Cs/GBook2 Cup Junior (1. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 32-33)

Ročník 1. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif Junior veverky
Stříbro P2 blue.gif MKabi team jun.
Bronz P3 blue.gif FK Palhanec2005 Junior

Vítězem prvního ročníku GBook2 Cupu Junior se staly Junior veverky, ze stříbra se radoval MKabi team jun. a bronz obdržel FK Palhanec2005 Junior. Tento ročník se hrál přes dvě sezony, a to 17. a 18., tj. 32. a 33. světovou sezonu. Při přihlašování měly přednost týmy, které se pravidelně účastnily seniorského GBook2 Cupu. Po polovině ročníku vedl ligu o 4 body MKabi team jun., ale ve druhé půli ho předběhly Junior veverky, které ligu nakonec vyhrály.

Hracím dnem byla sobota 21:00



Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Junior veverky 78 30 25 3 2 98 27 +71
MKabi team jun. 66 30 21 3 6 83 35 +48
FK Palhanec2005 Junior 61 30 19 4 7 73 28 +45
Slavoj SEF Kynšperk U18 56 30 18 2 10 104 61 +43
Momáci Junior 53 30 16 5 9 40 25 +15
FC Palhanec Junior 48 30 15 3 12 59 44 +15
1. FC Stodulky "C" 44 30 13 5 12 87 78 +9
FK Defendrs 41 30 13 2 15 66 54 +12
FKJ Vizovice 38 30 11 5 14 65 73 -8
Lost in Teplice "B" 37 30 11 4 15 39 56 -17
FC SLOVAN LIBEREC 35 30 10 5 15 67 107 -40
Slavka B 32 30 8 8 14 43 70 -27
meteor praha juniors 29 30 9 2 19 42 94 -52
Draci Olomouc B 27 30 8 3 19 38 37 +1
SKP Mlada Boleslav B 27 30 8 3 19 43 98 -55
Lemurci z Madagaskaru 17 30 4 5 21 33 93 -60


  • Červeně zvýrazněné týmy se rozhodly neúčastnit se dalšího ročníku. Do dalšího ročníku se místo nich nově přihlásily následující týmy: Tj Sokol Boleradice "B", juniors tym Cernikovice a Chelsea Brno Fc "B".

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

meteor praha juniors 6 - 1 SKP Mlada Boleslav B 31.3.2007 21:00
FK Defendrs 10 - 0 Junior veverky 31.3.2007 21:00
FKJ Vizovice 2 - 4 1. FC Stodulky "C" 31.3.2007 21:00
MKabi team jun. 4 - 2 Slavoj SEF Kynšperk U18 31.3.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 0 - 4 Slavka B 31.3.2007 21:00
FC Palhanec Junior 3 - 1 Draci Olomouc B 31.3.2007 21:00
Momáci Junior 1 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 31.3.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 0 - 6 FK Palhanec2005 Junior 31.3.2007 21:00

Draci Olomouc B 3 - 0 Lost in Teplice "B" 7.4.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 0 - 3 FK Palhanec2005 Junior 7.4.2007 21:00
Slavka B 3 - 4 FC Palhanec Junior 7.4.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 3 - 4 MKabi team jun. 7.4.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 2 - 1 Momáci Junior 7.4.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 3 - 0 Lemurci z Madagaskaru 7.4.2007 21:00
Junior veverky 2 - 2 FKJ Vizovice 7.4.2007 21:00
meteor praha juniors 0 - 4 FK Defendrs 7.4.2007 21:00

FK Defendrs 8 - 0 SKP Mlada Boleslav B 14.4.2007 21:00
FKJ Vizovice 2 - 1 meteor praha juniors 14.4.2007 21:00
FC Palhanec Junior 1 - 2 FC SLOVAN LIBEREC 14.4.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 4 - 2 Slavoj SEF Kynšperk U18 14.4.2007 21:00
MKabi team jun. 0 - 0 Junior veverky 14.4.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 0 - 2 Slavka B 14.4.2007 21:00
Momáci Junior 3 - 1 1. FC Stodulky "C" 14.4.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 3 - 0 Draci Olomouc B 14.4.2007 21:00

Slavka B 1 - 1 FK Palhanec2005 Junior 21.4.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 1 - 4 Lost in Teplice "B" 21.4.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 0 - 4 Draci Olomouc B 21.4.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 3 - 3 FC Palhanec Junior 21.4.2007 21:00
Junior veverky 1 - 0 Momáci Junior 21.4.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 3 - 0 Lemurci z Madagaskaru 21.4.2007 21:00
meteor praha juniors 2 - 3 MKabi team jun. 21.4.2007 21:00
FK Defendrs 1 - 6 FKJ Vizovice 21.4.2007 21:00

MKabi team jun. 2 - 0 FK Defendrs 28.4.2007 21:00
Momáci Junior 2 - 4 meteor praha juniors 28.4.2007 21:00
FKJ Vizovice 8 - 1 SKP Mlada Boleslav B 28.4.2007 21:00
FC Palhanec Junior 6 - 0 1. FC Stodulky "C" 28.4.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 0 - 2 Junior veverky 28.4.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 2 - 7 Slavoj SEF Kynšperk U18 28.4.2007 21:00
Draci Olomouc B 0 - 1 Slavka B 28.4.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 5 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 28.4.2007 21:00

Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 3 FK Palhanec2005 Junior 5.5.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 5 - 0 Lost in Teplice "B" 5.5.2007 21:00
Junior veverky 4 - 0 FC Palhanec Junior 5.5.2007 21:00
meteor praha juniors 1 - 0 Lemurci z Madagaskaru 5.5.2007 21:00
FK Defendrs 1 - 0 Momáci Junior 5.5.2007 21:00
FKJ Vizovice 0 - 0 MKabi team jun. 5.5.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 3 - 3 Slavka B 5.5.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 2 - 1 Draci Olomouc B 5.5.2007 21:00

Lemurci z Madagaskaru 0 - 4 FK Defendrs 12.5.2007 21:00
Momáci Junior 0 - 2 FKJ Vizovice 12.5.2007 21:00
MKabi team jun. 7 - 1 SKP Mlada Boleslav B 12.5.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 2 - 2 1. FC Stodulky "C" 12.5.2007 21:00
Draci Olomouc B 1 - 5 Slavoj SEF Kynšperk U18 12.5.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 1 - 1 Junior veverky 12.5.2007 21:00
FC Palhanec Junior 3 - 1 meteor praha juniors 12.5.2007 21:00
Slavka B 2 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 12.5.2007 21:00

Junior veverky 3 - 0 FK Palhanec2005 Junior 19.5.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 0 - 4 Draci Olomouc B 19.5.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 0 - 5 FC SLOVAN LIBEREC 19.5.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 1 Slavka B 19.5.2007 21:00
meteor praha juniors 3 - 0 Lost in Teplice "B" 19.5.2007 21:00
FK Defendrs 2 - 1 FC Palhanec Junior 19.5.2007 21:00
MKabi team jun. 3 - 0 Momáci Junior 19.5.2007 21:00
FKJ Vizovice 5 - 0 Lemurci z Madagaskaru 19.5.2007 21:00

Momáci Junior 5 - 0 SKP Mlada Boleslav B 26.5.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 0 - 5 FK Defendrs 26.5.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 0 - 0 meteor praha juniors 26.5.2007 21:00
FC Palhanec Junior 4 - 2 FKJ Vizovice 26.5.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 0 - 6 MKabi team jun. 26.5.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 4 - 2 Slavoj SEF Kynšperk U18 26.5.2007 21:00
Draci Olomouc B 0 - 1 Junior veverky 26.5.2007 21:00
Slavka B 0 - 2 1. FC Stodulky "C" 26.5.2007 21:00

Junior veverky 7 - 0 Slavka B 2.6.2007 21:00
FKJ Vizovice 0 - 2 Lost in Teplice "B" 2.6.2007 21:00
FK Defendrs 1 - 2 FK Palhanec2005 Junior 2.6.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 5 - 2 FC SLOVAN LIBEREC 2.6.2007 21:00
meteor praha juniors 1 - 0 Draci Olomouc B 2.6.2007 21:00
Momáci Junior 0 - 0 Lemurci z Madagaskaru 2.6.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 0 - 7 Slavoj SEF Kynšperk U18 2.6.2007 21:00
MKabi team jun. 3 - 0 FC Palhanec Junior 2.6.2007 21:00

Lemurci z Madagaskaru 2 - 2 SKP Mlada Boleslav B 9.6.2007 21:00
Slavka B 2 - 2 meteor praha juniors 9.6.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 0 - 1 MKabi team jun. 9.6.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 1 - 8 Junior veverky 9.6.2007 21:00
Draci Olomouc B 0 - 1 FK Defendrs 9.6.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 1 - 0 FKJ Vizovice 9.6.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 3 1. FC Stodulky "C" 9.6.2007 21:00
FC Palhanec Junior 0 - 1 Momáci Junior 9.6.2007 21:00

Junior veverky 4 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 16.6.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 1 - 4 1. FC Stodulky "C" 16.6.2007 21:00
meteor praha juniors 5 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 16.6.2007 21:00
MKabi team jun. 3 - 0 FK Palhanec2005 Junior 16.6.2007 21:00
FK Defendrs 3 - 1 Slavka B 16.6.2007 21:00
FKJ Vizovice 2 - 2 Draci Olomouc B 16.6.2007 21:00
Momáci Junior 1 - 0 Lost in Teplice "B" 16.6.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 1 - 4 FC Palhanec Junior 16.6.2007 21:00

Draci Olomouc B 0 - 1 MKabi team jun. 23.6.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 5 - 0 Lemurci z Madagaskaru 23.6.2007 21:00
FC Palhanec Junior 3 - 0 SKP Mlada Boleslav B 23.6.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 0 - 2 Momáci Junior 23.6.2007 21:00
Slavka B 1 - 1 FKJ Vizovice 23.6.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 3 - 5 FK Defendrs 23.6.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 1 - 2 meteor praha juniors 23.6.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 1 - 4 Junior veverky 23.6.2007 21:00

meteor praha juniors 6 - 2 1. FC Stodulky "C" 30.6.2007 21:00
FK Defendrs 1 - 3 Slavoj SEF Kynšperk U18 30.6.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 0 - 2 Junior veverky 30.6.2007 21:00
Momáci Junior 1 - 0 Draci Olomouc B 30.6.2007 21:00
FKJ Vizovice 3 - 6 FC SLOVAN LIBEREC 30.6.2007 21:00
FC Palhanec Junior 0 - 1 Lost in Teplice "B" 30.6.2007 21:00
MKabi team jun. 4 - 1 Slavka B 30.6.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 0 - 0 FK Palhanec2005 Junior 30.6.2007 21:00

Lost in Teplice "B" 4 - 0 SKP Mlada Boleslav B 7.7.2007 21:00
Draci Olomouc B 4 - 0 Lemurci z Madagaskaru 7.7.2007 21:00
Slavka B 0 - 0 Momáci Junior 7.7.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 4 - 4 FK Defendrs 7.7.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 6 MKabi team jun. 7.7.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 6 - 0 FKJ Vizovice 7.7.2007 21:00
Junior veverky 5 - 2 meteor praha juniors 7.7.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 0 - 2 FC Palhanec Junior 7.7.2007 21:00

SKP Mlada Boleslav B 1 - 0 Lost in Teplice "B" 21.7.2007 21:00
FC Palhanec Junior 0 - 3 FK Palhanec2005 Junior 21.7.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 0 - 1 Draci Olomouc B 21.7.2007 21:00
Momáci Junior 1 - 0 Slavka B 21.7.2007 21:00
MKabi team jun. 8 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 21.7.2007 21:00
FKJ Vizovice 0 - 5 Slavoj SEF Kynšperk U18 21.7.2007 21:00
FK Defendrs 3 - 5 1. FC Stodulky "C" 21.7.2007 21:00
meteor praha juniors 0 - 3 Junior veverky 21.7.2007 21:00

Slavka B 0 - 4 MKabi team jun. 28.7.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 2 - 6 FKJ Vizovice 28.7.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 0 - 0 FC Palhanec Junior 28.7.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 0 - 4 meteor praha juniors 28.7.2007 21:00
Junior veverky 5 - 0 SKP Mlada Boleslav B 28.7.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 6 - 0 FK Defendrs 28.7.2007 21:00
Draci Olomouc B 0 - 1 Momáci Junior 28.7.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 6 - 0 Lemurci z Madagaskaru 28.7.2007 21:00

meteor praha juniors 2 - 5 Slavoj SEF Kynšperk U18 4.8.2007 21:00
FK Defendrs 2 - 3 FC SLOVAN LIBEREC 4.8.2007 21:00
Junior veverky 3 - 0 1. FC Stodulky "C" 4.8.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 1 - 0 FC Palhanec Junior 4.8.2007 21:00
MKabi team jun. 2 - 0 Draci Olomouc B 4.8.2007 21:00
Momáci Junior 1 - 2 FK Palhanec2005 Junior 4.8.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 1 - 3 Lost in Teplice "B" 4.8.2007 21:00
FKJ Vizovice 1 - 1 Slavka B 4.8.2007 21:00

Lost in Teplice "B" 0 - 0 Momáci Junior 11.8.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 2 - 3 Junior veverky 11.8.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 6 - 0 SKP Mlada Boleslav B 11.8.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 5 - 0 meteor praha juniors 11.8.2007 21:00
Slavka B 2 - 1 FK Defendrs 11.8.2007 21:00
Draci Olomouc B 0 - 1 FKJ Vizovice 11.8.2007 21:00
FC Palhanec Junior 1 - 3 Lemurci z Madagaskaru 11.8.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 1 - 0 MKabi team jun. 11.8.2007 21:00

SKP Mlada Boleslav B 3 - 3 Lemurci z Madagaskaru 18.8.2007 21:00
Momáci Junior 2 - 0 FC Palhanec Junior 18.8.2007 21:00
MKabi team jun. 2 - 1 Lost in Teplice "B" 18.8.2007 21:00
FKJ Vizovice 0 - 5 FK Palhanec2005 Junior 18.8.2007 21:00
FK Defendrs 0 - 0 Draci Olomouc B 18.8.2007 21:00
Junior veverky 8 - 0 FC SLOVAN LIBEREC 18.8.2007 21:00
meteor praha juniors 0 - 5 Slavka B 18.8.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 2 - 6 Slavoj SEF Kynšperk U18 18.8.2007 21:00

Slavoj SEF Kynšperk U18 6 - 2 SKP Mlada Boleslav B 25.8.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 3 - 3 1. FC Stodulky "C" 25.8.2007 21:00
Slavka B 1 - 2 Junior veverky 25.8.2007 21:00
Draci Olomouc B 5 - 0 meteor praha juniors 25.8.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 2 - 0 FK Defendrs 25.8.2007 21:00
FC Palhanec Junior 0 - 1 MKabi team jun. 25.8.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 3 - 0 FKJ Vizovice 25.8.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 1 - 3 Momáci Junior 25.8.2007 21:00

FKJ Vizovice 1 - 3 FC Palhanec Junior 1.9.2007 21:00
MKabi team jun. 7 - 0 Lemurci z Madagaskaru 1.9.2007 21:00
FK Defendrs 0 - 2 Lost in Teplice "B" 1.9.2007 21:00
meteor praha juniors 0 - 5 FK Palhanec2005 Junior 1.9.2007 21:00
Junior veverky 1 - 0 Draci Olomouc B 1.9.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 3 - 3 Slavka B 1.9.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 3 - 3 FC SLOVAN LIBEREC 1.9.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 1 - 2 Momáci Junior 1.9.2007 21:00

FC SLOVAN LIBEREC 0 - 7 SKP Mlada Boleslav B 8.9.2007 21:00
Slavka B 2 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 8.9.2007 21:00
Draci Olomouc B 2 - 5 1. FC Stodulky "C" 8.9.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 0 - 3 Junior veverky 8.9.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 5 - 0 meteor praha juniors 8.9.2007 21:00
FC Palhanec Junior 2 - 0 FK Defendrs 8.9.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 2 - 5 FKJ Vizovice 8.9.2007 21:00
Momáci Junior 0 - 2 MKabi team jun. 8.9.2007 21:00

SKP Mlada Boleslav B 5 - 0 MKabi team jun. 15.9.2007 21:00
FK Defendrs 1 - 3 Lemurci z Madagaskaru 15.9.2007 21:00
FKJ Vizovice 0 - 3 Momáci Junior 15.9.2007 21:00
meteor praha juniors 0 - 5 FC Palhanec Junior 15.9.2007 21:00
Junior veverky 2 - 0 Lost in Teplice "B" 15.9.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 2 - 3 FK Palhanec2005 Junior 15.9.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 1 - 0 Draci Olomouc B 15.9.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 7 - 3 Slavka B 15.9.2007 21:00

Slavka B 0 - 5 SKP Mlada Boleslav B 22.9.2007 21:00
Draci Olomouc B 6 - 1 FC SLOVAN LIBEREC 22.9.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 3 - 0 Slavoj SEF Kynšperk U18 22.9.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 0 - 5 1. FC Stodulky "C" 22.9.2007 21:00
FC Palhanec Junior 0 - 6 Junior veverky 22.9.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 5 - 0 meteor praha juniors 22.9.2007 21:00
Momáci Junior 1 - 0 FK Defendrs 22.9.2007 21:00
MKabi team jun. 0 - 4 FKJ Vizovice 22.9.2007 21:00

FK Defendrs 1 - 0 MKabi team jun. 29.9.2007 21:00
meteor praha juniors 0 - 5 Momáci Junior 29.9.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 0 - 4 FC Palhanec Junior 29.9.2007 21:00
Junior veverky 4 - 3 Lemurci z Madagaskaru 29.9.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 4 - 1 Lost in Teplice "B" 29.9.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 1 - 6 FK Palhanec2005 Junior 29.9.2007 21:00
Slavka B 0 - 3 Draci Olomouc B 29.9.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 2 - 1 FKJ Vizovice 29.9.2007 21:00

Draci Olomouc B 0 - 1 SKP Mlada Boleslav B 6.10.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 6 - 0 Slavka B 6.10.2007 21:00
Lost in Teplice "B" 4 - 3 FC SLOVAN LIBEREC 6.10.2007 21:00
FC Palhanec Junior 4 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 6.10.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 1 - 4 1. FC Stodulky "C" 6.10.2007 21:00
MKabi team jun. 5 - 0 meteor praha juniors 6.10.2007 21:00
FKJ Vizovice 3 - 2 FK Defendrs 6.10.2007 21:00
Momáci Junior 2 - 0 Junior veverky 6.10.2007 21:00

meteor praha juniors 0 - 5 FKJ Vizovice 13.10.2007 21:00
Junior veverky 4 - 0 MKabi team jun. 13.10.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 3 - 0 Momáci Junior 13.10.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 0 - 1 FK Defendrs 13.10.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 2 - 2 FC Palhanec Junior 13.10.2007 21:00
Draci Olomouc B 1 - 2 FK Palhanec2005 Junior 13.10.2007 21:00
Slavoj SEF Kynšperk U18 5 - 2 Lemurci z Madagaskaru 13.10.2007 21:00
Slavka B 3 - 0 Lost in Teplice "B" 13.10.2007 21:00

Lost in Teplice "B" 0 - 0 Draci Olomouc B 20.10.2007 21:00
FC Palhanec Junior 3 - 0 Slavka B 20.10.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 3 - 1 SKP Mlada Boleslav B 20.10.2007 21:00
Lemurci z Madagaskaru 1 - 4 FC SLOVAN LIBEREC 20.10.2007 21:00
FKJ Vizovice 2 - 7 Junior veverky 20.10.2007 21:00
MKabi team jun. 3 - 3 1. FC Stodulky "C" 20.10.2007 21:00
Momáci Junior 2 - 1 Slavoj SEF Kynšperk U18 20.10.2007 21:00
FK Defendrs 5 - 0 meteor praha juniors 20.10.2007 21:00

Slavoj SEF Kynšperk U18 6 - 2 MKabi team jun. 27.10.2007 21:00
Junior veverky 3 - 0 FK Defendrs 27.10.2007 21:00
1. FC Stodulky "C" 7 - 1 FKJ Vizovice 27.10.2007 21:00
Slavka B 1 - 1 Lemurci z Madagaskaru 27.10.2007 21:00
FC SLOVAN LIBEREC 0 - 0 Momáci Junior 27.10.2007 21:00
Draci Olomouc B 0 - 1 FC Palhanec Junior 27.10.2007 21:00
FK Palhanec2005 Junior 0 - 1 Lost in Teplice "B" 27.10.2007 21:00
SKP Mlada Boleslav B 5 - 0 meteor praha juniors 27.10.2007 21:00


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.