Cs/GBook2 Cup Junior (32. ročník)

From Hattrick
Jump to navigationJump to search
GBook2 Cup Junior

(dorostenecký ligový systém)

Ročník 32. ročník
Počet účastníků 16
Zlato P1 blue.gif Asterix a spol_Juniors
Stříbro P2 blue.gif Momáci Junior
Bronz P3 blue.gif MFK Válcovny Plechu U-19

Vítězství v 32. ročníku GBook2 Cup Junior si zajistil tým Asterix a spol_Juniors. Na druhém místě skončili druhý ročník po sobě Momáci Junior následovaní bronzovým týmem MFK Válcovny Plechu U-19, který byl v tomto ročníku obhájcem titulu.

Dorostenecká soutěž se opětovně uskutečnila pod již zkušeným vedením organizátorské dvojice krystofer a Handy007.

Hracím dnem bylo úterý 19:15.

1. liga

Před začátkem ročníku

Obhájcem titulu byl celek MFK Válcovny Plechu U-19.

Z dorostenecké soutěže se po minulém ročníku odhlásil tým KECYNA Team Junior, nahradil ho celek SK Březnice U19.


Konečná tabulka 1. ligy

Team Pts Pld W D L GF GA GD
Asterix a spol_ Juniors 79 30 26 1 3 100 27 +73
Momáci Junior 72 30 23 3 4 103 50 +53
MFK Válcovny Plechu U-19 61 30 19 4 7 107 61 +46
FK Predátoři Přepeře 59 30 18 5 7 96 59 +37
FK Junior Comfort Dobratice 56 30 18 2 10 83 60 +23
Eintracht Holterfehn 45 30 14 3 13 75 70 +5
FKM Javorka 42 30 13 3 14 66 68 -2
FC VelMez B 41 30 13 2 15 89 103 -14
JEMALL junior 38 30 12 2 16 63 91 -28
SK Březnice U19 35 30 10 5 15 52 65 -13
FK Příbram U19 33 30 11 0 19 62 78 -16
Drakisflymania team 32 30 10 2 18 60 93 -33
FC Osová junior 31 30 10 1 19 75 113 -38
SK Alfa Slavia B 29 30 9 2 19 54 74 -20
Arsenal FC ,,B" 29 30 9 2 19 51 87 -36
EK Sector 18 30 5 3 22 48 85 -37


Rozlosování 1. ligy

  • týden 1, 14.6.2022 19:15
    • FC VelMez B - Asterix a spol_Juniors 2 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FKM Javorka 2 - 1
    • Eintracht Holterfehn - EK Sector 5 - 4
    • FK Příbram U19 - SK Alfa Slavia B 4 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - Drakisflymania team 6 - 1
    • SK Březnice U19 - JEMALL junior 3 - 5
    • Momáci Junior - FC Osová junior 7 - 2
  • týden 2, 21.6.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - SK Alfa Slavia B 3 - 0
    • Drakisflymania team - FK Příbram U19 3 - 1
    • JEMALL junior - FK Predátoři Přepeře 1 - 4
    • FKM Javorka - SK Březnice U19 0 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - Momáci Junior 0 - 3
    • EK Sector - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 4
    • FC VelMez B - Eintracht Holterfehn 5 - 3
    • FC Osová junior - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 4
  • týden 3, 28.6.2022 19:15
    • Eintracht Holterfehn - Asterix a spol_Juniors 1 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC VelMez B 6 - 1
    • Momáci Junior - EK Sector 7 - 1
    • SK Březnice U19 - FC Osová junior 3 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FKM Javorka 4 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Drakisflymania team 3 - 0
    • FK Příbram U19 - JEMALL junior 1 - 3
  • týden 4, 5.7.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - Drakisflymania team 4 - 1
    • JEMALL junior - SK Alfa Slavia B 3 - 1
    • FKM Javorka - FK Příbram U19 3 - 0
    • FC Osová junior - FK Predátoři Přepeře 2 - 4
    • Eintracht Holterfehn - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - SK Březnice U19 0 - 0
    • FC VelMez B - Momáci Junior 4 - 4
    • EK Sector - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
  • týden 5, 12.7.2022 19:15
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Asterix a spol_Juniors 0 - 5
    • Momáci Junior - Eintracht Holterfehn 2 - 2
    • FK Predátoři Přepeře - Arsenal FC ,,B" 3 - 0
    • SK Březnice U19 - EK Sector 1 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC VelMez B 5 - 3
    • FK Příbram U19 - FC Osová junior 2 - 0
    • SK Alfa Slavia B - FKM Javorka 2 - 4
    • Drakisflymania team - JEMALL junior 5 - 3
  • týden 6, 19.7.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - JEMALL junior 3 - 1
    • FKM Javorka - Drakisflymania team 6 - 2
    • FC Osová junior - SK Alfa Slavia B 4 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - FK Příbram U19 2 - 0
    • EK Sector - FK Predátoři Přepeře 1 - 3
    • FC VelMez B - SK Březnice U19 4 - 2
    • Eintracht Holterfehn - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Momáci Junior 8 - 3
  • týden 7, 26.7.2022 19:15
    • Momáci Junior - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
    • SK Březnice U19 - Eintracht Holterfehn 3 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Arsenal FC ,,B" 3 - 1
    • FK Příbram U19 - EK Sector 4 - 1
    • Drakisflymania team - FC Osová junior 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - FC VelMez B 5 - 3
    • JEMALL junior - FKM Javorka 3 - 1
  • týden 8, 2.8.2022 19:15
    • FC VelMez B - FK Příbram U19 3 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - Drakisflymania team 4 - 1
    • EK Sector - SK Alfa Slavia B 2 - 0
    • FC Osová junior - JEMALL junior 5 - 2
    • Asterix a spol_Juniors - FKM Javorka 5 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FK Predátoři Přepeře 5 - 4
    • Momáci Junior - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SK Březnice U19 3 - 0
  • týden 9, 9.8.2022 19:15
    • SK Březnice U19 - Momáci Junior 2 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - Asterix a spol_Juniors 4 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - MFK Válcovny Plechu U-19 4 - 4
    • Drakisflymania team - EK Sector 1 - 3
    • FK Příbram U19 - Eintracht Holterfehn 2 - 3
    • JEMALL junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 2
    • FKM Javorka - FC Osová junior 8 - 2
    • SK Alfa Slavia B - FC VelMez B 0 - 5
  • týden 10, 16.8.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - FC Osová junior 6 - 0
    • EK Sector - JEMALL junior 2 - 3
    • FC VelMez B - Drakisflymania team 5 - 2
    • Eintracht Holterfehn - SK Alfa Slavia B 0 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Příbram U19 5 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - FKM Javorka 4 - 1
    • Momáci Junior - FK Predátoři Přepeře 3 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - SK Březnice U19 2 - 0
  • týden 11, 23.8.2022 19:15
    • SK Březnice U19 - Asterix a spol_Juniors 1 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FK Junior Comfort Dobratice 5 - 2
    • Drakisflymania team - Eintracht Holterfehn 2 - 1
    • FK Příbram U19 - Momáci Junior 1 - 5
    • SK Alfa Slavia B - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 4
    • JEMALL junior - FC VelMez B 1 - 5
    • FC Osová junior - Arsenal FC ,,B" 3 - 2
    • FKM Javorka - EK Sector 2 - 0
  • týden 12, 30.8.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • EK Sector - FC Osová junior 2 - 3
    • FC VelMez B - FKM Javorka 6 - 1
    • Eintracht Holterfehn - JEMALL junior 7 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Drakisflymania team 4 - 0
    • Momáci Junior - SK Alfa Slavia B 3 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Příbram U19 5 - 3
    • SK Březnice U19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
  • týden 13, 6.9.2022 19:15
    • FK Predátoři Přepeře - Asterix a spol_Juniors 1 - 5
    • SK Alfa Slavia B - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 1
    • FK Příbram U19 - SK Březnice U19 0 - 3
    • Drakisflymania team - Momáci Junior 0 - 5
    • JEMALL junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 2
    • Arsenal FC ,,B" - EK Sector 3 - 0
    • FKM Javorka - Eintracht Holterfehn 4 - 4
    • FC Osová junior - FC VelMez B 4 - 5
  • týden 14, 13.9.2022 19:15
    • FC VelMez B - Arsenal FC ,,B" 5 - 2
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FKM Javorka 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - EK Sector 3 - 0
    • Momáci Junior - JEMALL junior 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - Drakisflymania team 5 - 3
    • Eintracht Holterfehn - FC Osová junior 4 - 1
    • SK Březnice U19 - SK Alfa Slavia B 1 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - FK Příbram U19 3 - 2
  • týden 15, 20.9.2022 19:15
    • SK Alfa Slavia B - FK Predátoři Přepeře 2 - 1
    • FK Příbram U19 - Asterix a spol_Juniors 3 - 1
    • Drakisflymania team - SK Březnice U19 1 - 1
    • JEMALL junior - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 2
    • FC Osová junior - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 6
    • Arsenal FC ,,B" - Eintracht Holterfehn 3 - 2
    • FKM Javorka - Momáci Junior 1 - 2
    • EK Sector - FC VelMez B 2 - 3
  • týden 16, 27.9.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - FK Příbram U19 3 - 1
    • SK Březnice U19 - Drakisflymania team 4 - 2
    • FK Junior Comfort Dobratice - JEMALL junior 5 - 0
    • Momáci Junior - FKM Javorka 3 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - SK Alfa Slavia B 5 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FC Osová junior 7 - 3
    • Eintracht Holterfehn - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • FC VelMez B - EK Sector 5 - 2
  • týden 17, 4.10.2022 19:15
    • EK Sector - Asterix a spol_Juniors 0 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - FC VelMez B 2 - 2
    • FC Osová junior - Eintracht Holterfehn 5 - 0
    • FKM Javorka - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 2
    • Drakisflymania team - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 2
    • JEMALL junior - Momáci Junior 1 - 4
    • SK Alfa Slavia B - SK Březnice U19 1 - 3
    • FK Příbram U19 - FK Predátoři Přepeře 0 - 3
  • týden 18, 11.10.2022 19:15
    • SK Březnice U19 - FK Příbram U19 4 - 1
    • Asterix a spol_Juniors - FK Predátoři Přepeře 2 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - SK Alfa Slavia B 4 - 1
    • Momáci Junior - Drakisflymania team 5 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - JEMALL junior 6 - 0
    • Eintracht Holterfehn - FKM Javorka 0 - 3
    • EK Sector - Arsenal FC ,,B" 0 - 2
    • FC VelMez B - FC Osová junior 3 - 5
  • týden 19, 18.10.2022 19:15
    • Arsenal FC ,,B" - Asterix a spol_Juniors 1 - 7
    • FC Osová junior - EK Sector 3 - 3
    • FKM Javorka - FC VelMez B 5 - 1
    • JEMALL junior - Eintracht Holterfehn 0 - 3
    • Drakisflymania team - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 2
    • SK Alfa Slavia B - Momáci Junior 2 - 4
    • FK Příbram U19 - FK Junior Comfort Dobratice 3 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - SK Březnice U19 5 - 1
  • týden 20, 25.10.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - SK Březnice U19 6 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - SK Alfa Slavia B 2 - 1
    • Momáci Junior - FK Příbram U19 1 - 0
    • Eintracht Holterfehn - Drakisflymania team 2 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - FK Predátoři Přepeře 7 - 0
    • EK Sector - FKM Javorka 0 - 1
    • FC VelMez B - JEMALL junior 3 - 6
    • Arsenal FC ,,B" - FC Osová junior 6 - 1
  • týden 21, 1.11.2022 19:15
    • FC Osová junior - Asterix a spol_Juniors 0 - 5
    • JEMALL junior - EK Sector 3 - 1
    • Drakisflymania team - FC VelMez B 5 - 1
    • FK Příbram U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 1 - 4
    • FK Predátoři Přepeře - Momáci Junior 5 - 1
    • SK Alfa Slavia B - Eintracht Holterfehn 2 - 4
    • SK Březnice U19 - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 1
    • FKM Javorka - Arsenal FC ,,B" 2 - 0
  • týden 22, 8.11.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - FK Junior Comfort Dobratice 2 - 0
    • Momáci Junior - SK Březnice U19 1 - 0
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Predátoři Přepeře 2 - 2
    • FC VelMez B - SK Alfa Slavia B 5 - 3
    • Eintracht Holterfehn - FK Příbram U19 2 - 1
    • FC Osová junior - FKM Javorka 5 - 1
    • EK Sector - Drakisflymania team 2 - 3
    • Arsenal FC ,,B" - JEMALL junior 4 - 0
  • týden 23, 15.11.2022 19:15
    • FKM Javorka - Asterix a spol_Juniors 1 - 4
    • JEMALL junior - FC Osová junior 3 - 1
    • Drakisflymania team - Arsenal FC ,,B" 6 - 1
    • SK Alfa Slavia B - EK Sector 2 - 1
    • FK Příbram U19 - FC VelMez B 7 - 3
    • FK Predátoři Přepeře - Eintracht Holterfehn 2 - 2
    • SK Březnice U19 - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 4
    • FK Junior Comfort Dobratice - Momáci Junior 2 - 2
  • týden 24, 22.11.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - Momáci Junior 2 - 1
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - FK Junior Comfort Dobratice 4 - 0
    • Eintracht Holterfehn - SK Březnice U19 2 - 1
    • EK Sector - FK Příbram U19 1 - 4
    • FC VelMez B - FK Predátoři Přepeře 2 - 3
    • FC Osová junior - Drakisflymania team 4 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - SK Alfa Slavia B 2 - 5
    • FKM Javorka - JEMALL junior 0 - 1
  • týden 25, 29.11.2022 19:15
    • JEMALL junior - Asterix a spol_Juniors 2 - 3
    • Drakisflymania team - FKM Javorka 3 - 5
    • SK Alfa Slavia B - FC Osová junior 6 - 2
    • SK Březnice U19 - FC VelMez B 3 - 5
    • FK Příbram U19 - Arsenal FC ,,B" 4 - 1
    • FK Junior Comfort Dobratice - Eintracht Holterfehn 3 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - EK Sector 3 - 3
    • Momáci Junior - MFK Válcovny Plechu U-19 5 - 0
  • týden 26, 6.12.2022 19:15
    • Eintracht Holterfehn - Momáci Junior 2 - 4
    • FC VelMez B - FK Junior Comfort Dobratice 0 - 4
    • Asterix a spol_Juniors - MFK Válcovny Plechu U-19 2 - 1
    • EK Sector - SK Březnice U19 2 - 1
    • Arsenal FC ,,B" - FK Predátoři Přepeře 0 - 5
    • FC Osová junior - FK Příbram U19 3 - 2
    • FKM Javorka - SK Alfa Slavia B 2 - 1
    • JEMALL junior - Drakisflymania team 1 - 3
  • týden 27, 13.12.2022 19:15
    • Drakisflymania team - Asterix a spol_Juniors 0 - 4
    • SK Alfa Slavia B - JEMALL junior 0 - 0
    • FK Predátoři Přepeře - FC Osová junior 4 - 2
    • FK Příbram U19 - FKM Javorka 3 - 1
    • SK Březnice U19 - Arsenal FC ,,B" 6 - 0
    • FK Junior Comfort Dobratice - EK Sector 5 - 4
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - Eintracht Holterfehn 3 - 0
    • Momáci Junior - FC VelMez B 5 - 0
  • týden 28, 20.12.2022 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - Eintracht Holterfehn 2 - 1
    • FC VelMez B - MFK Válcovny Plechu U-19 0 - 4
    • EK Sector - Momáci Junior 3 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 2
    • FC Osová junior - SK Březnice U19 7 - 2
    • FKM Javorka - FK Predátoři Přepeře 1 - 1
    • JEMALL junior - FK Příbram U19 4 - 5
    • Drakisflymania team - SK Alfa Slavia B 3 - 0
  • týden 29, 27.12.2022 19:15
    • SK Alfa Slavia B - Asterix a spol_Juniors 0 - 1
    • FK Predátoři Přepeře - JEMALL junior 4 - 1
    • FK Příbram U19 - Drakisflymania team 3 - 2
    • SK Březnice U19 - FKM Javorka 0 - 3
    • FK Junior Comfort Dobratice - FC Osová junior 6 - 0
    • Momáci Junior - Arsenal FC ,,B" 4 - 3
    • MFK Válcovny Plechu U-19 - EK Sector 5 - 1
    • Eintracht Holterfehn - FC VelMez B 4 - 0
  • týden 30, 3.1.2023 19:15
    • Asterix a spol_Juniors - FC VelMez B 4 - 0
    • Arsenal FC ,,B" - MFK Válcovny Plechu U-19 3 - 2
    • EK Sector - Eintracht Holterfehn 0 - 2
    • FC Osová junior - Momáci Junior 2 - 4
    • FKM Javorka - FK Junior Comfort Dobratice 1 - 1
    • JEMALL junior - SK Březnice U19 2 - 2
    • Drakisflymania team - FK Predátoři Přepeře 0 - 4
    • SK Alfa Slavia B - FK Příbram U19 5 - 0

Nejlepší střelci 1. ligy

# Hráč Tým Góly Hattricky
1. Vlastislav Olšanský MFK Válcovny Plechu U-19 21
2. Michal Tauchman MFK Válcovny Plechu U-19 20 1
3. Miroslav Dužda FK Junior Comfort Dobratice 20 2
4. Roman Nejedlý Momáci Junior 20 1
5. Jiří Paukert MFK Válcovny Plechu U-19 15
6. Josef Otruba FK Predátoři Přepeře 14
7. Miroslav Klement Asterix a spol_ Juniors 14
8. Vladislav Klinkin Eintracht Holterfehn 14 1
9. David Vinduška FC VelMez B 13
10. František Tyll Momáci Junior 13 1


GBook2 Cup - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.
GBook2 Cup Junior - ročníky
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.