Cs/GBook2 Cup (5. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup

(Season 31)

Ročník 5. ročník
Počet účastníků 40
Zlato P1 blue.gif meteor praha
Stříbro P2 blue.gif Recreativo Oparno FC
Bronz P3 blue.gif TJ Modlany

Do pátého ročníku GBook2 Cupu se přihlásilo již 40 týmů. Prvním týmem, který dokázal vyhrát více než jeden ročník se stal meteor praha! Ze stříbra se radovalo Recreativo Oparno CF a bronz získal tým TJ Modlany.

Systém turnaje[edit]

Pátého ročníku se zúčastnilo 40 týmů. Osm nejlepších z minulého ročníku bylo nasazeno přímo do základních skupin, zbylých 32 se účastnilo dvojzápasového předkola, ze kterého postupovalo 16 vítězů dvojzápasů. V základních skupinách bylo 24 týmů rozděleno do čtyř skupin po šesti. Ve skupině hrál každý s každým jenom jednou. Z každé skupiny postupovali 4 nejlepší do knock-out play off na jeden vítězný zápas.

Předkolo[edit]

Termíny předkola - 10.01.2007 a 17.01.2007.

ID Výsledek zápasu
(110297040) Starovoďáci 1 - 2 FK Vizovice
(110579063) FK Vizovice 6 - 2 Starovoďáci
ID Výsledek zápasu
(kontumace) Pilsen Patriots 5 - 0 Longham Warriors 1874
(110588350) Longham Warriors 1874 4 - 1 Pilsen Patriots
ID Výsledek zápasu
(110349197) AC Borusia Cheb 5 - 0 FC Tlamy :))
(kontumace) FC Tlamy :)) 0 - 0 AC Borusia Cheb
ID Výsledek zápasu
(110322276) TSv Eintracht Cheb 5 - 2 FC EURO Praha
(110595616) FC EURO Praha 4 - 3 TSv Eintracht Cheb
ID Výsledek zápasu
(110182111) SC Xaverov Horní Počernice 2 - 3 Ruda Boys Havířov
(110485982) Ruda Boys Havířov 4 - 0 SC Xaverov Horní Počernice
ID Výsledek zápasu
(110240407) FC MetalPlast Lipnik 0 - 2 TJ Modlany
(110565577) TJ Modlany 6 - 0 FC MetalPlast Lipnik
ID Výsledek zápasu
(110175482) FC Necrot!C 0 - 3 Slavka
(110584208) Slavka 3 - 1 FC Necrot!C
ID Výsledek zápasu
(110213872) AC Sohaji 2 - 1 Recreativo Oparno CF
(110498443) Recreativo Oparno CF 2 - 1 AC Sohaji
  • Rovnost ve vstřelených gólech venku, na žluté karty 3:3, rozhodla délka hraní Hattricku.
ID Výsledek zápasu
(kontumace) FC Peros 5 - 0 Teplice United FC
(110564805) Teplice United FC 3 - 1 FC Peros
ID Výsledek zápasu
(110312465) Sparta Chornice 0 - 2 25.FC Tuřany
(110535887) 25.FC Tuřany 2 - 0 Sparta Chornice
ID Výsledek zápasu
(110317691) AC bastr 1 - 0 GODE TEAM
(110547774) GODE TEAM 1 - 0 AC bastr
  • Rovnost v gólech vstřelených na hřišti soupeře, na karty 2:1, AC bastr byl tedy čistějším týmem ohledně faulů a postoupil.
ID Výsledek zápasu
(110304861) scet 4 - 0 CdF REAL Vidlákov
(110657173) CdF REAL Vidlákov 6 - 1 scet
ID Výsledek zápasu
(110294049) Stará Voda 3 - 1 SK SLAVIE HEJTMAN.
(110608635) SK SLAVIE HEJTMAN. 0 - 2 Stará Voda
ID Výsledek zápasu
(kontumace) FC SUPER SLOVAN LIB. 5 - 0 Hartvíkovice
(kontumace) Hartvíkovice 0 - 5 FC SUPER SLOVAN LIB.
ID Výsledek zápasu
(110239371) Sk SLAVIA Praha junior 1 - 6 Chelsea Brno Fc
(110481542) Chelsea Brno Fc 5 - 1 Sk SLAVIA Praha junior
ID Výsledek zápasu
(110417199) FC Sička 0 - 3 Spartakus Praha
(110632401) Spartakus Praha 1 - 0 FC Sička

Základní skupiny[edit]

Základní skupina A[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Chelsea Brno Fc 13 5 4 1 0 19 9 +10
Jimuv -Havirov 9 5 3 0 2 23 16 +7
Ruda Boys Havířov 7 5 2 1 2 13 13 +0
Draci Olomouc 6 5 2 0 3 5 9 -4
CdF REAL Vidlákov 6 5 2 0 3 9 17 -8
AC Borusia Cheb 3 5 1 0 4 10 15 -5

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(110879859) AC Borusia Cheb 4 - 0 Ruda Boys Havířov 24.01.2007
(110827670) Draci Olomouc 0 - 3 CdF REAL Vidlákov 24.01.2007
(111012754) Jimuv -Havirov 3 - 6 Chelsea Brno Fc 24.01.2007

(111171109) Ruda Boys Havířov 1 - 2 Draci Olomouc 31.01.2007
(111125860) Jimuv -Havirov 7 - 1 AC Borusia Cheb 31.01.2007
(111049463) Chelsea Brno Fc 6 - 1 CdF REAL Vidlákov 31.01.2007

(111383615) CdF REAL Vidlákov 1 - 4 Ruda Boys Havířov 07.02.2007
(111448862) Draci Olomouc 2 - 4 Jimuv -Havirov 07.02.2007
(111535178) AC Borusia Cheb 3 - 4 Chelsea Brno Fc 07.02.2007

(111747489) Jimuv -Havirov 5 - 1 CdF REAL Vidlákov 14.02.2007
(111815177) AC Borusia Cheb 0 - 1 Draci Olomouc 14.02.2007
(111691125) Chelsea Brno Fc 2 - 2 Ruda Boys Havířov 14.02.2007

(112110770) CdF REAL Vidlákov 3 - 2 AC Borusia Cheb 21.02.2007
(112025844) Ruda Boys Havířov 6 - 4 Jimuv -Havirov 21.02.2007
(112035640) Draci Olomouc 0 - 1 Chelsea Brno Fc 21.02.2007

Základní skupina B[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
meteor praha 15 5 5 0 0 29 5 +24
TJ Modlany 12 5 4 0 1 14 3 +11
FK Vizovice 7 5 2 1 2 15 10 +5
Spartakus Praha 7 5 2 1 2 7 8 -1
Lemuři z Madagaskaru 3 5 1 0 4 6 18 -12
FC Peros 0 5 0 0 5 1 28 -27

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(110832596) FK Vizovice 0 - 2 TJ Modlany 24.01.2007
(110836467) Lemuři z Madagaskaru 5 - 0 FC Peros 24.01.2007
(110779450) meteor praha 2 - 0 Spartakus Praha 24.01.2007

(111101059) TJ Modlany 4 - 0 Lemuři z Madagaskaru 31.01.2007
(111070221) meteor praha 6 - 2 FK Vizovice 31.01.2007
(111186053) Spartakus Praha 4 - 1 FC Peros 31.01.2007

(111375336) FC Peros 0 - 3 TJ Modlany 07.02.2007
(111516319) Lemuři z Madagaskaru 1 - 8 meteor praha 07.02.2007
(111340560) FK Vizovice 2 - 2 Spartakus Praha 07.02.2007

(111696334) meteor praha 10 - 0 FC Peros 14.02.2007
(111769254) FK Vizovice 5 - 0 Lemuři z Madagaskaru 14.02.2007
(111715889) Spartakus Praha 0 - 3 TJ Modlany 14.02.2007

(111968670) FC Peros 0 - 6 FK Vizovice 21.02.2007
(111887797) TJ Modlany 2 - 3 meteor praha 21.02.2007
(112157486) Lemuři z Madagaskaru 0 - 1 Spartakus Praha 21.02.2007

Základní skupina C[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Recreativo Oparno CF 15 5 5 0 0 23 4 +19
AC bastr 12 5 4 0 1 20 7 +13
Vršovické veverky 6 5 2 0 3 5 10 -5
TSv Eintracht Cheb 4 5 1 1 3 6 11 -5
Fotball Club Palhanec a.s. 4 5 1 1 3 7 14 -7
Stará Voda 3 5 1 0 4 4 19 -15

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(110870727) TSv Eintracht Cheb 0 - 4 Recreativo Oparno CF 24.01.2007
(110839827) Vršovické veverky 1 - 2 AC bastr 24.01.2007
(110837470) Fotball Club Palhanec a.s. 5 - 1 Stará Voda 24.01.2007

(111048609) Recreativo Oparno CF 5 - 0 Vršovické veverky 31.01.2007
(111161371) Fotball Club Palhanec a.s. 1 - 1 TSv Eintracht Cheb 31.01.2007
(111185212) Stará Voda 0 - 5 AC bastr 31.01.2007

(111326283) AC bastr 3 - 5 Recreativo Oparno CF 07.02.2007
(111491240) Vršovické veverky 1 - 0 Fotball Club Palhanec a.s. 07.02.2007
(111363710) TSv Eintracht Cheb 4 - 0 Stará Voda 07.02.2007

(111757698) Fotball Club Palhanec a.s. 0 - 7 AC bastr 14.02.2007
(111613191) TSv Eintracht Cheb 0 - 3 Vršovické veverky 14.02.2007
(111638942) Stará Voda 0 - 5 Recreativo Oparno CF 14.02.2007

(111951416) AC bastr 3 - 1 TSv Eintracht Cheb 21.02.2007
(111930403) Recreativo Oparno CF 4 - 1 Fotball Club Palhanec a.s. 21.02.2007
(111898548) Vršovické veverky 0 - 3 Stará Voda 21.02.2007

Základní skupina D[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Momáci 15 5 5 0 0 21 2 +19
SK Červený Kostelec 12 5 4 0 1 18 5 +13
Slavka 6 5 2 0 3 6 5 +1
25.FC Tuřany 6 5 2 0 3 9 11 -2
FC SUPER SLOVAN LIB. 6 5 2 0 3 8 13 -5
Pilsen Patriots 0 5 0 0 5 2 28 -26

Zápasy[edit]

ID Výsledek Datum
(110788086) Pilsen Patriots 0 - 4 Slavka 24.01.2007
(110797497) SK Červený Kostelec 4 - 1 25.FC Tuřany 24.01.2007
(110817975) Momáci 6 - 0 FC SUPER SLOVAN LIB. 24.01.2007

(111056943) Slavka 0 - 1 SK Červený Kostelec 31.01.2007
(111045201) Momáci 8 - 0 Pilsen Patriots 31.01.2007
(111058686) FC SUPER SLOVAN LIB. 1 - 2 25.FC Tuřany 31.01.2007

(111355686) 25.FC Tuřany 0 - 2 Slavka 07.02.2007
(111325108) SK Červený Kostelec 2 - 3 Momáci 07.02.2007
(111334455) Pilsen Patriots 0 - 4 FC SUPER SLOVAN LIB. 07.02.2007

(111609613) Momáci 3 - 0 25.FC Tuřany 14.02.2007
(111667582) Pilsen Patriots 1 - 6 SK Červený Kostelec 14.02.2007
(111607065) FC SUPER SLOVAN LIB. 3 - 0 Slavka 14.02.2007

(111942283) 25.FC Tuřany 6 - 1 Pilsen Patriots 21.02.2007
(111887369) Slavka 0 - 1 Momáci 21.02.2007
(111886554) SK Červený Kostelec 5 - 0 FC SUPER SLOVAN LIB. 21.02.2007

Hlavní pavouk play off[edit]

  Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále
                                     
1A  Chelsea Brno Fc 2  
4B  Spartakus Praha 0  
  I  Chelsea Brno Fc 2  
  II  AC bastr 3  
2C  AC Bastr 2
3D  Slavka 1  
  I  AC bastr 1  
  II  meteor praha 5  
1B  meteor praha 3  
4A  Draci Olomouc 0  
  III  meteor praha 3
  IV  SK Červený Kostelec 0  
2D  SK Červený Kostelec 3
3C  Vršovické Veverky 1  
  I  meteor praha 2
  II  Recreativo Oparno CF 0
1C  Recreativo Oparno CF 3  
4D  25.FC Tuřany 1  
  V  Recreativo Oparno CF 7
  VI  Jimuv -Havirov 1  
2A  Jimuv -Havirov 4
3B  FK Vizovice 2  
  III  Recreativo Oparno CF 1
  IV  TJ Modlany 0  
1D  Momáci 2  
4C  TSv Eintracht Cheb 0  
  VII  Momáci 2
  VIII  TJ Modlany 3  
2B  TJ Modlany 3
3A  Ruda Boys Havířov 1  


Play off[edit]

Osmifinále[edit]

Termín osmifinále - 28.02.2007.

ID Výsledek zápasu
(112196722) Chelsea Brno Fc 2 - 0 Spartakus Praha
(112238041) AC bastr 2 - 1 Slavka
(112167614) meteor praha 3 - 0 Draci Olomouc
(112239408) SK Červený Kostelec 3 - 1 Vršovické veverky
(112205142) Recreativo Oparno CF 3 - 1 25.FC Tuřany
(112355943) Jimuv -Havirov 4 - 2 FK Vizovice
(112218237) Momáci 2 - 0 TSv Eintracht Cheb
(112187538) TJ Modlany 3 - 1 Ruda Boys Havířov

Čtvrtfinále[edit]

Termín čtvrtfinále - 07.03.2007.

ID Výsledek zápasu
(112472928) Chelsea Brno Fc 2 - 3 AC bastr
(112453865) meteor praha 3 - 0 SK Červený Kostelec
(112463457) Recreativo Oparno CF 7 - 1 Jimuv -Havirov
(112457412) Momáci 2 - 3 TJ Modlany

Semifinále[edit]

Termín semifinále - 14.03.2007.

ID Výsledek zápasu
(112892980) AC bastr 1 - 5 meteor praha
(112742234) Recreativo Oparno CF 1 - 0 TJ Modlany

O 3. místo[edit]

Termín zápasu o 3. místo - 21.03.2007.

ID Výsledek zápasu
(113064684) AC bastr 0 - 3 TJ Modlany

Finále[edit]

Termín finále - 21.03.2007.

ID Výsledek zápasu
(113063568) meteor praha 2 - 0 Recreativo Oparno CF

Konečné pořadí[edit]

# Tým
1. meteor praha
2. Recreativo Oparno CF
3. TJ Modlany
4. AC bastr
5. Momáci
6. Chelsea Brno Fc
7. SK Červený Kostelec
8. Jimuv -Havirov
9. FK Vizovice
10. Ruda Boys Havířov
11. Slavka
12. Vršovické veverky
13. Spartakus Praha
14. 25.FC Tuřany
15. Draci Olomouc
16. TSv Eintracht Cheb
17. FC SUPER SLOVAN LIBEREC
18. CdF REAL Vidlákov
19. Fotball Club Palhanec a.s.
20. Lemuři z Madagaskaru
21. AC Borusia Cheb
22. Stará Voda
23. Pilsen Patriots
24. FC Peros
25. AC Sohaji
26. GODE TEAM
27. scet
28. FC EURO Praha
29. Longham Warriors 1874
30. Teplice United FC
31. FC Tlamy :))
32. SK SLAVIE HEJTMANKOVICE
33. FC Sička
34. Sparta Chornice
35. Starovoďáci
36. SC Xaverov Horní Počernice
37. FC Necrot!C
38. FC MetalPlast Lipnik
39. Sk SLAVIA Praha junior
40. Hartvíkovice

Statistiky[edit]

Nejlepší střelci[edit]

# Hráč Tým G
1. Kašpar Walter Recreativo Oparno FC 10
2. Hanno Schnakenberg meteor praha 8
3. Rodolphe Schöpfer meteor praha 7
4. Sondre Heggem Jimuv -Havirov 7
5. Paul Godin AC bastr 6
6. Jeffrey Hickman Momáci 6
7. Tommaso Mazzoldi meteor praha 6
8. Lauri Westerlund AC bastr 5
9. Karol Lokvenc Recreativo Oparno FC 5
10. Vasil Belchev Recreativo Oparno FC 5

Karetní hříšníci[edit]

# Hráč Tým K
1. Lauri Westerlund AC bastr Red card Yellow card Yellow card
2. Sondre Heggem Jimuv -Havirov Yellow card Yellow card Yellow card Yellow card
3. Juri Wayenberg meteor praha Red card Yellow card
4. Jüri Lass 25.FC Tuřany Yellow card Yellow card Yellow card
5. Teodor Bernard Recreativo Oparno CF Yellow card Yellow card Yellow card
6. Eliáš Kaňák Slavka Yellow card Yellow card Yellow card
7. Levas Saforkus Vršovické Veverky Yellow card Yellow card Yellow card
8. Gunnar Stauder Vršovické Veverky Red card
9. Dobromil Pavlíček Fotball Club Palhanec a.s. Red card
10. Krysztof Żurek AC Borusia Cheb Red card
  • Do statistik se nezapočítávaly zápasy předkola.

Oficiální stránka[edit]

GBook2 Cup - 5. ročník

Články na hattrick-cz.com[edit]

Shrnutí úvodních zápasů předkola
Shrnutí odvet předkola
Shrnutí 1. kola základních skupin
Shrnutí 2. kola základních skupin
Shrnutí 3. kola základních skupin
Shrnutí 4. kola základních skupin
Shrnutí 5. kola základních skupin
Shrnutí osmifinále play off
Shrnutí čtvrtfinále play off
Shrnutí semifinále play off
Shrnutí finále a zápasu o bronz

GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.