Cs/GBook2 Cup Junior (11. ročník)

From Hattrick
GBook2 Cup Junior

(Season 47-48)

Ročník 11. ročník
Počet účastníků 36
Zlato P1 blue.gif FC foukni ho tam - dorost
Stříbro P2 blue.gif Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů
Bronz P3 blue.gif Iváci Junior

Vítězem jedenáctého ročníku GBook2 Cupu Junior se stal tým FC foukni ho tam - dorost, ze stříbra se radovali Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů a bronz obdržel tým Iváci Junior.

Týmy byly rozděleny do tří dvanáctičlenných lig. Poslední tři týmy 1. ligy po tomto ročníku sestoupily a první tři týmy 2. ligy postoupily. Úplně na stejném principu probíhaly i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

Hracím dnem byla neděle 19:20

Pravidla postupů a sestupů[edit]

  • Poslední tři týmy z uplynulého ročníku 1. ligy sestupují do 2. ligy.
  • První tři týmy z uplynulého ročníku 2. ligy postupují do 1. ligy.

"Nejprve proběhnou postupy a sestupy podle výše uvedených dvou bodů. Pokud by se někdo z účastníků 1. ligy rozhodl nepřihlásit se do dalšího ročníku, bude nahrazen dalším týmem z následujícího žebříčku:"

  • 10. tým z 1. ligy
  • 4. tým ze 2. ligy
  • 11. tým z 1. ligy
  • 5. tým ze 2. ligy
  • 12. tým z 1. ligy
  • 6. tým ze 2. ligy
  • 7. tým ze 2. ligy
  • 8. tým ze 2. ligy
  • atd.

Na stejném principu fungují i postupy a sestupy mezi 2. a 3. ligou.

1. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek Iváci Junior. Nováčky 1. ligy (postupujícími ze 2. ligy) byly týmy Dorost Dobra, Chelsea Brno Fc "B" a FK Junior Comfort Dobratice.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FC foukni ho tam - dorost 48 22 16 0 6 68 42 +26
Lemurci z Madagaskaru 38 22 11 5 6 74 45 +29
Iváci Junior 38 22 10 8 4 50 41 +9
Dorost Dobra 37 22 11 4 7 49 34 +15
Draci Olomouc B 37 22 11 4 7 50 38 +12
SFK czela U19 32 22 9 5 8 50 41 +9
Momáci Junior 31 22 9 4 9 48 51 -3
Chelsea Brno Fc "B" 30 22 8 6 8 39 37 +2
FK Junior Comfort Dobratice 29 22 9 2 11 39 46 -7
Fc POLDI Zbytiny "B" 18 22 5 3 14 22 45 -23
FC Kemeňákov "B" 18 22 4 6 12 38 68 -30
Zbuzany boys 14 22 3 5 14 32 71 -39


  • Týmy Fc POLDI Zbytiny "B", FC Kemeňákov "B" a Zbuzany boys sestoupily do dalšího ročníku 2. ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

FC Kemeňákov "B" 2 - 2 SFK czela U19 4.3.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 1 FC foukni ho tam - dorost 4.3.2012 19:20
Momáci Junior 2 - 2 Dorost Dobra 4.3.2012 19:20
Zbuzany boys 4 - 4 Iváci Junior 4.3.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 6 Chelsea Brno Fc "B" 4.3.2012 19:20
Draci Olomouc B 4 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 4.3.2012 19:20

SFK czela U19 2 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 11.3.2012 19:20
Iváci Junior 3 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 11.3.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2 Momáci Junior 11.3.2012 19:20
Dorost Dobra 2 - 1 Zbuzany boys 11.3.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 4 Draci Olomouc B 11.3.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 0 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 11.3.2012 19:20

Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 0 SFK czela U19 18.3.2012 19:20
Momáci Junior 0 - 2 FC foukni ho tam - dorost 18.3.2012 19:20
Draci Olomouc B 6 - 1 FC Kemeňákov "B" 18.3.2012 19:20
Zbuzany boys 2 - 4 FK Junior Comfort Dobratice 18.3.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 2 - 1 Dorost Dobra 18.3.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 4 - 0 Iváci Junior 18.3.2012 19:20

SFK czela U19 1 - 1 Iváci Junior 25.3.2012 19:20
Dorost Dobra 4 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 25.3.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 25.3.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 6 - 1 Zbuzany boys 25.3.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 3 - 5 Momáci Junior 25.3.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 1 Draci Olomouc B 25.3.2012 19:20

Draci Olomouc B 3 - 2 SFK czela U19 1.4.2012 19:20
Momáci Junior 1 - 1 Fc POLDI Zbytiny "B" 1.4.2012 19:20
Zbuzany boys 4 - 5 FC Kemeňákov "B" 1.4.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 6 - 2 FC foukni ho tam - dorost 1.4.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 3 FK Junior Comfort Dobratice 1.4.2012 19:20
Iváci Junior 4 - 2 Dorost Dobra 1.4.2012 19:20

SFK czela U19 3 - 1 Dorost Dobra 8.4.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 2 - 3 Iváci Junior 8.4.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 3 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 8.4.2012 19:20
Draci Olomouc B 4 - 1 Momáci Junior 8.4.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 8.4.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 1 Zbuzany boys 8.4.2012 19:20

Momáci Junior 3 - 3 SFK czela U19 15.4.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 15.4.2012 19:20
Dorost Dobra 3 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 15.4.2012 19:20
Iváci Junior 6 - 2 FC foukni ho tam - dorost 15.4.2012 19:20
Zbuzany boys 1 - 3 Draci Olomouc B 15.4.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 1 FC Kemeňákov "B" 15.4.2012 19:20

FC foukni ho tam - dorost 1 - 7 Dorost Dobra 22.4.2012 19:20
SFK czela U19 4 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 22.4.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 1 - 3 Iváci Junior 22.4.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 2 Chelsea Brno Fc "B" 22.4.2012 19:20
Momáci Junior 2 - 0 Zbuzany boys 22.4.2012 19:20
Draci Olomouc B 3 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 22.4.2012 19:20

Zbuzany boys 2 - 1 SFK czela U19 29.4.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 0 Momáci Junior 29.4.2012 19:20
Iváci Junior 1 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 29.4.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 1 Draci Olomouc B 29.4.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2 FC foukni ho tam - dorost 29.4.2012 19:20
Dorost Dobra 3 - 3 FC Kemeňákov "B" 29.4.2012 19:20

SFK czela U19 2 - 3 FC foukni ho tam - dorost 6.5.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 1 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 6.5.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 2 Dorost Dobra 6.5.2012 19:20
Draci Olomouc B 0 - 3 Iváci Junior 6.5.2012 19:20
Zbuzany boys 0 - 4 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 6.5.2012 19:20
Momáci Junior 3 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 6.5.2012 19:20

Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 5 SFK czela U19 13.5.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 2 - 2 Zbuzany boys 13.5.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2 Fc POLDI Zbytiny "B" 13.5.2012 19:20
Iváci Junior 2 - 1 Momáci Junior 13.5.2012 19:20
Dorost Dobra 1 - 0 Draci Olomouc B 13.5.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 5 - 1 FC Kemeňákov "B" 13.5.2012 19:20

SFK czela U19 0 - 5 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 20.5.2012 19:20
Zbuzany boys 1 - 4 Chelsea Brno Fc "B" 20.5.2012 19:20
Momáci Junior 3 - 2 Iváci Junior 20.5.2012 19:20
Draci Olomouc B 2 - 0 Dorost Dobra 20.5.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 1 - 3 FC foukni ho tam - dorost 20.5.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 3 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 20.5.2012 19:20

FC foukni ho tam - dorost 6 - 0 SFK czela U19 27.5.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 3 FC Kemeňákov "B" 27.5.2012 19:20
Iváci Junior 1 - 1 Draci Olomouc B 27.5.2012 19:20
Dorost Dobra 3 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 27.5.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 3 - 1 Momáci Junior 27.5.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 8 - 0 Zbuzany boys 27.5.2012 19:20

SFK czela U19 6 - 0 Zbuzany boys 3.6.2012 19:20
Draci Olomouc B 2 - 1 Chelsea Brno Fc "B" 3.6.2012 19:20
Momáci Junior 4 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3.6.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 4 Iváci Junior 3.6.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 2 - 2 Dorost Dobra 3.6.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 2 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 3.6.2012 19:20

FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1 SFK czela U19 17.6.2012 19:20
Iváci Junior 4 - 0 FC Kemeňákov "B" 17.6.2012 19:20
Dorost Dobra 1 - 2 FC foukni ho tam - dorost 17.6.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 17.6.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 1 Draci Olomouc B 17.6.2012 19:20
Zbuzany boys 3 - 1 Momáci Junior 17.6.2012 19:20

SFK czela U19 4 - 0 Momáci Junior 24.6.2012 19:20
Draci Olomouc B 5 - 1 Zbuzany boys 24.6.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 2 - 3 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 24.6.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 3 - 3 Chelsea Brno Fc "B" 24.6.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 6 - 1 Iváci Junior 24.6.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0 Dorost Dobra 24.6.2012 19:20

Dorost Dobra 3 - 1 SFK czela U19 1.7.2012 19:20
Iváci Junior 2 - 0 FK Junior Comfort Dobratice 1.7.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 7 - 1 FC Kemeňákov "B" 1.7.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 4 FC foukni ho tam - dorost 1.7.2012 19:20
Zbuzany boys 3 - 3 Fc POLDI Zbytiny "B" 1.7.2012 19:20
Momáci Junior 3 - 1 Draci Olomouc B 1.7.2012 19:20

FC Kemeňákov "B" 1 - 1 Zbuzany boys 8.7.2012 19:20
SFK czela U19 3 - 3 Draci Olomouc B 8.7.2012 19:20
Dorost Dobra 3 - 3 Iváci Junior 8.7.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 0 - 4 Momáci Junior 8.7.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 4 - 2 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 8.7.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 1 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 8.7.2012 19:20

Iváci Junior 0 - 3 SFK czela U19 15.7.2012 19:20
Momáci Junior 5 - 0 FC Kemeňákov "B" 15.7.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 4 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 15.7.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 0 - 1 Dorost Dobra 15.7.2012 19:20
Zbuzany boys 1 - 3 FC foukni ho tam - dorost 15.7.2012 19:20
Draci Olomouc B 1 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 15.7.2012 19:20

FC foukni ho tam - dorost 7 - 1 Momáci Junior 22.7.2012 19:20
FC Kemeňákov "B" 4 - 1 Draci Olomouc B 22.7.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 4 - 1 Zbuzany boys 22.7.2012 19:20
SFK czela U19 3 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 22.7.2012 19:20
Iváci Junior 0 - 0 Chelsea Brno Fc "B" 22.7.2012 19:20
Dorost Dobra 4 - 1 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 22.7.2012 19:20

Chelsea Brno Fc "B" 0 - 2 SFK czela U19 29.7.2012 19:20
Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 3 - 3 Iváci Junior 29.7.2012 19:20
Zbuzany boys 3 - 1 Dorost Dobra 29.7.2012 19:20
Fc POLDI Zbytiny "B" 1 - 2 FC Kemeňákov "B" 29.7.2012 19:20
Draci Olomouc B 3 - 0 FC foukni ho tam - dorost 29.7.2012 19:20
Momáci Junior 5 - 1 FK Junior Comfort Dobratice 29.7.2012 19:20

SFK czela U19 2 - 0 FC Kemeňákov "B" 5.8.2012 19:20
FC foukni ho tam - dorost 3 - 0 Fc POLDI Zbytiny "B" 5.8.2012 19:20
FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1 Draci Olomouc B 5.8.2012 19:20
Iváci Junior 0 - 0 Zbuzany boys 5.8.2012 19:20
Dorost Dobra 3 - 1 Momáci Junior 5.8.2012 19:20
Chelsea Brno Fc "B" 1 - 1 Lemurci z Madagaskaru-Mláďata Lemurů 5.8.2012 19:20

Nejlepší střelci 1. ligy[edit]

# Hráč Tým G
1. Aleš Nešpor Lemurci z Madagaskaru 21
2. Jiří Pícha Lemurci z Madagaskaru 12
3. Zdeněk Ohlídal FC foukni ho tam - dorost 10
4. Antonín Joza Dorost Dobra 9
5. František Petrek FK Junior Comfort Dobratice 9
6. Maciej Perlik FC Kemeňákov "B" 9
7. Karel Mathauser SFK czela U19 9
8. Radomír Plecháček Draci Olomouc B 9
9. Dobroslav Kašuba Dorost Dobra 8
10. Slavomír Had FC Kemeňákov "B" 8

2. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku první ligy sem sestoupily týmy juniors tym Cernikovice, FC Osová junior a Average Boyz B. Ze třetí ligy postoupily týmy Drakisflymania team, Hradec Králové U19 a smrtaci. Celek juniors tym Cernikovice se přejmenoval na juniors tym Litohrady.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
MFK Frýdek-Místek U-19 50 22 16 2 4 56 37 +19
Drakisflymania team 41 22 13 2 7 82 52 +30
Hradec Králové U19 39 22 12 3 7 43 37 +6
KORFouni U19 38 22 12 2 8 38 27 +11
FC Osová junior 38 22 12 2 8 48 42 +6
FC Ledeč n.S. U19 37 22 12 1 9 63 53 +10
RCF Oparno Juventud 37 22 12 1 9 54 50 +4
juniors tym Litohrady 32 22 10 2 10 56 52 +4
FC Stredohor boys 22 22 7 1 14 49 58 -9
smrtaci 22 22 6 4 12 45 57 -12
Average Boyz B 15 22 5 0 17 38 63 -25
Chovanci Merin 14 22 4 2 16 25 69 -44


  • Týmy MFK Frýdek-Místek U-19, Drakisflymania team a Hradec Králové U19 postoupily do dalšího ročníku 1. ligy.
  • Týmy smrtaci, Average Boyz B a Chovanci Merin sestoupily do dalšího ročníku 3. ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

Chovanci Merin 2 - 1 Average Boyz B 4.3.2012 19:20
FC Stredohor boys 1 - 6 Drakisflymania team 4.3.2012 19:20
KORFouni U19 1 - 0 RCF Oparno Juventud 4.3.2012 19:20
smrtaci 0 - 2 Hradec Králové U19 4.3.2012 19:20
FC Osová junior 3 - 1 juniors tym Litohrady 4.3.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 4.3.2012 19:20

Drakisflymania team 4 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 11.3.2012 19:20
Average Boyz B 2 - 5 smrtaci 11.3.2012 19:20
Hradec Králové U19 2 - 0 FC Osová junior 11.3.2012 19:20
juniors tym Litohrady 6 - 3 FC Stredohor boys 11.3.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 1 - 5 FC Ledeč n.S. U19 11.3.2012 19:20
KORFouni U19 2 - 0 Chovanci Merin 11.3.2012 19:20

FC Stredohor boys 2 - 3 Hradec Králové U19 18.3.2012 19:20
Chovanci Merin 0 - 2 RCF Oparno Juventud 18.3.2012 19:20
smrtaci 0 - 3 KORFouni U19 18.3.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 1 juniors tym Litohrady 18.3.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 5 - 2 Drakisflymania team 18.3.2012 19:20
FC Osová junior 1 - 0 Average Boyz B 18.3.2012 19:20

RCF Oparno Juventud 1 - 5 Drakisflymania team 25.3.2012 19:20
juniors tym Litohrady 4 - 4 FC Ledeč n.S. U19 25.3.2012 19:20
Hradec Králové U19 1 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 25.3.2012 19:20
Average Boyz B 2 - 3 FC Stredohor boys 25.3.2012 19:20
KORFouni U19 1 - 2 FC Osová junior 25.3.2012 19:20
Chovanci Merin 1 - 5 smrtaci 25.3.2012 19:20

smrtaci 1 - 4 RCF Oparno Juventud 1.4.2012 19:20
FC Osová junior 5 - 0 Chovanci Merin 1.4.2012 19:20
FC Stredohor boys 1 - 2 KORFouni U19 1.4.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 6 - 2 Average Boyz B 1.4.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 1 - 3 Hradec Králové U19 1.4.2012 19:20
Drakisflymania team 5 - 3 juniors tym Litohrady 1.4.2012 19:20

RCF Oparno Juventud 1 - 3 juniors tym Litohrady 8.4.2012 19:20
Hradec Králové U19 5 - 3 Drakisflymania team 8.4.2012 19:20
Average Boyz B 3 - 4 FC Ledeč n.S. U19 8.4.2012 19:20
KORFouni U19 1 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 8.4.2012 19:20
Chovanci Merin 2 - 1 FC Stredohor boys 8.4.2012 19:20
smrtaci 1 - 2 FC Osová junior 8.4.2012 19:20

FC Osová junior 3 - 1 RCF Oparno Juventud 15.4.2012 19:20
FC Stredohor boys 1 - 1 smrtaci 15.4.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 0 Chovanci Merin 15.4.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 2 - 4 KORFouni U19 15.4.2012 19:20
Drakisflymania team 5 - 3 Average Boyz B 15.4.2012 19:20
juniors tym Litohrady 1 - 2 Hradec Králové U19 15.4.2012 19:20

RCF Oparno Juventud 3 - 1 Hradec Králové U19 22.4.2012 19:20
Average Boyz B 0 - 5 juniors tym Litohrady 22.4.2012 19:20
KORFouni U19 3 - 2 Drakisflymania team 22.4.2012 19:20
Chovanci Merin 0 - 6 FC Ledeč n.S. U19 22.4.2012 19:20
smrtaci 3 - 3 MFK Frýdek-Místek U-19 22.4.2012 19:20
FC Osová junior 1 - 3 FC Stredohor boys 22.4.2012 19:20

FC Stredohor boys 1 - 2 RCF Oparno Juventud 29.4.2012 19:20
Drakisflymania team 5 - 0 Chovanci Merin 29.4.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 0 - 1 FC Osová junior 29.4.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 3 smrtaci 29.4.2012 19:20
juniors tym Litohrady 1 - 2 KORFouni U19 29.4.2012 19:20
Hradec Králové U19 2 - 0 Average Boyz B 29.4.2012 19:20

KORFouni U19 2 - 1 Hradec Králové U19 6.5.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 4 Average Boyz B 6.5.2012 19:20
Chovanci Merin 4 - 4 juniors tym Litohrady 6.5.2012 19:20
smrtaci 3 - 3 Drakisflymania team 6.5.2012 19:20
FC Osová junior 2 - 4 FC Ledeč n.S. U19 6.5.2012 19:20
FC Stredohor boys 5 - 0 MFK Frýdek-Místek U-19 6.5.2012 19:20

MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 2 RCF Oparno Juventud 13.5.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 1 FC Stredohor boys 13.5.2012 19:20
juniors tym Litohrady 4 - 1 smrtaci 13.5.2012 19:20
Drakisflymania team 2 - 2 FC Osová junior 13.5.2012 19:20
Hradec Králové U19 2 - 1 Chovanci Merin 13.5.2012 19:20
Average Boyz B 0 - 3 KORFouni U19 13.5.2012 19:20

RCF Oparno Juventud 5 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 20.5.2012 19:20
FC Stredohor boys 4 - 2 FC Ledeč n.S. U19 20.5.2012 19:20
FC Osová junior 3 - 4 Drakisflymania team 20.5.2012 19:20
smrtaci 0 - 3 juniors tym Litohrady 20.5.2012 19:20
Chovanci Merin 1 - 1 Hradec Králové U19 20.5.2012 19:20
KORFouni U19 2 - 0 Average Boyz B 20.5.2012 19:20

Average Boyz B 2 - 0 RCF Oparno Juventud 27.5.2012 19:20
Hradec Králové U19 1 - 1 KORFouni U19 27.5.2012 19:20
juniors tym Litohrady 2 - 0 Chovanci Merin 27.5.2012 19:20
Drakisflymania team 7 - 1 smrtaci 27.5.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 0 - 5 FC Osová junior 27.5.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 2 FC Stredohor boys 27.5.2012 19:20

RCF Oparno Juventud 4 - 2 FC Stredohor boys 3.6.2012 19:20
FC Osová junior 0 - 1 MFK Frýdek-Místek U-19 3.6.2012 19:20
smrtaci 2 - 1 FC Ledeč n.S. U19 3.6.2012 19:20
Chovanci Merin 2 - 5 Drakisflymania team 3.6.2012 19:20
KORFouni U19 1 - 0 juniors tym Litohrady 3.6.2012 19:20
Average Boyz B 1 - 4 Hradec Králové U19 3.6.2012 19:20

Hradec Králové U19 2 - 6 RCF Oparno Juventud 17.6.2012 19:20
juniors tym Litohrady 3 - 2 Average Boyz B 17.6.2012 19:20
Drakisflymania team 2 - 1 KORFouni U19 17.6.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 2 Chovanci Merin 17.6.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 1 smrtaci 17.6.2012 19:20
FC Stredohor boys 3 - 4 FC Osová junior 17.6.2012 19:20

RCF Oparno Juventud 2 - 2 FC Osová junior 24.6.2012 19:20
smrtaci 3 - 1 FC Stredohor boys 24.6.2012 19:20
Chovanci Merin 3 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 24.6.2012 19:20
KORFouni U19 1 - 3 FC Ledeč n.S. U19 24.6.2012 19:20
Hradec Králové U19 5 - 1 juniors tym Litohrady 24.6.2012 19:20
Average Boyz B 4 - 0 Drakisflymania team 24.6.2012 19:20

juniors tym Litohrady 2 - 3 RCF Oparno Juventud 1.7.2012 19:20
Drakisflymania team 3 - 0 Hradec Králové U19 1.7.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 0 Average Boyz B 1.7.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 2 - 1 KORFouni U19 1.7.2012 19:20
FC Osová junior 5 - 4 smrtaci 1.7.2012 19:20
FC Stredohor boys 6 - 0 Chovanci Merin 1.7.2012 19:20

RCF Oparno Juventud 4 - 3 smrtaci 8.7.2012 19:20
Chovanci Merin 2 - 0 FC Osová junior 8.7.2012 19:20
KORFouni U19 3 - 0 FC Stredohor boys 8.7.2012 19:20
Average Boyz B 2 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 8.7.2012 19:20
Hradec Králové U19 3 - 0 FC Ledeč n.S. U19 8.7.2012 19:20
juniors tym Litohrady 4 - 3 Drakisflymania team 8.7.2012 19:20

Drakisflymania team 3 - 4 RCF Oparno Juventud 15.7.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 4 - 0 juniors tym Litohrady 15.7.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 4 - 0 Hradec Králové U19 15.7.2012 19:20
FC Stredohor boys 3 - 1 Average Boyz B 15.7.2012 19:20
FC Osová junior 2 - 1 KORFouni U19 15.7.2012 19:20
smrtaci 3 - 2 Chovanci Merin 15.7.2012 19:20

KORFouni U19 1 - 1 smrtaci 22.7.2012 19:20
RCF Oparno Juventud 3 - 0 Chovanci Merin 22.7.2012 19:20
Average Boyz B 4 - 0 FC Osová junior 22.7.2012 19:20
Hradec Králové U19 1 - 3 FC Stredohor boys 22.7.2012 19:20
juniors tym Litohrady 1 - 2 MFK Frýdek-Místek U-19 22.7.2012 19:20
Drakisflymania team 6 - 1 FC Ledeč n.S. U19 22.7.2012 19:20

FC Ledeč n.S. U19 4 - 1 RCF Oparno Juventud 29.7.2012 19:20
MFK Frýdek-Místek U-19 3 - 1 Drakisflymania team 29.7.2012 19:20
FC Stredohor boys 1 - 2 juniors tym Litohrady 29.7.2012 19:20
FC Osová junior 3 - 1 Hradec Králové U19 29.7.2012 19:20
smrtaci 4 - 1 Average Boyz B 29.7.2012 19:20
Chovanci Merin 3 - 2 KORFouni U19 29.7.2012 19:20

RCF Oparno Juventud 2 - 0 KORFouni U19 5.8.2012 19:20
Hradec Králové U19 1 - 0 smrtaci 5.8.2012 19:20
Average Boyz B 4 - 0 Chovanci Merin 5.8.2012 19:20
juniors tym Litohrady 5 - 2 FC Osová junior 5.8.2012 19:20
Drakisflymania team 6 - 2 FC Stredohor boys 5.8.2012 19:20
FC Ledeč n.S. U19 0 - 4 MFK Frýdek-Místek U-19 5.8.2012 19:20

Nejlepší střelci 2. ligy[edit]

# Hráč Tým G
1. Ladislav Mísař Drakisflymania team 19
2. Ota Loužil Drakisflymania team 16
3. Ladislav Skalík FC Stredohor boys 12
4. Radek Frýbort smrtaci 11
5. Martin Koblasa Hradec Králové U19 10
6. Drahomír Matoušek FC Ledeč n.S. U19 10
7. Roman Pučálka juniors tym Litohrady 9
8. Vlastislav Matucha MFK Frýdek-Místek U19 9
9. Michal Buřič Average Boyz B 9
10. Václav Pitelka FC Osová junior 8

3. liga[edit]

Změny týmů před začátkem ročníku

Z posledního ročníku druhé ligy sem sestoupily týmy Sberaci micu a FC VelMez B. Nikdo další nesestoupil díky odhlášení několika týmů z vyšších lig. Nově se přihlásily týmy FKM Javorka a JEMALL junior.

Konečná tabulka[edit]

Team Pts Pld W D L GF GA GD
FKM Javorka 48 22 15 3 4 78 33 +45
FC VelMez B 46 22 13 7 2 73 29 +44
SMRTKY 43 22 13 4 5 69 41 +28
minifuturegos 39 22 12 3 7 55 47 +8
hrdinové 33 22 10 3 9 65 47 +18
JEMALL junior 33 22 10 3 9 49 34 +15
Sberaci micu 33 22 10 3 9 70 61 +9
Záloha pana Jana 28 22 8 4 10 41 39 +2
Lucky Jasan 27 22 8 3 11 47 56 -9
Kaufland Trnava junior 21 22 6 3 13 42 70 -28
Plácek 19 22 5 4 13 33 84 -51
bybalon 5 22 1 2 19 14 95 -81


  • Týmy FKM Javorka, FC VelMez B a SMRTKY postoupily do dalšího ročníku 2. ligy.

Rozlosování[edit]

Výsledek Datum a čas

bybalon 2 - 2 Plácek 4.3.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 3 - 1 SMRTKY 4.3.2012 19:20
Sberaci micu 2 - 0 hrdinové 4.3.2012 19:20
JEMALL junior 2 - 0 minifuturegos 4.3.2012 19:20
Záloha pana Jana 1 - 0 FKM Javorka 4.3.2012 19:20
Lucky Jasan 3 - 3 FC VelMez B 4.3.2012 19:20

FKM Javorka 3 - 1 hrdinové 11.3.2012 19:20
minifuturegos 4 - 1 Lucky Jasan 11.3.2012 19:20
Plácek 4 - 1 JEMALL junior 11.3.2012 19:20
FC VelMez B 2 - 1 Sberaci micu 11.3.2012 19:20
SMRTKY 2 - 2 bybalon 11.3.2012 19:20
Záloha pana Jana 4 - 0 Kaufland Trnava junior 11.3.2012 19:20

Kaufland Trnava junior 0 - 4 FKM Javorka 18.3.2012 19:20
JEMALL junior 2 - 4 SMRTKY 18.3.2012 19:20
Lucky Jasan 1 - 1 Plácek 18.3.2012 19:20
Sberaci micu 4 - 1 minifuturegos 18.3.2012 19:20
hrdinové 0 - 2 FC VelMez B 18.3.2012 19:20
bybalon 0 - 4 Záloha pana Jana 18.3.2012 19:20

FKM Javorka 3 - 3 FC VelMez B 25.3.2012 19:20
minifuturegos 6 - 2 hrdinové 25.3.2012 19:20
Plácek 2 - 7 Sberaci micu 25.3.2012 19:20
SMRTKY 6 - 1 Lucky Jasan 25.3.2012 19:20
Záloha pana Jana 4 - 1 JEMALL junior 25.3.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 2 - 0 bybalon 25.3.2012 19:20

JEMALL junior 4 - 0 Kaufland Trnava junior 1.4.2012 19:20
bybalon 0 - 3 FKM Javorka 1.4.2012 19:20
Sberaci micu 4 - 6 SMRTKY 1.4.2012 19:20
hrdinové 9 - 1 Plácek 1.4.2012 19:20
FC VelMez B 2 - 4 minifuturegos 1.4.2012 19:20
Lucky Jasan 2 - 1 Záloha pana Jana 1.4.2012 19:20

Plácek 1 - 4 FC VelMez B 8.4.2012 19:20
FKM Javorka 7 - 1 minifuturegos 8.4.2012 19:20
SMRTKY 1 - 2 hrdinové 8.4.2012 19:20
Záloha pana Jana 5 - 1 Sberaci micu 8.4.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 0 - 6 Lucky Jasan 8.4.2012 19:20
bybalon 0 - 8 JEMALL junior 8.4.2012 19:20

JEMALL junior 1 - 1 FKM Javorka 15.4.2012 19:20
Lucky Jasan 6 - 1 bybalon 15.4.2012 19:20
Sberaci micu 6 - 0 Kaufland Trnava junior 15.4.2012 19:20
hrdinové 6 - 0 Záloha pana Jana 15.4.2012 19:20
FC VelMez B 2 - 2 SMRTKY 15.4.2012 19:20
minifuturegos 3 - 0 Plácek 15.4.2012 19:20

FKM Javorka 8 - 0 Plácek 22.4.2012 19:20
SMRTKY 3 - 3 minifuturegos 22.4.2012 19:20
Záloha pana Jana 1 - 1 FC VelMez B 22.4.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 1 - 6 hrdinové 22.4.2012 19:20
bybalon 0 - 5 Sberaci micu 22.4.2012 19:20
JEMALL junior 3 - 1 Lucky Jasan 22.4.2012 19:20

Lucky Jasan 3 - 2 FKM Javorka 29.4.2012 19:20
Sberaci micu 2 - 1 JEMALL junior 29.4.2012 19:20
FC VelMez B 6 - 0 Kaufland Trnava junior 29.4.2012 19:20
hrdinové 5 - 1 bybalon 29.4.2012 19:20
minifuturegos 1 - 0 Záloha pana Jana 29.4.2012 19:20
Plácek 3 - 5 SMRTKY 29.4.2012 19:20

FKM Javorka 2 - 1 SMRTKY 6.5.2012 19:20
Záloha pana Jana 2 - 4 Plácek 6.5.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 4 - 3 minifuturegos 6.5.2012 19:20
bybalon 0 - 3 FC VelMez B 6.5.2012 19:20
JEMALL junior 3 - 1 hrdinové 6.5.2012 19:20
Lucky Jasan 6 - 3 Sberaci micu 6.5.2012 19:20

Sberaci micu 3 - 2 FKM Javorka 13.5.2012 19:20
hrdinové 5 - 2 Lucky Jasan 13.5.2012 19:20
FC VelMez B 0 - 0 JEMALL junior 13.5.2012 19:20
minifuturegos 3 - 0 bybalon 13.5.2012 19:20
Plácek 2 - 2 Kaufland Trnava junior 13.5.2012 19:20
SMRTKY 2 - 0 Záloha pana Jana 13.5.2012 19:20

FKM Javorka 4 - 3 Sberaci micu 20.5.2012 19:20
JEMALL junior 1 - 3 FC VelMez B 20.5.2012 19:20
Lucky Jasan 4 - 2 hrdinové 20.5.2012 19:20
bybalon 0 - 5 minifuturegos 20.5.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 7 - 2 Plácek 20.5.2012 19:20
Záloha pana Jana 1 - 0 SMRTKY 20.5.2012 19:20

SMRTKY 4 - 4 FKM Javorka 27.5.2012 19:20
Plácek 3 - 1 Záloha pana Jana 27.5.2012 19:20
minifuturegos 4 - 2 Kaufland Trnava junior 27.5.2012 19:20
FC VelMez B 6 - 0 bybalon 27.5.2012 19:20
hrdinové 4 - 1 JEMALL junior 27.5.2012 19:20
Sberaci micu 0 - 4 Lucky Jasan 27.5.2012 19:20

JEMALL junior 2 - 2 Sberaci micu 3.6.2012 19:20
FKM Javorka 4 - 2 Lucky Jasan 3.6.2012 19:20
bybalon 0 - 5 hrdinové 3.6.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 2 - 3 FC VelMez B 3.6.2012 19:20
Záloha pana Jana 0 - 1 minifuturegos 3.6.2012 19:20
SMRTKY 5 - 0 Plácek 3.6.2012 19:20

Plácek 0 - 7 FKM Javorka 17.6.2012 19:20
minifuturegos 4 - 5 SMRTKY 17.6.2012 19:20
FC VelMez B 2 - 2 Záloha pana Jana 17.6.2012 19:20
hrdinové 1 - 1 Kaufland Trnava junior 17.6.2012 19:20
Sberaci micu 7 - 0 bybalon 17.6.2012 19:20
Lucky Jasan 0 - 4 JEMALL junior 17.6.2012 19:20

bybalon 3 - 0 Lucky Jasan 24.6.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 5 - 0 Sberaci micu 24.6.2012 19:20
FKM Javorka 3 - 1 JEMALL junior 24.6.2012 19:20
Záloha pana Jana 2 - 2 hrdinové 24.6.2012 19:20
SMRTKY 1 - 2 FC VelMez B 24.6.2012 19:20
Plácek 2 - 2 minifuturegos 24.6.2012 19:20

minifuturegos 0 - 4 FKM Javorka 1.7.2012 19:20
hrdinové 1 - 2 SMRTKY 1.7.2012 19:20
FC VelMez B 7 - 0 Plácek 1.7.2012 19:20
Sberaci micu 2 - 2 Záloha pana Jana 1.7.2012 19:20
Lucky Jasan 2 - 2 Kaufland Trnava junior 1.7.2012 19:20
JEMALL junior 4 - 0 bybalon 1.7.2012 19:20

FKM Javorka 7 - 0 bybalon 8.7.2012 19:20
SMRTKY 5 - 1 Sberaci micu 8.7.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 1 - 4 JEMALL junior 8.7.2012 19:20
Plácek 0 - 4 hrdinové 8.7.2012 19:20
Záloha pana Jana 0 - 1 Lucky Jasan 8.7.2012 19:20
minifuturegos 1 - 1 FC VelMez B 8.7.2012 19:20

hrdinové 3 - 1 minifuturegos 15.7.2012 19:20
FC VelMez B 6 - 0 FKM Javorka 15.7.2012 19:20
Sberaci micu 4 - 1 Plácek 15.7.2012 19:20
Lucky Jasan 1 - 4 SMRTKY 15.7.2012 19:20
JEMALL junior 2 - 0 Záloha pana Jana 15.7.2012 19:20
bybalon 1 - 5 Kaufland Trnava junior 15.7.2012 19:20

FKM Javorka 3 - 1 Kaufland Trnava junior 22.7.2012 19:20
Záloha pana Jana 6 - 3 bybalon 22.7.2012 19:20
minifuturegos 4 - 3 Sberaci micu 22.7.2012 19:20
SMRTKY 2 - 1 JEMALL junior 22.7.2012 19:20
FC VelMez B 6 - 1 hrdinové 22.7.2012 19:20
Plácek 2 - 0 Lucky Jasan 22.7.2012 19:20

hrdinové 1 - 4 FKM Javorka 29.7.2012 19:20
bybalon 0 - 4 SMRTKY 29.7.2012 19:20
Kaufland Trnava junior 2 - 4 Záloha pana Jana 29.7.2012 19:20
JEMALL junior 2 - 0 Plácek 29.7.2012 19:20
Sberaci micu 6 - 5 FC VelMez B 29.7.2012 19:20
Lucky Jasan 1 - 2 minifuturegos 29.7.2012 19:20

FKM Javorka 3 - 1 Záloha pana Jana 5.8.2012 19:20
SMRTKY 4 - 2 Kaufland Trnava junior 5.8.2012 19:20
minifuturegos 2 - 1 JEMALL junior 5.8.2012 19:20
Plácek 3 - 1 bybalon 5.8.2012 19:20
FC VelMez B 4 - 0 Lucky Jasan 5.8.2012 19:20
hrdinové 4 - 4 Sberaci micu 5.8.2012 19:20

Nejlepší střelci 3. ligy[edit]

# Hráč Tým G
1. Vladislav Vodička FKM Javorka 12
2. Heřman Tikal FC VelMez B 11
3. Břetislav Jehlík hrdinové 11
4. Michal Mintál Kaufland Trnava junior 11
5. Filip Bitomský Sberaci micu 11
6. Václav Šnajberk SMRTKY 10
7. Miloslav Janík Lucky Jasan 10
8. Jiří Vican SMRTKY 10
9. Slavomír Šedo FC VelMez B 9
10. Jiří Kočárek FKM Javorka 9


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.