týden  29, 20.2.2024 19:15
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 6 - 1
    • EK Sector  - JEMALL junior 1 - 0
    • FC VelMez B - FC Osová junior 1 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - SK Březnice U19 1 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 2 - 1
    • Futebol Clube Torrinha Sub18 - FK Příbram U19 2 - 3
    • Momáci Junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 0
    • Drakisflymania team - SK Alfa Slavia B 4 - 1
  • týden  30, 27.2.2024 19:15
    • FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 3 - 4
    • SK Alfa Slavia B - Futebol Clube Torrinha Sub18 4 - 4
    • FK Příbram U19 - Momáci Junior 1 - 2
    • SK Březnice U19 - Drakisflymania team 1 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 2
    • FC Osová junior - EK Sector 1 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 5 - 3

Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Patrik Nitsche SK Alfa Slavia B 16 1
2. David Flegr Momáci Junior 15 2
3. Bruno Chvostík MFK Válcovny Plechu U-19 15
4. Antonín Obrdlík SK Alfa Slavia B 14
5. Václav Pecl FK Příbram U19 14
6. Emil Martínek Momáci Junior 13
7. Filip Pavlinec FK Predátoři Přepeře 13
8. Gunnar Lienert Eintracht Holterfehn 12
9. Patrik Hanák Momáci Junior 12
10. Rostislav Pobuda FC VelMez B 12
GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.